ברכות לגבר

יש לגבר שלך יום הולדת!

בין אם אתם ביחד כבר כמה חודשים, שנה או קרוב לעשור – מדובר באדם שמכיר אותך יותר טוב מכולם. הגבר שלך יודע לזהות את מצב הרוח שלך במבט נקי ולעזור לך להתעודד מבלי שיאמר שום דבר. הוא סבלני, אדיב ושנון ובזכות כל הדברים האלה – את מאוהבת בו על כל הראש. 

אנשים אמרו לך שככל שיעבור הזמן האהבה רק תדעך אבל האמת היא שאת מרגישה שכל פעם שאת רואה אותו את מתאהבת בו קצת יותר. בשביל לעזור לך לכתוב ברכה ליום הולדת של הגבר שלך, ריכזנו עבורך ברכות מקסימות שייתנו לך קצת השראה. מאחלים לכם עוד שנים ארוכות של זוגיות מופלאה והמון בהצלחה!

ברכה לגברים

ברכה ליום הולדת לגיל 40 לגבר

ארבעים אומרים שהוא סוג של משבר אבל האמת היא שאף אחד לא מספר שדווקא מהרגע הזה בדיוק החיים רק מתחילים, מניסיון זה בדוק אז יום הולדת שמח יהונתן יקר ארבעים שמח ומכאן שתהיה רק מאושר בריאות, הנאה, הגשמת חלומות והכי כיף שיכול להיות.

ברכה קצרה לגיל 50 לגבר

מזל טוב ליום ההולדת העגול ברכות ואיחולים לגיל חמישים ויותר מהכל תשמור על עצמך, תמשיך להנות מהחיים להגשים חלומות ולהגיע ליעדים בבריאות טובה, בשמחה ובכיף ורק אל תשכח מדי פעם להתעייף.

ברכה ליומלדת לגבר

הסתכלנו בתאריך ונזכרנו פתאום אתה חוגג יום הולדת היום! מזל טוב ושפע של ברכות מאיתנו שתהיה מאושר תמיד, אהוב שלנו מאחלים לך יום של חגיגות ובילויים אושר ועושר ועד 120.

ברכה לגבר לגיל 25

25 שנים זה ממש לא סתם זאת חתיכת דרך שעשית בעולם היום יש לך יום הולדת מאוד מכובד כי אתה כבר לא ילד, מצד אחד אבל עדיין לא מבוגר מדי מהצד השני אז זה הזמן לעשות חיים ולא להיות כזה רציני נאחל לך שתכבוש את העולם ואל תשכח ליהנות ושתמשיך לככב אצל כל הבנות אוהבים אותך, בהצלחה בהכל מזל טוב ילד גדול!

ברכה לגיל 45 לגבר

יום הולדת שמח והמון ברכות לכבוד יום הולדת ארבעים וחמש מאחלים לך שתהנה מהחיים ושלעולם לא תתייאש שכל הדברים שאי פעם ביקשת לעצמך יתגשמו במהרה ושתטפח את הזוגיות שלך ואת הילדים עם המון אהבה שלא תפסיק להתרגש מהדברים הקטנים ושתזכור שאותך אנחנו הכי הכי אוהבים.

ברכה לגיל 73 לגבר

איש יקר שאהוב על כולנו, מאחלים לך המון מזל טוב לכבוד גיל 73 זה הגיל שבו מבלים ונהנים מהנכדים שאין כבר דאגות, שכולם גדלים שאפשר לנוח ולהנות מהחיים מאחלים לך שתישאר בריא, חזק ואיש טוב ושאף פעם לא תפסיק לאהוב!

ברכה לגיל 32 לגבר

המתח מלהגיע לגיל שלושים נגמר לפני שנתיים עכשיו שאתה נמצא בעשור חדש, זה לא הזמן לחשוב פעמיים מאחלים לך מכל הלב לקפוץ מדרגה למצוא את הדרך שלך ולהקים משפחה! שתהנה מהחיים ושתטוס הרבה לחו״ל כי מבלי שתשים לב אתה תצטרך להחליף חיתול שיהיה לך המון מזל וטוב ושתמיד תישאר אלינו קרוב.

