ברכות לחבר

הוא כמו אח בשבילך

חבר טוב הוא מתנה מיוחדת במינה. הוא ליווה אותך ברגעים מצחיקים, מיוחדים, מפחידים ואפילו מדכדכים. הוא חיזק אותך כשהמצב לא היה אידיאלי וגרם לך להרגיש טוב יותר מעצם הנוכחות שלו שם. אתם לא חייבים לדבר על הדברים הקשים כשהם מגיעים, לפעמים מספיקה אפילו שיחה קלילה על נושא אחר או סתם בילוי משותף.

 הוא יודע מתי להקשיב לך ומתי לעודד אותך והכי חשוב – הוא מכיר את האדם שאתה ומעריך אותך. בשביל לעזור לכם לכתוב ברכה מקסימה לאדם המיוחד הזה, ריכזנו עבורכם ברכות מרגשות שכתבנו שיתנו לכם קצת השראה. שיהיה לכם בהצלחה!

ברכה לחברים

ברכה ליום הולדת לחבר הכי טוב

אומרים שמשפחה לא בוחרים, אבל מה קורה כשחברים הופכים כ"כ קרובים? חבר שלי יקר, איזה מזל שבחיי אתה תמיד נשאר. מה לא עברנו יחד, חגיגות ורגעי משבר ואהבה בלב שלנצח תישאר. מזל טוב אחי, שיהיה יומולדת להיט ומה אני אגיד לך? אני אוהב אותך תמיד

ברכה לשנה עם החבר

אהובי, בילינו יחד שנה, שבה נקשרה בינינו אהבה. איך אוכל לתאר את עולמי וחיי בלעדיך, אתה מרחיב את ליבי בחיוכך, ומרגיע במגע ידיך, אתה דואג, מצחיק ומכיל – פשוט אוהב, נאחל לשנינו עוד שנים רבות כאלו – מכל הלב!

ברכה לחבר הכי טוב בעולם

חברי הטוב, אתה כמו אח יקר, חבר נאמן, אוהב ועוזר בכל דבר, גם אם לעיתים יש מחלוקת ואפילו מריבה, נמצא דרך להשלים, כי יש לכך סיבה טובה, חברי, יד-ימיני, שלוחה ממני ידידך הברכה, שבכל דרך שתבחר תרבה רוב נחת והצלחה.

ברכה ליום הולדת 80 לחבר

לא בכל יום מוצאים חברות שמיד יודעים שהיא תמשיך ותלווה אותך לאורך השנים אבל ככה זה היה בינינו מיד מהתחלה והנה פתאום הגענו לעוד תחנה יום הולדת שמונים שמח איש יקר חבר טוב איש נפלא וישר בריאות טובה ונחת מכל המשפחה אוהבים ומודים על השנים לצידך

ברכה ליום הולדת של החבר הכי טוב

האמת שאין לי מושג בכלל איך הייתי מסתדר בלעדיך אפילו יום אחד ואני יודע שיש לי מזל מיוחד שאתה בחיים שלי, חבר מהסוג שאין לכל אחד תחגוג את החיים ותזכור מה שחשוב יום הולדת שמח איש יקר ואהוב

ברכה לגיוס לחבר

היום לכבוד התחלה חדשה שיש בה הרבה קושי אבל גם הרבה שמחה אתגרים חדשים, מתיחת הגבולות ההבנה שאתה יכול הרבה יותר ממה שחלמת לקוות בטוח שתצליח שתהיה הכי הכי רק תשמור על עצמך גם בדרך, אחי.

