ברכות לראש השנה

התחלה של תקופה נוספת

ראש השנה העברי בא ביחד עם תחילת שנת הלימודים שמוכרת לכולנו מקרוב. מדובר ראש השנה מגיע אלינו בתקופת חגיי תשרי האהובה עלינו, בה אנחנו חוגגים עם המשפחה ונהנים מאוכל איכותי וטעים. ברכה לכבוד ראש השנה תכלול איחולי הצלחה בשנת הלימודים או בעבודה, או איחולים קצת יותר כלליים אך חשובים לא פחות – הגשמת חלומות חלומות ומציאת המקום בו נרגיש מאושרים. 

בכתיבת הברכה תנסו לחשוב על האדם הקרוב אליכם ועל הדברים מהם חושש – הוא חלם לכתוב מתישהו ספר? הוא מפחד מכניסתו למוסד הלימודים האקדמאי? בדיוק על אותם הדברים חשוב שתכתבו! צירפנו עבורכם ברכות יפות מהן תוכלו לקחת השראה. בהצלחה!

ברכה לשנה החדשה

ברכה לראש השנה לילדה שלי

שתהיה לך שנה טובה ומאושרת ילדה שלי מלאה באור, למידה, התפתחות וגדילה. שהדרך תחייך אליך ותביא איתה שלל של אוצרות ושיעמדו לצידך הרבה חברים וחברות. שתהיי ראש ולא זנב, ותזכרי שבבית תמיד יש לך גב. תנהגי בכבוד בכל אדם שבא בדרכך, ושתהיי שלמה ותלכי תמיד עם מה שבליבך.

ברכות לילדה לראש השנה

לילדה האהובה והחביבה, שנה מתוקה, יפה וטובה! שנה בה תגדלי באושר, בראש זקוף, גאה ואהובה, הצליחי בחברה ובלימודייך, והגשימי כל חלומותייך. היי כמו שאת – אכפתית ומוכנה לתת יד בכל מצב, חייכנית, יפה ומתוקה כי כך אותך נאהב!

ברכה לראש השנה לילדה

לילדה המתוקה שלנו עוד שנה חלפה עברה לה. שנה בה גדלת, התקדמת, הכרת חברים חדשים, התגברת על קשיים ואתגרים וגם תמיד ידעת ליצור זכרונות בלתי נשכחים. מאחלים לך שנה מדהימה, לא פחות מזו שעברה! אבא, אמא, והאחים!

ברכה לשנה טובה לחברה

לחברה הכי טובה רציתי לאחל שתהיה לך אחלה של שנה! שנכיר אנשים חדשים, ונטייל למקומות מרגשים. שניצור זכרונות, נגשים חלומות, ונצא להרפתקאות. שנמשיך לעשות את השטויות המיוחדות שלנו, ושאף פעם לא נפסיק לצחוק. אוהבת אותך, החברה הכי טובה.

ברכה לראש השנה

כל שנה מתחילה בחג האהוב הזה שבו כולם יושבים סביב השולחן ומאחלים איחול יפה זה חג מיוחד שבו מתחילה השנה החדשה ולכן אני רוצה לאחל לך שתהיה לראש ולא לזנב, שתרגיש מה זה להיות מאוהב שתהיה שנה מלאה בהתחלות חדשות ושתמצא את הדרך שלך וגם הרבה הצלחות.

ברכה לראש השנה לבן זוג

אהובי שלי, אני מאחלת לך שזו תהייה שנה טובה מקודמותיה, שתתקדם ותצליח, תפרח ושורשיך תצמיח. שתבנה מסלולך נבונה ותצעד במסלול זה בתבונה, שכל יום בחייך יהיה מתוק כדבש ומהפתעות טובות תהייה נרגש. אהבתי אליך מתוקה מן הדבש.

ברכה לראש השנה לאימא

אמא שלנו יקרה, יחידה ואהובה, זהו ערב ראש השנה ויש לנו איחולים מהלב לשנה החדשה. שזוהי תהייה שנה טובה מקודמותיה וכל אלו שאחריה, שתזכי לימים מאושרים, לבריאות ואריכות ימים. מעריכים, מעריצים, מודים ואוהבים, אתך ולמענך כל החיים מאתנו, הילדים.

