ברכות ליום טוב

דף הבית » לכבוד מה הברכה? » ברכות ליום טוב

כל יום הוא התחלה חדשה

כל יום טומן בחובו הזדמנות להיות אדם יותר טוב, פרודוקטיבי, אדיב ואופטימי. החיים נותנים לנו בלי סוף הזדמנויות ואנחנו רק צריכים לדעת לראות אותן ולקבל אותן. הימים שלנו יכולים להיראות אותו הדבר אבל אם ננצל את הזמן שלנו נכון – אנחנו יכולים לגרום לכל יום להיות מיוחד במינו. 

בשביל לאחל לחברים או למשפחה יום טוב, נחמד לכתוב ברכה מקסימה ומעוררת השראה שתקליל את הבוקר המעייף. מוזמנים לחשוב על ברכה בעצמכם או לקחת השראה מהברכות היפות שכתבנו בעצמנו. שיהיה לכם יום מעולה מלא באופטימיות, תקווה ואהבה.

ברכה ליום טוב

ברכה ליום טוב ומוצלח

התעוררת לבוקר חדש, אאחל לך שתהייה בו ערני ולא מותש, שהיום יזמן לך הפתעות מרגשות ושתוכל עם חיוך כל היום להיות. שיומך יהיה מוצלח והישגיך בשמיים, שבשורות טובות יפלו עליך כמו מים ממני אליך באהבה גדולה כפליים.

ברכה לערב טוב

עוד מעט השמש יורדת והיום מפנה מקום לחשיכה זאת תהיה השעה המיוחדת אז זה הזמן שלי לאחל לך שיהיה ערב טוב ומוצלח שהדאגה של היום תירגע ותישכח מחר יום חדש ועכשיו זמן לנשום איזו דרך נפלאה לסיים את היום.

ברכה עם המילה אור

אור בהיר על חייך יזהיר וכינורות ינגנו בנשמתך שיר נעים הלוואי וכל הזמן תרגיש מאושר שבאוזנך ישכון תמיד מלאך ששר ובכל פזמון – יעביר אליך את המיקרופון כדי שתפריח משאלות המון.

ברכה לערב מוצלח ונעים

נאחל ערב טוב, ללא צרות עליהם צריך לחשוב, ערב משמח, שנצפה בטבע ובירח, ערב של שמחה וחברה טובה, ערב מלא באהבה. לבשורות טובות נייחל, לברכה והצלחה נתפלל. שערב זה ואלו אחריו יהיו טובים ממזרח עד מערב.

ברכה לפני השינה

לילה יורד על העיניים והעננים כבר אמרו את שלהם לישון הם רוצים וגם אנחנו – כבר עייפים אז שיהיה לילה מבורך ומלא בחלומות פז על דברים נעימים ויפים, מלאים בצבע עז ובבקר נתעורר ליום חדש ומלא השראה הלוואי שנדע להגיד על כל הטוב הזה תודה.

ברכה ליום מוצלח

שיהיה לך יום נהדר שיהיה לך יום נחמד שיהיה לך יום של שלווה אהבה ואחווה שתחייך כל היום ותצליח להגשים חלום אוהבים אותך מכל הנשמה ומאחלים לך בהצלחה ונותנים לך ברכת הצלחה ללא עמל והשקעה שלום ושלווה הנאות אחרות וים הצלחות.

ברכת לילה טוב

כשהלילה מגיע, הגוף את עצמו מרגיע, המחשבות מתחילות לרוץ ונהייה קריר בחוץ. אאחל שבלילה זה מחשבות טובות בלבד יעברו בראשך ושהחלומות הכי יפים יפתיעו אותך. שתרגיש חום ואהבה ותלך לישון כשבליבך שמחה. על הרע לא צריך לחשוב, שיהיה פשוט לילה טוב.

ברכה ליום טוב לחברה

לחברתי האהובה! רק רציתי לאחל לך יום נעים,שבכל דבר שקורה לך היום – תראי את הטוב. שתחייכי אל העולם והוא יחייך אלייך בחזרה, בענק. ושהזמן יעבור בכיף ואהבה – בלי שתשימי לב. כי ככה זה אחותי, כשנהנים. אוהבת אותך!

ברכה ליום טוב לאהוב

לאהוב ליבי היקר לי! יום טוב ומלא בתחושות טובות ונאמנות – שישארו לך בלב לכל אורך שעות היום.

ברכה ליום טוב

יום טוב, יום ורוד, יום בו מול כל המכשולים תעמוד. יום לאהבה, יום בו בליבך תשרור שמחה, שיהיה היום מלא בהפתעות, שיפלו מן השמיים רק בשורות טובות. יום מלא בצחוק, יום בוא תפגוש חברים מרחוק. לאדם שאי אפשר לא לאהוב אני מאחל את היום הכי טוב.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכה לגיל 60 – 69

ברכה לגיל 60 עד גיל 69

ברכות ליום שלישי

ברכה ליום שלישי

ברכות לפני ניתוח

ברכה לפני ניתוח

ברכה לגיל 16

ברכה לגיל 16

ברכות לעיד אל פיטר

ברכה לעיד אל פיטר

ברכות מזל טוב

ברכות מזל טוב

תגובה אחת על הפוסט “ברכות ליום טוב

  1. שרה אומר:

    לעדן: אולי זה ישמע מוזר אבל אני רק בת 12 ואני רציתי להגיד תודה על הכל על כל הפיתגמים,הציטוטים,הברכות,…שאתה שם פה, אני משתמשת בזה כל פעם ומיתלהבת כל פעם מחדש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)