ברכות לחברה

אתן בלתי נפרדות

יש אנשים שמתבלבלים וחושבים שאתן אחיות ואתכן זה לא ממש מפתיע – אתן חולקות מחשבות, הומור, רכילות ואפילו קולקציית בגדים. החברה הכי טובה שלך אוהבת אותך בזכות מי שאת והקשר שלכן הוא אחד הדברים הכי מיוחדים שיש לך בחיים.

 היא ליוותה אותך בקשיים בבחינות בתיכון, בשיברונות לב ובחוויות מצחיקות שהיו לך בשירות הצבאי. לכבוד יום ההולדת שלה, חשוב שתזכירי לה עד כמה היא חשובה לך ומוערכת על ידך. בשביל לעזור לך בכתיבת הברכה, ריכזנו עבורך ברכות יפות שיוכלו לעזור לך בתהליך. שיהיה המון מזל טוב ובהצלחה!

ברכה לחברה הכי טובה

ברכה לחברה בת 50

חברתי האהובה, מי היה מאמין? שאת חוגגת היום 50. אומרים שהעולם שייך לצעירים, אבל את מוכיחה לכולם איך כדאי לחיות את החיים. הספקת לעבור חוויות עד בלי די, משפחה, חברים, טיולים, וכל מה שכדאי. בדרכך היפה ,את מאירה כל פינה באמת ובנועם, במסירות ובאהבה אאחל לך רק אושר, בריאות ושמחה ושנזכה לחגוג יחד עוד 50 שנה.

ברכה לחברה לגיל 40

לחברתי היקרה מזל טוב! ממני ומכל החברים, נאחל לך מכל הלב רוב בריאות וחיים מאושרים, ליום הולדתך העגול – צָלַחְתְּ באומץ ארבעה עשורים! 40 זה רק מספר, וזו רק ההתחלה, ומכאן תפרשי כנפיים, המשיכי להגשים את עצמך, ובטוחני שתצליחי שבעתיים!

ברכה לחברה טובה אהובה

חברתי הטובה שעלי הכי אהובה, אין לי מילים להגיד – את משען לנפשי ותומכת בי תמיד, הבילוי איתך הכי כייפי בעולם, אם זה צחוק או שיחת נפש, ואפילו לשתוק ביחד סתם, אאחל לנו המשך חברות מופלאה, ולך באהבה – שתהיי מאושרת, שתגשימי כל חלומותייך, ושתצליחי בכל דרך!

ברכה ליום הולדת לחברה טובה בת 70

שרה יקרה, חברה מיוחדת שהיום יום הולדת מרגש חוגגת צעירה ונמרצת, תמיד מתרוצצת משאירים מאחור צעירים שלא עומדים בקצב שבעים עגול ושמח לך אהובה זכות גדולה יש לי שאת חברתי הטובה אוהבת אותך, מאחלת לנו עוד שנים ארוכות של חברות בבריאות טובה ובקצב שאין לו תחרות

ברכה ליום הולדת לחברה גיל 60

יום הולדת שישים הוא יום הולדת מרגש גיל שבו כבר אפשר להביט אחורה להנות ממש שיש ממה שהשגת, מהילדים מהמשפחה מכל הדברים הטובים שמקיפים אותך באהבה תשמרי על עצמך בשבילך ובשביל כולם אוהבת אותך מכאן עד סוף העולם

ברכה לחג הפסח לחברה טובה

לחברה הכי מיוחדת חג הפסח הוא גם חג האביב, העונה בה הכל מתחדש והטבע במיטבו. וממש כשם שבעונה זו הפרחים פורחים, אאחל לך פריחה והצלחה בכל המישורים. מקווה שאת מוקפת במשפחה וחברים ומוכנה להתחיל בחגיגות – רק לא לשכוח לא להגזים עם המצות : )

ברכה לשנה טובה לחברה

לחברה הכי טובה רציתי לאחל שתהיה לך אחלה של שנה! שנכיר אנשים חדשים, ונטייל למקומות מרגשים. שניצור זכרונות, נגשים חלומות, ונצא להרפתקאות. שנמשיך לעשות את השטויות המיוחדות שלנו, ושאף פעם לא נפסיק לצחוק. אוהבת אותך, החברה הכי טובה.

ברכה לחברה ליום ההולדת

לחברתי היקרה! מזל טוב ליום הולדתך. מאחלת לך בריאות, שמחה, אושר, הגשמה עצמית וכיבוש יעדים. שתמיד תהיי מוקפת בהרבה אהבה מבעלך והילדים, שתרחיבי את משפחתך ושתבני בית בישראל. מאחלת לך שנה מדהימה, לא פחות מזו שעברה! אוהבת ומעריכה, חברתך הטובה.

ברכה ליום נישואין לחברה

לחברתי היקרה! מזל טוב ליום הנישואין שלך. עם חברות כה ארוכת שנים, אני שמחה שנפלה בחלקי הזכות לברך אותך בימי הולדת, בחגים וגם ביום בו שילבת ידיים לתמיד עם אישך. מאחלת לך עוד המון שנות נישואין שמחות, אושר והצלחה בגידול הילדים, בריאות, הגשמה עצמית והרבה כבוד הדדי ותמיכה מזה שהולך לצידך. מזל טוב לך ולבעלך.

ברכה לחברה כמו אחות

מזל טוב לחברה הכי טובה שיש זאת שאיתי תמיד במים ובאש תמיד תומכת, מכילה ומבינה מקשיבה ומייעצת ברגישות ובתבונה אוהבת אותך ומאחלת לך אושר, בריאות ואהבה ושתמיד תהיה לנו כזאת חברות טובה

ברכה לבת מצווה לחברה טובה

הנה הגעת גם את למעמד המרגש – את חוגגת בת מצווה וזה הכי משמח שיש מאחלת לך כיף עם המשפחה והחברים שיהיה לך תמיד קל בלימודים שנמשיך לבלות ביחד, לשמוח ולצחוק ושתצליחי בהכל ותגיעי רחוק!

ברכה לאמא של חברה

מזל טוב לך יקרה עבורי את לא רק "אמא של", אלא ממש חברה עוד שנה חלפה ואת חוגגת יום הולדת וזאת הזדמנות להזכיר לך עד כמה את מיוחדת מאחלת לך מעומק הלב בריאות, הצלחה ושמחה והרבה נחת מכל המשפחה.

ברכה מרגשת לחברה טובה

היום יום הולדת לחברה הכי טובה שלי לזאת שמבינה אותי דרך המבט שמרגישה אותי ויודעת תמיד להגיד את הדבר הנכון (גם אם הוא לא הדבר שהכי קל לשמוע) מאחלת לך את כל הטוב שבעולם שכל יום יהיה טוב מהקודם ושתמיד תרגישי שאת במקום בו את רוצה להיות אוהבת, חברתך הטובה.

ברכת פרידה מחברה לעבודה

בכל בוקר נפגשנו כאן שתינו קפה, התווכחנו על המזגן העברנו הרבה שעות של עבודה מול המסכים ובין לבין גם ניהלנו לא מעט שיחות על החיים מאחלים לך שתצליחי בהמשך ונגיד לך גם תודה אוהבים וכבר מתגעגעים, החברים מהעבודה

ברכה ליום הולדת 18 לחברה הכי טובה

מזל טוב לחברה הכי טובה שיש את כל מה שיכולתי לבקש אני יודעת שתמיד אלייך אני יכולה לפנות כיף לי לצחוק איתך, וגם לבכות תמיד את מקשיבה לי ותמיד יודעת מה להגיד זכיתי בנפש התאומה שלי לתמיד מאחלת לך בהצלחה בהכל ובמיוחד בגיוס המתקרב ואם יהיה קשה תזכרי שאת תמיד אצלי בלב

ברכה לחברה מיוחדת ליום הולדת

אז מה אאחל ליום ההולדת לחברה שהיא הכי מיוחדת? אאחל לך שתישארי הכי נדירה בעולם שתמיד תבלטי בנוף ותמגנטי את כולם שתדעי להתמודד עם כל אתגר ושתדעי להבדיל בין תפל לעיקר שיהיה לך מזל טוב, חברה יקרה אוהבת אותך עד הירח ובחזרה

ברכה לחברה כמו אחות

מזל טוב לזאת שתמיד שם בשבילי החברה הכי הכי טובה שלי את יודעת לומר תמיד את הדבר הנכון תומכת ומייעצת ומדברת מניסיון מאחלת לנו שנים ארוכות של חברות קרובה אוהבת עד אין סוף, חברתך הטובה

ברכה לבת מצווה לחברה טובה

אז מה מאחלים לחברה טובה שחוגגת היום את בת המצווה אאחל לך שתמיד יהיה לך כיף ושמחה שתצליחי בלימודים ושתהני עם המשפחה ואאחל לנו עוד שנים רבות של חברות אמיצה ממני חברתך האוהבת שאותך מעריצה

איחולי מזל טוב לחברה

מה אני יכולה לאחל לחברה שיש לה כבר הכל? שפע של אהבה, הצלחה, חוויות, חברים ואושר גדול שתשארי אדם כזה מדהים שתמיד רגיש לסביבה אחת כזאת שיודעת להבין ולקלוט אנשים גם משיחה של שניה שהאינטליגנציה והחוכמה שלך תמיד יהיו חזקים ושתהני מכל רגע בחיים!