ברכה לראש השנה לגיל הרך

ראש השנה הגיע, זמן לברך אתכם מתוקים ולהפתיע, אתם גדלים כל יום קצת ועל החיים למדים מעט. אתם כעת בגיל הרך, אז מבטיחים להתייחס ברכות ולהעניק לכם חסות. מאחלים לכם שזאת תהייה שנה של צחוק ושעל פניכם יהיה פרוס תמיד חיוך מתוק.

ברכה לראש השנה לילד

ל______ המקסים ראש השנה הגיע וזו סיבה טובה להפתיע, אז אאחל לך שנה מתוקה כדבש, שנה של צחוק, שמחה ואהבה, ושכל משאלות ליבך יתגשמו לטובה. שנה של בריאות וחברים חדשים, שתלמד ותהייה בריא, השנה בעיקר ובכל יתר השנים.

ברכה לראש השנה – ילדה

ל______ המקסימה ראש השנה זו סיבה לחגיגה ולכן נאחל לך שנה טובה. שתהייה שנה זאת מלאה הצלחות, חברים חדשים והרבה הפתעות. שתהיי לראש ולא לזנב, שתשמחי כל הזמן ובעיקר עכשיו. שתזכי להרבה אהבה, מליבנו אלייך – כל המשפחה.

ברכה לערב ראש השנה

ראש השנה הגיע ובברכה את כולם נפתיע, נאחל עכשיו שכל חיינו נהייה לראש ולא לזנב, נתקע בשופר ונאחל שנהייה חופשיים כפרפר. שחיינו יהיו מתוקים ממש, בדיוק כמו תפוח בדבש. שבשנה הזאת ובכל השנים, נחווה חוויות טובות עם משפחה וחברים.

ברכה לראש השנה למורה

ראש השנה הגיע ורציתי את המורה היקרה שלי להפתיע, בליבי אלייך מילים חמות על היותך הטובה מכל המורות. אני מאחלת לך שתהייה זאת שנה מתוקה כדבש ותהייה בה מאושרת ושמחה ממש. שפע של בריאות והצלחה, פרנסה ואהבה.

ברכה לראש השנה לגיל הרך

ראש השנה תקיעת שופר בברכה ישנה קולו של החזן נשבר ואתם לבושים לבן עם שקית עמוסה במגדנות כמובן מדפדפים בסידור של ילדים אנו לכם מאחלים שתמשיכו להיות כאלו מתוקים ושנה חדשה בפתח בה תקבלו כל אורח תהנו ממתנות וממתקים ושתצליחו בחיים.

ברכה לראש השנה למשפחה

משפחה יקרה דלת נסגרת שער נפתח כשהשנה החדשה בפתח ברכה לכם שלוחה שתדעו להתחיל התחלות חדשות תבחינו בין מציאות לחלומות תמצאו לכם זמן לתחביבים חדשים תנסו לטעום מאכלים שונים תהנו ממעופן של ציפורים שנה טובה ומתוקה שנה נפלאה שנה חדשה

ברכה לראש השנה להורים

שנה חדשה מתקרבת אימא שולחן עורכת בידיים מאומנות קולעת לילדות צמות שנה טובה ומתוקה שנה של אושר ואהבה מה נאחל לכם ההורים שתמיד תרוו נחת מהילדים ותהיו מאוחדים אנו מאחלים שנה טובה ומתוקה הורים יקרים.

ברכה להורים לראש השנה

להורים האהובים שלי! שנה חדשה בפתח וזה הזמן לברך אתכם שתזכו לשנים רבות, נעימות ומדהימות. שתביטו על החיים במבט מתבונן ותהנו מכל ציפור מצייצת או עץ רענן ופורה. שתראו בכל דבר את הטוב הצפון בו ואל תשכחו מי אוהב אתכם הכי בעולם, הא?

ברכה לראש השנה מהתורה

"יום תרועה יהיה לכם", נאמר על ראש השנה בתורה. יהי רצון ששנה זאת תהיה ברוכה ומלאה בקולות צהלה שמחה, אהבה, בריאות ונעימות מתוך ידיעה פנימית שהכל לטובה ושכל אי נעימות נעלמת בזכות רגע חדש של שלימות.