ברכה לפרידה מחבר לעבודה

בסופה של תקופה ופרידה עצובה אין לנו ברירה אלא להגיד תודה על שנים של עבודה משותפת ונפלאה על עשייה יחד, חתירה לעבר המטרה בטוחים שתעשה חיל ותצליח כאילו בדרך אגב רק מבקשים שתשמור גם לנו פינה בלב בכל מצב

ברכה לשנה החדשה לחבר

עוד שנה חלפה עברה לה חבר יקר. שנה בה עברנו דברים, ויחד גם הגשמנו חלומות. כיף להיות לצד כאלו חברים – כשהולכים קדימה יחד תמיד יוצאים מנצחים. מי ייתן ותהיה לנו שנה של כיף ושמחה, שנה של הרפתקאות חדשות ויצירת זכרונות. מאחל לך שנה חדשה וטובה – לא פחות מזו שעברה.

ברכה לחבר טוב כמו אח

מזל טוב לחבר שהוא כמו אח משוגע עליך כי אתה תותח אכפתי, דואג, תמיד נמצא שם בשבילי איזה מזל יש לי שנכנסת לחיים שלי מאחל לך את כל הטוב שאתה מאחל לעצמך ויאללה תתארגן יוצאים לחגוג לך

ברכה לחבר שעוזב עבודה

לפני זמן לא רב הכרנו כאן במשרד והפכת לאחד החברים הטובים שלי ממש מיד לא היו לנו רק מיילים, פגישות וישיבות אלא גם הפסקות קפה והרבה שיחות בזכותך היה לי כיף להגיע לכאן ואני אתגעגע אליך מאוד, כמובן מאחל לך שגם במקום החדש תהיה תותח וחסר לך אם אותי אתה תשכח אני לא אכביר במילים אז שיהיה פשוט בהצלחה תהיה בקשר, אוהב אותך

ברכה ליום הולדת של חבר שלי

לחבר שלי שהוא מזמן כבר משפחה, אני מאחל לך בראש ובראשונה שתמיד אני אעמוד שם לצדך שתזכור שתמיד יש לך על מי לסמוך ועל מי להישען בעת צרה שתלך תמיד בדרך נכונה, שתמצא את הדברים בחיים שגורמים לך לתשוקה ושלעולם לא תשכח איזה אדם מופלא אתה.

ברכה לחבר לגיל 50

לחבר שהוא מזמן כבר הפך לאח מה אני יכול לאחל לאדם כזה מדהים ומפוקח? שתמשיך להיות צעיר בנפשך ולהנות מהחיים לטוס לחופשות בחו״ל ולכבוש אינספור יעדים שהאהבה שלך עם האישה רק תלך ותפרח למימדים עצומים ושהילדים יהיו תמיד שמחים ובריאים אוהב אותך מכל הלב והנשמה יום הולדת שמח עם מלא אהבה.

ברכה ליום האהבה לחבר

לחבר הכי טוב שיכולתי לבקש מאחלת לנו את יום האהבה הכי מדהים שיש אנחנו לא באמת צריכים יום מסוים כדי לציין את האהבה שלנו אבל תמיד נחמד לחגוג עוד יום שהוא רק של שנינו שהקשר שלנו רק ילך ויתעצם משנה לשנה ושהאהבה שיש בינינו תמיד תהיה גדולה וחזקה.

ברכה לפרנסה והצלחה לחבר

חבר יקר, בהצלחה בדרכך החדשה, שתצליח ותעמיק שורשיך ושתזכה לפרנסה בשפע. שתשמור תמיד על גב זקוף ותעבור כל מכשול בחיוך. מאחלת לך שזהו יהיה שיעור נוסף בחיים שילמד אותך שבידך אין סוף כלים. חזק ואמץ, עלה והצלח.

ברכה לאוטו חדש לחבר

מזל טוב על האוטו החדש, תתייחס אליו כאילו היה מקדש. שתיסע בו בדרכים טובות ואת כל הארץ תוכל לגלות. שתחווה בזכותו חוויות חדשות, מעצימות ומרתקות, שתראה נופים עוצרים נשימה ותבחר תמיד בדרך הבטוחה. מאחלים מכל הלב, החברים והמשפחה.

