ברכות לסיום בעבודה

לפעמים צריך להמשיך הלאה

בין אם מדובר במעבר דירה, חיפוש קריירה נוספת או תחילת לימודים – הנסיבות שמביאות לסיום עבודה הן לא פעם מרגשות ומיוחדות. הקשר שלך עם העובד שלך היה טוב והוא תמיד הגדיל ראש ודאג לעבודה כמו שצריך. חשוב בימים המיוחדים האלה להביע את ההערכה שמגיעה לו על התפקיד החשוב שהוא לקח. 

דרך מיוחדת להוקיר לו תודה היא להביא לו ברכה אישית, בה תוכל לכתוב על ההשפעה שהייתה לו בעיצוב החזון של העסק ואפילו על ההשפעה האישית שלו עלייך. אם אתה מתקשה במציאת המילים, אתה יותר ממוזמן להיעזר בברכות היפות שכתבנו – בטוחים שהן יסייעו לך בתהליך. שיהיה בהצלחה!

ברכה לסיום עבודה

ברכה לפרידה מחבר לעבודה

בסופה של תקופה ופרידה עצובה אין לנו ברירה אלא להגיד תודה על שנים של עבודה משותפת ונפלאה על עשייה יחד, חתירה לעבר המטרה בטוחים שתעשה חיל ותצליח כאילו בדרך אגב רק מבקשים שתשמור גם לנו פינה בלב בכל מצב.

ברכה לרופא שיניים

לדוקטור התותח שלנו! תודה שאתה תמיד מזכיר לנו לצחצח פעמיים, וכך אנחנו מצליחים לשמור על השיניים. הלוואי ותמיד ניפגש בשמחות, ורק לא בעקירות. אז מה אפשר עוד לאחל לאחד שאליו כולם מחייכים? עלה והצלח, ושיהיו לך המון לקוחות מרוצים.

ברכה לרכזת השכבה

לרכזת השכבה היקרה. הובלת בגאון מחזורים שלמים של תלמידים. קיבלת אותנו צעירים, ילדים ועכשיו את נפרדת מאיתנו, כשאנחנו כבר גדולים. רצינו להגיד תודה על הכל – על האכפתיות, על הדאגה, על התמיכה, על החיוך (וגם שהעמדת אותנו במקום כשהיה צריך…) מאחלים לך בהצלחה בהמשך דרכים, ואין ספק שעוד ניפגש!

ברכת פרידה מחברה לעבודה

בכל בוקר נפגשנו כאן שתינו קפה, התווכחנו על המזגן העברנו הרבה שעות של עבודה מול המסכים ובין לבין גם ניהלנו לא מעט שיחות על החיים מאחלים לך שתצליחי בהמשך ונגיד לך גם תודה אוהבים וכבר מתגעגעים, החברים מהעבודה.

ברכה לעובד שעוזב ומתחיל עבודה חדשה

היום אתה מסיים את התפקיד ופניך מועדות אל העתיד המקום החדש כבר מצפה לך ואנחנו בצער נפרדים ממך גם אם בהתחלה יהיה קשה – אל תוותר תזכור שזה זמני ובסוף הכל משתפר בטוחים שהכל לטובה ומאחלים לך בהצלחה ומודים על הזמן שזכינו לעבוד איתך.

ברכה לחבר שעוזב עבודה

לפני זמן לא רב הכרנו כאן במשרד והפכת לאחד החברים הטובים שלי ממש מיד לא היו לנו רק מיילים, פגישות וישיבות אלא גם הפסקות קפה והרבה שיחות בזכותך היה לי כיף להגיע לכאן ואני אתגעגע אליך מאוד, כמובן מאחל לך שגם במקום החדש תהיה תותח וחסר לך אם אותי אתה תשכח אני לא אכביר במילים אז שיהיה פשוט בהצלחה תהיה בקשר, אוהב אותך.

ברכה לגיל פרישה

אחרי שנים רבות של מסירות אין קץ לעבודה הגיע הזמן שלך לצאת לחופשה! אנחנו בטוחים שזה מרגיש לך מוזר פתאום לקום ולחשוב כל בוקר מחדש איך מעבירים את היום מאחלים לך שתקצור את הפירות של העבודה הקשה שעשית שנים שתיסע בעולם, תנוח הרבה ותהנה מהחיים.

ברכה לסיום עבודה של חברה

______ שלי, אני יודעת שסופים הם עצובים וההרגשה כעת היא לא זוהרת. אני כאן כדי להזכיר לך עד כמה את טובה ומיוחדת, כל סוף היא התחלה חדשה ולפנייך עתיד מזהיר, זו בכלל לא שאלה. מאמינה בך ואתך לאורך כל הדרך.