ברכה לחברה לגיל 37

יום הולדת הגיע והשמחה רבה את כבר בת 37 ועדיין נראת כמו ילדה אני כל כך שמחה שאנחנו מכירות כבר מילדות שאנחנו עוברות את כל החיים יחד והכל עדיין נשאר קליל ועם רוח שטות מאחלת לך שתמיד תהיי מאושרת ומסופקת ממה שיש לך בחיים ומאחלת לי שנישאר חברות לנצח נצחים!

ברכה לחברה לגיל 60

יש לי חברה והיא מהממת היא היום בת 60 ובכלל לא נראת את כל כולך נפש צעירה, מצחיקה, את כל מי שסובב אותך את מפתיעה תמיד מלאה ביוזמות חדשות ולא מפסיקה להמציא רעיונות אאחל לך שתמיד תישארי כזו מיוחדת וטובה מחכה לחגוג איתך שוב גם בשנה הבאה.

ברכה לגיל 70 לחברה

חברה שלי היקרה, את כבר בת 70, אני לא מאמינה! הזמן עובר מהר כשנהנים, כך כל החיים אנחנו אומרים וכל יום איתך ללא ספק הוא חוויה חד פעמית אאחל לך לכבוד היום שלך שתשארי כזאת הרפתקנית שהגיל אף פעם לא יהווה לך מכשול יום הולדת שמח ואני אוהבת אותך יותר מהכל!

ברכה לגיל 60 לחברה טובה

לחברה הכי טובה בעולם! כמה מכתבים כבר נכתבו בינינו בעבר ותמיד נשאר לי עוד הרבה מה לומר מאחלת לך את הטוב ואת האושר שיש לעולם להציע שלכל חלום שלך את תצליחי להגיע שתהיי מאושרת ושלווה עם הנכדים ושתהני מכל רגע בחיים!

ברכה לחברה ליום הולדת לגיל 24

גיל 24 זה גיל מהמם, גיל שבו בונים את עצמנו יותר שכל יום שעובר מרגישים שמצליחים להתגבר ומשהו בנו מתחיל לחשוב קדימה ולהתבגר מאחלת לך את הכי טוב שבעולם שתדעי שבחיים לא הכל מושלם שהחיוך שלך תמיד יהיה על פנייך יום הולדת שמח, אני חולה עלייך!

ברכה לגיל 50 לחברה טובה

חברה שלי המהממת שהגיעה לגיל חמישים ובכל יום שעובר רק מוציאה את הטוב שיש בחיים את אדם כזה אופטימי עם נפש חופשייה אוהבת את כל מי שסביבה ועוטפת אותם עם המון אהבה אני ואת מכירות כבר שנים ואני ממשיכה להכיר אותך כל יום מחדש מאחלת לך שתמיד תישארי כזאת מיוחדת ושתחצי כל אתגר בלי חשש

ברכה לגיל 50 לחברה לעבודה

חברה שלי היקרה אמנם הכרנו לפני כמה שנים בעבודה אבל כבר מזמן אני מרגישה כאילו את כמו משפחה תמיד דואגת, שואלת ומתעניינת באיך עבר עליי היום נותנת לי מהלב בלי תנאי, מאפשרת לי לחלום תודה שאת תמיד לצידי ועל מי שאת בשבילי אוהבת אותך הכי בעולם, יום הולדת שמח אחותי.

ברכה לגיל 50 לחברה

לחברתי היקרה שמזמן כבר הפכה למשפחה מה אני יכולה לאחל לאחת כזו שיש לה הכל? לא מאמינה שהגעת כל כך מהר לגיל חמישים עד לפני שניה הצקנו להורים והברזנו משיעורים לא סתם אומרים שהזמן עובר מהר כשנהנים מאחלת לך את כל האושר והאהבה שיש בעולם שתזכרי תמיד שחברה שלך אוהבת אותך יותר מכולם!

ברכה ליום הולדת של חברה טובה

היום יום הולדת לחברה הכי טובה שיכולתי לבקש! מאחלת לך את כל האושר והטוב שיש לעולם להציע שלכל מקום שתרצי לא תהססי להגיע שתזכרי שתמיד השחר מפציע ושהאביר שלך על הסוס הלבן עוד יגיע! אוהבת אותך ומאחלת לך את היום הולדת הכי שמח שיש!

ברכה לחברה מהעבודה

לחברה שלי היקרה איזה מזל שנפגשנו באמצע החיים והכרנו בעבודה לא יודעת איך הימים כאן היו עוברים בלעדייך את מכניסה לי המון מוטביציה וכוח להיות עובדת טובה יותר וכשאנחנו ביחד במשמרת, חוץ מאתנו לא קיים שום דבר אחר מאחלת לך שתמיד נשמור על קשר כזה קרוב ושנמשיך אחת את השניה לאהוב

ברכה לחברה בת 60

לחברה שלי היקרה שהגיעה היום לגיל שישים אני מאחלת לך שפע של אושר, שלווה ואריכות ימים שתהני מהנכדים ומהבילויים המשותפים שלכם יחד שלעולם לא תרגישי פחד שנמשיך להיות חברות כאלו טובות שעל כל דבר בעולם מדברות שנמשיך להנות במשחקי קלפים ושתזכרי שכולם אותך אוהבים.

ברכה מרגשת לחברה הכי טובה

לחברה הכי טובה שלי בעולם כולו מאחלת לך את כל הטוב והאושר שאפשר שתזכרי שלכל יום מבאס יש את מחר שתחלמי בגדול ותכבשי את כל מי שסביבך שתמיד תדחפי קדימה מבלי להתייאש שהחיוך היפה שלך יאיר כל מקום שבליבך תמיד יהיה שלום את בחורה מדהימה שכולם אותה אוהבים רק תשארי מי שאת, כי כמו שאת זה הכי טוב בחיים

ברכה למעבר למשרד חדש לחברה

חברה יקרה, משרד חדש, דלת חדשה, הזדמנויות חדשות שאמן ויביאו איתן אנרגיות חוצות גבולות. שתכבשי יעדים חדשים, שתפתיעי כמו תמיד עם רעיונותייך המבריקים. שתיכנס בדלת משרדך פרנסה וברכה בשפע ושכל משאלות ליבך מן המעמקים תתגשמנה. אוהבים, החברים ❤

ברכה למסיבת רווקות לחברה

אהובה שלי, הרגע מתקרב והלב מתרחב, מסיבת רווקות נחגוג כל הלילה, נשמח אותך ונרים עד למעלה. זה היום שלך, לשמוח ולרקוד, לשתות אלכוהול ובלי סוף לצהול. רווקה כבר לא תהיי ובעוד אדם לנצח תתחשבי, אז הלילה אהובה – תשתחררי ומחשבות מהראש תנקי.

ברכה לחברה לבת מצווה

חברתי הנהדרת, היום בת מצווה את חוגגת ואין יותר ממני מי שמתרגשת. רוצה לאחל לך ימים מאושרים, של צחוק ואין סוף רגעים מתוקים. את חברה מיוחדת ואותך אני מאוד אוהבת. אני רוצה לברך אותך במזל והצלחה ושכל חייך תהיי בריאה.

ברכה ליום הולדת של חברה הכי טובה

חברה יקרה שלי, את חוגגת היום יום הולדת וברצוני לספר לך היום – כמה את מיוחדת, קשובה, תומכת, מחבקת והמייעצת המושלמת. תודה על חברות מופלאה ואין סוף נתינה. אני מאחלת לך שתהיי בריאה, שתשמחי כל יום, שתאהבי כמו בחלום, שתגשימי את עצמך ותמצאי את שחשקה נפשך. אוהבת חזק, חברתך.

ברכה לסיום עבודה של חברה

______ שלי, אני יודעת שסופים הם עצובים וההרגשה כעת היא לא זוהרת. אני כאן כדי להזכיר לך עד כמה את טובה ומיוחדת, כל סוף היא התחלה חדשה ולפנייך עתיד מזהיר, זו בכלל לא שאלה. מאמינה בך ואתך לאורך כל הדרך.