ברכה לחבר טוב שלי

חברי הטוב, יצא לי עליך כל היום לחשוב. אני מודה לך על תמיכתך בשעת צרה, על שמחתך בשמחתי כשמגיעה בשורה טובה. כל אלה עושים אותך החבר הטוב והמופלא. שתדע תמיד – גם אני כאן למענך, כואב ושמח בכל הרגשה המלווה אותך.

ברכה ליום הולדת של חבר

חבר יקר, אתה חוגג יום הולדת וזוהי חגיגה מכובדת, חבר כמוך לא מוצאים כל יום, כזה שעליו אפשר רק לחלום. אאחל לך הרבה בריאות, הצלחה, התמדה, פרנסה ואהבה, שתהנה מכל רגע בחיים ושיהיו הם מלאים ברגעים מאושרים.

ברכה לחבר שעוזב את העבודה

בשביל חלק אתה חבר לעבודה, בשבילי אתה חבר לחיים ועכשיו לא אראה אותך כל בוקר, לצערי אנו נפרדים. אספנו יחד הר של חוויות ואתך בצחוק ושמחה קל להיות. אני מאחל לך שתצמח בדרכך החדשה ושכל צעדיך ישאירו אחריהם עקבה של הצלחה.

ברכה ליום הולדת לחבר יקר ואהוב

חברי היקר והאהוב, יום הולדתך עבורי הוא יום חשוב, אאחל לך שלל ברכות ואיחולים שיהיו לך חיים שמחים ומלאים. שתחווה הצלחות והגשמת חלומות, שתהייה בריא ותזכה לפרנסה בשפע ותזכור תמיד, אני תומך ומחזק, לנצח חבריך. מזל טוב ענקי מכל ליבי ♥

ברכה ליום הולדת לעמית לעבודה

יום הולדת שמח לאדם מיוחד, כמוך יש רק אחד עובד בחריצות, במסירות ונעימות, אדם שכולו אישיות. מזל טוב ליום הולדתך, שתצליח בחיים, שתקים משפחה מרובת ילדים, שליבך תמיד יהיה מלא שמחה, שתצמח ותתקדם ושחייך יהיו מלאי עשייה. באהבה וחיבוקים, החברים לעבודה.

ברכה קצרה ליום הולדת לחבר טוב

לחברי היקר, יום הולדת עכשיו שתצמח ותצחק בכל מצב, מזל טוב גדול, הצלחה, בריאות ופרנסה טובה, שבליבך תמיד תשרה שמחה, שתאהב ללא גבולות ושתגשים חלומות אין שמח ממני חברך להיות. באהבה והערכה, הרבה מזל טוב.

ברכה לגיל 70 לחבר

חברינו היקר משכבר הימים, אתה חוגג היום יום הולדת 70, נאחל לך שתשמח ותנצל את החיים ושיעשו אותך גאה כל הילדים שתהייה תמיד בריא וחזק, מאושר ומוצלח. שתגשים כל חלום ותנצל כל יום. אם תקלע לצומת דרכים תדע תמיד, אתך, אנחנו – החברים.

ברכה ליום הולדת 80 לחבר

חברי הוותיק, מזל טוב ליום הולדת שמונים, עברנו יחד יותר ממחצית החיים ורציתי לומר לך שאתה אדם מדהים! מאחל לך בריאות ואריכות ימים, שלא תרגיש תחושת פספוס לעולמים ושתהנה מכל רגע ותנצל את החיים. לחיי חוויות בלתי נשכחות, באהבה מחברך, שלל איחולים וברכות.

ברכה ליום הולדת של החבר הכי טוב

יום הולדת שמח לחברי הטוב, לחבר שאי אפשר שלא לאהוב. שתמשיך לחייך גם כשעצוב ותדע להתרכז רק במה שחשוב, שדרכך לטובה תפתיע ושלאן שחפצה נפשך – תגיע! בריאות, פרנסה והצלחה ושתמצא בקרוב זוגיות ואהבה. שמח שזכיתי להכיר חבר שכמותך, הרבה מזל טוב וברכה.

