ברכות לרב | ברכות לרבנית

ברכות לרב ולרבנית - ברכות לרבנים לסוף שנה וליום הולדת

דף הבית » לכבוד מי הברכה? » ברכות לרב | ברכות לרבנית

חזק ומעורר השראה

הרב שלכם הוא אדם חכם במיוחד. הוא שומר על טוהר מידות, ענווה, טוב לב ואדיבות. הוא ליווה אתכם בתקופות קשות, נתן לכם עצות בנושאים מורכבים ותמיד שמר על ארשת פנים רגועה ונעימה. הרוגע והשמחה שלו מדבקים וזה ניכר, הוא ממלא את הסובבים אותו באושר, ואתכם – בתקווה.

לכבוד החג הקרב ובא, החלטתם לכתוב לרב האהוב עליכם ברכה מיוחדת מהלב שתיתן לו להרגיש את התחושות שמלוות אתכם ביומיום. בשביל לעזור לכם למצוא את המילים הנכונות ריכזנו עבורכם ברכות יפות שכתבנו. שיהיה לכם בהצלחה וחג שמח!

ברכה לרב

ברכה לגיל 70 ברוח היהדות

"ימי שנותנו בהם שבעים שנה", אמר דוד המלך בספר תהילים. הנה, הגעת לגיל שבו מעתה ואילך הכל זה בונוס, ברכה ממרומים יהי רצון שהעשור הבא של חייך יהיה הכי טוב שהיה לך שתהיה בריא, שמח ומלא בחיוניות ותאוות חיים.

ברכה למקווה

יום מיוחד הוא היום טבילה של מצווה שבזכותה – הקב"ה יתן לך מעיינות של ברכה שהבית יתמלא באורה ושמחה פרנסה טובה וצחוק משוחרר ממועקה שתדעי היום ובכלל – רק נעימות שהרוך ילטף את חייך במתיקות.

ברכה לרב היקר

איש צדיק היה בדורותיו… רבנו היקר, מה אפשר לאחל לאיש שמאחד אותנו ושומר אותנו מחוברים ומאוגדים. אתה הרוח החיה שמאחורי העשייה הגדולה. תודה על כל מה שאתה עושה בעבורנו ובשביל כל חברי הקהילה, תמיד עם אוזן קשבת, תמיד עם עצה מועילה. מודים ומעריכים אותך על פועלך.

ברכה לגיל 60 ברוח היהדות

בן שישים לזקנה, נכתב בפרקי אבות אבל זקן זה לא רע ואתה – בכלל נראה צעיר לגילך לרגל יום הולדתך המרשים – נאחל לך בריאות בלי קשיים שמחה וחיים יפים – כמו מיים זורמים בלי פאנצ'רים ובעיות, רק אהבה, בלי דמעות.

ברכה דתית לגיל 70

מזל טוב ליום הולדתך! היום הנך בן 70 וזוהי תקופה בהחלט לא קצרה, את כל משעולי החיים עברת בגאון, והצטיידת באמונה עמוקה וגדולה. מאחלים לך בריאות, שמחה וקדושה, שהקב"ה יברך אותך ויגשים משאלתך.

ברכה להכנסת ספר תורה

אתם בוודאי נרגשים מצווה אתם מקיימים ספר תורה לבית הכנסת מכניסים בידי ילדים קטנים לפידים בוערים וכל עם ישראל אתכם ששים ורוקדים שזה הספר יהיה לתפארה שיזכו לקרוא בו בתורה שכמו שנכנס בהוד ובהדר זכרו יישאר לעד ברכה והצלחה בקדושה ובטהרה.

ברכה לרב

'עשה לך רב והסתלק מהספק', אמרו חכמים ברוך השם שזכיתי בך, כבוד הרב אתה לי למשענת, לימוד ועצה טובה אברך אותך שכל חייך תזכה לתת ולא תצטרך לקבל שתוביל את העדה בבטחה קדימה ולכל שואל תמצא מענה – מנביעות נפשך המחוברת לתורה הקדושה.

ברכה מהתורה ליום הולדת

ליום הולדתך, אאחל לך שתהיה חזק ובר מזל. שאלוקים יצליח דרכך כמו יוסף הצדיק שעליו נאמר: 'וכל אשר הוא עושה – ה' מצליח בידו'. שתקבל את ההצלחה בכל התחומים בחיים והלוואי שתשפיע משפע ברכותיך – גם לאחרים.

ברכה רוחנית ליום הולדת

יום הולדת זה זמן רוחני ולכן אברך שתזכה להרגיש את מה שמעבר להתפתח נפשית, לגלות את התדר לעשות מה שנכון לך ולא להיות מושפע מכל מה שזז בסביבה לדעת בבירור שאת יעודך אתה מגשים כל יום מחדש, לא משנה מה אומרים.

ברכה ביהדות

ברכה זה עניין חמקמק, אפשר לברך בכל מה שזז ואפשר פשוט לצטט את חז"ל לכן אותך אברך שתזכה לברכה כצדיק יוסף שמה שנגע בו – התברך והצליח כך אתה – יהי רצון שבכל אשר תפנה תצליח!

ברכה מהתנך ליום הולדת

ליום ההולדת אאחל לך שתחוש את בורא עולם מלווה אותך בחסדיו. שיתקיים בך מאמר הפסוק 'ישא ה' פניך אלייך וישם לך שלום'. שלעולם יאהבו אותך והשלום יצעד מכל צדדיך. שעל פניך ישרור חן והצלחותיך יפליאו את כל מכריך.

ברכה לספר תורה

הגעתם לרגע המאושר בחיים ספר תורה לבית הכנסת אתם מכניסים בשירה וריקודים ילדים קטנים אחוזים לפידים עם ישראל איתכם רוקדים מאחלים לכם שתדעו שזו הזכות ראויה לחשיבות שמחים אתכם על היכולת והאושר להכניס ספר תורה ברוב פאר מאחלים לכם רק עושר שתזכו להנות מפרי עמלכם ביושר.

שאלות נפוצות על ברכות לרב | ברכות לרבנית

כמובן, באתר שלנו תוכלו להנות ממגוון ברכות לרב | ברכות לרבנית לגמרי בחינם וללא עלות כלל, באהבה מאיתנו אליכם.
אתם מוזמנים לבצע שימוש אישי בברכות לרב | ברכות לרבנית שתמצאו בעמוד זה להנאתכם.
כמובן, אנחנו תמיד מחפשים להוסיף מידע נוסף שיעזור לגולשים שלנו. אם יש לכם ברכות לרב | ברכות לרבנית שלא נמצאות בעמוד זה ותרצו להוסיף אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות האתר ונשמח להוסיף למאגר.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות למטפל | ברכות למטפלת

ברכה למטפלת

ברכות למורה

ברכה למורה

ברכות לנכד | ברכות לנכדה

ברכה לנכד ברכה לנכדה

ברכות לעובד | ברכות לעובדת

ברכה לעובד

ברכות למפקד | ברכות למפקדת

ברכה לסמל

ברכות לאהוב | ברכות לאהובה

ברכה לאהוב ברכה לאהובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך בתשלום שלח לי הודעה ונדבר :)