ברכות לסטודנט | ברכות לסטודנטית

האקדמיה מאתגרת במיוחד

זה לא סוד שהלימודים באוניברסיטה קשים. נדרשת משמעת עצמית רבה ורצון חזק להצליח בשביל להצטיין בלימודים ולעבור אותם. בין אם מדובר בבת שלכם או בחברה קרובה, שכזה נוגע לתקופת הלימודים שלה חשוב שתתמכו את הסטודנטית הקרובה אליכם ותעודדו אותה.

 בשביל להרגיע אותה לקראת פתיחתה של שנת לימודים נוספת, חשוב שתכתבו לה ברכה יפה ומעודדת שתמלא אותה במוטיבציה להמשיך ללמוד ולהתפתח. בשביל לעזור לכם בתהליך הכתיבה הסבוך, ריכזנו עבורכם ברכות מקסימות מהן תוכלו לשאוב השראה. מאחלים לכם בהצלחה בכתיבת הברכה והמון בהצלחה בשנת הלימודים הקרובה!

ברכה לסיום תואר

ברכה לסיום הלימודים באוניברסיטה

השעה הגיעה ותקופת מבחנים שוב לא תפתיע, תתמלאי גאווה על ההישג המשביע ותמשיכי כמו שאת יודעת – לכבוש כל רקיע. הלימודים הסתיימו בהצלחה ועכשיו זה הזמן לצאת לחופשה מרגיעה תתפנקי ותתרפקי על הישגייך הטובים ומיד אחר כך תחזרי לעניינים.

ברכה לקבלת תואר

הגעת לרגע מאושר את עומדת לקבל את התואר שעות של לימודים להצלחה במבחנים זוהי סיומה של תקופה שמקווים שישאירו בך חותם של הצלחה מאחלים לך שתצליחי למצוא עבודה במהירות בטוחים שתעברי את ראיונות העבודה בקלות מאושרים ושמחים בשמחתך נתן לכך את כולך.

ברכה לסטודנט לפני מבחן

למדת בימים ובלילות הגיע העת לא לחשות אנו בטוחים כי תעבור את המבחן אותו תסיים בדיוק בזמן יש לך יכולות המון כישרונות אנו בטוחים כי הבוחנים אותם מעריכים לא חשוב המספר אלא שלמדת את הלקח אתה הרי מבין שידעת ומצאת תאמין.

ברכה לסיום תואר

למשקיען החרוץ, לרגל סיום הלימודים אאחל לך שתדע איך לעשות מזה התואר – ים כספים שתעריך את עצמך כמו שאתה ראוי לעשות ולעולם לא תהיה תלוי במחמאות חיצוניות שתמשיך להיות הכי חכם שאני מכיר אין ספק, המוח שלך, יכול לשבור בכח החשיבה, מינימום קיר.

ברכה להצלחה במבחן חשוב

בהצלחה במבחן החשוב, מאחלת שלא תצטרך לעשות אותו שוב. מחזיקה לך אצבעות ומקווה שתקבל על תשובותיך תשואות. אחרי שחרשת ימים ולילות, השקעת מעל ומעבר יכולות, בטוחה אני שתעבור זאת בקלות ומהציון הסופי תגרור התפעלות. תהא שליו, תהא רגוע, אחרי המבחן נעביר ערב פרוע.

ברכה לסטודנטית

מסמסטר לתקופת מבחנים, ככה כבר כמה שנים, שתדעי שזה לא ברור מאליו שאת עומדת בזה ונותנת תמיד את המרב. על כך רצינו לתת לך חיזוק חיובי, אנחנו כאן בשבילך, חשוב שתדעי. מאחלים לך המשך הצלחה בלימודים ושתכירי הרבה סטודנטים נחמדים.

אם לא מצאת, תמיד תוכל לחפש ברכה ספציפית:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחפש מתנה לסטודנט ?

עט כחול זוהר עם חריטה