ברכה לגיל 52 לגבר

יום הולדת הגיע ואיתו השמחה, הבלונים והעוגה אין לך מה לדאוג, לא שכחנו ברכה אנחנו יודעים שמילים חשובות לך יותר מהכל שהן גורמות לך להרגיש את הרגשות באופן עוצמתי וגדול אנחנו מאחלים לך איש יקר ואהוב שתהנה מהחיים ושתישאר אלינו תמיד קרוב שהצחוק ימשיך להיות חלק בלתי נפרד מהאישיות שלך ושתדע שאנחנו הכי הכי אוהבים אותך.

ברכה לגיל 39 לגבר

לאיש הכי מדהים שאנחנו מכירים אתה הכי חכם בעולם, את זה כולם יודעים מאחלים לך מכל הלב והנשמה שתצליח ותגדל עם העסק שלך שתגשים כל חלום שרק תרצה שתכבוש את העולם ושתחייה על הקצה שיהיה לך יום הולדת שמח ומלא באהבה ושלא תשכח לבקש גם משאלה.

ברכה מצחיקה לגיל 60

המון ברכות לכבוד יום הולדת שישים והחיים מעולם לא היו כאלה זוהרים מאחלים לך שתמשיך במלאכה הקשה שעושה לך כל כך טוב שתמיד תהיה מוקף באנשים טובים שרק רוצים אותך קרוב שתמשיך להיות איש משפחה כזה מדהים ושלא תשכח לעולם שאותך אנחנו אוהבים.

ברכה לגיל 59 לגבר

יום הולדת שמח מאחלים לך שתמיד הלב שלך יהיה שמח ומאושר שהילדים יביאו לך שקט ושתחייה את החיים בנחת שתמיד תעשה דברים גדולים מהחיים בלי שום פחד. שתמשיך להיות בעשייה ולעשות לעולם טוב ושלעולם לא תפסיק את עצמך לאהוב.

ברכה לאיש יקר

לאיש היקר שאותו כולם אוהבים הגיע הזמן שתקבל את מה שמגיע לך וזו ברכה מעומק הלב והנשמה תודה על מי שאתה ועל מה שאתה עושה עבור כולם אוהב אותנו עם הטעויות שלו, גם כשלא הכל מושלם מאחלים לך שתמיד תישאר איש כזה מיוחד במינו והלוואי ועוד אנשים היו כמוך בעולם.

ברכה לראש השנה לגבר

כל שנה מתחילה בחג האהוב הזה שבו כולם יושבים סביב השולחן ומאחלים איחול יפה זה חג מיוחד שבו מתחילה השנה החדשה ולכן אני רוצה לאחל לך שתהיה לראש ולא לזנב, שתרגיש מה זה להיות מאוהב שתהיה שנה מלאה בהתחלות חדשות ושתמצא את הדרך שלך וגם הרבה הצלחות.

ברכה ליום הולדת דתית לגבר

בס"ד מזל טוב לאדם יקר לליבי, אאחל לך הרבה בריאות, הצלחה ופרנסה טובה. שהשם ישמח אותך ושלנצח תהייה שמח בחלקך. שתצעד בדרכי ה' ובעזרתו שכל משאלות ליבך יתגשמו לטובה ולברכה. תישאר כפי שאתה, אדם ישר ובעל מידות טובות. אוהבת רבות.

ברכה ליום הולדת 24 לגבר

מזל טוב ליום הולדת 24, יום מרגש שכולו שלך, אאחל לך בריאות איתנה, ברכה והצלחה, פרנסה טובה, זוגיות ואהבה. שתחצה כל מכשול ותגשים כל חלום, שיהיו לך חיים מאושרים מלאים ברגעים מעצימים. כולנו מהלב אותך אוהבים.

ברכה ליום הולדת 20 לגבר

יום הולדת 20 לאדם שלא כל יום פוגשים, תישאר כפי שאתה, אדם טוב ומלא שמחה, ואאחל לך ברכות ואיחולים לבביים ליום הולדתך. הרבה בריאות, הצלחה, פרנסה, אהבה וזוגיות. שתגשים את עצמך בכל תחום ועניין, ותדע שאני כאן לצידך אם זה עדין לא מובן.