ברכה לחברה

בטוב וברע, באש ובמים, בבכי ובצחוק אני יודעת שיש לי תמיד עם מי לפרוק. חברה יקרה שלי, תודה על רגעים של תמיכה, תודה על זה שאת עבורי חברה. שהחיים יחזירו לך פי שניים, שתצליחי בכל דרך שתבחרי ותזכרי תמיד שיש לך אותי.

ברכה לבת מצווה של חברה

את חברה נהדרת, תמיד לעזור ממהרת, והיום בת מצווה את חוגגת. זה יום מרגש מאוד, זה היום שלך ואני כאן אתך. אני מאחלת לך שתצליחי בכל מה שתרצי ותעשי בחיים רק מה שתאהבי מזל טוב, שמחה ואושר ממני באהבה.

ברכת יום הולדת לחברה

היום יום הולדת לאחת המיוחדת, חברתי הנהדרת מזל טוב ענקי, וחיבוק עצום מכל ליבי. הרבה אושר ושמחה, ברכה והצלחה שתזכי לשפע פרנסה זוגיות ואהבה. והכי חשוב – שתמיד תהיי בריאה ! תודה על היותך כזאת חברה, אוהבת אותך עד השמיים ובחזרה.

ברכה ליום הולדת לחברה רחוקה

______ שלי, יש לך היום יום הולדת ובלעדיי את חוגגת, הגעגועים עזים והרגשות מתעצמים. חשוב לי לשלוח לך מכלב הלב ברכה ואיחולים, שיהיו לך חיים מאתגרים ומשמחים, שתהיי בריאה, חזקה ואמיצה ותגשימי כל שאיפה שולחת אהבה מ______ הרחוקה.

ברכה לחברה קרובה ליום הולדת

מזל טוב לחברה הכי הכי, שלנצח כפי שאת תישארי, מקסימה, אדיבה ומיוחדת, ממש חברה לתפארת. אני מאחלת לך שתצליחי בחיים, שתזכי לאהבה גדולה, לזוגיות בריאה ולשפע פרנסה. שתגשימי את כל החלומות ותחצי גבולות, שתמשיכי כפי שאת – חברה טובה להיות.

ברכה לחברה מהעבודה - ליום הולדת

הכרנו לא מזמן וזה מרגיש כאילו תמיד היית כאן, התחברנו במהירות וגיליתי כמה את טובה ומיוחדת ובדיוק היום את חוגגת יום הולדת, על כך ארשום לך ברכה שאת הלב מחממת : שתצליחי בחיים, שתמיד ישמור עלייך אלוקים, שתהיי בריאה ושמחה ותזכי תמיד לאין סוף אהבה.

ברכה ליום הולדת לחברה טובה בת 70

חברתי היקרה משכבר הימים, את חוגגת היום יום הולדת 70 וממני אלייך שלל ברכות ואיחולים. שתזכי לבריאות ולאריכות ימים, שתרווי נחת מהילדים, הנכדים ושיגיעו בקרוב נינים. הרבה שמחה וניצול כל רגע בחיים, תמשיכי כפי שאת, אדם מדהים! מזל טוב גדול ממני, שותפתך לחיים.

ברכה לחברה – יום הולדת 60

חברתי היקרה, יום הולדת 60, עברת חצי מהחיים, שתזכי לעוד ימים שמחים ומאושרים. מאחלת הצלחה, בריאות ופרנסה, אריכות ימים ואין סוף חיוכים. שיתגשמו כל משאלותייך ותרווי נחת מילדייך, שתאיר השמש את דרכך, מזל טוב עצום – ליום הולדתך. תמיד כאן בשבילך, חברתך.

ברכה לחברה ליום הולדת בת 18

את בת 18 היום וכבר חוקית, הזדמנות לברך בברכה אישית. את כבר לא ילדה ודרכך ממשיכה ומתחילה ונאחל לך שתהייה היא שרויה בצחוק ובשמחה. שתגיעי רחוק ושכל יום בחייך יהיה מלא צחוק, שתאהבי עד השמיים וללא גבולות, מזל טוב מאתנו – באהבה, החברות.

ברכה לחברה טובה (לא יום הולדת)

חברות זה 2 נשמות אוהבות, חברות זה 2 נשמות מתחברות, אני ואת למדנו את המשמעות, למדנו שחברות בחיים זה העיקר, חברות זה הווה, זה עתיד, זה עבר. תודה על השיחות הכי עמוקות, תודה על תמיכה ימים ולילות. את החברה הכי טובה, את לי נפש תאומה.

ברכה לחברה טובה ליום הולדת

יום הולדת שמח לחברה הכי טובה, מאחלת לך הרבה שמחה, חיים מאושרים ואין סוף הצלחה זר פרחים או סט של תכשיטים, לעולם לא יתארו את חשיבותך אצלי בחיים. לבסוף אאחל שתהיי מאושרת, חזקה ואיתנה ולעולם לא מוותרת, ממני אלייך, חברתך שאוהבת.

יום הולדת 18 לחברה טובה

חברה שלי, את בת 18 היום, איזה גיל חלום. מתנות ופינוקים הם נחוצים אך לא יצליחו לתאר את חשיבותך אצלי בחיים, למילים הכוח הכי גדול, ברכתי לך אומרת את הכל  מאחלת שתצליחי ותשמחי, שתרקדי ותאהבי ושתהיי בריאה וחזקה באהבתי אלייך, החברה הכי טובה.

ברכה ליום הולדת 13 לחברה

חברה שלנו את חוגגת היום יום הולדת 13, ובשבילך חגיגה גדולה נעשה. תקבלי מתנות ופינוקים ואהבה מכל החברים. אנחנו מאחלות לך שתמשיכי להצליח בלימודים, שתצחקי ותיהני כל החיים! שתהיי בריאה ואמיצה, יפה וחרוצה. מזל טוב, איחולים וברכות מכל החברות.

ברכה לחברה אמתית

חברתי המיוחדת, השנונה והכובשת, יש לך היום יום הולדת, תהיי את היום השמחה והמבורכת. אאחל לך שתמשיכי להיות חברה כה טוב ואמתית, ישרה וערכית. שהחיים יחזירו לך בחזרה ושחייך יהיו הפתעה טובה. הצלחה, פרנסה וזוגיות והכי חשוב שפע בריאות.

ברכה לחברה שפורשת לגמלאות

פרק בחיים נגמר ברגע זה ממש ולפנייך פרק חדש, הגיל הוא רק מספר ובאפשרותך כעת לעשות כל דבר. תיהני מהפרישה וצאי לדרך חדשה, מלאת שמחה. דרך עמוסה בחוויות טובות – לחיי התחלות חדשות. אנרגיות רעות זכרי להשמיד ושמחה תלווה אותך תמיד.

ברכה למסיבת רווקות – לחברה

את עדיין רווקה, אך בקרוב תהיי אישה נשואה וזוהי סיבה מוצדקת לארגן לך מסיבה. הלילה נשכח מכל אחריות, נהנה ונשתה לחיים ולבריאות. שכל חייך יהיו משמחים כמו לילה שמח זה, בריקודים, בצחוק ואוכל טעים, כולנו נדאג שיהיה לך נעים.

ברכה לפרישה של חברה מהעבודה

שותפתי היקרה, כל יום אתך היה מעורר השראה, להגיע כל בוקר ולראות את חיוך מילא אותי שמחה. את פורשת עכשיו וזה לא פשוט כלל, אך שתדעי את כולנו הותרת עם שלל. השארת חותמת בדרכך הנפלאה, כל שנותר הוא לאחל לך הצלחה.

ברכה ליום הולדת לחברה טובה בעבודה

כבר כשהגעת לראיון, הרגשתי ביטחון, ידעתי שלפניי עובדת נהדרת ויותר מזה שתהיי לי חברה לתפארת. אגיד לך תודה על הכל ובמיוחד ליום הולדתך אאחל המון מזל טוב. שתצליחי ותתקדמי בעבודה ובכל תחום בכלל, ושחייך יהיו מלאי בריאות, אהבה וכל השלל.

ברכה לחברה הכי טובה לבת מצווה

הגיע היום המיוחד, הגעת למצוות ורציתי לומר לך תודה על זאת החברות. את נדיבה ומקסימה, החברה הכי טובה. מאחלת לך שתיהני כל החיים ושיהיו לך בלי סוף חברים, שתהיי מאושרת ושמחה ושתקבלי כל הזמן הרבה אהבה.

ברכה לחברה ליום הולדת 50

50 יובלים שאת ביקום נמצאת, 50 שנים שאין דבר שאת בו לא מתמצאת. אנו חברות מגיל ילדות ומאז ומתמיד היית בעלת יכולות נתינה והתחשבות. יום הולדתך הגיע ורציתי במתנה ואיחולים להפתיע, מאחלת לך בריאות והצלחה, הגשמת חלומות ושפע פרנסה.

