ברכות ליום האישה

היא מיוחדת במינה

בין אם מדובר באמא שלך, בבת הזוג שלך או בחברה הכי טובה שלך – היא הכי חזקה שאתה מכיר. היא מצטיינת בלימודים, היא מפתחת קריירה מפוארת, היא גורמת למשפחה להיות מכונסת ואהובה ובקיצור – היא מצליחה להפיק את המירב מכל סיטואציה. 

היא לא מובנת מאליה וקשה מאוד לפספס את הייחודיות שלה. יום האישה זאת הזדמנות מצוינת להגיד לה תודה על האדם המיוחד שהיא ועל המקום הענק שהיא תופסת בחיים שלך. בשביל לעזור לך בתהליך כתיבת הברכה הסבוך, כתבנו ברכות יפות מהן ממנה תוכל לקחת השראה. שיהיה המון בהצלחה!

ברכה ליום האישה

ברכה לאמא ליום האישה

אמא את השראה ומקור גאוותנו אנחנו לא צריכים יום מיוחד כדי לומר לך מה את בשבילנו אבל יום האישה זאת הזדמנות להזכיר שאת האישה הכי הכי שזכינו להכיר חזקה, חכמה, מוצלחת ומוכשרת לא משתווה לאף אחת אחרת אנחנו תמיד נעריץ ונהיה שם כדי להגיד לכולם – אמא שלנו היא הכי בעולם.

ברכה לאמא ליום האישה

כל יום מחדש את מלמדת אותי על כמה חזקה היא האישה ואת משמשת לי מעל ומעבר לדוגמא. את אישה יפה ומוצלחת, מתמודדת עם החיים בחיוך ובלי פחד, את צומחת ובעיניך תמיד תקווה, את אמא ואישה מלאת עוצמה. יום האישה הוא בשבילך, על כך שאת אישה למופת.

ברכה מרגשת לאימא ליום האם

אימא יקרה שלנו לא תמיד אנו להודות יודעים על הדאגה שלך כל הימים על הכנת המטעמים ודאגה לכל מה שאנו צריכים כשהיינו חולים אהבה וחום ממך קבלנו האם יספיקו האותיות והמילים לספר האהבה שרוחש לך לבבנו ואלו המילים אינן מספיקות כדי לאחל את כל האיחולים.

ברכה ליום האישה

להיות אישה הוא לשים לב לפרטים קטנים להסתכל באותיות הקטנות של המכתבים לדעת איך בבוקר להתאים צבעים להיות אישה זה לבצע מספר תפקידים במקביל לגברים זה ממש מגביל לחשוב מחוץ לקופסה לשים את הרגש בקו ההתחלה שתהיי גאה בהיותך אישה.

ברכה קצרה ליום האישה

ליום האשה מגיע לך ברכה כי את ה-אשה, בה"א הידיעה כזאת שתמיד יודעת להגיד את המילה הנכונה לעודד כשצריך, לתמוך ולהדריך עדינה ויפה את, מהממת כלבנה מי יתן וכל חייך תרגישי אהובה לכל הפחות, כמו האהבה שאת נותנת לעולם.

ברכה ליום האישה הבינלאומי

ליום האשה שאותו כל העולם היום חוגג נאחל לך שתמיד תהיה חזק וכוחך לעולם לא יתפוגג שתשאבי חוסן נפשי מתוך עצמך, בלי להיות תלוי באף אחד וכל יום שיעבור אלייך יהיה מלא בהתלהבות וירגיש לך מיוחד.

ברכה ליום האישה שמח

לכבוד יום האשה, אאחל לך רק טוב ואודה לך, יקרה – על כך שאת כה מיוחדת, שלוה ומלאה באהבה. שתזכי להרגיש מעולה תמיד, בכל רגע – ושיפלו לידיך משמים, כל סוגי השפע – בכל התחומים והעניינים, שיהפכו לך את החיים למאושרים.

אם לא מצאת, תמיד תוכל לחפש ברכה ספציפית:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחפש מתנה ליום האישה ?

שרשרת זהב לאמא עם שמות הילדים