ברכות לגבר

דף הבית » לכבוד מי הברכה? » ברכות לגבר

יש לגבר שלך יום הולדת!

בין אם אתם ביחד כבר כמה חודשים, שנה או קרוב לעשור – מדובר באדם שמכיר אותך יותר טוב מכולם. הגבר שלך יודע לזהות את מצב הרוח שלך במבט נקי ולעזור לך להתעודד מבלי שיאמר שום דבר. הוא סבלני, אדיב ושנון ובזכות כל הדברים האלה – את מאוהבת בו על כל הראש. 

אנשים אמרו לך שככל שיעבור הזמן האהבה רק תדעך אבל האמת היא שאת מרגישה שכל פעם שאת רואה אותו את מתאהבת בו קצת יותר. בשביל לעזור לך לכתוב ברכה ליום הולדת של הגבר שלך, ריכזנו עבורך ברכות מקסימות שייתנו לך קצת השראה. מאחלים לכם עוד שנים ארוכות של זוגיות מופלאה והמון בהצלחה!

ברכה לגברים

ברכה לגיל 35 לגבר

שלושים וחמש שנים זה בול באמצע כבר למדת המון אבל נשאר עוד ללמוד גיל מושלם לברך שתמשיך לנוע קדימה ושיהיה לך הכוח כל יום מחדש להתניע לכבוש את העולם אל תפסיק אותנו להפתיע.

ברכה ליום הולדת 60 לגבר

מזל טוב אתה בן שישים זה ממש מרגש ומפעים רוב הצלחה בדרך חדשה תקופה חדשה לפניך נפתחה כבר הגעת לתפקיד משמועותי בעבודה גידלת ילדים וגם נכדים בהנאה והגיע הזמן לפנות זמן לעצמך לפתוח עוד חדר בלבבך תלמד להנות מהשקיעה להתפלא מיופייה של הזריחה להתרגש מצחוק פעמונים להנות מרגעים קטנים עד מאה ועשרים.

ברכה ליום הולדת 25 לגבר

חצי יובל אתה כאן ונראה כל כך מאושר. לרגל יום הולדתך ה-25, אאחל בריאות – בכל נימי גופך ונשמתך ואהבה גדולה ונעימה. שתהיה חזק ושתדע איך להשיג את המטרות שלי. שתספור את המיליון הראשון במהרה וגם אם לא – שתהיה בכיסך פרנסה טובה.

ברכה לגיל 73 לגבר

איש יקר שאהוב על כולנו, מאחלים לך המון מזל טוב לכבוד גיל 73 זה הגיל שבו מבלים ונהנים מהנכדים שאין כבר דאגות, שכולם גדלים שאפשר לנוח ולהנות מהחיים מאחלים לך שתישאר בריא, חזק ואיש טוב ושאף פעם לא תפסיק לאהוב!

ברכה מיוחדת לגיל 50

עברת כברת דרך וחיית כמו בסרט, גיל 50 וכאילו אתה רק בן 20, שתמשיך להיות צעיר לנצח ולהשאיר את כל המשפחה במתח. אדם מיוחד, כמוך יש רק אחד, נאחל רבות שפע הצלחות, שתגשים בחייך את כל המשאלות. באהבה – כל המשפחה.

ברכה ליום הולדת 45 לגבר

יום הולדת 45, איזה גיל מרגש מזל טוב גדול לגבר שנותן את הנשמה ואת הכל. שתמשיך בדרכך הנעימה לצעוד, ותזכה בחייך לברכות ועוד. בריאות ופרנסה ידפקו על דלתך, שפע והצלחה, יהיו לרגלך. לימים מאושרים, חיים שמחים ואנשים טובים.

ברכה לגיל 52 לגבר

יום הולדת הגיע ואיתו השמחה, הבלונים והעוגה אין לך מה לדאוג, לא שכחנו ברכה אנחנו יודעים שמילים חשובות לך יותר מהכל שהן גורמות לך להרגיש את הרגשות באופן עוצמתי וגדול אנחנו מאחלים לך איש יקר ואהוב שתהנה מהחיים ושתישאר אלינו תמיד קרוב שהצחוק ימשיך להיות חלק בלתי נפרד מהאישיות שלך ושתדע שאנחנו הכי הכי אוהבים אותך.

ברכה מצחיקה לגיל 60

המון ברכות לכבוד יום הולדת שישים והחיים מעולם לא היו כאלה זוהרים מאחלים לך שתמשיך במלאכה הקשה שעושה לך כל כך טוב שתמיד תהיה מוקף באנשים טובים שרק רוצים אותך קרוב שתמשיך להיות איש משפחה כזה מדהים ושלא תשכח לעולם שאותך אנחנו אוהבים.

ברכה ליום הולדת לגבר

לגבר היצוק שכולנו אוהבים ומוקירים! הלוואי שיום ההולדת הזה יתן לך כוח לכל השנה שתגע בהצלחות מקרוב ותקטוף בקלות את כל המטרות שלך שגופך יהיה בריא תמיד ונפשך תחוש שלמה עם עצמה.

ברכה ליום הולדת 24 לגבר

מזל טוב ליום הולדת 24, יום מרגש שכולו שלך, אאחל לך בריאות איתנה, ברכה והצלחה, פרנסה טובה, זוגיות ואהבה. שתחצה כל מכשול ותגשים כל חלום, שיהיו לך חיים מאושרים מלאים ברגעים מעצימים. כולנו מהלב אותך אוהבים.

ברכה ליום הולדת דתית לגבר

בס"ד מזל טוב לאדם יקר לליבי, אאחל לך הרבה בריאות, הצלחה ופרנסה טובה. שהשם ישמח אותך ושלנצח תהייה שמח בחלקך. שתצעד בדרכי ה' ובעזרתו שכל משאלות ליבך יתגשמו לטובה ולברכה. תישאר כפי שאתה, אדם ישר ובעל מידות טובות. אוהבת רבות.

ברכה ליום הולדת לבן 38

עוד שנתיים אתה בן ארבעים תתחיל לספור את מניין השנים כבר שלושים ושמונה שנים עברו ואתה יכול להביט בגאווה על משאלות שהתגשמו על הצלחה בעבודה ועל ילדה שנולדה וחיבוק של אהבה נאחל לך צרור ברכות המשך כמו אתה להיות חיוך על הפנים עד מאה ועשרים.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות למורה

ברכה למורה

ברכות לאחיין | ברכות לאחיינית

ברכה לאחיין

ברכות לסבתא

ברכה לסבתא

ברכות לזוגות

ברכה לזוג

ברכות לתינוק | ברכות לתינוקת

ברכה לתינוק

ברכות לבעלי | ברכות לאשתי

ברכה לבעלי ברכה לאשתי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)