ברכות לחנוכת בית | ברכות לבית חדש

התחלה חדשה וכיפית

אנחנו לא עוברים הרבה פעמים דירה במהלך החיים שלנו ולא פעם המעבר קשור למאורע משמח נוסף – התחלה של תפקיד בצבא, תחילת הלימודים באוניברסיטה, מעבר דירה של בני זוג והרחבה של המשפחה. מדובר בהתחלה חדשה ומרגשת שמסמלת סיום של תקופה והתחלה של אחת נוספת בעלת ייחודיות משלה.

 לכבוד מעבר הדירה של החברים הטובים שלכם ואפילו של הילדים, נחמד לכתוב ברכה יפה ולאחל לעוברים הצלחה ושפע. מסתבכים במילים? אל דאגה! לא תמיד קל לכתוב ברכה ובמיוחד בשביל זה כתבנו עבורכם כמה ברכות יפות שיוכלו לעזור לכם בתהליך. בהצלחה!

ברכה לחנוכת בית

ברכה לקניית דירה

למצוא דירה זהו עסק ביש להתרוצץ מרחוב לכביש והנה זכיתם וקרה הנס בה שם משפחתכם על דלת חדשה יתנוסס מה לכם נאחל לזה הבית שברכה תשרה בו עם עלה של זית הצלחה ופרנסה טובה שלווה ואחווה ואל תשכחו להזמין אותנו לביקור במהרה.

ברכה לברכת הבית

זה הבית תמיד יהיה מלא אורה שישכנו בה השלום והאהבה שבבית ישתובבו מלא ילדים עם רעש של שמחה שתארחו חברים באהבה גדולה שלא יהיה בבית הזה שום צרה שרק תזכו לחיות בו בבטחה מאחלת לכם המון בהצלחה והזמינו לביקור במהרה.

ברכה לכניסה לדירה חדשה

דירה זה הרבה יותר ממקום לשהות בו שלוות הגוף ולא פחות הנפש קן להניח בו את כל תשוקות הרגש לרגל הכניסה לדירה המהממת – קבלו צרור ברכות עטופות באדרת שתגורו בשלווה עם כמה שפחות תיקונים ושתזכו להתחיל כל יום מחדש את החיים.

ברכה למכירת דירה

לא כל יום מוכרים דירה ולא כל יום הוא יום מזל לרגל מכירת הדירה המהממת, נאחל שכל משאלה שישאל לבכם השואל תקבל מענה ותתממש שהמזל ידפוק לכם בדלת כמו בן בית ויכנס בלי לשאלות שאלות ובידיו תמיד יחזיק מתנות נפלאות.

ברכה לדירה חדשה

לרגל הכניסה לדירה החדשה צרור ברכות ואיחולים: שתשבו בה בביטחון ושלווה שהאוויר יהיה נעים והאווירה מענגת שבכל יום שתביטו מהחלון – תרגישו את התדר – של החיוביות והאנרגיות הטובות – שתמיד יהיו בכל חדר, במטבח ובספות. והכי חשוב: שבכל רגע של מגורים תרגישו 'בית', של בני אדם מאושרים.

ברכה לחנוכת בית

אנו מתרגשים אתכם בית חדש זכיתם לקנות ליבנו שולח זר של ברכות לכם שבבית זה לא יהיה מריבות שתזכו לשלווה ונחת חביתה במחבת שקט בארוחת הצהריים להרים תינוק עד שמיים להנות מצחוק ילדים ולגור בבית עוד שנים עד מאה ועשרים.

ברכה לחנוכת בית דתי

ברכות על הבית החדש אתם בטח מתרגשים ממש חשבתי רבות מה לכם לאחל והיה לי קשה מאד החלטה לקבל אלוקי שיהיה הבית הזה מקום של ברכה שלא ישמע בו קול בכיה שתגורו בו מתוך האהבה גדולה לאחדות ורעות יש המון משמעות יהא הבית מקום אורה ובעיקר מאחל לכם הצלחה.

אם לא מצאת, תמיד תוכל לחפש ברכה ספציפית:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחפש מתנה לחנוכת בית ?

שלט לדלת "כאן גרים בכיף" בחריטה אישית