ברכות לפנסיונר | ברכות לפנסיונרית

הוא עבר כברת דרך

בין אם מדובר בסבא שלכם, במועסק אדיב ושאפתן שיוצא כעת לגמלאות או סתם בשכן אהוב מהבניין – מדובר באדם שעבר דרך ארוכה, התחשל וסיגל לעצמו חוכמת חיים ואג'נדות מיוחדות משלו. הוא יודע לתת את העצות הכי טובות, לשמור סודות ולפעול באופן היעיל והמוסרי ביותר.

 כל מי שמכיר אותו מעריך את הבן הטוב והישר שהוא ואתם חושבים שמגיע לו גם להעריך קצת יותר את עצמו. יציאה לגמלאות זה תהליך לא קל וחשבתם לכתוב לו ברכה מיוחדת שתרגש אותו בתקופה המבלבלת הזאת. בשביל לעזור לכם בכתיבה ריכזנו עבורכם ברכות יפות ומיוחדות שיתנו לכם קצת השראה. שיהיה לכם המון בהצלחה!

ברכה לאיש זקן

ברכה לגיל שמונים

מזל טוב ליום ההולדת השמונים בריאות אושר ונחת מהילדים והנכדים ואם תביט מסביב תראה כמה הם גאים להיות המשפחה שלך, מחייכים ונרגשים תשמור על עצמך בשבילם יום הולדת שמונים שמח מכולם.

ברכה ליום הולדת 95

זכות גדולה שלא כולם מקבלים הוא להגיע לגיל תשעים ועוד חמש שנים אחרי שנים של עשייה, של תרומה של מעשים טובים את יכולה להביט לאחור וגם קצת לצדדים לראות את כל מה שהתאפס כאן הערב בהתרגשות לתת לך חיבוק ולאחל אושר ובריאות.

ברכה לפורש לגמלאות

ל____ היקר שלנו מזל טוב על פרישתך לגמלאות. אם נאמר את האמת, וכמו שאנחנו מכירים אותך, אתה כבר ודאי חושב על הצעד הבא בקריירה, ולשבת בבית בחוסר מעש – ממש אין לך כוונה. תודה שאתה מראה לנו פעם אחר פעם, כמה גיל זה מספר על הנייר – אתה מקור להשראה! מאחלים לך פרישה נעימה, שתצליח קצת לנוח וליהנות בחיק משפחתך. שיהיה בהצלחה!

ברכה לרגל פרישה מעבודה

יום יום הגעת לכאן בכיף לעבוד ועכשיו הגיע הזמן שלך לפרוש בכבוד למדנו את כל מה שאנחנו יודעים בזכותך והיה לנו העונג להכיר אותך מאחלים לך בהצלחה בהמשך וכבר מתגעגעים יאללה, הגיע הזמן ליהנות מהחיים!

ברכה לגיל 65

איש יקר, היום יום הולדת ואתה בדיוק באמצע העשור של השישים מאחלים לך המון מזל טוב ושתחיה עד מאה ועשרים שתמשיך להיות אבא טוב וסבא שתמיד מפנק את הנכדים שתמשיך לבלות עם חברים ולטוס בעולם לאינספור יעדים והכי חשוב – שתהנה מהחיים!

ברכה לגיל פרישה

אחרי שנים רבות של מסירות אין קץ לעבודה הגיע הזמן שלך לצאת לחופשה! אנחנו בטוחים שזה מרגיש לך מוזר פתאום לקום ולחשוב כל בוקר מחדש איך מעבירים את היום מאחלים לך שתקצור את הפירות של העבודה הקשה שעשית שנים שתיסע בעולם, תנוח הרבה ותהנה מהחיים.

ברכה ליציאה לגמלאות

הגעת לגיל פנסיה, אתה יוצא לגמלאות, זהו הזמן שלך מהחיים בלי סוף ליהנות, תנצל כל רגע, תצבור חוויות, תמשיך צעיר בנפשך לנצח להיות. השארת חותם במקומם עבודתך, כל דבר שנגעת בו נחל הצלחה כעת זה הזמן שלך לעשות עבור עצמך.

ברכה מצחיקה לגיל 90

יום הולדת 90, לאדם כה מדהים, מרגיש כאילו אתה רק בן עשרים. שבמקלחת תשתמש נכון בסבון ושלא תזרוק עלינו את ההליכון. שלא תצטרך מטפלת אף פעם ותישאר כאן אתנו עד גיל 200. שלא תשכח אף מילה ואף אות ותמשיך צעיר לנצח להיות.

ברכה לגיל 85

התאספנו כל השבט, לחגוג לך את יום ההולדת ה- 85, תמיד הוכחת שאתה משפחתי, חם ודואג לכולם וליום הולדת מיוחד זה, נאחל לך שתעשה כל מה שתרצה, שתישאר פעיל, חזק ובעל מרץ נעורים, שחייך ימשיכו להיות מלאים, בריאים ומאושרים.