ברכת יום הולדת – חבר טוב כמו אח

החיים נתנו לי במתנה – חבר כמו אח, כזה שלעולם לא אשכח. חבר יקר, אתה אדם מדהים, אנו נצעד יחד – כל החיים! יש לך היום יום הולדת והכנתי לך ברכה מרגשת. שתהייה בריא וחזק, שתאהב ותמיד תצחק, שתצליח בכל שתרצה, ומכל מה שקורה בחייך – תמיד תתרצה.

ברכה ליום הולדת 50 – לחבר

חוויות אין סופיות עברנו יחד, התגברנו תמיד על כל פחד, לימדת אותי אומץ מהו, גם כשכל הצרות יחד באו. חברי היקר, יום הולדתך ה-50, עכשיו זה העיקר. שתהא שמח, בריא ומאושר. שתגשים חלומות ותאהב כמו באגדות. שפע ברכות והצלחות.

ברכה לשנה עם החבר

מחמל נפשי, האושר שלי, אומרים שכשנהנים הזמן עובר לאט, עברה במהירות שנה ואני מרגישה שאני מכירה אותך כל החיים כמעט. תודה על הזכות להיות חלק מחייך ולראות בכל יום את החיוך על שפתיך. מאחלת לנו עוד הרבה שנים מאושרות, מאתגרות ומלאות הפתעות טובות.

ברכה לחבר הכי טוב בעולם

לחבר הכי טוב בעולם, זה שבחר דווקא בי מכולם, איזו אישיות עוצרת נשימה, אנרגיות טובות ואין סוף שמחה, אתה משהו מיוחד, חבר כזה בעולם יש רק אחד. תודה על רגעים מצחיקים ונפלאים, תודה על שהיית לי חבר מהסרטים.

ברכה לחברים

חברים בחיים זה מהדברים הכי חשובים, חברים בחיים – כולנו צריכים. לרגעים קסומים, לחוויות טובות, לימים בלתי נשכחים כאלה שנזכור רק בזכות חברים טובים. בכאב, בצחוק, בשמחה ובמצוקה, אחד בשביל השני בכל ההקשבה, בכל הנתינה. תמיד הייתם לי מקור לאהבה, על כך תודה רבה.

ברכה לחבר לחצי שנה

חצי שנה של יחד שמרגישה כמו כל החיים, רציתי להגיד לך שאני אוהבת אותך עד העננים. תודה על רגעים בלתי נשכחים, על אהבה, הכלה וחברות טובה, על הלב הגדול שלך, על כל הנתינה. תמשיך להיות הבן זוג הכי מושלם, האהבה הכי גדולה שלי, הטוב מכולם.

ברכה לחבר שעוזב עבודה

זה הזמן לומר שלום ולחתום בחיבוק שיתוף פעולה שהוא חלום, העבודה במחיצתך הייתה כה מאתגרת, הפכת את התקופה לשמחה ומעניינת. מאחלת לך שבכל מקום אליו תגיע, עם כישרונותייך את כולם תפתיע, אני יודעת בבטחה שתשאיר חותמך, כל שנותר הוא לאחל אין סוף הצלחה.

ברכה לחבר טוב כמו אח

חבר יקר, חבר מהחיים, אתה חבר כ-אח, אתה מוכשר כל-כך ואני רוצה לאחל לך שתמיד תהייה מוצלח. שתזכה לאהבה גדולה, לזוגיות בריאה, לשפע פרנסה, שמחה וברכה. הרבה מזל טוב ליום הולדתך ותודה על החבר שאתה, אוהב מאוד מהלב והנשמה.

ברכה ליום הולדת לחבר לעבודה

______ היקר, מזל טוב ליום הולדתך, שמחים כולנו ביום שמחתך. שתמשיך עובד מסור ומקצועי להיות, בעל שנינות ואין סוף יכולות. אנו מאחלים לך בריאות, הצלחה, פרנסה, זוגיות ואהבה. שתזכה להגשמה בכל מישור ותישאר כפי שאתה, חזק כשור.