ברכת פרידה מחברה לעבודה

לא חשבתי שיום הפרידה יגיע ומסתבר שגם את יכולה להפתיע, את לא עוד שותפה לעבודה, הפכת במהירות לחברתי היקרה. הימים יראו אחרת בלעדייך, אך עדיין אני שמחה בשבילך ותמיד מאחורייך. אני מאחלת לך שתצליחי בדרכך החדשה ושבליבך תמיד תהייה שמחה.

ברכת יום הולדת 18 – לחברה הכי טובה

לחברה הכי טובה, מגיעה ברכה מכל הנשמה. את היום בת שמונה עשרה ומסיבה גדולה לך אעשה. את חוקית היום, זה ממש חלום, גדלת בעוד שנה והגעת עד הלום. אני מאחלת לך שתהיי בריאה ומאושרת ושתישארי כפי שאת – חברה לתפארת!

ברכה לחברה מיוחדת ליום הולדת

חברתי המיוחדת, היום יום הולדת את חוגגת, אאחל לך הצלחה בכל נתיב שתבחרי בחיים, שתשמחי ותצחקי בכל הימים. הרבה בריאות, פרנסה, אהבה גדולה ובקרוב זוגיות. אאחל שתיקחי את הזמן אך לא יותר מדיי לאט ושתישארי תמיד מיוחדת כפי שאת.

ברכה לחברה כמו אחות

חברה בחיים האלה קשה להיות, ואני בך זכיתי, את חברה כמו אחות. ביום או בלילה, את תמיד לי זמינה, בטוב או ברע, את תמיד חברה. מליבי אליך תודה ענקית, על כל רגע בחיים שאותי ליווית. שתהיי מאושרת ושמחה תמיד ושבכל חלומותייך תצליחי להתמיד.

ברכה לבת מצווה לחברה טובה

לחברה הכי טובה, מזל טוב לבת המצווה, זהו מעבר משמעותי בחייך, הבגרות והאחריות כעת – מוטלת עלייך. אני רוצה לאחל לך ברכה מהלב כדי שיהיה לך ערב מלבלב. שתצליחי בדרך שתבחרי, שאת עצמך כל החיים – תאהבי, ששלווה תשרור בחייך ותמיד תהיי מוקפת בטובים מחברייך.

ברכה מרגשת לחברה טובה

אני לא יודעת איך להודות על חברות שכזאת, אני מרגישה כל פעם יותר שאת משלימה אצלי את מה שחסר. את חברה מיוחדת, לתת מילה טובה את תמיד זוכרת. אני מעריכה אותך על כל חיבוק, על כל הקשבה, על כל האהבה. אני מאחלת לך שאת כל מה שאת נותנת – תרוויחי חזרה.

ברכה לחתונה – לחברה

כל החיים חיכית לרגע המיוחד הזה, אז חברה יקרה שלי, את קולטת? היום זה קורה ! שיהיו ימים של שקט ושמחה, שתזכי לקבל את כל האהבה לה את זקוקה. שבחייך החדשים תשרה נחת וברכה, תזכרי כי מהיום אתם ממש משפחה.

ברכה לחברה הכי טובה בעולם

אהובה שלי, מילים לא יתארו את גודל אהבתי אלייך, בברכה זאת אפרוס את כל הברכות בפנייך. ים של אושר חברה יקרה, בכל יום ובכל שנה ! הרבה אהבה, ראשית כל לעצמך ואחר-כך מהסביבה, שתיהני מכל רגע בחיים, ביום יום, בחופשות וטיולים. איתך ולמענך כל החיים ♥

ברכה לחברה טובה מאוד

את לי החברה הכי טובה ולבטח על כך מגיעה לך ברכה, שתדעי שאני כאן תמיד בשבילך, מאחלת את הטוב ביותר עבורך. הרבה הצלחה – בכל תחום שתלכי בו, בליווי ובייעוץ אני תמיד פה. מאחלת לך יותר מכל: שתלווה אותך בריאות ושתזכי לאהבה וזוגיות.

ברכה קצרה לחברה טובה

את חברתי הטובה אנו מכירות כבר מגן חובה למבחנים יחד למדנו ובבובות יחד שיחקנו חברתי הטובה לך אני מודה שאני ואת חברות מהלב והנשמה ביחד נמשיך לרקום חלומות גם בימים וגם בלילות

ברכה מיוחדת לחברה

לחברתי בלב ונפש אאחל ברכה ליבי מלא ברגש והמון אהבה זוכרת איך ראינו שדות ירוקים ותפוחים אדומי לחיים על העץ גדלים וילדות רצות בין המרחבים עם בובות ועגלה וציור של נסיכה מתוקה הלוואי ונמשיך להנות עד כלות הכח שתמיד נשב לשוחח לאור הירח

ברכה לחברה הכי טובה ליום הולדת 12

חברה שלי סוף סוף הגעת ליום הכי מרגש קודם כל יש לך יום הולדת וזו שמחה גדולה שתים עשרה שנים שווה שש ועוד שש אאחל לך את הברכה הכי פשוטה שתדעי מדברים קטנים להתרגש כמו לפתוח אריזה של מתנה עם נייר עטיפה מרשרש

ברכה ארוכה לחברה הכי טובה ליום הולדת

חברה הכי טובה לך אתן את כל כולי יום הולדת זו סיבה לחגיגה אוהבת אותך בכל ליבי לך אגיש מתנה עטופה צרור ברכות ואיחולים אותך אוהב עד כלות הנשמה אאחל לך שתמשיכי חברה טובה להיות אושר ועושר והצלחה לשנים ארוכות

ברכה לחברה הכי טובה בעולם ליום הולדת

חברה הכי טובה בעולם עושה לי את העולם למושלם ביחד אנו משחקות וגם אל תוך הלילה מדברות את חוגגת יום הולדת וזוהי חגיגה נהדרת מה אאחל לך חברתי הטובה זו ממש בקשה קשה אאחל שתמיד נשמח שתינו ואף אחד לא יפריד ביננו

ברכה ליום הולדת שישים לחברה

חברה יקרה עברו להם כבר שישים שנה אנו חברות מילדות אהבה ורעות רצינו לך לומר למרות שאת כל החלומות הגשמת כבר ליבנו כה נרגש שהגעת לרגע המרגש ממש בגיל שישים אפשר לפתח תחביבים חדשים לפנות זמן יותר לעצמך וגם לאחרים

ברכה מרגשת ליום הולדת לחברה טובה

ליבי כה נרגש ברגע זה ממש לי הסתבר שחברתי הטובה בתבל חוגגת יום הולדת בחגיגה פשוטה או מפוארת איחולים רבים מאחלים לך וליבי כה מאושר שיש לי אותך אאחל לך שתמשיכי לאהוב את החיים שיישארו כאלו מאושרים ושמחים עד מאה ועשרים

ברכה ליום הולדת 70 לחברה

שבעים שנה כבר חלפו מאז שקרני השמש הפציעו והפכו יום אחד לכל כך מיוחד חברה יקרה ואהובה לך אני כותבת ברכה שחייך תמיד יהיו מלאים בשמחה ועינייך יראו את הכוס המלאה שתוכלי לדאוג תמיד לנכדים להכין להם מטעמים אהובים ולהוסיף עוד שנות חיים עד מאה ועשרים

ברכה מצחיקה ליום הולדת של חברה

אני רוצה לכתוב לך ברכה מיוחדת את ממש נערה לתפארת חוגגת יום הולדת בחגיגה פשוטה או מפוארת שתזכי לשלווה ובריאות כי למילה הזו יש חשיבות לברכה מצורף כרטיס ברכה אך את בעיני כל כך חשובה שאאחל לך רוב הצלחה

ברכה לחברה ליום הולדת 40

ארבעה עשורים עברו ומגיעה לך ברכה מרגשת השנים כה מהר חלפו אני כה נרגשת אני קוראת לך להגשים חלום שבביתכם תשרור שלווה ושלום שתמשכי להיות אהובה ואוהבת גידלת ילדים לתפארת ואם אפשר להוסיף עוד ברכה קטנה מזל טוב ועד מאה ועשרים שנה

ברכה ליום הולדת לחברה הכי טובה שלי

חברתי הטובה אני זוכרת את אהבתך הכנה שיחד ישבנו על הדשא בגינה וצחקנו מבדיחה אחת ישנה היום יש לך יום הולדת זוהי חגיגה נהדרת לך אשלח צרור של ברכות שתדעי תמיד בסבלנות לחכות תתני מעצמך לאחרים שיהיה לך סבלנות להנות מהדברים הקטנים איחולי ללב רחב שלא ייפול במעשיך אף רבב