ברכה ליום הולדת מהמקורות

בס"ד, יום ההולדת זהו יום מיוחד, יום בו הקב"ה יצר כמוך רק אחד. תישא עיניך למרומים, תאמר תודה לאלוקים תפתח מזמור בספר תהילים, החל בתפילות ובעזרתו תזכה לשפע ובשורות טובות. אאחל לך בריאות ואריכות ימים, הצלחה והרבה שמחת חיים.

ברכה מיוחדת לגיל 50

עברת כברת דרך וחיית כמו בסרט, גיל 50 וכאילו אתה רק בן 20, שתמשיך להיות צעיר לנצח ולהשאיר את כל המשפחה במתח. אדם מיוחד, כמוך יש רק אחד, נאחל רבות שפע הצלחות, שתגשים בחייך את כל המשאלות. באהבה – כל המשפחה.

ברכה ליום הולדת לבן 38

יום הולדת שמח לגבר שבגברים, אתה כבר בן 38 וזכור כי אלו רק מספרים. הישאר כפי שאתה בעל לב גדול, אדיבות, סבלנות, ממש כל המכלול. מאחלת לך בריאות ואריכות ימים, שתבנה בית, משפחה וילדים. שתזכה לפרנסה בשפע, שמחה, אהבה והצלחה רבה.

ברכה ליום הולדת לבן 27

______ הגבר, אתה חוגג יום הולדת עשרים ושבע וכבר חייך מלאים בצבע. שתמשיך בדרכך המלאה עשייה, שתמצא פתרון לכל בעיה. שתחווה חוויות מאתגרות ומהנות, שתגשים בחייך את כל החלומות. שתדע להבחין בין טוב לרע ושתמצא את האחת ותהייה זאת אהבה.

ברכת יום הולדת לגיל 40 – גבר

ל______ האהוב, הגעת לגיל 40, גיל של בשלות, חוכמה ונבונות, כזה הוא אתה ועוד ים של נוכחות. נאחל שתמשיך להצליח, שתהייה בריא וצעיר לנצח. שתסמן וי על עוד מטרות ותמשיך אדם מדהים כפי שאתה להיות. יום הולדת שמח וים הפתעות.

ברכה קצר לגיל 50

גיל 50, מחצית המאה, שתעבור יום זה בשמחה והנאה. שתזכה להרבה בריאות ואושר ותמשיך תמיד לשמור על כושר. אתה שנון, טוב לב וחכם, גבר גבר, מסור ונאמן, מאחלים שתהייה שמח, מאושר וחייכן כל הזמן, שתגשים חלומות ותזכה בחייך לכל הברכות.

ברכה גסה ליום הולדת לגבר

יום הולדת שמח, לגבר שאת הרוכסן בכל יום פותח, שתישאר כובש כמו שאתה ותגיע לליבה של כל אישה. שתבלה ותרקוד עד אור הבוקר ושלא יעלה לך בסוף ביוקר, שתשתכר מעט מאלכוהול ושתצליח לזכור את יום האתמול. תצחק ותהנה מהחיים – אוהבים החברים.

ברכה ליום הולדת – גיל 40

יום הולדת ארבעים, עברו 4 עשורים ולפניך עוד רבים, שתעביר אותם בנועם וחדווה, בנחת ושלווה. שתצליח בכל מעשיי ידיך, ושבשורות טובות משמיים יפלו עליך. הרבה בריאות והגשמת חלומות, פרנסה טובה וזוגיות בריאה. לעוד שנים רבות של שפע ושמחה.

ברכה ליום הולדת 45 לגבר

יום הולדת 45, איזה גיל מרגש מזל טוב גדול לגבר שנותן את הנשמה ואת הכל. שתמשיך בדרכך הנעימה לצעוד, ותזכה בחייך לברכות ועוד. בריאות ופרנסה ידפקו על דלתך, שפע והצלחה, יהיו לרגלך. לימים מאושרים, חיים שמחים ואנשים טובים.

ברכה ליום הולדת לאקס

ברכת יום הולדת לאקס המיתולוגי, תמיד היית החבר הכי טוב שלי, נכון שזה נגמר אך זה לא אומר דבר. תמיד אאחל לך את הטוב ביותר, תמיד החבר הכי טוב בשבילי תישאר. מאחלת לך הרבה בריאות, הצלחה, פרנסה וגם זוגיות.

