ברכות לראש השנה

דף הבית » לכבוד מה הברכה? » ברכות לראש השנה

התחלה של תקופה נוספת

ראש השנה העברי בא ביחד עם תחילת שנת הלימודים שמוכרת לכולנו מקרוב. מדובר ראש השנה מגיע אלינו בתקופת חגיי תשרי האהובה עלינו, בה אנחנו חוגגים עם המשפחה ונהנים מאוכל איכותי וטעים.

ברכה לכבוד ראש השנה תכלול איחולי הצלחה בשנת הלימודים או בעבודה, או איחולים קצת יותר כלליים אך חשובים לא פחות – הגשמת חלומות חלומות ומציאת המקום בו נרגיש מאושרים. 

בכתיבת הברכה תנסו לחשוב על האדם הקרוב אליכם ועל הדברים מהם חושש – הוא חלם לכתוב מתישהו ספר? הוא מפחד מכניסתו למוסד הלימודים האקדמאי? בדיוק על אותם הדברים חשוב שתכתבו! צירפנו עבורכם ברכות יפות מהן תוכלו לקחת השראה. בהצלחה!

ברכה לשנה החדשה

ברכה לראש השנה לילדה שלי

שתהיה לך שנה טובה ומאושרת ילדה שלי מלאה באור, למידה, התפתחות וגדילה. שהדרך תחייך אליך ותביא איתה שלל של אוצרות ושיעמדו לצידך הרבה חברים וחברות. שתהיי ראש ולא זנב, ותזכרי שבבית תמיד יש לך גב. תנהגי בכבוד בכל אדם שבא בדרכך, ושתהיי שלמה ותלכי תמיד עם מה שבליבך.

ברכה לראש השנה מהתורה

"יום תרועה יהיה לכם", נאמר על ראש השנה בתורה. יהי רצון ששנה זאת תהיה ברוכה ומלאה בקולות צהלה שמחה, אהבה, בריאות ונעימות מתוך ידיעה פנימית שהכל לטובה ושכל אי נעימות נעלמת בזכות רגע חדש של שלימות.

ברכות לילדה לראש השנה

לילדה האהובה והחביבה, שנה מתוקה, יפה וטובה! שנה בה תגדלי באושר, בראש זקוף, גאה ואהובה, הצליחי בחברה ובלימודייך, והגשימי כל חלומותייך. היי כמו שאת – אכפתית ומוכנה לתת יד בכל מצב, חייכנית, יפה ומתוקה כי כך אותך נאהב!

ברכה לראש השנה להורים

שנה חדשה מתקרבת אימא שולחן עורכת בידיים מאומנות קולעת לילדות צמות שנה טובה ומתוקה שנה של אושר ואהבה מה נאחל לכם ההורים שתמיד תרוו נחת מהילדים ותהיו מאוחדים אנו מאחלים שנה טובה ומתוקה הורים יקרים.

ברכה לראש השנה לילדה

לילדה המתוקה שלנו עוד שנה חלפה עברה לה. שנה בה גדלת, התקדמת, הכרת חברים חדשים, התגברת על קשיים ואתגרים וגם תמיד ידעת ליצור זכרונות בלתי נשכחים. מאחלים לך שנה מדהימה, לא פחות מזו שעברה! אבא, אמא, והאחים!

ברכה לראש השנה – ילדה

ל______ המקסימה ראש השנה זו סיבה לחגיגה ולכן נאחל לך שנה טובה. שתהייה שנה זאת מלאה הצלחות, חברים חדשים והרבה הפתעות. שתהיי לראש ולא לזנב, שתשמחי כל הזמן ובעיקר עכשיו. שתזכי להרבה אהבה, מליבנו אלייך – כל המשפחה.

ברכה לראש השנה לגיל הרך

ראש השנה תקיעת שופר בברכה ישנה קולו של החזן נשבר ואתם לבושים לבן עם שקית עמוסה במגדנות כמובן מדפדפים בסידור של ילדים אנו לכם מאחלים שתמשיכו להיות כאלו מתוקים ושנה חדשה בפתח בה תקבלו כל אורח תהנו ממתנות וממתקים ושתצליחו בחיים.

ברכה לילד לראש השנה

שנה חדשה צוחקת בפתח ולך אאחל ילד יקר, שכל יום בשנה הבאה יהיה יום מבורך, שתנצל אותו היטב לעשיית דברים טובים ומועילים. שתתפתח יפה ולא תבזבז את הזמן, ותצליח בלימודים ובכל מערכות היחסים; עם ההורים, החברים, המשפחה והאחים אתה פלא, ילד מיוחד, את זה תנצור ואל תשכח.

ברכה למורה לראש השנה

למורה היקרה שאותה כולנו מעריכים! שתהיה לך שנה טובה, מלאה בברכת ילדים טהורים. הלוואי וכל ימות השנה יהיו בעיניך מלהיבים. שתקומי כל בקר עם חשק לעשות את מה שאת יודעת הכי טוב – ללמד ולחנך תלמידים להיות חכמים וגיבורים.

ברכה מצחיקה לראש השנה

משום מה – כל שנה הוא מגיע מחדש, גם אם הוא לא מוזמן: ראש השנה, חג כה נפלא רק שהוא דורש ברכות עד בלי די לא תעזור במקרה הזה מנוסה ולנסח ברכה צריך – כדי לשחרר את המועקה אז… פליז! שהשנה הזאת תהיה מה זה טובה… טובה – כמו פיתה חמה עם לאבנה או גבינה מתוקה טובה – כמו בננה בשלה (בלי יותר מדי 'דבש') וטובה – כמו שינה טובה. הכי טוב שינה טובה. זה תמיד בטוח ומהנה יותר מכל דבר אחר!

ברכה לראש השנה לאימא

אמא שלנו יקרה, יחידה ואהובה, זהו ערב ראש השנה ויש לנו איחולים מהלב לשנה החדשה. שזוהי תהייה שנה טובה מקודמותיה וכל אלו שאחריה, שתזכי לימים מאושרים, לבריאות ואריכות ימים. מעריכים, מעריצים, מודים ואוהבים, אתך ולמענך כל החיים מאתנו, הילדים.

ברכה לערב ראש השנה

ראש השנה הגיע ובברכה את כולם נפתיע, נאחל עכשיו שכל חיינו נהייה לראש ולא לזנב, נתקע בשופר ונאחל שנהייה חופשיים כפרפר. שחיינו יהיו מתוקים ממש, בדיוק כמו תפוח בדבש. שבשנה הזאת ובכל השנים, נחווה חוויות טובות עם משפחה וחברים.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות לבוקר טוב

ברכה לבוקר טוב

ברכות לעיד אל פיטר

ברכה לעיד אל פיטר

ברכה לגיל 50 – 59

ברכה לגיל 50 עד גיל 59

ברכות לפני ניתוח

ברכה לפני ניתוח

ברכה לגיל 20 – 29

ברכה לגיל 20 עד גיל 29

ברכות לשנה החדשה

ברכה לראש השנה

שאלות נפוצות על ברכות לראש השנה

כמובן, באתר שלנו תוכלו להנות ממגוון ברכות לראש השנה לגמרי בחינם וללא עלות כלל, באהבה מאיתנו אליכם.
אתם מוזמנים לבצע שימוש אישי בברכות לראש השנה שתמצאו בעמוד זה להנאתכם.
כמובן, אנחנו תמיד מחפשים להוסיף מידע נוסף שיעזור לגולשים שלנו. אם יש לכם ברכות לראש השנה שלא נמצאות בעמוד זה ותרצו להוסיף אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות האתר ונשמח להוסיף למאגר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)