ברכות לפנסיונר | ברכות לפנסיונרית

ברכות לפנסיונר | ברכות לפנסיונרית

דף הבית » לכבוד מי הברכה? » ברכות לפנסיונר | ברכות לפנסיונרית

הוא עבר כברת דרך

בין אם מדובר בסבא שלכם, במועסק אדיב ושאפתן שיוצא כעת לגמלאות או סתם בשכן אהוב מהבניין – מדובר באדם שעבר דרך ארוכה, התחשל וסיגל לעצמו חוכמת חיים ואג'נדות מיוחדות משלו. הוא יודע לתת את העצות הכי טובות, לשמור סודות ולפעול באופן היעיל והמוסרי ביותר.

 כל מי שמכיר אותו מעריך את הבן הטוב והישר שהוא ואתם חושבים שמגיע לו גם להעריך קצת יותר את עצמו. יציאה לגמלאות זה תהליך לא קל וחשבתם לכתוב לו ברכה מיוחדת שתרגש אותו בתקופה המבלבלת הזאת. בשביל לעזור לכם בכתיבה ריכזנו עבורכם ברכות יפות ומיוחדות שיתנו לכם קצת השראה. שיהיה לכם המון בהצלחה!

ברכה לאיש זקן

ברכה ליום הולדת 95

זכות גדולה שלא כולם מקבלים הוא להגיע לגיל תשעים ועוד חמש שנים אחרי שנים של עשייה, של תרומה של מעשים טובים את יכולה להביט לאחור וגם קצת לצדדים לראות את כל מה שהתאפס כאן הערב בהתרגשות לתת לך חיבוק ולאחל אושר ובריאות.

ברכה מצחיקה לגיל 80

הגעת לגיל תשעים ואנו שולחים לך צרור ברכות וזר של איחולים תמיד אהבת לשמוע בדיחות ואנחנו היינו צוחקים לא ידענו מה לקנות ליום הולדת גיל שמונים החלטנו לשלוח לך ברכה מצחיקה קיוונו שזו תהיה מתנה נפלאה מאחלים שתמשיך לצחוק כל החיים.

ברכה לגיל 85

התאספנו כל השבט, לחגוג לך את יום ההולדת ה- 85, תמיד הוכחת שאתה משפחתי, חם ודואג לכולם וליום הולדת מיוחד זה, נאחל לך שתעשה כל מה שתרצה, שתישאר פעיל, חזק ובעל מרץ נעורים, שחייך ימשיכו להיות מלאים, בריאים ומאושרים.

ברכה לגיל 70 קצרה

גיל שבעים הוא גיל חשוב הילדות כבר לא תשוב ממרומי גילך אתה מסתכל על העולם ויודע שיש אכזבות והצלחות הגעת לעולם והפכת אותו למושלם עברת בהצלחה קשיים ומהמורות מאחלים לך בהצלחה שתישאר כמו שאתה אוהבים אותך אהבה גדולה כל המשפחה.

ברכה לפנסיה

עשרות שנים של עבודה מאומצת, כל הכבוד, זה לא בא ברגל אאחל לך שתמשיך להרגיש סיפוק גם בחיים שאחרי שתמצא משמעות בכל רגע נתון ותהנה ממה שכבר השגת שיהיה לך מעניין ותקום כל בקר עם חיוך של מנצחים!

ברכה ליום הולדת 65

יום הולדת 65, הכי מרגש שיש, יום הולדת 65, זמן לכל החלומות להתממש. שתהייה בריא ותזכה לאריכות ימים, שתישאר צעיר בנפש ומלא שמחת חיים. שתתמלא גאווה מכל המשפחה, ושמסע החיים יהיה עבורך הצלחה גדולה. הרבה מזל טוב וחשוב מכל – תמיד לאהוב.

ברכה לגיל שמונים

שמונים יובלים, הרבה יותר ממחצית החיים, מזל טוב ויום הולדת שמח, שיהיה לך יום מוצלח ופורח. שתצליח בכל ותהנה מהחיים, שתרווה נחת וגאווה מהילדים, בריאות ואריכות ימים, עד 120. כל ההזדמנויות עומדות בפתח, מאחלים מהלב שתישאר צעיר לנצח.

ברכה לפורש לגמלאות

ל____ היקר שלנו מזל טוב על פרישתך לגמלאות. אם נאמר את האמת, וכמו שאנחנו מכירים אותך, אתה כבר ודאי חושב על הצעד הבא בקריירה, ולשבת בבית בחוסר מעש – ממש אין לך כוונה. תודה שאתה מראה לנו פעם אחר פעם, כמה גיל זה מספר על הנייר – אתה מקור להשראה! מאחלים לך פרישה נעימה, שתצליח קצת לנוח וליהנות בחיק משפחתך. שיהיה בהצלחה!

ברכה מצחיקה לגיל 90

יום הולדת 90, לאדם כה מדהים, מרגיש כאילו אתה רק בן עשרים. שבמקלחת תשתמש נכון בסבון ושלא תזרוק עלינו את ההליכון. שלא תצטרך מטפלת אף פעם ותישאר כאן אתנו עד גיל 200. שלא תשכח אף מילה ואף אות ותמשיך צעיר לנצח להיות.

ברכה לגיל פרישה

אחרי שנים רבות של מסירות אין קץ לעבודה הגיע הזמן שלך לצאת לחופשה! אנחנו בטוחים שזה מרגיש לך מוזר פתאום לקום ולחשוב כל בוקר מחדש איך מעבירים את היום מאחלים לך שתקצור את הפירות של העבודה הקשה שעשית שנים שתיסע בעולם, תנוח הרבה ותהנה מהחיים.

ברכה מצחיקה לגיל 90 לפנסיונר

הגעת לגיל לא פשוט בכלל לא פלא שאתה כל כך מבולבל אתה יכול להסתכל על כולנו מלמעלה בהחלט הניסיון שלך הוא מקור לגאווה בוודאי שמעת כבר את כל האיחולים ואנחנו לא מחדשים לך חידושים אבל בכל זאת נוסיף איחולים עד מאה ועשרים.

ברכה ליציאה לגמלאות

הגעת לגיל פנסיה, אתה יוצא לגמלאות, זהו הזמן שלך מהחיים בלי סוף ליהנות, תנצל כל רגע, תצבור חוויות, תמשיך צעיר בנפשך לנצח להיות. השארת חותם במקומם עבודתך, כל דבר שנגעת בו נחל הצלחה כעת זה הזמן שלך לעשות עבור עצמך.

שאלות נפוצות על ברכות לפנסיונר | ברכות לפנסיונרית

כמובן, באתר שלנו תוכלו להנות ממגוון ברכות לפנסיונר | ברכות לפנסיונרית לגמרי בחינם וללא עלות כלל, באהבה מאיתנו אליכם.
אתם מוזמנים לבצע שימוש אישי בברכות לפנסיונר | ברכות לפנסיונרית שתמצאו בעמוד זה להנאתכם.
כמובן, אנחנו תמיד מחפשים להוסיף מידע נוסף שיעזור לגולשים שלנו. אם יש לכם ברכות לפנסיונר | ברכות לפנסיונרית שלא נמצאות בעמוד זה ותרצו להוסיף אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות האתר ונשמח להוסיף למאגר.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות למרצה

ברכה למרצה

ברכות לסבא

ברכה לסבא

ברכות לסטודנט | ברכות לסטודנטית

ברכה לסיום תואר

ברכות לבת זוג

ברכה לבת זוג

ברכות לחבר

ברכה לחברים

ברכות לחברה

ברכה לחברה הכי טובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך בתשלום שלח לי הודעה ונדבר :)