ברכות לקידום בעבודה

יום משמעותי במיוחד

היום שבו אתה מקבל קידום בעבודה הוא יום שגרתי למדיי. אתה עובד וחושב, יושב על כוס קפה עם הקולגות לעבודה ונהנה מארוחת צהרים נעימה עם החברים שלך. כשהבוס קורא לך ומסביר לך על התפקיד החדש אתה מופתע, נרגש ונלהב וכשאתה מספר לחברים – אתה מבין שזה אמיתי.

 כשהסיטואציה הזאת קורית לחבר טוב שלך, ההתלהבות שלך יכול לעשות לו מאוד שמח על הלב. הוא עובד קשה כבר הרבה שנים וכולם יודעים שהגיע לו קידום כבר תקופה ארוכה. בשביל לעזור לכם בבחירת המילים, כתבנו ברכות יפות לקידום בעבודה מהן תוכלו לקחת השראה. שיהיה הרבה מזל טוב ובהצלחה!

ברכה לקידום בעבודה

ברכה למצטיין

למצטיין שלנו, אתה מטפס אל על ולא מוותר, ועל כל משוכה או קושי תמיד מצליח להתגבר. משקיע במטרה, ועובר בהצלחה מכשולים שונים, וברור שנמצא אותך תמיד בין הראשונים. בטוח שאותנו לא תאכזב – אוהבים ומריעים לך מכל הלב!

ברכה לעובדת מצטיינת

אחרי שנתת את כל הנשמה מגיע לך לקבל מאיתנו משהו בקטנה שמחים להעניק לך תעודת עובדת מצטיינת בחברה כי את עושה עבודה כל כך טובה את חרוצה ומשקיעה ונותנת המון מעצמך יש לכולנו מה ללמוד ממך שמחים וגאים שאת איתנו יישר כוח, תותחית שלנו!

ברכה לעובדת מצטיינת

את מצטיינת אני רואה את התעודה ואני לך מאחלת שתמיד תשיגי הצלחות ותתמודדי עם כישלונות תודה רבה שזיכנו בך זה ממש לא היה כה הלוואי שתישארי לעולם חברה עבדת מושלם תודה לך אהובה שולחים לך ברכת המשך הצלחה במשפחה ובעבודה.

ברכה לקידום בעבודה

לרגל הקידום נברך אותך שרק תמשיך לרוץ לתת מכישוריך ולהיות עובד חרוץ שכל מעשיך יהיו מכוונים למטרה נעלה ולא תדע צער, לחץ או בהלה בהצלחה בתפקיד החדש שגם בו בטוח תהיה מספר אחד, כהרגלך.

ברכה לעובדת מצטיינת

מגיעה כל בוקר עם חיוך על הפנים, במהרה נכנסת לעניינים, עובדת מסורה ואחראית, לא הייתה לי כמוך – כה מקצועית. אעניק לך את התואר – עובדת מצטיינת, על כל יכולותייך ומה שאת נותנת. שתמשיכי בעבודתך לחולל פלאים ושתהיי מאושרת כל החיים.

ברכה לעובד מצטיין

עובד מצטיין זאת לא סתם הצהרה, זה מגיע לך על כל הקרבה והשקעה, זוהי דרכנו לומר לך תודה ! אתה נוהג במסירות וחריצות ומתנהג לכולם ביתר התחשבות. תמשיך בדרכך המופלאה והטובה ושיהיה בכל תחום – הרבה בהצלחה.

אם לא מצאת, תמיד תוכל לחפש ברכה ספציפית:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחפש מתנה לקידום בעבודה ?

הדפסה על שמפניה וכוסות עם חריטה