ברכה מצחיקה ליום הולדת לחבר

אתה חוגג יום הולדת ואני לך כותב ברכה מצחיקה ומרגשת על איך ביחד רדפנו אחרי חתולים עזובים ומנסים כמה שיותר להציק למורים תזכור שזה שגדלת בשנה רק מוכיח קבל עם ועדה שהיותך בגיל בוגר לא עושה אותך בכלל חכם יותר

ברכה ארוכה לחבר שלי

הכרנו לא מזמן נפגשנו סתם בבית קפה כשאתה מוקף בחברים כמובן ואני שותה נס קפה מבטינו הצטלבו וליבנו נרגש אנשים אז אמרו עלינו כאילו נולדנו מחדש האהבה שלנו היא אהבת אמת זה ברור בלי כל ספק מאחלים לנו שתמיד תשרה האהבה ביננו

ברכה לחבר ליום האהבה

אנחנו חברים כבר מספר שנים יחסנו עברו משברים אך תמיד אני אותך זוכרת אהבה ראשונה היא לא משהו ששוכחים לכבוד יום אהבה הכנתי לך הפתעה קופסא שבה מתחבאת לשנינו מתנה לאות אהבה והערכה ונאכל אותה יחד בהנאה זכור החיים הם כמו שוקולד מריר לפעמים רוצים לבכות לפעמים לשיר

ברכה מיוחדת ליום הולדת לחבר

לכתוב ברכה ליום הולדת זוהי משימה לא קלה מה כבר אפשר לאחל לאדם לתפארת אאחל לך בהצלחה בחיים שתמשיך לעשות מעשים טובים זוהי ברכה מלב אל לב שלא תפסיק מדברים קטנים להתלהב ולבלוע את העולם בעיניים נוצצות ובסקרנות להמשיך דברים חדשים לגלות

ברכה לגיל 50 לחבר

חבר יקר ואהוב יום זה לנו חשוב חגיגת יובל היא לא סתם חגיגה אלא היא סופה של תקופה בגיל חמישים חלק מהחלומות כבר מוגשמים קריירה ענפה מספר ילדים לגאווה נותר לי לאחל המשך להיות כמו שאתה חבר טוב שמח עם חיוך על פנים זורח

ברכה לגיל 70 לחבר

חברי היקר והאהוב גיל שבעים הוא גיל חשוב עברת בהצלחה את כל המכשולים וזכית להצלחות ערסלת נכדים ושימחת לבבות אני מצרף לך זר איחולים שתדע גם להיעזר באחרים לפתח תחביבים חדשים לשים את עצמך במקום הראשון ולא לעשות לאף אחד חשבון

ברכה מושקעת ליום הולדת לחבר

לא ידעתי מה אברך אותך עברתי ימים ונהרות כדי למצוא ברכה שתתאים בשבילך עברתי מספר מדבריות עד שהגעתי אל הברכה המושלמת עבורך ביקשתי תן לו לראות את השקיעה המרהיבה איחלתי תן לו לראות את גלי הים הכחול בדמדומי השקיעה קיוותי תן לו להרגיש כל יום מהתחלה

ברכה לבר מצווה לחבר

חבר יקר ואהוב אני נרגש כי הגעת ליום הכי חשוב צעדים ראשונים בעולם המבוגרים אאחל לך שדרכך תהא סוגה בשושנים שתפגוש בדרך אנשים טובים שתדע עדיין להנות כמו ילד ולדעת להתאים צבעים של בגד שתדע לצעוד בדרך באיטיות להחזיק בגשר וללכת בזהירות רוב הצלחה ומזל טוב עד מאה עשרים שנה