ברכה מצחיקה לראש השנה

משום מה – כל שנה הוא מגיע מחדש, גם אם הוא לא מוזמן: ראש השנה, חג כה נפלא רק שהוא דורש ברכות עד בלי די לא תעזור במקרה הזה מנוסה ולנסח ברכה צריך – כדי לשחרר את המועקה אז… פליז! שהשנה הזאת תהיה מה זה טובה… טובה – כמו פיתה חמה עם לאבנה או גבינה מתוקה טובה – כמו בננה בשלה (בלי יותר מדי 'דבש') וטובה – כמו שינה טובה. הכי טוב שינה טובה. זה תמיד בטוח ומהנה יותר מכל דבר אחר!

ברכה לראש השנה לחברה

לחברתי היקרה עד מאוד! ראש השנה זה זמן התחדשות קלאסי ואני רוצה לברך אותך שתמיד תהיי בשיא שתביטי על השמיים ותראי את הכוכבים שאין ספק, את חלק מהם – את זה בעיניך רואים את מהממת!

ברכה לילד לראש השנה

שנה חדשה צוחקת בפתח ולך אאחל ילד יקר, שכל יום בשנה הבאה יהיה יום מבורך, שתנצל אותו היטב לעשיית דברים טובים ומועילים. שתתפתח יפה ולא תבזבז את הזמן, ותצליח בלימודים ובכל מערכות היחסים; עם ההורים, החברים, המשפחה והאחים אתה פלא, ילד מיוחד, את זה תנצור ואל תשכח.

ברכה לראש השנה לילדים

ילדים יקרים, לרגל השנה החדשה שבפתח יהי רצון שתתרגש עלינו השנה החדשה לטובה, לברכה, עם הרבה ששון ושמחה שתלמדו היטב בבית הספר, בחוגים וגם מעבר ושתמיד ההורים יהיו תמיד מרוצים ממכם וגם אתם, מהם.

ברכה מקורית לראש השנה

לרגל השנה החדשה אאחל לך הצלחה כבירה שבכל יום ויום תחוש התחדשות וברכה בכל המעשים והעניינים, עם המשפחה וההורים וגם הרבה בריאות ושפע חברים טובים שיעשו לך חיים כייפים ומאושרים.

ברכה מיוחדת לראש השנה

לרגל השנה החדשה שנכנסת אאחל שזו השנה תהיה מגבשת עם ים חברים, משפחה ואהבה. שנדע לסלוח ולוותר, לתת ולקבל, לקוות, לייחל, להתפלל. אך לא פחות חשוב, שנדע גם לפעמים לשחרר.

ברכה לראש השנה לגננת

לגננת המקסימה, שהיא אהבת הילדים שתהיה לך שנה שמחה ומלאה בתקוות והילולים. הלוואי שתצליחי לממש את כל תקוותיך הכמוסות שפרנסתך תהיה ברווח ובכיף ושתהיי חזקה, תמיד, כל יום ורגע, שנפשך לעולם לא תתעייף.

ברכה למורה לראש השנה

למורה היקרה שאותה כולנו מעריכים! שתהיה לך שנה טובה, מלאה בברכת ילדים טהורים. הלוואי וכל ימות השנה יהיו בעיניך מלהיבים. שתקומי כל בקר עם חשק לעשות את מה שאת יודעת הכי טוב – ללמד ולחנך תלמידים להיות חכמים וגיבורים.

ברכה לראש השנה מקורית

שתהיה שנה טובה ויפהפיה כמו הבריאה שהשנה הבאה תעשה אותנו טובים יותר ושנלמד ממנה עוד משהו על החיים במקום להתלונן. אבל, שגם בכיסנו ישרור השפע במזומן… כי אם אין קמח אין חכמה.

ברכה לעובדים לראש השנה

לעובדים היקרים, שיהיה חג ראש השנה שמח, שכל יום בשנה זאת יהיה זורח, שתהייה שנה מתוקה, שנה של הגשמה, הרבה שפע, אור ואהבה ושכל שתרצו יעבור בהצלחה. שנה כ-תפוח בדבש, שתהייה היא קסומה ממש !

ברכה לראש השנה לילדה בגן

בתחילתה של שנה העולם נרגש שמלה לבנה ותפוח בדבש ולך ילדה נשלח צרור איחולים מתחת למפה הלבנה על השולחן זר פרחים שתצליחי להגשים את כל המשאלות שתזכי להיות מוקפת תמיד בחברות שתהיה לך אוזן קשבת שנה טובה מתוקה ומאושרת.

אם לא מצאת, תמיד תוכל לחפש ברכה ספציפית:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחפש מתנה לראש השנה ?

הדפסה על שמפניה וכוסות עם חריטה