ברכות ליום האהבה

חגיגה של אהבה

ביום האהבה תחגגו את הזוגיות האהובה והיקרה שלכם – את התהליך שעברתם שהפך אתכם לזוג שאתם כיום ואת החום והאהבה שממלאים את היומיום השגרתי שלכם. היא מוציאה את הטוב ביותר ממך ואתה גורם לחיים שלה להיות קצת יותר קלים וזה לא מובן מאליו.

 יום האהבה זאת הזדמנות מצוינת להגיד תודה לאדם הקרוב אלינו ביותר שעוזר לנו להיות האדם הכי טוב שאנחנו יכולים ללא שמץ של ביקורתיות, יומרה או יוהרה. הוא שם בשבילנו תמיד גם כשאחרים מחליטים ללכת. מוזמנים לקחת השראה מהברכות היפות שכתבנו לכבוד חג האהבה. שיהיה לכם יום אהבה שמח!

ברכה ליום האהבה

ברכה לבעל ליום האהבה

ביום האהבה, בעלי היקר, אהובי לעד, אני נזכרת שנפגשנו, הבטנו זה בזו וידענו מיד, שנמשיך לצעוד בדרך משותפת, כצוות יד ביד. תמכת בי בזמן קושי ובעתות שמחה, והקמנו לתפארת משפחה. חברי הטוב למסע, בשפע של ברכות שבעולם אברכך!

ברכה ליום האהבה לחבר

לחבר הכי טוב שיכולתי לבקש מאחלת לנו את יום האהבה הכי מדהים שיש אנחנו לא באמת צריכים יום מסוים כדי לציין את האהבה שלנו אבל תמיד נחמד לחגוג עוד יום שהוא רק של שנינו שהקשר שלנו רק ילך ויתעצם משנה לשנה ושהאהבה שיש בינינו תמיד תהיה גדולה וחזקה.

ברכה ליום האהבה – לגבר

בעולם יש המון אנשים, מכולם בחרתי בך, הצלחת אותי להרשים. במסע שלנו יחד הספקנו לא מעט חלומות להגשים, להיות החברים הכי טובים, בהקשבה והכלה, בכל השמחה, לכבוד יום האהבה רציתי לומר לך, אני שלך, איתך בכל רגע ואוהבת אותך ♥

ברכה לזוג ליום האהבה

מצאתי את אשר חשקה נפשי אהבתך קשורה באהבתי בכל בוקר אני מתעוררת לחיוך זורח ולבעל שדואג להעלים כל פרצוף מצוברח תודה לך על כך שאתה כאן דואג לצרכי כל הזמן לכבוד יום האהבה ברכה זו שלוחה ואהבתי בה נתונה .

ברכה לחבר ליום האהבה

אנחנו חברים כבר מספר שנים יחסנו עברו משברים אך תמיד אני אותך זוכרת אהבה ראשונה היא לא משהו ששוכחים לכבוד יום אהבה הכנתי לך הפתעה קופסא שבה מתחבאת לשנינו מתנה לאות אהבה והערכה ונאכל אותה יחד בהנאה זכור החיים הם כמו שוקולד מריר לפעמים רוצים לבכות לפעמים לשיר.

ברכה לטו באב לאישה

חג אהבה בה היו בעבר הבנות לחולל בכרמים היו יוצאות לבושות לבן והבחורים היו מסתובבים כענן לוקחים את הנערה אשר בה חשק ליבן שתמיד תזכי לאהוב לרוץ הלוך ושוב שביחד נאהב אחת את השני שבכל המעשים שלך תצלחי אהבה רוגשת ברכה כותבת.

ברכה לאהבה שלי

אהבה שלי ליבי ממש נרגש בקרבי כאשר אני כותב את ברכתי שאהבתנו תזרום כמו נהר שנצליח בכל דבר שנאהב עד סוף העולם שתמיד תחשבי שאני מושלם אני מודה על כך שאת לצידי מאחל שתמיד תישארי איתי ושתמיד נהיה ביחד אבל גם לבד.

ברכה לטו באב לבעל

בעל יקר אותך אוהב עד כמה שאפשר מאחלת לנו שאף אחד לא יפריד ביננו שנדע לוותר ולא לריב להקשיב לקולה של ציפור שיר להגשים חלומות משותפים לתת לכל אחד מאיתנו לפתח תחביבים אבל העיקר שהאהבה תשרור בביתנו שלא תעזוב את משכננו.

ברכה ליום האהבה לחבר שלי

חבר שלי היקר אוהב אותך עד בלי די ליבי מנגן ושר אתן לך ברכה ושי מאחלת לך שתמיד נאהב עד השמיים שאהבתנו תפרוץ כמו מים שתמיד נהיה ביחד ואף פעם לא לבד שיהיה לנו יום אהבה מושלם אוהבת אותך בכל העולם.