ברכה לחבר שעוזב

חברי היקר מצטער על עזיבתך אבל אתה פונה לדרך חדשה אשלח לך ברכה ואומר לך תודה על הזמן שהיינו ביחד למדת אותי להתגבר על פחד אאחל לך באהבה שתמצא חברים חדשים שתשכיל לשמור על קשר עם החברים הישנים שתהנה מציוץ של ציפורים משקיעה וריח של פרחים בהצלחה במקום החדש בהצלחה ממש

ברכה מצחיקה לחבר

חברי היקר ליבי מזמר ושר יום הולדת חגיגה נחמדת אשלח לך צרור איחולים וזר של ברכות שתהנה מהדברים הקטנים מרוח שנושבת מעל השדות מריח של פרחים יפים וריחן של חלות טריות שתדע מהי אהבה שבמעשיך תשרה ברכה שתחיה המון שנים עד מאה ועשרים

ברכה לחבר לעבודה שעוזב

חברי היקר אם סופה של תקופה רציתי לתת לך באהבה ברכה צנועה עתה אתה עוזב את העבודה רציתי לאחל לך דרך צלחה רציתי להודות על זמן בחברה רציתי לאחל לך דרך צלחה בעבודה החדשה אני בטוח שתזכה להוקרה בהצלחה רבה

ברכה לחבר טוב ליום ההולדת

חברי הטוב אני רוצה לשמור אותך לידי קרוב לאחל לך ברכה ליום ההולדת זו בקשה ממש לא נצרכת אאחל לך את כל מה שאאחל לעצמי שתמיד תהיה ביחד איתי, שתדע לצרף חברים חדשים שתמיד תהיה שמח עם חיוך נהדר ועד מאה ועשרים תהיה מאושר

ברכה ליום האהבה לחבר שלי

חבר שלי היקר אוהב אותך עד בלי די ליבי מנגן ושר אתן לך ברכה ושי מאחלת לך שתמיד נאהב עד השמיים שאהבתנו תפרוץ כמו מים שתמיד נהיה ביחד ואף פעם לא לבד שיהיה לנו יום אהבה מושלם אוהבת אותך בכל העולם

ברכה לחבר לעבודה ליום הולדת

אתה חוגג יום הולדת אני כה מאושרת שולחת לך ברכה בהוקרה מאחלת לך שתמיד תהיה במרכז העניינים עם חיוך על הפנים שתתקדם בתפקידים בעבודה שתהיה לך בעבודה תרומה מאחלת לך שתהיה מושלם שתצליח למלא את תפקידך בעולם אתה חבר לעבודה לעניין נוספה לך שנה למניין

ברכה מרגשת לחבר שלי

אני כה נרגשת ברכה לך מאחלת מה אדבר ומה אספר שזכיתי בחבר הכי מושלם בישראל בך ליבי יתהלל תודה רבה על מי שאתה ועל מה שאתה תודה שאתה נותן לי את כל הנשמה שתמיד נאהב כמו בפעם הראשונה מאחלת לך בהמון אהבה

ברכה לחבר שלי ליום ההולדת

חבר שלי אתה חוגג יום הולדת אתה חשוב בשבילי אתה בחור לתפארת אאחל לך את מה שאאחל לעצמי שתמיד תהיה יחד איתי שתדע להקשיב ולא רק לדבר שיהיה לך חבר שתדע להכיר בטעויות ולרקום חלומות בים של מחשבות מאחלת לך מזל טוב וכל הכבוד

ברכה לחתונה של חבר

חבר יקר הגעת ליום מאושר יום בו אתה בונה בית שיהיו לך ילדים כשתילי הזית מאחל לך שבביתך תשרה הברכה חדווה ושמחה והמון אהבה שתדע לתת לאשתך מקום וגם להגשים לעצמך חלום שתדע להיות גם ביחד ולפעמים גם מותר לבד

ברכה לחבר הכי טוב ליום הולדת

חבר מספר אחד יש רק אחד ולכן אברך אותך שבכל הטוב שתפנה תשכיל ותצליח תאיר את העולם כמו שאתה מאיר אותי ושיזכו עוד בריות להתחבר אל נשמתך היפה שזכיתי אני להכיר בה, להתחבר אליה ולאהוב

