ברכות לחבר

ברכות לחבר - ברכה לחבר הכי טוב ליום הולדת למזל טוב

דף הבית » לכבוד מי הברכה? » ברכות לחבר

הוא כמו אח בשבילך

חבר טוב הוא מתנה מיוחדת במינה. הוא ליווה אותך ברגעים מצחיקים, מיוחדים, מפחידים ואפילו מדכדכים. הוא חיזק אותך כשהמצב לא היה אידיאלי וגרם לך להרגיש טוב יותר מעצם הנוכחות שלו שם. אתם לא חייבים לדבר על הדברים הקשים כשהם מגיעים, לפעמים מספיקה אפילו שיחה קלילה על נושא אחר או סתם בילוי משותף.

 

 הוא יודע מתי להקשיב לך ומתי לעודד אותך והכי חשוב – הוא מכיר את האדם שאתה ומעריך אותך. בשביל לעזור לכם לכתוב ברכה מקסימה לאדם המיוחד הזה, ריכזנו עבורכם ברכות מרגשות שכתבנו שיתנו לכם קצת השראה. שיהיה לכם בהצלחה!

ברכה לחברים

ברכה ליום הולדת לחבר הכי טוב

אומרים שמשפחה לא בוחרים, אבל מה קורה כשחברים הופכים כ"כ קרובים? חבר שלי יקר, איזה מזל שבחיי אתה תמיד נשאר. מה לא עברנו יחד, חגיגות ורגעי משבר ואהבה בלב שלנצח תישאר. מזל טוב אחי, שיהיה יומולדת להיט ומה אני אגיד לך? אני אוהב אותך תמיד

ברכה ליום הולדת 70 לחבר

לחברי היקר! לכבוד הגיעך לגיל שבעים, אאחל לך שתמשיך ללגום את החיים, כמו יין ישן – ולעשות לעצמך חיים מאושרים. שהבריאות תדפוק כמו שעון. וחברים תמיד – יהיו לך המון. שתקבל כמות אינסופית של נחת ואהבה מהילדים ותמצא סיפוק בכל הרגעים החולפים.

ברכה מצחיקה לחבר

חברי היקר ליבי מזמר ושר יום הולדת חגיגה נחמדת אשלח לך צרור איחולים וזר של ברכות שתהנה מהדברים הקטנים מרוח שנושבת מעל השדות מריח של פרחים יפים וריחן של חלות טריות שתדע מהי אהבה שבמעשיך תשרה ברכה שתחיה המון שנים עד מאה ועשרים

ברכה מרגשת לחבר

לחברי הטוב! כל חיי כמהתי לחבר כמוך אחד שמחזק, תומך, שמולו אפשר להיות מי שאני והנה, זכיתי בך, אדם מיוחד שכמוך הלוואי ובורא עולם יתן לך את כל הטוב הצפון אצלו שפע פרנסה, בריאות, אהבה, שלווה. אני מתפלל עליך כל יום שתצליח. כי לאנשים טובים כמוך, כל הטוב שבעולם – מגיע ביושר.

ברכה לפרנסה והצלחה לחבר

חבר יקר, בהצלחה בדרכך החדשה, שתצליח ותעמיק שורשיך ושתזכה לפרנסה בשפע. שתשמור תמיד על גב זקוף ותעבור כל מכשול בחיוך. מאחלת לך שזהו יהיה שיעור נוסף בחיים שילמד אותך שבידך אין סוף כלים. חזק ואמץ, עלה והצלח.

ברכה ליום האהבה לחבר שלי

חבר שלי היקר אוהב אותך עד בלי די ליבי מנגן ושר אתן לך ברכה ושי מאחלת לך שתמיד נאהב עד השמיים שאהבתנו תפרוץ כמו מים שתמיד נהיה ביחד ואף פעם לא לבד שיהיה לנו יום אהבה מושלם אוהבת אותך בכל העולם

ברכה לחבר שעוזב את העבודה

בשביל חלק אתה חבר לעבודה, בשבילי אתה חבר לחיים ועכשיו לא אראה אותך כל בוקר, לצערי אנו נפרדים. אספנו יחד הר של חוויות ואתך בצחוק ושמחה קל להיות. אני מאחל לך שתצמח בדרכך החדשה ושכל צעדיך ישאירו אחריהם עקבה של הצלחה.

ברכת יום הולדת – חבר טוב כמו אח

החיים נתנו לי במתנה – חבר כמו אח, כזה שלעולם לא אשכח. חבר יקר, אתה אדם מדהים, אנו נצעד יחד – כל החיים! יש לך היום יום הולדת והכנתי לך ברכה מרגשת. שתהייה בריא וחזק, שתאהב ותמיד תצחק, שתצליח בכל שתרצה, ומכל מה שקורה בחייך – תמיד תתרצה.

ברכה מיוחדת ליום הולדת לחבר

לכתוב ברכה ליום הולדת זוהי משימה לא קלה מה כבר אפשר לאחל לאדם לתפארת אאחל לך בהצלחה בחיים שתמשיך לעשות מעשים טובים זוהי ברכה מלב אל לב שלא תפסיק מדברים קטנים להתלהב ולבלוע את העולם בעיניים נוצצות ובסקרנות להמשיך דברים חדשים לגלות

ברכה ליום הולדת לחבר שלי

לחברי היקר והאהוב! יום הולדת מלא בשמחה שתחזיק בך גם בימים שאחרי מי יתן והמשאלות שתפריח היום יתגשמו רק כדי – שתמשיך לטוות חלומות ולצפות לטוב. שתקבל משמים גם בריאות ונחת ואהבה גדולה – והלוואי שתמיד תגשים את ייעודך בהצלחה.

ברכה לחבר לעבודה שעוזב

חברי היקר אם סופה של תקופה רציתי לתת לך באהבה ברכה צנועה עתה אתה עוזב את העבודה רציתי לאחל לך דרך צלחה רציתי להודות על זמן בחברה רציתי לאחל לך דרך צלחה בעבודה החדשה אני בטוח שתזכה להוקרה בהצלחה רבה

ברכה לחבר טוב שלי

חברי הטוב, יצא לי עליך כל היום לחשוב. אני מודה לך על תמיכתך בשעת צרה, על שמחתך בשמחתי כשמגיעה בשורה טובה. כל אלה עושים אותך החבר הטוב והמופלא. שתדע תמיד – גם אני כאן למענך, כואב ושמח בכל הרגשה המלווה אותך.

שאלות נפוצות על ברכות לחבר

כמובן, באתר שלנו תוכלו להנות ממגוון ברכות לחבר לגמרי בחינם וללא עלות כלל, באהבה מאיתנו אליכם.
אתם מוזמנים לבצע שימוש אישי בברכות לחבר שתמצאו בעמוד זה להנאתכם.
כמובן, אנחנו תמיד מחפשים להוסיף מידע נוסף שיעזור לגולשים שלנו. אם יש לכם ברכות לחבר שלא נמצאות בעמוד זה ותרצו להוסיף אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות האתר ונשמח להוסיף למאגר.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות לחולה

ברכה לחולה

ברכות לפנסיונר | ברכות לפנסיונרית

ברכה לאיש זקן

ברכות לגיס | ברכות לגיסה

ברכה לגיס ברכה לגיסתי

ברכות לבת זוג

ברכה לבת זוג

ברכות למנהל | ברכות למנהלת

ברכה למנהל

ברכות לרב | ברכות לרבנית

ברכה לרב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך בתשלום שלח לי הודעה ונדבר :)