ברכה לזיווג לגבר

בקרוב היא תגיע, האחת שאת ליבך תמלא ובכל יום מחדש תפתיע, אנו מאחלים לך שתהייה היא בדיוק איך שחלמת, שתתגשם התפילה שבכל יום דקלמת. תיקח אותה צמוד למסע של החיים ותבנו בית ברוך בילדים. זכור כי כל עכבה היא לטובה, בסוף תזכה לזוגיות ואהבה.

ברכה ליום האהבה – לגבר

בעולם יש המון אנשים, מכולם בחרתי בך, הצלחת אותי להרשים. במסע שלנו יחד הספקנו לא מעט חלומות להגשים, להיות החברים הכי טובים, בהקשבה והכלה, בכל השמחה, לכבוד יום האהבה רציתי לומר לך, אני שלך, איתך בכל רגע ואוהבת אותך ♥

ברכה לגיל 20

יום הולדת 20, איך חלפו השנים, גדלת כל-כך יפה, הפכת לגבר מדהים! נאחל לך מזל טוב ויום הולדת מהנה, שתשיג בחייך את כל מה שתרצה ! הרבה בריאות, הצלחה ופרנסה, שכל דרך שתבחר בה תהייה בשבילך הכי טובה.

ברכה לגיל 50 לגבר

יום הולדת היא חגיגה לעניין הרי נוספה לך עוד שנה למניין אך יום הולדת חמישים היובל זה לא רק מספר לא להתבלבל מה נאחל לך איש יקר שתמשיך להיות אדם נהדר אושר ועושר עד סוף הימים נחת מהילדים עד מאה ועשרים.

ברכה ליום הולדת לארוס שלי

הכרנו לא מזמן לך נוספה שנה למניין זוהי ממש חגיגה לעניין אאחל לך את מה שאאחל לעצמי שתמיד תאהב אותי כמו עכשיו גם לאחר שנים שתצליח בחיים שנחיה בעושר ואושר בשלווה ואחוה שבביתנו תשרור רק אהבה בשבילי אתה מלך העולם תמשיך להיות הטוב מכולם.

ברכה ליום הולדת שבעים לגבר

עברו כבר שבעה עשורים מאז שנולדת חכמה והשכלה רכשת חכמת החיים שלך לא תסולא בפז אתה לאף אחד לא בז מה נאחל לך ליום הולדת שבעים כבר אחלו לך כל האיחולים שתמשיך לרוות נחת מכל הילדים ולא פחות חשוב גם מנכדים ולא נשכח להוסיף ברכה קטנה חיים עד מאה ועשרים שנה.

ברכה ליום הולדת לבן 38

עוד שנתיים אתה בן ארבעים תתחיל לספור את מניין השנים כבר שלושים ושמונה שנים עברו ואתה יכול להביט בגאווה על משאלות שהתגשמו על הצלחה בעבודה ועל ילדה שנולדה וחיבוק של אהבה נאחל לך צרור ברכות המשך כמו אתה להיות חיוך על הפנים עד מאה ועשרים.

ברכה ליום הולדת לבן 27

עשרים ושבע שנים חלפו ואנו מאחלים לך רוב איחולים אנחנו כל כך מתרגשים ברכה לך אנו כותבים שתלמד להבחין את השחור ללבן שתוכל להתבונן היטב בפניו של ענן שתדע להיעזר ולעזור להגיע למטרה ולא להסתובב סחור סחור שיתגשמו לך כל המשאלות ושתחיה לעוד שנים רבות.

ברכה לאקס

אמנם אנחנו כבר לא ביחד אבל זכרך נשאר בליבי לעד וביום הולדתך אני רוצה לאחל לך ברכה ושלום שלא תעז להמשיך לחלום שתמיד תהיה מוקף בחברים שתלמד להתרחק מאנשים רעים אאחל לך יום הולדת שמח ומלא אהבה ושתמיד תישאר כמו שאתה.