ברכה ליום הולדת 40 לחבר

לחברי היקר! אתה נכנס לעשור החמישי של חייך וזה לא צחוק הגורל לחש לי באוזן שיהיה לך רק טוב ואמשיך לברך שלא תדעי לעולם מכאוב ושהעשור הבא יהיה הטוב בחייך שתצליח להגשים בו את כל משאלותיך

ברכה ליום הולדת לחבר קרוב

חבר קרוב ואהוב שלי! יום הולדת שמח שיהיה לך שתקבל את חייך על מגש של כספים או כמו כפית של זהב, שתחיה בנעימים שתרגיש כמו ים סוער ושלו תחיה על פי בחירתך ותמשיך להיות מהמם

ברכה ליום הולדת של חבר טוב

חבר קרוב ואהוב! יום הולדת זו לא רק חגיגה נחמדת זה רגע שבו אני מביט על חברותנו ומרשה לעצמי להיות מתקתק להרים את ראשי מבושת הגברים הנאלחת ולהודות: אין לי חבר קרוב כמוך מאחל לך עוד הרבה שנים של חברות מתוך שמחה גדולה ונאמנות אוהב ומוקיר! חברך הקרוב

ברכה מרגשת לחבר

לחברי הטוב! כל חיי כמהתי לחבר כמוך אחד שמחזק, תומך, שמולו אפשר להיות מי שאני והנה, זכיתי בך, אדם מיוחד שכמוך הלוואי ובורא עולם יתן לך את כל הטוב הצפון אצלו שפע פרנסה, בריאות, אהבה, שלווה. אני מתפלל עליך כל יום שתצליח. כי לאנשים טובים כמוך, כל הטוב שבעולם – מגיע ביושר.

ברכה לחברים מארחים

למארחים הנפלאים שלנו! לברך אתכם רצינו וגם להודות, על אירוח נעים ונחמד, על עריכת שולחנות. תודה על אווירה טובה ושמחה על מאכלים טעימים ואנרגיה בריאה שתלווה אותנו גם שנצא מדלת היציאה.

ברכה ליום הולדת לחבר מהעבודה

לחברי היקר! אמנם אנו סמוכים בעת העבודה אך לא תמיד יוצא שמדברים על כבוד והערכה מזל שיש רגעים שאפשר להוציא קצת מהלב את מה שעליו יושב. לרגל יום הולדתך לך אאחל ואספר: אני מעריך אותך מאוד על עבודתך המסורה הלוואי שתמשיך להצליח בעבודה, במשפחה ובכל אשר תפנה – תרשים את כולם

ברכה לחבר לעבודה

לקולגה היקר שלי! קבל את ברכתי הצנועה שתצליח ותפרח ותרבה אהבה בעולם, במשפחה ובתוך נפשך שתמשיך להתמיד ולהרשים את כולנו להפתיע במקוריות ולהצחיק אותנו אין כמוך עובד מסור וחרוץ יאללה, רק תמשיך לרוץ!

ברכה לחבר ליום הולדת

לחברי היקר! ליום הולדת אאחל לך שכל משאלותיך יתגשמו שתחיה בזרימה בלי להיות מוטרד ממה אמרו עליך היא והוא שנרקיסי אהבה יעטפו את חייך כך שתחוש כל יום את אהבת משפחתך וחבריך שתהיה תמיד שמח כמו יום הולדת! חברך

ברכה ליום הולדת לחבר שלי ארוכה

לחבר האהוב שלי! שיהיה לך יום הולדת שמח ומלא בתחושת אהבה שהיום הזה ישפיע עליך שפע לכל השנה הקרובה הלוואי ותהיה בה האדם המאושר עלי אדמות שרמת החיים שלך תעלה בכמה רמות שתהיה בריא, זה הכי הכי חשוב ושלא תרגיש ולו לרגע בודד ועצוב

ברכה ליום הולדת לחבר כמו אח

חבר, אתה כמו אח בשבילי אינשאללה שיהיה לך אחלה יום הולדת שכל יום תקח את עצמך קדימה כמו שרק אתה יודע שתכבוש את היעדים הכמוסים שהצבת לעצמך שלא יהיו לך שאלות לגבי החיים ומה לעשות עם הימים תשעט רחוק, כי מגיע לך להצליח, אדם מתוק!

