ברכות למתנדב | ברכות למתנדבת

תרם את ליבו לסביבה

הוא נתן מעצמו בשנה האחרונה בלי סוף ותרם מהידע שלו וטוב הלב שלו במסירות, התמדה ועיקשות. המתנדב שפעל בשירותכם עזר לעולם להיראות קצת טוב יותר ומילא אתכם בתקווה לעתיד. אחרי שנה של תרומה לקהילה, נגמרה ההתנדבות של האדם המיוחד הזה ואתם רוצים לומר לו תודה.

 נתינת ברכה היא אמצעי מקסים להבעת הערכה והיא יכולה לרגש את המתנדב ולשמח אותו מאוד. בברכה תוכלו לכתוב על האדם המיוחד שהוא ועל התרומה האדירה שלו לסביבה. בשביל לעזור לכם בתהליך הכתיבה ריכזנו עבורכם ברכות יפות למתנדבים ואתם יותר ממוזמנים להיעזר בהן. בהצלחה!

ברכה למתנדב

ברכה לועד הורים לסוף שנה

לוועד ההורים המדהים שליווה אותנו לאורך השנה אנחנו רוצים להגיד לכם המון תודה שפיניתם מזמנכם והגדלתם ראש לעשות דברים נפלאים עבור הילדים של כולנו אנחנו זכינו בוועד הורים שכזה שתמיד דואג לטוב ביותר ולא מתפשר על פחות מזה תודה רבה על מי שאתם ועל מה שהבאתם לילדים שלנו השנה מאחלים לנו שתישארו הוועד גם בשנה הבאה.

ברכה למתנדב

למתנדב המסור שלנו! תודה גדולה על מה שאתה עושה מצווה להיות כמוך, אין ספק, אתה דוגמה למופת איש יקר שעושה את מה שלא כולם זוכים לעשות הלוואי ותמיד תהיה חזק ומלא במשמעות שכל ימיך יעברו בנעימים ותמשיך לעשות את בני האדם למאושרים.

ברכה לבת שירות

לאחר מיונים מפרכים והמון ריצות למקומות שונים הגעת למקום שאותו רצית זו תהיה חוויה שונה ממה שחווית את תורמת לקהילה בשמחה ובאהבה גדולה בהצלחה בדרך החדשה שיסבירו לך פנים בהנאה גדולה שבסוף השנה תהיי מרוצה על תרומתך הגדולה לאומה .

ברכה לוועד הורים

לוועד הורים יקר מוגשת ברכה הלב מנגן ושר מנגינת הערכה תודה על מה שאתם ועל מי שאתם על ההשקעה ללא תמורה על השעות הרבות שנפגשתם והחלטות חשובות לפועל הוצאתם בזכותכם בית הספר לא היה כמו שהוא עכשיו תודה שבזכותכם עברנו עוד שלב.

אם לא מצאת, תמיד תוכל לחפש ברכה ספציפית:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחפש מתנה למתנדב / מתנדבת ?

חריטה אישית על בלוק עץ