ברכה לחבר שעוזב את העבודה

בשביל חלק אתה חבר לעבודה, בשבילי אתה חבר לחיים ועכשיו לא אראה אותך כל בוקר, לצערי אנו נפרדים. אספנו יחד הר של חוויות ואתך בצחוק ושמחה קל להיות. אני מאחל לך שתצמח בדרכך החדשה ושכל צעדיך ישאירו אחריהם עקבה של הצלחה.

ברכה ותודה למנהל שעוזב

מנהל כזה לא פוגשים כל יום, אפשר לומר שבזכותך הגענו עד הלום. עזיבתך בליבנו צורמת, על שתתחרט ותישאר כל המחלקה חולמת. ובכל זאת רצינו לומר תודה ולאחל לך דרך חדשה ומהנה. שיהיה הרבה בהצלחה, תישאר המנהל המיוחד שאתה.

ברכה לסיום תפקיד

חצי עצוב, חצי שמח, אתה עוזב אותנו אבל לגמרי פורח. אז ננגב את הדמעות ובשמחה רבה נקדיש לך מספר ברכות. מזל טוב על סיום תפקידך ובהצלחה בדרכך החדשה. אנו בטוחים כי תכבוש גם את היעד הזה ותבריק, כמו שאתה יודע, בכל מעשה.

ברכה לחברה שעוזבת מקום עבודה

זו הייתה תקופה נפלאה למדנו להכיר חברה נפלאה תודה על כוס קפה שהכנת על מילה טובה שאמרת שטיפלת היטב בכל עסק ביש ששמרת סוד שלא סיפרתי לאיש אני בטוחה כי תצלחי בעבודה החדשה אבל תשמרי לי בלב מקום בבקשה מאחלת לך המון בהצלחה ותודה.

ברכה לעובד שעוזב מקום עבודה

נהנו להיות בחברתך תרמת המון מעצותיך הגעת בזמן ולא רצית לעשות בלאגן אנו עצובים על לכתך ובטוחים שתצליח בדרכך כי בתרמילך יש הרבה כישרונות רקמת חברות עם החיוך שלך זה היה בקלות אנו מאחלים לך הצלחות רבות אנו בטוחים כי תמלא תפקידך בחשיבות.

ברכה לחבר לעבודה שעוזב

חברי היקר אם סופה של תקופה רציתי לתת לך באהבה ברכה צנועה עתה אתה עוזב את העבודה רציתי לאחל לך דרך צלחה רציתי להודות על זמן בחברה רציתי לאחל לך דרך צלחה בעבודה החדשה אני בטוח שתזכה להוקרה בהצלחה רבה.

ברכה לסיום עבודה

עם סיומה של תקופה לך מגיעות מילות הערכה על הגעה בזמן התנהגות למופת כמובן עבדת בשלימות ולנו לעבוד איתך הייתה זכות כעת עם סיום העבודה נשאר לנו לומר לך תודה מאחלים לך שתדע לתת לעצמך ולא רק לחברים שתמצא זמן לתחביבים חדשים ותזכור אותנו לעולמים.

ברכה לחברה שעוזבת את העבודה

חברה יקרה! עבודתך המסורה לא תשכח במהרה את עוזבת – אך לנו קופסאות זיכרון משאירה לרגל המעבר נאחל לך שגם במקום עבודתך החדש תמשיכי להצליח ולגרום לכולם להרגיש טוב עם עצמם ושתהיי כתף תומכת ומשמעותית בכל פרוייקט ומשימה.

ברכה לחברה שעוזבת עבודה

לחברתי האהובה שעוזבת את העבודה! מי יתן וגם בפרוייקטים הבאים שיבואו עליך לטובה – תהיי הכי מוצלחת ומוכשרת כמו שהיית איתנו. שיפתחו לך שערי הצלחה והגשמה בכל תחום. ולא תדעי צער, כאב. שאושרך לא יפגם במאום.

ברכה ותודה למנהל שעוזב

היום אנחנו נפרדים בצער ממך אז זאת הזדמנות מצוינת להודות לך היית לנו סמכות אבל גם ידיד ידענו שאת טובתנו תראה תמיד אנחנו בטוחים שבהמשך אתה תמשיך להפתיע ויהיו עוד אנשים כמונו שעליהם אתה כל כך תשפיע מעריכים ומאחלים לך המון בהצלחה דרך צליחה, אוהבים אותך.

ברכה למנהל שפורש לגמלאות

הגיע היום בו אתה פורש לגמלאות עשית כאן מעל ומעבר ואתה יכול רק להתגאות זכינו ללמוד מהטוב ביותר והיינו לנו לא רק מנהל, אלא גם חבר עכשיו אתה הולך להוריד הילוך וליהנות מהחיים כמו שמגיע לך אחרי כל כך הרבה שנים מאחלים לך בהצלחה ואומרים לך תודה נשיקות, החברים מהעבודה.

אם לא מצאת, תמיד תוכל לחפש ברכה ספציפית:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחפש מתנה לסיום עבודה ?

בקבוק וויסקי וכוסות עם חריטה אישית