ברכות להולדת הבת

דף הבית » לכבוד מה הברכה? » ברכות להולדת הבת

תקופה מרגשת ומבלבלת

הרגשות שמלווים ללידה הם מעורבים ומבלבלים. הם כוללים התרגשות והתלהבות לצד חרדה מתמשכת. לידה ובעיקר כשמדובר בלידה של ילד ראשון היא מבלבלת, מפחידה ומרגשת במיוחד. חשוב בתקופה הזאת לגרום לאם להרגיש שאנחנו פה בשבילה בכל קושי, התלבטות או חשש שיעלה לה במהלך הדרך.

 דרך מצוינת להביע את תחושות הקרבה העמוקה לאמא הטרייה היא להביא לה ברכה מקסימה שכתובה מהלב. בברכה תוכלו להתייחס לתכונות המיוחדות שלה שיהפכו אותה לאמא מקסימה, לחוויות שעברתם פעם ואפילו למחשבות שעולות לכם בנוגע לעתיד. מוזמנים להיעזר בברכות שהכנו עבורכם בשביל לקבל קצת השראה. תהנו!

ברכה להולדת בת

ברכה להולדת בת בכורה

על גבי האהבה הגדולה צמחה ערוגה ראשונה הנה זאת, הרכה הנולדת, כולם רוצים לראותה מחזה טהור, היפה ביותר עלי אדמות רבות בנות, אבל היא, כבר רואים, המתוקה שבתינוקות.

ברכה לאחר לידה

מזל טוב ליולדת לרגל הולדת התינוקת מאחלים לך לילות של שינה גידול של התינוקת באהבה חשוב מאד שלא תשכחי את עצמך למרות שאת נותנת לתינוקת את כולך מאחלים לך גידול קל ונעים שתהני מהילדה שהבאת לעולם שהפכת בשבילה את העולם.

ברכה להולדת בת

מזל טוב להולדת הבת החמודה! מי יתן ותזכו לגדלה לחיים יפים ובשלווה. שתקבלו ממנה נהרות של אהבה ובכל יום ויום שעובר – תהנו לחנכה. שתפרח להיות אשה מעולה, נהדרת מכל הבנות והבנים. טבעי שכך יהיה, יש לקטנה זוג הורים מדהימים.

ברכה להולדת תאומות

אומרים שתמיד בשניים קונים כפליים בנות תאומות ביום אחד נולדות מאחלים לכם המון ברכות שתזכו לגדל אותן ביחד ולתת תשומת לב לכל אחת לבד לדאוג להן לכל הצרכים שיהיו להן חברים שונים שתזכרו את הכלל החשוב שהן דומות אבל שונות חשוב לומר בבירור מאחלים לכם גידול נעים ושינה רצופה שולחים לכם ברכת הצלחה.

ברכה לתינוקת חדשה

תינוקת חדשה נולדה זוהי שמחה לכל המשפחה עיניים חומות פנים שמנמנות מאחלים לכם לילות רגועים שיהיה לכם זמן לבישולים טעימים שתהיה שלווה ואחווה בבית שתגדלו אותה עם עלה של זית שבבית תשרור תחושה של נחת ואושר עוד תראו זו רק התחלה הכל יהיה בסדר

ברכה להולדת הבת הראשונה

להולדת המתוקה הראשונה של המשפחה לכם נאחל שתזכו לגדלה בשמחה תלגמו ממנה נחת בשפע, כמו מיים חיים הזורמים ללא הגבלה וללא מצרים שתהיה בריאה ושלוה זו הילדה שתמלא את בתכם באלומות של אורה.

ברכה ללידת בת

הגיעה הבת, הגיעה לאט, יצאה במהירות, אך חיכיתם לא מעט. היא רגועה ומתוקה, טהורה ועדינה, ותביא היא לחייכם שפע ושמחה, ברכה ואהבה. תגדלוה בנחת, בשלווה ובלי לחץ, תהוו דוגמא ותהייה היא טובה. שיהיה הרבה בהצלחה!

ברכה להולדת הבת השניה

אחרי הראשונה המהממת הגיעה השניה. כי ככה זה בחיים – דברים טובים באים בשיכפולים. כיף לראות אתכם בקבוצה של ארבע – הקטנה החדשה, הגדולה, אמא ואבא. לו יהי שגם זאת הרכה תפרח להיות גאוות יחידה לכם, ולאחותה השניה.

ברכה לתינוקת שנולדה

ברוכה הבאה לילדה המתוקה, אי אפשר להתאפק אז אביא לך נשיקה, כזאת ארוכה, מלאת אהבה. להורים המאושרים אאחל נחת ושלווה, לילות מלאי שינה והרבה הצלחה. שהקטנה גדולה תהייה, בריאה וחזקה ושתסב לכם הרבה גאווה.

ברכה להולדת בת ראשונה

לרגל הולדת הבת הראשונה נאחל לזוג ההורים המופלא שזאת תהיה רק הסנונית הראשונה ועליה נברך את זאת הברכה: שליבכם יתמלא באור יקרות בזכות התינוקת שאין כמוה בעולם, פשוט מתוקונת.

ברכה להולדת הבת

אין כמו להחזיק תינוקת קטנה להריח את ריחה ולהתענג על היופי שלה אנו מאחלים שיהיה לכם לילות קלים שתגדלנו אותה בנחת ובנעימים שתרווה לכם נחת שיהיו בה תום וגם דעת שתזכה לעוד אחים ואחיות רוב הצלחות שזו הילדה תחיה שנים רבות.

ברכה להולדת הבת הבכורה

להיות הורים לבת זה לא כמו שאתם חושבים בהתחלה זה נראה קל אבל הדברים אחר כך מסתבכים וצריך ללמוד לעשות קוקיות ולקנות רק שמלות מסתובבת אבל זה גם הכיף הכי גדול שיש שמחים אתכם ובטוחים שהיא תהיה הילדה הכי נפלאה שאפשר לבקש.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות לטיסה ולטיול

ברכה לפני טיסה

ברכות לבוקר טוב

ברכה לבוקר טוב

ברכות לשבת שלום

ברכה לשבת שלום

ברכות למסיבת רווקות

ברכה למסיבת רווקות

ברכה לגיל שנה | ברכה לגיל שנתיים

ברכה לגיל שנה ברכה לגיל שנתיים

ברכה לגיל 60 – 69

ברכה לגיל 60 עד גיל 69

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)