ברכות ליום האהבה

דף הבית » לכבוד מה הברכה? » ברכות ליום האהבה

חגיגה של אהבה

ביום האהבה תחגגו את הזוגיות האהובה והיקרה שלכם – את התהליך שעברתם שהפך אתכם לזוג שאתם כיום ואת החום והאהבה שממלאים את היומיום השגרתי שלכם. היא מוציאה את הטוב ביותר ממך ואתה גורם לחיים שלה להיות קצת יותר קלים וזה לא מובן מאליו.

 

 יום האהבה זאת הזדמנות מצוינת להגיד תודה לאדם הקרוב אלינו ביותר שעוזר לנו להיות האדם הכי טוב שאנחנו יכולים ללא שמץ של ביקורתיות, יומרה או יוהרה. הוא שם בשבילנו תמיד גם כשאחרים מחליטים ללכת. מוזמנים לקחת השראה מהברכות היפות שכתבנו לכבוד חג האהבה. שיהיה לכם יום אהבה שמח!

ברכה ליום האהבה

ברכה לאישה שלי ליום האהבה

מהרגע שפגשתי בך ידעתי תהיי שלי ואני שלך, מהרגע שהבטתי אל תוך עינייך, ידעתי את תהיי בחיי, אני בחייך. את האישה עליה כל החיים חלמתי, את השותפה לא ייחלתי. אני מחבק חזק ואוהב ממש, מאחל שכל חייך יהיו מתוקים כדבש.

ברכה ליום אהבה

יום אהבה ליבי רוגש בחדווה אני לבושה לבן עיני תלויות בך כמובן מודה על כך שאתה איתי אתן לך את כולי מאחלת לך שתמיד נאהב יחד ואף פעם לא נהיה לבד שנדע להיות אחד עם השני שתמשיך להיות יחד איתי אוהבת אותך עד בלי די אתה בשבילי שי.

ברכה לאהבה שלי

אהבה שלי ליבי ממש נרגש בקרבי כאשר אני כותב את ברכתי שאהבתנו תזרום כמו נהר שנצליח בכל דבר שנאהב עד סוף העולם שתמיד תחשבי שאני מושלם אני מודה על כך שאת לצידי מאחל שתמיד תישארי איתי ושתמיד נהיה ביחד אבל גם לבד.

ברכה ליום האהבה לאישה

לאשה המהממת! לרגל יום האהבה אאחל לך שתמיד תהיי כל כך יפה, חכמה ואצילית. שכל יום מחדש יצוצו בליבך ניצני האהבה הרומנטית ובכלל, אהבת העולם. שתרגישי טוב ונעים עם עצמך בכל מצב. ולעולם לא תצטרכי להתגונן ולהתכנס פנימה, כמו צב.

ברכה רומנטית

מה אפשר לאחל לך מלבד אהבה? הכי חשוב שתמיד נזכה בה כולנו, אבל במיוחד אתה. כי לבך רגיש וכמה למשהו שמעבר לתחושה לא מוכרת של שינוי תדר מי יתן וכל חייך לבך יתעופף למחוזות קסומים. יגמע מעיינות, תחושות נפש מופלאות ומרחקים.

ברכה לבעל ליום האהבה

ביום האהבה, בעלי היקר, אהובי לעד, אני נזכרת שנפגשנו, הבטנו זה בזו וידענו מיד, שנמשיך לצעוד בדרך משותפת, כצוות יד ביד. תמכת בי בזמן קושי ובעתות שמחה, והקמנו לתפארת משפחה. חברי הטוב למסע, בשפע של ברכות שבעולם אברכך!

ברכה לסוכות חג שני

חג הסוכות עדין כאן, ולברך אותך זה זמן נהדר. שיהיה לך חג שמח ומלא באהבה, אור ואמונה. שחייך יזרחו כמו שמש על פני הטבע

ברכה ליום האהבה לחבר

לחבר הכי טוב שיכולתי לבקש מאחלת לנו את יום האהבה הכי מדהים שיש אנחנו לא באמת צריכים יום מסוים כדי לציין את האהבה שלנו אבל תמיד נחמד לחגוג עוד יום שהוא רק של שנינו שהקשר שלנו רק ילך ויתעצם משנה לשנה ושהאהבה שיש בינינו תמיד תהיה גדולה וחזקה.

ברכה לטו באב לבעל

בעל יקר אותך אוהב עד כמה שאפשר מאחלת לנו שאף אחד לא יפריד ביננו שנדע לוותר ולא לריב להקשיב לקולה של ציפור שיר להגשים חלומות משותפים לתת לכל אחד מאיתנו לפתח תחביבים אבל העיקר שהאהבה תשרור בביתנו שלא תעזוב את משכננו.

ברכה דתית לסוכות

לרגל חג הסוכות שבפתח, אאחל לך שתמיד תהיה שמח. כמאמר הפסוק "ושמחת בחגך". שתקח מהחג הזה שלוות עולמים ותקווה לכל השנה כולה, כי בסוף הכל עראי, כמו סוכה, אז למה לך להתייבש?

ברכה ליום האהבה לבעל

לבעל המקסים שלי! לרגל יום האוהבים, לך אני מאחלת שתהיה חזק ויצוק כמו אבני בזלת שכל יום ולא רק ביום המיוחד – נאהב חזק ונרגיש כאחד שלבך יהיה שמח בלי שום סיבה שפשוט תהיה מאושר בשגרה, כמו במסיבה.

ברכה לחבר ליום האהבה

אנחנו חברים כבר מספר שנים יחסנו עברו משברים אך תמיד אני אותך זוכרת אהבה ראשונה היא לא משהו ששוכחים לכבוד יום אהבה הכנתי לך הפתעה קופסא שבה מתחבאת לשנינו מתנה לאות אהבה והערכה ונאכל אותה יחד בהנאה זכור החיים הם כמו שוקולד מריר לפעמים רוצים לבכות לפעמים לשיר.

שאלות נפוצות על ברכות ליום האהבה

כמובן, באתר שלנו תוכלו להנות ממגוון ברכות ליום האהבה לגמרי בחינם וללא עלות כלל, באהבה מאיתנו אליכם.
אתם מוזמנים לבצע שימוש אישי בברכות ליום האהבה שתמצאו בעמוד זה להנאתכם.
כמובן, אנחנו תמיד מחפשים להוסיף מידע נוסף שיעזור לגולשים שלנו. אם יש לכם ברכות ליום האהבה שלא נמצאות בעמוד זה ותרצו להוסיף אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות האתר ונשמח להוסיף למאגר.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות לראש השנה

ברכה לשנה החדשה

ברכות ליום נישואין

ברכה ליום השנה

ברכות לברית | ברכות לבריתה

ברכה לברית מילה

ברכות לשבועות

ברכה לשבועות

ברכה לגיל 18

ברכה לגיל 18

ברכות לשנה החדשה

ברכה לראש השנה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)