ברכות לזוגות

דף הבית » לכבוד מי הברכה? » ברכות לזוגות

הם מקסימים ביחד!

לכבוד החתונה שלהם, יום הנישואין שלהם או יום השנה שלהם, החלטת לכתוב ברכה יפה לזוג האהוב עלייך. הם מחזקים אחד את השני, מוציאים את הצדדים הטובים זה של זו והכי חשוב – לא גורמים לך אף פעם להרגיש גלגל שלישי! ברכה לזוגות לא חייבת להיות בהכרח מרגשת אלא יכולה להיות גם ברכה משעשעת וכנה.

 במטרה לסייע לך בתהליך הכתיבה, ריכזנו עבורך ברכות יפות שתוכל לקחת מהן השראה. בכתיבה תנסה לחשוב על החוויות שעברתם ביחד ועל האנשים שהם בשבילך – אתה מכיר אותם יותר טוב מכולם. מאחלים לך המון בהצלחה!

ברכה לזוג

ברכה לאירוסין של דתיים

לזוג היקר והאהוב ברכה היא חלק חשוב זוהי התחלה של תקופה חדשה שאין לי חלק בה לזוג באהבה שלוחה הברכה שבקרוב תבנו בית על אדני התורה בית מלא קדושה ואהבה שתשרה בו תמיד שלווה ואחווה קבלו ממני איחולי בהצלחה.

ברכה מרגשת להורים

להורים הנהדרים שאני כל כך מעריך אברך אתכם שתמיד תהיו זוג מקסים שהאושר יצלצל לכם מהכיסים שלא יחסר לכם כלום בענייני כספים ותהיו בלב ובנפש הכי בריאים. תודה על כל מה שנתתם לי בחיים!

ברכה לראש השנה להורים

שנה חדשה מתקרבת אימא שולחן עורכת בידיים מאומנות קולעת לילדות צמות שנה טובה ומתוקה שנה של אושר ואהבה מה נאחל לכם ההורים שתמיד תרוו נחת מהילדים ותהיו מאוחדים אנו מאחלים שנה טובה ומתוקה הורים יקרים.

ברכה לילד שנולד

לרגל הולדת הבן החדש אתכם, זוג הורים נפלא, נברך בגילה: שתזכו לגדלו ולהופכו לגבר אמיתי וחזק אחד כזה שכל החברים אומרים עליו שהוא 'ענק' ואתם כהורים, מחייכים, והלב מנחת נחנק.

ברכה לזוג המאושר

מאחלת מזל טוב בלי סוף, לאנשים שיקרים לי בלב – עמוק. את ההתרגשות העצומה לא יכולה לתאר, את השמחה שמרגישה בשבילכם, לכם אספר. מאחלת שתאריכו ימים יחדיו, תיהנו מהחיים המשותפים כי אין עוד לבד. אתם שותפים לחוויות ולחלומות, שותפים לאכזבות וגם לכאבים, שותפים לכל החיים.

ברכה לנישואין 50 לסבא וסבתא

סבא וסבתא היקרים, הדוגמא שלי כל החיים, היום אתם חוגגים 50 שנות נישואים וזה ממש לא להאמין. אני מברכת אתכם שתהיו בריאים ותחיו יחדיו לעולמים, שתמשיכו לגלות סבלנות מוערצת ודאגה בלתי נגמרת. אני נהנית להסתכל עליכם ונהנית לשמוע סיפוריכם. אוהבת חזק ומעריצה אתכם בענק!

ברכה לזוג לילד ראשון

מזל טוב על ילדכם הראשון, בקרוב לא תצליחו כל-כך לישון. אך הרווחתם ילד מתוק וחייכן שישמח אתכם בכל זמן. עכשיו אתם משפחה מאושרת, כל שנותר שתגדלוהו לתפארת. שיהיה בהצלחה בדרככם החדשה, שיהיה הוא בריא ומלא בשמחה.

ברכה לזוג שמתחתן

לזוג המואר שלנו! מזל טוב לרגל נישואיכם מי יתן ותמד תהיה זוג אוהבים מאושרים שכל חייכם יהיו כמנגינה עריבה וכל יום ויום ירגיש כמו ריבה שתבנו את הבית מאבנים יציבות ותדעו רק תקופות טובות.

ברכה ליום נישואין להורים מהילדים

להורים שהם סמל ומופת לזוגיות יציבה. מזל טוב ליום הנישואין, אתם מעוררי השראה. הלוואי וכל החיים תזכו להגביר את האהבה. שתשמחו זה בזו בכל דקה, כל השנה. וכל מריבה קטנה וגדולה – תסתיים בנשיקה.

ברכה לזוג דתיים

בס"ד השם עמכם, בברכה, בטוב וברע, נאחל בריאות ואריכות ימים, חברה טובה ועבודת השם, שכל טעות תתברר לטובה ושאת הדבר תלמדו ליישם. ששכינה תשרה בביתכם ואושר בליבכם. שאלוקים יאיר בפניכם את הדרך, תמיד בדיוק, אף פעם לא בערך.

ברכה ליום נישואים שנה ראשונה

לא להאמין אתם כבר שנה נשואים אני ממש לא מבין איך הזמן חולף שנהנים מאחל לכם שתזכו ללכת בדרך החדשה שתלמדו מהטעויות של השנה הראשונה שזו השנה תהיה לכם ברכה והצלחה שתזכו להצליח ביחד אבל גם לבד מאחל לכם המון אהבה עד מאה ועשרים שנה.

ברכה לזוג ליום האהבה

מצאתי את אשר חשקה נפשי אהבתך קשורה באהבתי בכל בוקר אני מתעוררת לחיוך זורח ולבעל שדואג להעלים כל פרצוף מצוברח תודה לך על כך שאתה כאן דואג לצרכי כל הזמן לכבוד יום האהבה ברכה זו שלוחה ואהבתי בה נתונה .

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות לאח

ברכה לאח

ברכות למפקד | ברכות למפקדת

ברכה לסמל

ברכות למתנדב | ברכות למתנדבת

ברכה למתנדב

ברכות למטפל | ברכות למטפלת

ברכה למטפלת

ברכות לצוות הגן

ברכה לצוות הגן

ברכות לבת

ברכה לבת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)