ברכה מיוחדת לחברה טובה

לחברתי הטובה יש יום הולדת אכתוב לך ברכה מיוחדת שתדעי להנות מהדברים הקטנים שמיים כחולים וצחוק של ילדים שמש ברום שמיים תפוח אדום לחיים שתדעי לתת אהבה לאחרים שתדעי לצעוד בשבילים המתאימים שתוכלי לרוץ בן הטיפות להגשים את כל החלומות לדעת לאחל את האיחולים המתאימים ולחיות עד מאה ועשרים

ברכה ליום הולדת לחברה רחוקה

חברה יקרה יש לך יום הולדת וזוהי בהחלט סיבה למסיבה את חוגגת במסיבה פשוטה או מפוארת צרור ברכות ואיחולים אשלח לך באהבה שתמיד תדעי להקשיב לאחרים להנות משקיעת החמה בעיניים סקרניות להבין בין השורות והמילים לדעת לקפוץ בין הטיפות ולחיות חיים טובים ומאושרים

ברכה לחברה קרובה ליום הולדת

מה אברך אותך לחשתי לעצמי אני אוהבת אותך כמו את אחותי רציתי לכתוב ברכה מיוחדת כיאה למסורת מפוארת החלטתי לשלוח לך זר של פרחים שילמדו אותך איך לדלג על המכשולים להנות מרגעים קטנים לשאוף אל תוכך ריח של ורדים שתוכלי לפרוח כמו גינה נהדרת שתהיה לך שנה מושלמת

ברכה לחברה מהעבודה ליום הולדת

חברתי לעבודה היום הוא יום מיוחד עבורך חברה יקרה אאחל שתמיד תדעי להקשיב לאחרים ולעצמך להנות מרגעים קטנים שבחיים להיות תמיד עם חיוך על הפנים שתדעי לומר לא לקשיים לדעת לקפוץ מעל מכשולים רוב ברכה הצלחה עד מאה ועשרים שנה

ברכה ליום הולדת של החברה

חברה יקרה מזל טוב להיות ההולדת שתמשיכי להיות תמיד מאושרת שתדעי להבחין בין דבש לעוקץ שיהיה לך זמן להתלוצץ שתדעי מה מותר או מה אסור זה כל הסיפור ואם אפשר עוד מספר ברכות שתגשימי את כל המשאלות ותלמדי לקפוץ מעל המשוכות חיים טובים וארוכים עד מאה ועשרים

ברכה יפה ליום הולדת לחברה

פעם שמעתי מישהו לוחש שיש נערה מיוחדת במינה וקולו היה מלווה בריח זיקוקים ואש אאחל לנערה המיוחדת בתבל שאת אמונה זכיתי לקבל מאחלת לך את כל הטוב בחיים שתמיד חיוך יהיה לך על הפנים שתהיי מוקפת חברים ותצליחי בכל המעשים עד מאה ועשרים

ברכה לחברה טובה לגיל 40

חברתי הטובה איך עברו שנים רבות הגעת לשנת הארבעים ואנו כבר מזמן חברות חברתי היקרה אשא קולי בגיל ושמחה אאחל שתתגשם לך כל משאלה שתדעי להבחין בין דמיון למציאות לעיתים יש לכך חשיבות שתמשיכי לדלג על הקשיים ולהיות תמיד עם חיוך הפנים

ברכה ליום הולדת לחברה בחרוזים

חברתי היקרה מזל טוב ליום ההולדת אהובה את בטח מאושרת רציתי לאחל לך את כל הטוב שבעולם ליום שבו הפכת את העולם למושלם שכל המשאלות שלך יתגשמו שתדעי להקיף את עצמך בחברים שאותך יאהבו שתצליחי בחיים עד מאה ועשרים

ברכה לחברה שעוזבת מקום עבודה

זו הייתה תקופה נפלאה למדנו להכיר חברה נפלאה תודה על כוס קפה שהכנת על מילה טובה שאמרת שטיפלת היטב בכל עסק ביש ששמרת סוד שלא סיפרתי לאיש אני בטוחה כי תצלחי בעבודה החדשה אבל תשמרי לי בלב מקום בבקשה מאחלת לך המון בהצלחה ותודה

ברכה ליום הולדת לחברה יקרה

יום הולדת את חוגגת אני איתך כה מאושרת מאחלת לך איחולים רבים שתחיי עד מאה ועשרים שתדעי להנות מרגעים קטנים מהשמש שזורחת מהשמש שאל הים שוקעת להנות מריח של חבצלות וחלות טריות שתדעי לשמוע לעצמך וגם לאחרים שתהיי מוקפת בחברים

ברכה מיוחדת ליום הולדת לחברה

חברה יקרה את כל כך מיוחדת יש לך יום הולדת אני כותבת לך ברכה איחולי שתזכי להבין דבר מתוך דבר ברכותי שתדעי להנות ממעופו של הפרפר אהבותי שתדעי למצוא תחביבים חדשים לשמור על קשר עם חברים ישנים תקוותי שתחיי באושר ועושר ובאהבה עד מאה ועשרים שנה

ברכה לחברה שמשתחררת

חברה יקרה בסיומה של תקופה רציתי לומר תודה זכיתי להכיר חברה נפלאה בלילות ביחד שמרנו עד השעות המאוחרות דיברנו אוהבת אותך מכל הנשמה ורוצה להודות לך על שירותה של המדינה הצלחה בדרך החדשה שאי ברכה ואל תשכחי לשמור גם לנו מקום בליבך בשבילנו

ברכה לחתונה לחברה טובה

חברתי היקרה יש לך חתונה ואני כל כך מתרגשת מרגישה איך היד שלי רועדת מאחלת לך רוב ברכות שתמיד תמשיכי להנות שבביתכם תשרה ברכה אחווה ואחווה שתדעו גם לשתף אחרים ובכל זאת להישאר במרכז העניינים פניך מועדות לדרך חדשה שיהיה לך בהצלחה

ברכה לחברה שטסה

חברה יקרה החלטת החלטה חשובה שאת רוצה להגיע אל ארצות אחרות לגלות נופים מרהיבים ללמוד על תרבויות שונות ואנשים רציתי לאחל לך טיסה נעימה ותחזרי לארץ בשלום ובבטחה ובעיקר שיהיה לך טיול מעניין נפלא ולי תשמרי מקום גדול בלב בבקשה

ברכה לחברה שלי ליום הולדת

חברה נהדרת מה אאחל לך ליום ההולדת שתדעי להבין אל העולם שמעבר לסרוג לעצמך סוודר להבין דבר מתוך דבר להנות מהצרצר ששר לראות ציפורים נודדות ולרקום מחשבות לחלומות להנות מריחם של הפרחים להקשיב לציוץ הציפורים להתבונן על השקיעה בכזו הנאה תמשיכי להיות מושלמת את מיוחדת

ברכה לחברה בת 40

את בת ארבעים הילדים כבר אינם קטנים בקריירה הגעת לתפקיד הנכסף ובשמחה את מקבלת כל יום נוסף נאחל לך באהבה שתמשיכי להצליח בעבודה שתדעי לקבל עזרה שתלמדי לענות לכל שאלה תשובה מאחלים לך חיים מאושרים אבל הכי חשוב בהצלחה עד מאה ועשרים שנה

ברכה לחברה טובה שמתחתנת

חברתי הטובה את בונה בית מאהבה נאחל לך שתמיד תאהבו כמו שאהבתם לראשונה שהבית שלכם יהיה מלא בשמחה שתפתחו את הבית לכל אורח שתדעי לזכור ולא לשכוח שמותר לוותר גם שצודקים שאפשר להכיר גם אנשים אחרים שתמיד תדעי לכבד את האחר ולהסתכל מעבר מזל טוב והגשמת חלום את נשאת היום

ברכה ליום הולדת לחברה הכי טובה שיש

חברה לתפארת מה מאחלים לך ליום ההולדת אאחל לך שיאהבו אותך לעד ושאף פעם לא תהיי לבד ושתדעי לבקש סליחה שצריך ולוותר זה לא דבר שלימוד מצריך נאחל שתדעי לאהוב מכל הנשמה ברכה מאיתנו שלוחה לך באהבה אבל הכי זה כמובן שנוספה לך עוד שנה למניין

ברכה ליום הולדת לעמיתה לעבודה

חברה יקרה יום הולדת את חוגגת חברה אהובה אתך אני שמחה ומאושרת מאחלת לך שכל המשאלות יתגשמו שלכל מקום אותך יקבלו שתהיי מוקפת חברים בהצלחה עד מאה ועשרים מאחלת לך מכל הלב שלא תהיי כמו פרח נובל שתצליחי בעבודה ותהני מכל המשפחה