ברכה מרגשת לאקס

עכשיו דרכנו נפרדות רציתי להודות לך על שנים ארוכות על אהבה ללא גבול ללא שום בלבול אבל רצה הגורל ואתה ממני נפרד חבל תמיד אזכור את הזמן שהיה שלנו ואת הדרך הארוכה שהייתה דרכנו אאחל לך הצלחה בדרך החדשה שתדע אני עדיין מלאת אהבה.

ברכה ליום הולדת 40 לגבר

אתה בן ארבעים וזו שמחה בשבילנו בשמחה ובצהלולים יום זה מאושר עבורנו נשלח לך זר ברכות שתמיד תהיה במקום המתאים בגינתך ריח החבצלות יזכיר לי את הריח המפעים של חלות טריות תן לנו יד ונצעד אתך לאורך השדרה מאחלים לך שתדע להנות תמיד מאורה של הזריחה מאחלים לך שנים ארוכות עד מאה ועשרים שנה לבלות.

ברכה ליום הולדת 26

אתה בן עשרים ושש איזו שמחה בטח מכינים לך מסיבה גדולה חשבתי רבות מה לכתוב בברכה אאחל לך אושר ועושר וחיים טובים שתמיד תהיה מרכז העניינים שתשמור על קשר עם חברים ישנים ותמיד מוקף בחברים חדשים תפתח את הלב לאהבה חדשה ויחד איתה תחיה עד מאה ועשרים שנה.

ברכה ליום הולדת 60 לגבר

מזל טוב אתה בן שישים זה ממש מרגש ומפעים רוב הצלחה בדרך חדשה תקופה חדשה לפניך נפתחה כבר הגעת לתפקיד משמועותי בעבודה גידלת ילדים וגם נכדים בהנאה והגיע הזמן לפנות זמן לעצמך לפתוח עוד חדר בלבבך תלמד להנות מהשקיעה להתפלא מיופייה של הזריחה להתרגש מצחוק פעמונים להנות מרגעים קטנים עד מאה ועשרים.

ברכה לגיל 70 לגבר

אתה בן שבעים איזו שמחה רוב איחולים לכבוד המסיבה מה נאחל לאיש שכמעט הגיע לגבורות שיגשים עוד חלומות שתהנה מהילדים ויבקר את הנכדים שיהיה לו זמן לפתח תחביבים חדשים שיחדש קשר עם חברים ישנים עד מאה ועשרים.

ברכה ליום הולדת 50 לגבר

גיל היובל מה שונה בו אתה שואל בגיל עשרים היית נער לא רציני בשלושים השקעת בעבודה בגיל ארבעים כל העניין נהפך לאישי כי סך הכל רצית לקחת מנוחה בגיל 50 כבר יש לך הכל ילדים משפחה ועבודה מסודרת אנחנו מאחלים שתדע בעצמך ותמשיך לגדל ילדים לתפארת.

ברכה לאדם מיוחד

אתה אדם מיוחד אוהבת אותך כמו שוקולד אתה יודע שאתה הכל בשבילי עושה הכל למעני אאחל לך שתמיד תישאר כאן בשבילי שתצליח בכל המעשים תתקדם בעבודה תדע להנות מריח של פרחים תקשיב בנחת לקול הציפורים תדע להנות מרגעים פשוטים תזכה להמון שנים עד מאה ועשרים.

ברכה להצלחה במשפט לגבר

במשפט בהצלחה מאחלים לך כל ילד וילדה אתה תצא צודק אנו בטוחים ולך כפיים מוחאים תעמוד גאה ובקול חזק לשאלות תענה אין לך מה להרגיש מושפל כי לא התכוונת למעשה אבל בטוחים אנו שהצדק יצא לאור שלא יכרתו לך בור.

ברכה לגבר ליום הולדת

פעם בשנה, גם לגבר רציני מותר לקבל ברכה אז תרשה לנו הפעם להגיד לך שאתה כולך אהבה ולרגל יום הולדתך נאחל בקצרה שתמשיך להיות שמח ובריא להגשים חלומות ולהמריא.

ברכה לגיל 35 לגבר

שלושים וחמש שנים זה בול באמצע כבר למדת המון אבל נשאר עוד ללמוד גיל מושלם לברך שתמשיך לנוע קדימה ושיהיה לך הכוח כל יום מחדש להתניע לכבוש את העולם אל תפסיק אותנו להפתיע.

