ברכות ליום האהבה

ברכות ליום האהבה שמח לגבר, לאישה, לבן הזוג ולבת הזוג

דף הבית » לכבוד מה הברכה? » ברכות ליום האהבה

חגיגה של אהבה

ביום האהבה תחגגו את הזוגיות האהובה והיקרה שלכם – את התהליך שעברתם שהפך אתכם לזוג שאתם כיום ואת החום והאהבה שממלאים את היומיום השגרתי שלכם. היא מוציאה את הטוב ביותר ממך ואתה גורם לחיים שלה להיות קצת יותר קלים וזה לא מובן מאליו.

 

 יום האהבה זאת הזדמנות מצוינת להגיד תודה לאדם הקרוב אלינו ביותר שעוזר לנו להיות האדם הכי טוב שאנחנו יכולים ללא שמץ של ביקורתיות, יומרה או יוהרה. הוא שם בשבילנו תמיד גם כשאחרים מחליטים ללכת. מוזמנים לקחת השראה מהברכות היפות שכתבנו לכבוד חג האהבה. שיהיה לכם יום אהבה שמח!

ברכה ליום האהבה

ברכה לכבוד סוכות ב

רגל חג הסוכות, אברך אותך שתזכה לחגוג את כל החיים בשלווה ונעימים. שתרגיש יציב כמו סלע, שאין לו מתחרים. ושכל סימני החג הפורחים, ילוו אותך בשנה הקרובה ויטעו בלבך אהבה לטבע ולבני אדם.

ברכה קצרה ליום האהבה

ליום האהבה שהגיע אלינו ובפיו חיוך מאוהב אברך אותך שתזכה להיות תמיד אוהב ונאהב שהשמים יהיו עבורך הגבול ותנסוק אליהם בקלות, ללא עול תגשים משאלות וחלומות ישנים ויהיה לך די זמן לטוות חדשים.

ברכה ליום האהבה לחבר שלי

חבר שלי היקר אוהב אותך עד בלי די ליבי מנגן ושר אתן לך ברכה ושי מאחלת לך שתמיד נאהב עד השמיים שאהבתנו תפרוץ כמו מים שתמיד נהיה ביחד ואף פעם לא לבד שיהיה לנו יום אהבה מושלם אוהבת אותך בכל העולם.

ברכה לטו באב לבעל

בעל יקר אותך אוהב עד כמה שאפשר מאחלת לנו שאף אחד לא יפריד ביננו שנדע לוותר ולא לריב להקשיב לקולה של ציפור שיר להגשים חלומות משותפים לתת לכל אחד מאיתנו לפתח תחביבים אבל העיקר שהאהבה תשרור בביתנו שלא תעזוב את משכננו.

ברכה לזוג ליום האהבה

מצאתי את אשר חשקה נפשי אהבתך קשורה באהבתי בכל בוקר אני מתעוררת לחיוך זורח ולבעל שדואג להעלים כל פרצוף מצוברח תודה לך על כך שאתה כאן דואג לצרכי כל הזמן לכבוד יום האהבה ברכה זו שלוחה ואהבתי בה נתונה .

ברכה לאהבה שלי

אהבה שלי ליבי ממש נרגש בקרבי כאשר אני כותב את ברכתי שאהבתנו תזרום כמו נהר שנצליח בכל דבר שנאהב עד סוף העולם שתמיד תחשבי שאני מושלם אני מודה על כך שאת לצידי מאחל שתמיד תישארי איתי ושתמיד נהיה ביחד אבל גם לבד.

ברכה לטו באב לאישה

חג אהבה בה היו בעבר הבנות לחולל בכרמים היו יוצאות לבושות לבן והבחורים היו מסתובבים כענן לוקחים את הנערה אשר בה חשק ליבן שתמיד תזכי לאהוב לרוץ הלוך ושוב שביחד נאהב אחת את השני שבכל המעשים שלך תצלחי אהבה רוגשת ברכה כותבת.

ברכה לחבר ליום האהבה

אנחנו חברים כבר מספר שנים יחסנו עברו משברים אך תמיד אני אותך זוכרת אהבה ראשונה היא לא משהו ששוכחים לכבוד יום אהבה הכנתי לך הפתעה קופסא שבה מתחבאת לשנינו מתנה לאות אהבה והערכה ונאכל אותה יחד בהנאה זכור החיים הם כמו שוקולד מריר לפעמים רוצים לבכות לפעמים לשיר.

ברכה ליום האהבה לחבר

לחבר הכי טוב שיכולתי לבקש מאחלת לנו את יום האהבה הכי מדהים שיש אנחנו לא באמת צריכים יום מסוים כדי לציין את האהבה שלנו אבל תמיד נחמד לחגוג עוד יום שהוא רק של שנינו שהקשר שלנו רק ילך ויתעצם משנה לשנה ושהאהבה שיש בינינו תמיד תהיה גדולה וחזקה.

ברכה רומנטית

מה אפשר לאחל לך מלבד אהבה? הכי חשוב שתמיד נזכה בה כולנו, אבל במיוחד אתה. כי לבך רגיש וכמה למשהו שמעבר לתחושה לא מוכרת של שינוי תדר מי יתן וכל חייך לבך יתעופף למחוזות קסומים. יגמע מעיינות, תחושות נפש מופלאות ומרחקים.

ברכה לחג הסוכות

לכבוד החג המיוחד אאחל שתתחדש האהבה בך ובעולם שתקבל את כל הברכות שתבקש ותצליח לממש את עצמך ולהתרגש שפיו ולבך יהיו שווים ולא תרגיש 'לא נעים' ובריאות איתנה תעטוף את כל גופך גם נפשית, גם פיזית, גם בתוך נשמתך.

ברכה ליום האהבה – לגבר

בעולם יש המון אנשים, מכולם בחרתי בך, הצלחת אותי להרשים. במסע שלנו יחד הספקנו לא מעט חלומות להגשים, להיות החברים הכי טובים, בהקשבה והכלה, בכל השמחה, לכבוד יום האהבה רציתי לומר לך, אני שלך, איתך בכל רגע ואוהבת אותך ♥

שאלות נפוצות על ברכות ליום האהבה

כמובן, באתר שלנו תוכלו להנות ממגוון ברכות ליום האהבה לגמרי בחינם וללא עלות כלל, באהבה מאיתנו אליכם.
אתם מוזמנים לבצע שימוש אישי בברכות ליום האהבה שתמצאו בעמוד זה להנאתכם.
כמובן, אנחנו תמיד מחפשים להוסיף מידע נוסף שיעזור לגולשים שלנו. אם יש לכם ברכות ליום האהבה שלא נמצאות בעמוד זה ותרצו להוסיף אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות האתר ונשמח להוסיף למאגר.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות לחינה

ברכה נגד עין הרע

ברכות לשחרור

שחרור מהצבא

ברכות להצלחה במבחן | ברכות לפני מבחן

ברכה למבחן

ברכות לאירוסין

ברכה לחתונת הזהב

ברכות לשבת שלום

ברכה לשבת שלום

ברכות לשבוע טוב

ברכה לשבוע טוב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך בתשלום שלח לי הודעה ונדבר :)