ברכת תודה לחברה

תודה לחברה יקרה על כך שנתת את כולך בשבילי שבחרת לחברתך אותי בעת צרה עמדת לצידי תודה על עמל והשקעה על חיוך ואהבה אני אותך מאד מעריכה דעי לך כי מה שאני היום בזכותך התגשם החלום אוהבת אותך עד בלי די את בשבילי שי

ברכה לחברה לעבודה שעוזבת

חברה יקרה נהנו להיות בחברתך רואים שנתת את כולך תודה על שיחה על נס קפה על שהתנהג בישיבות מאחלים לך הצלחה רבה בטוחים שתהיי עובדת טובה מקווים שתשמרי לנו בלב מקום חם בצער אנו אומרים לך שלום ומוספים מילה תודה

ברכה ליום הולדת לחברה הכי טובה בעולם

חברתי היקרה אנחנו מכירות כבר מגן חובה מה אאחל לך חברה אהובה שיתגשמו כל משאלות ליבך שתמשיכי לתת את כולך שתביני מה מותר ומה אסור שלא תצטערי על כלי שבור מאחלת שתמיד נמשיך להיות ביחד אבל ניתן גם זמן לכל אחת לבד

ברכה לחברה הכי טובה שלי

חברה יקרה התבקשתי לכתוב לך ברכה קבלי ממני זר איחולים לחברה הטובה ביותר בשכונה הריחי ריח של שושנים לחברה הכי טובה מאחלת לך שתמיד תהיי שמחה שבביתך תשרה רק הצהלה שתמשיכי לתת לי את כולך ולא תשכחי להשאיר גם זמן לעצמך

ברכה לבת מצווה מחברה

חברה יקרה אכתוב לך ברכה עברו שתים עשרה שנים ואת עוברת לעולם המבוגרים מאחלת לך שתעשי זאת עם חיוך על הפנים שלא תשימי לב לקשיים ולמהמורות שתצעדי בשבילים הנכונים שיתגשמו לך כל המשאלות ובעיקר שתזכרי כל דרך חדשה היא לא קלה סוף מעשה במחשבה תחילה

ברכה ליום הולדת 50 לחברה

חברתי הגעת לגיל יובל זה גיל חשוב לא להתבלבל אאחל לך כמו שנתתי לך את כולי כך תזכי לתת גם לעצמך שיהיה לך זמן להביט בירח לפתוח את הבית לכל אורח לחבק את הילדים ולשוחח בטלפון עם כל הקרובים מאחלת לך המון שנים עד מאה ועשרים

ברכה לחתונה של חברה

חברה אהובה את מתחתנת חברה יקרה את מגשימה חלום ואני מתרגשת בשמלה זוהרת בלבן הרוח משתוללת אהובך לבוש בחליפת חתן מאחלת לך שתגשימו את כל החלומות ובית תזכו לבנות מאחלת לך שתזכו לדעת ללמוד לוותר בישוב הדעת להיות ביחד וגם לתת לכל אחד את הזמן שלו לבד

ברכה ליום הולדת 18 לחברה

לחברתי הנהדרת, היפה שבבנות! גיל שמונה עשרה זהו גיל המשאלות ולכן אותך אברך בצרורות של ברכות החיים הבוגרים מתחילים והלוואי ווודאי לי שתקטפי את כל הפרחים המוצלחים שהם מציעים

ברכה לחברה לגיל 40

לחברתי היקרה! תזכרי שהגיל הוא רק בראש ואת כולך יפה מכף רגל ועד קודקוד אני לא צוחקת, את פשוט מהממת שתמשיכי להיות פשוט מי שאת ושכל המשאלות שתפריחי יפגשו מלאכים שיגשימו לך אותן בחדווה. בכל זאת, בחורה רצינית, עם ארבע עשורים.

ברכה לחברה לגיל 50

לחברתי היקרה! לרגל כניסתך לעשור השישי של חייך לך אאחל כך: שתרווי נחת מכל מה שיש לך ולא תתבאסי לעולם על מה שעדין, אין לך שתהני מכל מה שהעולם מציע והלוואי ורק הטוב אותך יפתיע

ברכה ליום הולדת 30 לחברה

לחברתי האהובה! יום הולדת שלושים מגיע ואיתו הרצון לברך להוקיר אותך ולברך על כל רגע שאת לי חברה תומכת וקשובה שתהיי כל חייך צוחקת ולא עצובה שכל משאלה טובה שלך תתגשם במהרה את אור אמיתי, תזכרי, כל פעם שאת חשה בתוך מנהרה

ברכה לחברה הכי טובה ליום הולדת 40

חברה טובה באמת יש רק אחת ואת יודעת במי מדובר, יא אחות לרגל היום המיוחד אותך אברך שביום הולדת ארבעים תקבלי את הכוחות להגשים את משאלותיך, לכל הפחות לחלום קצת מעבר, לכל היותר ולאהוב את עצמך, לעולם לא להישבר

ברכה מצחיקה ליום הולדת לחברה

איזו מין חברה יש לי, הא? מדהימה ויפה וכל כולה אהבה טוב, אני לא משקרת אז מה אם היא לפעמים כועסת וקצת מעצבנת העיקר, הכי חשוב, שאותה אני תמיד אוהבת כל שכן ביום ההולדת הלוואי שתמשיכי להיות ה-חברה, בדיוק כמו שאת, כן ככה אני אותך אוהבת כועסת, מעצבנת, אהובה, שמחה, אבל תמיד תמיד תומכת. פשוט חברה. נהדרת!

ברכה לגיל 30 לחברה טובה

לחברה הטובה שלי! חיים, כמה יפה לראות אותך חוגגת ונכנסת לעשור הרביעי שתדעי רק אושר, שמחות וחיוכים שכל משאלה טובה שלך תוגשם במרומים ושאף פעם לא תקחי קשה – את הקשיים זו זכות להיות חברה שלך, חברתך הטובה 🙂

ברכה ליום הולדת 40 לחברה

את נכנסת לעשור החמישי של החיים כבר לא ילדה קטנה בגילאי השלושים לכן אברך אותך שגם בעשור הבא תמשיכי להיות חברה ברוכה ואהובה כזאת שמשרה אנרגיות טובות ואווירה חיובית האמת? בגלגול אחר הייתי קוראת לך 'חיוכית'

ברכה קצרה ליום הולדת לחברה טובה

לחברה הטובה שלי! יום הולדת שמח ושפע איחולים לבביים גדלת בשנה ואני אותך אוהבת יותר מתמיד שתהיה לך שנה מלאה בקסמים מופלאים הצלחות והגשמת משאלות בנעימים בריאות והרגשה טובה פיזית ונפשית ושתשתי את החיים, בכיף, מקשית

ברכה לגיל 30 לחברה

לחברתי האהובה! גיל שלושים הגיע ואיתו הרגע בו אני עוצרת את הכל עוטה על פניי את מסכת הרצינות כדי לברך אותך מכל הלב שלי: שתהיה לך שנה מבורכת ומלאה בכל מה שאת מבקשת שתדעי תמיד מה טוב לך ומה עושה לך רע ולא תפחדי אף פעם מקולות הלב העושים מהומה

ברכה לחברה טובה ליומולדת

לחברה הטובה של חיי! יום הולדת זה רגע מתוק שבו אני אותך יותר אוהבת ולכן מחייכת לרגע ארוך ואותך מברכת שתהיי הכי שמחה בעולם תמיד ושהאושר שלך יהיה עצום, פשוט לא מדיד. ואם מתעקשים, אז עד השמים, נגיד. אוהבת!

ברכה לבת מצווה לחברה הכי טובה

לחברה הכי הכי שלי! כמה כיף לי שיש לי חברה טובה כמוך. לא כל אחת זוכה לזה, ואת יודעת את זה. אז אל תהיה נבוכה, אני רוצה שתהיה ברוכה. אאחל לך בת מצווה מהנה שתוביל אותך לחיים יפים ושלווים. מלאים בחיוכים וצבעים של ריגושים.

