ברכות לצוות הגן

מסור ונעים

צוות הגן של הילדה שלכם הוא מיוחד במינו. הוא כולל אנשים רכים, נעימים וקשובים במיוחד. מדובר בצוות אינטליגנטי בעל גישה מדהימה לילדים שלקח חלק משמעותי בתהליך שהבת שלכם עברה בשנים האחרונות. תמיד אמרתם שצוות הגן עושה עבודה מדהימה ולא זוכה למספיק קרדיט ועכשיו כשהבת האהובה שלכם מסיימת שנה נוספת בגן האהוב עליה, החלטתם לכתוב לצוות ברכה. 

בברכה תתייחסו לדברים שמייחדים את צוות הגן מאחרים, לרגעים מיוחדים שהבת שלכם סיפרה עליהם כשהייתה חוזרת מהגן ועל דברים שאתם רואים בהתנהלות הצוות בהתבוננות נקייה מהצד. בשביל לתת לכם קצת השראה ריכזנו עבורכם ברכות יפות לצוות הגן, מוזמנים להיעזר בהן. שיהיה לכם בהצלחה וחופש נעים!

ברכה לצוות הגן

ברכה לגננת ולסייעת

לגננת הכי כייפית, האכפתית והמסורה, ולסייעת הלבבית שנכונה תמיד להגיש עזרה. רוב תודות לכן מכל הלב והנשמה, ילדינו בגן העבירו בזכותכן תקופה מדהימה בשיחות, בלימוד, במשחקים, סיפורים ושירים. חווינו כהורים לא מעט ימים נהדרים, איחולי הצלחה בהמשך, רוב בריאות וחיים מאושרים!

ברכה לסיום גן

רקדנו, שיחקנו, קראנו, למדנו והגיע הזמן לומר שלום הכרנו חברים, צחקנו והשתוללנו אבל אנחנו יוצאים לדרך חדשה היום לעולם לא נשכח הרגעים היפים שגרמו לנו לאושר אלו שבזכותם הגענו בכיף כל בוקר עכשיו אנחנו יוצאים לדרך חדשה ומאוד מתרגשים נבוא לבקר, מבטיחים!

ברכה לצוות הגן לסוף שנה

בסיומה של שנה נודה לצוות הגן המקסים שבכל בוקר בחיוך את פני ילדנו הקדים עם חיוך על הפנים ילדנו זכו ליחס חמים כל ילד הרגיש שהוא מרכז העניינים ראינו את ההשקעה ביצירות בכל עונות השנה תודה על החום והאהבה שהענקתם לילדנו קבלו את הערכתנו.

ברכה מקורית לצוות הגן

אומרים שהכל מתחיל בשורשים, ובכם בחרנו מכל הגנים לקחת אחריות על חינוך ילדינו. עיצבתם את ילדינו והטמעתם בהם עקרונות וערכים, ועל כך אנו לכם מודים. אתכם אוהבים ומעריכים, כל הורי הילדים.

אם לא מצאת, תמיד תוכל לחפש ברכה ספציפית:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחפש מתנה לצוות הגן ?

בלוק עץ עם חריטה אישית לצוות הגן