ברכה ליום הולדת לחבר טוב

לחברי הטוב שהיום חוגג את יום ההולדת אאחל לך ששפע מזל ידפוק לך בדלת. שתקח בזרועות פתוחות את כל הטוב שמחכה לך. תמצא את האיזון המושלם בין תחומי החיים ותגלה את הנוסחה הבטוחה לחיים מאושרים

ברכה ליום הולדת לחבר יקר

לחבר היקר שלי! שיהיה לך יום הולדת שכולו השראה שתקח ממנו שפע ברכה לכל השנה. שתצליח להביא לידי ביטוי את כל היכולות שלך ותמצא תשובות למה שמטריד אותך. והכי חשוב: שתהנה ותאהב את מה שאתה עושה בכל רגע

ברכה ליום הולדת לחבר שלי

לחברי היקר והאהוב! יום הולדת מלא בשמחה שתחזיק בך גם בימים שאחרי מי יתן והמשאלות שתפריח היום יתגשמו רק כדי – שתמשיך לטוות חלומות ולצפות לטוב. שתקבל משמים גם בריאות ונחת ואהבה גדולה – והלוואי שתמיד תגשים את ייעודך בהצלחה.

ברכה ליום הולדת לחבר

לחברי היקר! לרגל היום המיוחד שבא לבקר פעם בשנה אברך אותך שתהיה אדיר בכל קנה מידה; בגוף ובנפש תפרח ותגדל תלמד את מה שחשוב שתדע ולא תבזבז את הזמן על שטויות ובטלה.

ברכה לחבר טוב

לחברי הטוב! אאחל שמה שתרצה – תקבל שלא תצטרך אפילו לייחל. שההצלחות בחיים ירדפו אחריך כמו נמר ולעולם הכוח שלך לא יגמר. שתרגיש בטוח ובריא ובכל יום שיבוא תחוש שאתה ממריא.

ברכה לחבר הכי טוב

לחבר הכי טוב שלי! הלוואי וכל חייך ינועו על ציר רגוע ללא פקקי קשיים, בתנועה שמחה – שתרגיש תמיד כמו בסוף שבוע. אתה חבר נאמן – ומי יתן ולעולם תאמין בעצמך ובבני אדם. שתצליח להגשים את השאיפות שלך בכל התחומים; אישית, מקצועית, משפחתית, יצירתית וכלכלית.

ברכה ליום הולדת 70 לחבר

חבר, לרגל כניסתך לעשות השמיני – לפני הכל אתפעל מהגיל, שהגעת אליו עם פרצוף כל כך צעיר… ועכשיו נאחל שרק תמשיך הבריאות והשלווה אותך תנהל. שתחיה מתוך אהבה לעולם, לבריות ולעצמך. והכי חשוב: שישכון שלום בית תמידי בינך לבין אשתך.

ברכה ליום הולדת 70 לחבר

לחברי היקר! לכבוד הגיעך לגיל שבעים, אאחל לך שתמשיך ללגום את החיים, כמו יין ישן – ולעשות לעצמך חיים מאושרים. שהבריאות תדפוק כמו שעון. וחברים תמיד – יהיו לך המון. שתקבל כמות אינסופית של נחת ואהבה מהילדים ותמצא סיפוק בכל הרגעים החולפים.

אם לא מצאת, תמיד תוכל לחפש ברכה ספציפית:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחפש מתנה לחבר טוב ?

מגן לטלפון עם חריטה של תמונה ומשפט