ברכה לחברה לעבודה שעוזבת לתפקיד אחר

תקופה יפה חלפה ואת עוזבת תמיד נזכור שהיית מהממת כל בקר לפגוש אותך היה חגיגה חיוך, קפה קטן, לגימה של אנרגיה טובה נברך אותך שתצליחי בתפקידך החדש תתקדמי יפה כמו שאת יודעת ומידי פעם תקפצי, כי בינינו, רואים עליך, גם את כבר מתגעגעת…

ברכה ליום הולדת 60 לחברה

שישים זה גיל מצויין להגשמת חלומות לכן חשוב שתזכרי שכל הטוב עכשיו יכול לקרות שתקבלי מתנות משמים לרגל החגיגה שלא תדעי צער ותמיד תהיה שמחה ואיך אפשר בלי לברך אותך בבריאות שרק תשמרי עליה והיא תשמור עליך בשפיות בהוקרה רבה, חברתך

ברכה לגיוס לחברה

לחברתי היקרה! זר ברכות לרגל גיוסך שברכות ינוחו על ראשך תקטפי הישגים ונצחונות את המופלאה שבבנות הלוואי ותצליחי להיות חזקה תמיד לא תשברי בגלים הסוערים ורק תדעי ימים מאושרים

ברכה לחברה שעוזבת את העבודה

חברה יקרה! עבודתך המסורה לא תשכח במהרה את עוזבת – אך לנו קופסאות זיכרון משאירה לרגל המעבר נאחל לך שגם במקום עבודתך החדש תמשיכי להצליח ולגרום לכולם להרגיש טוב עם עצמם ושתהיי כתף תומכת ומשמעותית בכל פרוייקט ומשימה

ברכה ליום הולדת לחברה מהעבודה

קולגה יקרה! מזל טוב ליום ההולדת שתהיה לך שנה מהממת שתכירי דברים חדשים ותמצאי תמיד עניין בחיים, במשפחה, בעבודה ובכלל שתרגישי בליבך שהחיים מתוקים ושסך הכל, בדרך כלל הם יפים מעריכה ומוקירה, חברתך לעבודה.

ברכה ליום האהבה לחברה

לחברה היפה שלי! יום אהבה שמח ומלא באורה שתזכי לקבל ולתת אהבה בחזרה שפרחים ישטפו את חלומותיך ויצבעו את חייך באור יקרות שתרגישי שלמה עם עצמך הטובה ביותר מכל הבנות את נהדרת, ראויה לכל הנפלאות

ברכה לראש השנה לחברה

לחברתי היקרה עד מאוד! ראש השנה זה זמן התחדשות קלאסי ואני רוצה לברך אותך שתמיד תהיי בשיא שתביטי על השמיים ותראי את הכוכבים שאין ספק, את חלק מהם – את זה בעיניך רואים את מהממת!

ברכה לחברה הכי טובה ליום הולדת

לחברה הכי הכי טובה שלי! אני מייחלת שיהיה לך יום הולדת הכי שמח בעולם. ולא רק יומלדת, גם חיים, בדרך כלל שכל משאלות הלב שלך יקבלו מענה ושנפשך תדע בדיוק מה לך מחכה שתצליחי בכל מה שאת עושה אבל תמיד תהיי שלוה ולא לחוצה

ברכה לבת מצווה לחברה

לחברה שלי לרגל בת המצווה המשמח אאחל לך שכל רגע אצלך בחיים יהיה פורח שתדעי ריגושים קסומים ואף פעם לא תרגישי מתח ושכל החיים יחייכו אליך ויעניקו לך ים של הצלחות בשטח

ברכה ליומולדת לחברה

לחברה שלי שאני אוהבת לרגל יום הולדת אאחל לך שתמיד תהיי מיוחדת חייכנית, צוחקת ומלאה באנרגיות חיוביות את עושה תמיד חשק לזמזם מנגינות שתצליחי בכל שבילי החיים בהם תצעדי ואף פעם לא תפחדי

ברכה ליום הולדת לחברה טובה מאוד

לחברה הכי הכי טובה שקיימת! ליום הולדתך אברך אותך שתמשיכי להיות כה מוארת שתשפיעי שפע טוב וברכה על עצמך, עליי, ועל כל הסובבים אותך שכל יום שנפתח יהיה בעיניך כחדש ומרענן שתהיי מלאת התלהבות לקראת כל אתגר ותחושי את הטוב העוטף אותך ותשאבי ממנו שמחה פנימית

ברכה ליום הולדת של חברה

לחברה שלי שחוגגת היום את יום לידתה אפצח פי בברכה שתזכי לשלווה בנפש, בגוף וגם בחשבון הבנק שלעד נשב, נהיה יחד ונצחק ותהיי מבורכת, אין עליך את לא דומה לאף אחת מחברתך!

ברכה לחברה שלי

לחברה האהובה שלי! מה אברך אותך כשיש לך הכל? שתמשיכי להיות מי שאת חזקה, מחייכת, מצחיקה וחכמה. שכל יום מחדש תקבלי את הברכה היישר מהשמים שלא תהיי תלויה בבני אדם, אלא בעצמך ותכבשי כל יעד שתחלמי עליו, כמה שיותר מהר

ברכה מרגשת לחברה

לחברתי שאותה אני אוהבת עד בלי די כל יום אני מתרגשת להיות חברה שלך מי יתן וכל חייך יהיו מלאים בשפע שליבך יקשיב לעצמו וזה יהפוך אצלך לטבע שתהיה בריאה וחזקה בגוף ובנפש ושפרנסתך תזרום לחשבון הבנק שלך כשאת במקביל עושה פשוט מה שאת אוהבת, וגם, גם מקבלת על זה כסף… אמן!

ברכה לחברה טובה ליום הולדת

לחברה הכי טובה שלי! שיהיה לך יום הולדת מלא בשירים שיתנגנו בלבך כל הזמן שהשפע יעטוף אותך כמו שמיכת פוך נעימה שלא תרצי לצאת ממנה שבחיים האלה – תקצרי את ההצלחות בנקל ותמצי את כישורייך, כי העולם מחכה ממך לקבל

ברכה לחברה הכי טובה סתם ככה

לפעמים בא לי, סתם ככה, לתת לך ברכה כי אני אוהבת אותך, החברה הכי טובה שלי. על אמת. תמיד את מהממת. כיף לי לצחוק איתך ואפילו סתם להיות איתך, יחד הלוואי שתהיה תמיד כל כך מוצלחת ושכל השאיפות שלך יתגשמו בדיוק כמו שאת רוצה, כי מגיע לך. את נהדרת. בדוק!

ברכה לחברה שלי

לחברה האהובה שלי! מה אברך אותך כשיש לך הכל? שתמשיכי להיות מי שאת חזקה, מחייכת, מצחיקה וחכמה. שכל יום מחדש תקבלי את הברכה היישר מהשמים שלא תהיי תלויה בבני אדם, אלא בעצמך ותכבשי כל יעד שתחלמי עליו, כמה שיותר מהר

ברכה מרגשת לחברה

לחברתי שאותה אני אוהבת עד בלי די כל יום אני מתרגשת להיות חברה שלך מי יתן וכל חייך יהיו מלאים בשפע שליבך יקשיב לעצמו וזה יהפוך אצלך לטבע שתהיה בריאה וחזקה בגוף ובנפש ושפרנסתך תזרום לחשבון הבנק שלך כשאת במקביל עושה פשוט מה שאת אוהבת, וגם, גם מקבלת על זה כסף… אמן!

ברכה לחברה הכי טובה סתם ככה

לפעמים בא לי, סתם ככה, לתת לך ברכה כי אני אוהבת אותך, החברה הכי טובה שלי. על אמת. תמיד את מהממת. כיף לי לצחוק איתך ואפילו סתם להיות איתך, יחד הלוואי שתהיה תמיד כל כך מוצלחת ושכל השאיפות שלך יתגשמו בדיוק כמו שאת רוצה, כי מגיע לך. את נהדרת. בדוק!

ברכה קצרה ליום הולדת לחברה

לחברתי האהובה, לרגל יום הולדתך אאחל ברינה שתשתי את החיים כמו יין טוב שיהיה לך חוסן נפשי כדי להצליח, ולא רק לשרוד שלבך יהיה מלא בעוצמה נשית שהכל יילך בקלות, כמו לשתות בקשית שעיניך יראו בכל אבק – כוכבים ואופטימיות תהיה חלך טבעי ממך לעולמי עולמים

ברכה לחברה שמתחתנת

לחברתי היפה שמתחתנת עם אהוב ליבה, אאחל לך שיום זה יעניק לך מזל וברכה שתאהבי את המיועד שללא ספק הוא מיוחד כי אם הוא בחר בך, אז… טוב, הכל ברור לך הלוואי והאהבה תתגבר בביתך החדש עם כל יום שעובר ומשפחה יפה תקימי ולא תדעי לעולם שום משבר

ברכה מרגשת לחברה שלי

לחברה הנהדרת שלי תודה גדולה על כך שאת כזאת מהממת בפשטות, תומכת וחכמה כל כך אאחל לך חיים מאושרים ומלאים בנחת וסבלנות שתהיי תמיד במקום הנכון לך מכל הבחינות ובכל רגע שתרצי משהו – תדעי כיצד להשיג אותו

ברכה לחברה מיוחדת

לחברה המיוחדת שלי! אני רוצה לאחל לך אהבה, בריאות ופרנסה טובה שפע של שלווה ונחת מהחיים שעל פני האדמה שתהיי תמיד שמחה במה שיש לך ובמה שאין שתדעי להתפלל ולייחל ותודה, פשוט תודה על זה שאת חברה כל כך טוב

ברכה ליום הולדת לחברה הכי טובה

לחברה הכי טובה שלי! היום את חוגגת, זמן מושלם להביע את רגשותי כלפייך ולספר לך עד כמה אותך אני אוהבת, פשוט לא יכולה בלעדייך את חברה אמיתית, נאמנת, מלאת כנות יודעת לתמוך ולומר את המילים הנכונות תודה רבה לך שאת כזאת והלוואי וירדפו אחריך כל החיים ההצלחות, בלי לקחת הפסקות

ברכה לחברה לעבודה

לחברתי לעבודה! ברכות וצרור איחולים 'כבד' הלוואי שכל מה שאת מבקשת יתגשם. שבעבודה יהיה לך תמיד נחת והצלחה. שהחיים יאירו לך פנים גם בתחומי החיים האחרים; בריאות, אהבה, משפחה וחברים.