ברכה לטיול בדרום אמריקה

דרום אמריקה מחכה לך היא תהנה ממך לא פחות ממה שאתה תהנה ממנה הלוואי שיהיה לך טיול הכי מעניין בעולם שכל יום מחדש תפקח את עיניך ותגלה את הטבע המושלם ושתחזור, ננשק אותך ונחבוק כי בכל זאת, עם כל הכבוד לטיול… געגועים, אי אפשר למחוק.

ברכה לגבר שלי

לגבר של חיי! תודה על החוסן הנפשי שאתה מעניק לי על זה שאתה כל פעם מחדש נמצא שם בשבילי בכל מקום, בכל רגע, בכל מחשבה אותך אני אוהבת והלוואי ונאהב כל הזמן במרחק ובקירוב, בזיכרון ובהודעה ולפעמים גם בשיחת נפש ארוכה אתה גבר מושלם, יצוק כחומה נוסך ביטחון ותחושת אהבה.

ברכה ליום הולדת לגבר

לגבר היצוק שכולנו אוהבים ומוקירים! הלוואי שיום ההולדת הזה יתן לך כוח לכל השנה שתגע בהצלחות מקרוב ותקטוף בקלות את כל המטרות שלך שגופך יהיה בריא תמיד ונפשך תחוש שלמה עם עצמה.

ברכה לגבר המושלם שלי

לגבר חיי המושלם תענוג לזכות בך כל יום מחדש אתה אהבה שאין לה גבול לא האמנתי שיש כזאת בייקום אברך אותך שכל החיים תגדיל את ההצלחות הקיימות ורק תוסיף עליהן ותכבוש עוד ועוד מטרות גדולות וקטנות.

ברכה לגבר של חיי

לגבר של החיים שלי! רק אלוקים יודע עד כמה ליבי מוצף באהבה אליך שכל פעם מחדש אני מבינה היטב שאיני יכולה בלעדיך חיים שלי אתה, הלוואי ותמיד תהיה בשמחה שתהיה בריא, חזק ואיתן כמו ברכה עתיקה לעם סגולה.

ברכה ליום הולדת לאיש יקר

איש יקר מאוד! ליום הולדתך אאחל לך – שתצליח להרגיש עד כמה אוהבים אותך שכל יום שתחיה – יהיה מנוצל עד תום בדברים חשובים שחייך יהיו מלאים במשמעות, יופי ואהבת אדם ושאף פעם לא תקח ללב את הרע המיותר.

ברכה לגיל 40 לגבר

לרגל גיל ארבעים, אברך אותך שלא תחוש בשום משבר שתבין שהכל זה בראש ואתה חזק, גבר מתגבר שתמשיך לצעוד בשבילי החיים המוארים ותעשה רק טוב ובני אדם מאושרים הלוואי ותשמח כל הימים.

ברכה לאדם מיוחד במינו

לאדם המיוחד בעולמי אאחל – שלא תפסיק להיות מאושר. שעיניך יראו רק את הטוב שבכל דבר ועל הכואב והרע תאמר בקלות 'אין דבר'. שתמשיך להיות מיוחד כמו שאתה יודע להיות והלוואי והעולם יראה בך רק את הנקודות הטובות.

ברכה מרגשת לאיש יקר

לאיש היקר והאהוב בתבל! מה ברצוני לך לאחל? שתהיה תמיד כל כך מיוחד שתרגש את העולם ביופי נשמתך ושעוד ועוד אנשים יבינו מי אתה – פלא בריאה שאין בו פגם כלל. איש קסום, נחמה ליום גשום.

ברכה ליום הולדת 25 לגבר

חצי יובל אתה כאן ונראה כל כך מאושר. לרגל יום הולדתך ה-25, אאחל בריאות – בכל נימי גופך ונשמתך ואהבה גדולה ונעימה. שתהיה חזק ושתדע איך להשיג את המטרות שלי. שתספור את המיליון הראשון במהרה וגם אם לא – שתהיה בכיסך פרנסה טובה.

אם לא מצאת, תמיד תוכל לחפש ברכה ספציפית:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחפשת מתנה לגבר ?

מנורת לילה בצורת לב עם תמונה אישית והקדשה