ברכה לגיל שמונים

שמונים יובלים, הרבה יותר ממחצית החיים, מזל טוב ויום הולדת שמח, שיהיה לך יום מוצלח ופורח. שתצליח בכל ותהנה מהחיים, שתרווה נחת וגאווה מהילדים, בריאות ואריכות ימים, עד 120. כל ההזדמנויות עומדות בפתח, מאחלים מהלב שתישאר צעיר לנצח.

ברכה ליום הולדת 65

יום הולדת 65, הכי מרגש שיש, יום הולדת 65, זמן לכל החלומות להתממש. שתהייה בריא ותזכה לאריכות ימים, שתישאר צעיר בנפש ומלא שמחת חיים. שתתמלא גאווה מכל המשפחה, ושמסע החיים יהיה עבורך הצלחה גדולה. הרבה מזל טוב וחשוב מכל – תמיד לאהוב.

ברכה מצחיקה לגיל 90 לפנסיונר

הגעת לגיל לא פשוט בכלל לא פלא שאתה כל כך מבולבל אתה יכול להסתכל על כולנו מלמעלה בהחלט הניסיון שלך הוא מקור לגאווה בוודאי שמעת כבר את כל האיחולים ואנחנו לא מחדשים לך חידושים אבל בכל זאת נוסיף איחולים עד מאה ועשרים.

ברכה מצחיקה לגיל 80

הגעת לגיל תשעים ואנו שולחים לך צרור ברכות וזר של איחולים תמיד אהבת לשמוע בדיחות ואנחנו היינו צוחקים לא ידענו מה לקנות ליום הולדת גיל שמונים החלטנו לשלוח לך ברכה מצחיקה קיוונו שזו תהיה מתנה נפלאה מאחלים שתמשיך לצחוק כל החיים.

ברכה ליום הולדת גיל 80

הגעת לגבורות שמונים שנים אנחנו כל כך נרגשים שולחים לך זר של פרחים באמתחתנו איחולים רבים שתהנה מהילדים וגם מהנכדים שתהא דרכך סוגה בשושנים שתגלה אהבות אחרות שתהנה מהתחלות חדשות שתדע להיעזר ולא רק לעזור לאחרים שתחיה עד מאה ועשרים.

ברכה לגיל 70 קצרה

גיל שבעים הוא גיל חשוב הילדות כבר לא תשוב ממרומי גילך אתה מסתכל על העולם ויודע שיש אכזבות והצלחות הגעת לעולם והפכת אותו למושלם עברת בהצלחה קשיים ומהמורות מאחלים לך בהצלחה שתישאר כמו שאתה אוהבים אותך אהבה גדולה כל המשפחה.

ברכה לגיל 90

לרגל הגיל המדהים והכניסה לעשור העשירי של החיים, רצינו רק לאחל שתמיד תזכור שהגיל הוא רק בדמיון. שגם העשור הבא יהיה מלא בבריאות ושמחה, נחת ואהבה. והכי הכי חשוב: שלווה. ובגיל הזה, ביננו: מותר לפעמים גם להיות פשוט, במנוחה.

ברכה ליום הולדת 90

אין חכם כבעל הניסיון וגיל תשעים עומד ניצב ומעיד: וואלה, יש פה שכל ענק שלא כל יום פוגשים. ראש של חכמים שעברו תלאות וקשיים. לרגל יום הולדת כה מיוחד ונדיר נאחל לך את מה שאומרים הקטנים לגדולים: שנחכים ממך כל יום מחדש, נקבל השראה ותבונה, ועד 120, בבריאות איתנה. הלוואי.

ברכה מיוחדת לגיל 90

תשעים זה הגיל של בני המזל שזכו להיות כאן יותר מכולם ולכן אך טבעי שלך נאחל שימשך לו הגורל כמו ים מהמם שיזרמו החיים מתוך בריאות ושלווה ונפגש בשמחות בשנה הבאה.

ברכה לפנסיה

עשרות שנים של עבודה מאומצת, כל הכבוד, זה לא בא ברגל אאחל לך שתמשיך להרגיש סיפוק גם בחיים שאחרי שתמצא משמעות בכל רגע נתון ותהנה ממה שכבר השגת שיהיה לך מעניין ותקום כל בקר עם חיוך של מנצחים!

ברכה לגיל 75

אתה חוגג היום בדיוק את אמצע שנות השבעים. לכן, אאחל לך שלעד לא תחוש בגיל. שתחיה תמיד ב'ראש צעיר' ותבין 'על מה מדברים' הצעירים. שתרגיש שכל יום אתה מתקדם קדימה, לומד, מחכים, שתחיה באיכות חיים.

אם לא מצאת, תמיד תוכל לחפש ברכה ספציפית:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחפש מתנה לפנסיונר ?

זוג כוסות וויסקי עם חריטה אישית לפנסיונר