ברכה ליום הולדת לחברה שלי

לחברה היפה והיקרה שלי! יום הולדת מלא בהפתעות ואין סוף אהבה הלוואי שכל הטוב שתייחלי לו יתגשם שההצלחה תלווה אותך לכל מקום אליך תלכי ושהצעדים בחיים שלך ירגישו לך בטוחים, תמיד

ברכה לחברה הכי טובה ארוכה

לחברה הכי טובה בעולמי! ברכות יחולו על ראשך היפה את הרבה יותר מ'חברה' לשתות איתה קפה את עמוד התווך של חיי ולכן, מכל ליבי אברך אותך שתמיד תצליחי להרגיש מאושרת כמו שאת עושה אותי ושתקטפי ברכות בכל הפניות של החיים בהם תפני

ברכה ליום הולדת חברה

לחברה שלי שהיום חוגגת יום הולדת אברך אותך בלב שמח שתמיד תהיי מי שאת רוצה להיות שלא יפריעו לך לעולם הרהורים ומחשבות שלא תפחדי להגשים חלומות ותרגישי יפה והמובחרת שבבנות

ברכה ליומולדת לחברה הכי טובה

לחברה הכי טובה שקיימת! שיהיה לך יום הולדת מאושר בטירוף שלא תפסיקי כל חייך להתקדם ולעוף שתהיה תמיד בריאה ושמחה, בכל רגע ולא תשאלי לגבי החיים 'היי, מה בכלל הקטע?' שתמצאי משמעות וסיפוק בכל המעשים ותאמיני בעצמך כי את מושלמת! חברתך.

ברכה ליומולדת לחברה טובה

לחברה הטובה שלי שהיום עבורה הוא חגיגה, אאחל שיום ההולדת הנוכחי יעניק לך ברכה, לכל השנה שחייך יזרמו על מי מנוחות כמעיין המתגבר שרק מיים טובים נובעים בו ויופיו משכר שתדעי, את חברה נהדרת שאני מאוד גאה בה!

ברכה לחברה שעוזבת עבודה

לחברתי האהובה שעוזבת את העבודה! מי יתן וגם בפרוייקטים הבאים שיבואו עליך לטובה – תהיי הכי מוצלחת ומוכשרת כמו שהיית איתנו. שיפתחו לך שערי הצלחה והגשמה בכל תחום. ולא תדעי צער, כאב. שאושרך לא יפגם במאום.

ברכה ארוכה לחברה הכי טובה

לחברה הכי טובה שלי! אאחל לך שתמשיכי לדעת כיצד לשמח את עצמך כל החיים. שתמצאי אהבה מתוקה ואמיתית ושלא יצליחו לפגוע בך אף פעם. שכישורייך המקוריים יבואו לידי ביטוי בעצמה, ותרגישי סיפוק ושלווה, ללא בילבול ומבוכה.

ברכה לחברה ממש טובה

לחברה הכי הכי! מאחלת לך שלבך יהיה מוצף תמיד בתקווה שחיוכך לא ינוס מפניך והשמחה תרקוד בליבך שבריאות ונחת יהיו חלק מובנה מחייך וגם כישורייך יראו אור. העולם זקוק לשפע שלך, חברה!

ברכה ליום הולדת לחברה טובה

לחברה המהממת שלי! יום הולדת שמח ומלא בחיבוקים ונשיקות מי יתן וכל הטוב שבעולם יגיע אליך, בלי לחכות שתשיגי בקלי קלות את כל התשובות לתהיות החיים ולכל המשאלות הלוואי ולעד תהיי כל כך נהדרת שתמיד תחושי שאת נחוצה, לעולם לא מיותרת

ברכה ליום הולדת לחברה מיוחדת

לחברה המיוחדת שלי שאני כל כך אוהבת! יום הולדת חגיגה נחמדת – זה לא מספיק כי אני מאוד רוצה שתהיי תמיד, אבל תמיד, לא פחות מ'מאושרת'. שיילך לך בקלות בחיים ותצליחי להגשים את כל המאווים. שהכישורים שלך יבואו לידי ביטוי ויקבלו במה, כי מגיע לך, את פשוט נשמה טובה!

ברכה לחברה ליום הולדת

לחברה היקרה שלי! לכבוד יום ההולדת אברך אותך שתמיד תשיגי את כולן שתהיה ה-אחת בעיני עצמך ובעיני העולם. שלא יהיה ספק לאף אחת ואחד לגבי עד כמה את טובה ותהיי בטוחה בדרכך החיים שלא תדעי פקפוק ותהיה.

ברכה מרגשת עד דמעות לחברה הכי טובה

לחברה שאני לא יכולה בלעדיה! שתדעי, כל הזמן אני חושבת עלייך וממש רוצה ומתפללת שיהיה לך טוב. היום אני רוצה לאחל לך במכתב קטן: שכל החיים האלה יזרמו לך כמו מעיין – שקט ובטוח ומלא בברכת הגורל. שתצליחי להגשים בענק את המשאלות היפות שלך והמזל שלך ישחק אך ורק לטובתך, תמיד.

ברכה ליום הולדת לחברה לעבודה

לקולגה היקרה שלי! לרגל יום הולדתך אברך אותך שתצליחי בכל התחומים ותצליחי לבנות לך חיים הכי מאושרים. שהכל יהיה כלול בהם; אהבה, משפחה, כסף ובריאות. ומה שהכי חשוב לך – שתקבלי, בלי בעיות. שהייקום יחייך אלייך בכל בקר כשאת קמה ותתאהבי בדברים שכבר השגת בכל יום מחדש.

ברכה ליום הולדת 60 לחברה טובה

חברתי היקרה! יום הולדת שישים – אין ספק, מרשים. מזל טוב ענק ושפע איחולים. אברך אותך שיהיה לך תמיד בלב – נעים. שתקחי את החיים בקלות ותחזיקי חזק בסיבובים. שהבריאות תהיה שלימה והפרנסה מעולה. ושתרווי כמויות נאות של נחת מהמשפחה הנפלאה.

ברכה לחברה שמתגייסת

לחברתי היקרה שכעת מתגייסת, אאחל שפע הצלחה וברכה נהדרת: שבכל מקום שתפני אליו – תגשימי את כישורייך. שבכל תפקיד בו תהיי – יאהבו אותך ותבואי לידי ביטוי. ושכל ההבטחות לקידום שתקבלי – יקבלו כיסוי.

ברכה ליום הולדת של החברה הכי טובה

לחברה הכי טובה שאני הכי אוהבת! מזל טוב ליום הולדתך שבו אני כל שנה מחדש מתרגשת. הלוואי והשנה הזאת תעניק לך את כל הטוב שבעולם. שתזכי להתנתק מהדברים שמציקים ולהתחבר רק לאלו שמסבים לך אושר. ושתמיד תבחרי במה שנכון מתור אמונה וביטחון בעצמך.

ברכה לגיל 30 לחברה טובה

לחברתי היקרה לרגל כניסתך לעשור הרביעי של החיים, אאחל לך שקסם חייך לא יפוג לעולמים. שתרגישי אהבה גדולה לכל יום מן הימים, ותקטפי את פירות הצלחותייך מכל עצי החיים היפים.

ברכה ליום הולדת של החברה הכי טובה

לחברה הכי טובה שקיימת אצלי באנשי הקשר. יום הולדת שמח ותודה רבה על החברות שלך. מאחלת לך שתאהבי ותתרגשי מכל רגע בחיים. שתצעדי בשבילים הנכונים של החיים ותקצרי הצלחות בלי גבול בכל התחומים והעניינים. אוהבת אותך חברה נאמנת, את פשוט נהדרת!

אם לא מצאת, תמיד תוכל לחפש ברכה ספציפית:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחפשת מתנה לחברה טובה ?

מנורת ירח תלת מימד לחברה הכי טובה