ברכה לבעל אהוב

בעלי האהוב רציתי לומר לך דבר מה חשוב תודה על מי שאתה בשבילי שנתת את כל כולך למעני אנחנו יושבים בלילות מביטים על הכוכבים טווים חלומות ומקווים לנחת מהילדים מאחלת לנו שתמיד תהיה אחווה ביננו שנדע להיות תמיד ביחד אבל גם לבד.

ברכה ליום אהבה

יום אהבה ליבי רוגש בחדווה אני לבושה לבן עיני תלויות בך כמובן מודה על כך שאתה איתי אתן לך את כולי מאחלת לך שתמיד נאהב יחד ואף פעם לא נהיה לבד שנדע להיות אחד עם השני שתמשיך להיות יחד איתי אוהבת אותך עד בלי די אתה בשבילי שי.

ברכה לחג האהבה

אמנם כל השנה ישנה האהבה אבל אין מנוס מלהודות… מזל שיש את חג האהבה כדי לאהוב בגאון ובעוז להגיד לך שאני אוהב אותך, לצעוק את זה חזק בלב ולבקש שתזכרי זאת גם ברגעים קשים ופחות פוטוגנים. כולנו בני אדם, גם אני. העיקר שאנחנו אוהבים ולא מפחדים כלל להתמודד, גם אם ישנם קשיים.

ברכה ליום האהבה לחברה

לחברה היפה שלי! יום אהבה שמח ומלא באורה שתזכי לקבל ולתת אהבה בחזרה שפרחים ישטפו את חלומותיך ויצבעו את חייך באור יקרות שתרגישי שלמה עם עצמך הטובה ביותר מכל הבנות את נהדרת, ראויה לכל הנפלאות.

ברכה קצרה ליום האהבה

ליום האהבה שהגיע אלינו ובפיו חיוך מאוהב אברך אותך שתזכה להיות תמיד אוהב ונאהב שהשמים יהיו עבורך הגבול ותנסוק אליהם בקלות, ללא עול תגשים משאלות וחלומות ישנים ויהיה לך די זמן לטוות חדשים.

ברכה ליום האהבה לבעל

לבעל המקסים שלי! לרגל יום האוהבים, לך אני מאחלת שתהיה חזק ויצוק כמו אבני בזלת שכל יום ולא רק ביום המיוחד – נאהב חזק ונרגיש כאחד שלבך יהיה שמח בלי שום סיבה שפשוט תהיה מאושר בשגרה, כמו במסיבה.

ברכה רומנטית

מה אפשר לאחל לך מלבד אהבה? הכי חשוב שתמיד נזכה בה כולנו, אבל במיוחד אתה. כי לבך רגיש וכמה למשהו שמעבר לתחושה לא מוכרת של שינוי תדר מי יתן וכל חייך לבך יתעופף למחוזות קסומים. יגמע מעיינות, תחושות נפש מופלאות ומרחקים.

ברכה לטו באב

לרגל יום האהבה היהודי, הלוואי שתדע אהבה כל החיים, בעוצמה שאין לה גבול. שלבך יתרונן ויעוף אל הרקיע מרוב אושר ושמחה והמתיקות תמלא את כל תחושותיך. כי ככה זה שאוהבים – פשוט מרגישים. לא מתביישים. אינשאללה ותרגיש, בלי להתבייש מאיש.

ברכה ליום האהבה לאישה

לאשה המהממת! לרגל יום האהבה אאחל לך שתמיד תהיי כל כך יפה, חכמה ואצילית. שכל יום מחדש יצוצו בליבך ניצני האהבה הרומנטית ובכלל, אהבת העולם. שתרגישי טוב ונעים עם עצמך בכל מצב. ולעולם לא תצטרכי להתגונן ולהתכנס פנימה, כמו צב.

ברכה לבעל ליום האהבה

לבעלי המושלם, מתעוררת כל בוקר לצידך ואומרת תודה אתה החבר הכי טוב שלי ותמיד דואג להיות שם בשבילי. תודה על הביטחון והחום שאתה מעניק, על האכפתיות והדאגה האין סופית. שיהיה לנו יום אהבה שמח, אני ואתה יחד – את הכל ננצח.

ברכה לאישה שלי ליום האהבה

מהרגע שפגשתי בך ידעתי תהיי שלי ואני שלך, מהרגע שהבטתי אל תוך עינייך, ידעתי את תהיי בחיי, אני בחייך. את האישה עליה כל החיים חלמתי, את השותפה לא ייחלתי. אני מחבק חזק ואוהב ממש, מאחל שכל חייך יהיו מתוקים כדבש.

אם לא מצאת, תמיד תוכל לחפש ברכה ספציפית:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחפש מתנה ליום האהבה ?

מנורת לילה לב עם תמונה והקדשה אישית