ברכות לחנוכה

דף הבית » לכבוד מה הברכה? » ברכות לחנוכה

חג של אור ושמחה

בחג החנוכה אנחנו נהנים מבישולים מדהימים, ממטעמים מיוחדים, מזמן איכות עם המשפחה והפוגה נעימה של כמה ימים מהשגרה. בחג אנחנו חוגגים את ניצחון המכבים על החשמונאים וכמובן, את נס פח השמן. 

החג מסמל עבורנו את הגבורה ואת הניסים שמלווים אותנו בחיים שלנו ומלמד אותנו להנות גם מהדברים שאנחנו לא מצליחים להבין לחלוטין. נחמד להביא לקרובים אלינו ברכה יפה לכבוד חג החנוכה ולספר להם על הנס הקטן שהם הביאו לחיים שלנו. בשביל לעזור לכם בכתיבת הברכה, ריכזנו עבורכם ברכות יפות מהן תוכלו לשאוב השראה. שיהיה לכם בהצלחה וחג שמח!

ברכה לחנוכה

ברכה לחנוכה לילד שלי

בני המתוק! לרגל חג האורים אברך אותך בים איחולים שנרות החנוכה יאירו לך את הלב, כל השנים שתזכה גם אתה להאיר את העולם באורך. אתה ילד מיוחד שיש לו מה לתת לכולם – מי יתן ותבעיר בטוב את נשמות בני האדם.

ברכה לחנוכה לילדים

חנוכה שמח לכם ילדים, מאחלת כי שמחתכם תהייה לנצח, הרבה יותר משמונה ימים, שתהיו חזקים ובלתי מנוצחים בדיוק כמו החשמונאים, שתכבשו את כל המטרות והיעדים כפי שעשו המכבים. שבלבכם תמיד יידלק האור וזכרו כי בכל אחד מכם קיים גיבור.

ברכה לחג החנוכה

חג אורים שמח ומלא בשלהבות אור שאינשאללה יאירו את ליבנו, ויעיפו את הרוחות והקור שיכפיל זה החג את השמחה בחיים ויזכיר לנו גם כשיחלוף, עד כמה הם יפים שליבנו יבער לתרום לעולם את אורנו לעשות את הטוב, ולא רק לחיות בשבילנו.

ברכה לילד לחנוכה

חג אורים שמח, ילד הלוואי והחג הזה ישרה בלבך שמחה שתלווה אותך כל יום ויום בשנה שתרגיש כמו נר בוער ודולק שלא ישעמם לך לרגע ותמיד תמצא במה לשחק תזכור תמיד שאותך כולם אוהבים החברים, המשפחה ולפני הכל – ההורים.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות לפסח

ברכה לפסח

ברכה לגיל שנה | ברכה לגיל שנתיים

ברכה לגיל שנה ברכה לגיל שנתיים

ברכות להולדת הנכד | ברכות להולדת הנכדה

ברכה להולדת הנכד

ברכות לחנוכת בית | ברכות לבית חדש

ברכה לחנוכת בית

ברכות ליום חמישי

ברכה ליום חמישי

ברכות ליום נישואין

ברכה ליום השנה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)