ברכות לרב | ברכות לרבנית

דף הבית » לכבוד מי הברכה? » ברכות לרב | ברכות לרבנית

חזק ומעורר השראה

הרב שלכם הוא אדם חכם במיוחד. הוא שומר על טוהר מידות, ענווה, טוב לב ואדיבות. הוא ליווה אתכם בתקופות קשות, נתן לכם עצות בנושאים מורכבים ותמיד שמר על ארשת פנים רגועה ונעימה. הרוגע והשמחה שלו מדבקים וזה ניכר, הוא ממלא את הסובבים אותו באושר, ואתכם – בתקווה. לכבוד החג הקרב ובא, החלטתם לכתוב לרב האהוב עליכם ברכה מיוחדת מהלב שתיתן לו להרגיש את התחושות שמלוות אתכם ביומיום. בשביל לעזור לכם למצוא את המילים הנכונות ריכזנו עבורכם ברכות יפות שכתבנו. שיהיה לכם בהצלחה וחג שמח!

ברכה לרב

ברכה מהתורה ליום הולדת

ליום הולדתך, אאחל לך שתהיה חזק ובר מזל. שאלוקים יצליח דרכך כמו יוסף הצדיק שעליו נאמר: 'וכל אשר הוא עושה – ה' מצליח בידו'. שתקבל את ההצלחה בכל התחומים בחיים והלוואי שתשפיע משפע ברכותיך – גם לאחרים.

ברכה דתית לגיל 70

מזל טוב ליום הולדתך! היום הנך בן 70 וזוהי תקופה בהחלט לא קצרה, את כל משעולי החיים עברת בגאון, והצטיידת באמונה עמוקה וגדולה. מאחלים לך בריאות, שמחה וקדושה, שהקב"ה יברך אותך ויגשים משאלתך.

ברכה מיוחדת ליום הולדת מהתורה

לרגל יום ההולדת אברך אותך שתמיד תרגיש מאושר שלבך ירחף ותמיד פיך ימלל תשבחות והודאות לעצמך, לסביבה ולבריאה שתהיה בריא וכל קרוביך יאהבו אותך בלב שלם כמאמר הפסוק: 'ישָּׂא ה' פָּנָיו אֵלֶיךָ וְיָשֵׂם לְךָ שָׁלוֹם'.

ברכה להכנסת ספר תורה

אתם בוודאי נרגשים מצווה אתם מקיימים ספר תורה לבית הכנסת מכניסים בידי ילדים קטנים לפידים בוערים וכל עם ישראל אתכם ששים ורוקדים שזה הספר יהיה לתפארה שיזכו לקרוא בו בתורה שכמו שנכנס בהוד ובהדר זכרו יישאר לעד ברכה והצלחה בקדושה ובטהרה.

ברכה תודה לבורא עולם

בורא עולם היקר ביותר שקיים! לא שצריך אתה את תודתי, הלא מי אני מולך? סך הכל אדם פשוט מול כוח האינסוף המופלא ובכל זאת, הרשה לי להודות לך על כל הטוב שנתת לי תודה, רבה, עצומה, עד כמה שיכול בן אנוש לתת לך אוהב אותך, איש פשוט, שלך.

ברכה לרב היקר

איש צדיק היה בדורותיו… רבנו היקר, מה אפשר לאחל לאיש שמאחד אותנו ושומר אותנו מחוברים ומאוגדים. אתה הרוח החיה שמאחורי העשייה הגדולה. תודה על כל מה שאתה עושה בעבורנו ובשביל כל חברי הקהילה, תמיד עם אוזן קשבת, תמיד עם עצה מועילה. מודים ומעריכים אותך על פועלך.

ברכה לגיל 60 מהמקורות

לרגל כניסתך לעשור השביעי, אברך אותך בברכת ה': יברכך ה' וישמרך, אינשאללה שתשמח כל חייך באהוביך שתחבק את החיים ותשתה אותם כמו יין ישן וכל יום אצלך יהיה משובח מחברו.

ברכה מהתנך ליום הולדת

ליום ההולדת אאחל לך שתחוש את בורא עולם מלווה אותך בחסדיו. שיתקיים בך מאמר הפסוק 'ישא ה' פניך אלייך וישם לך שלום'. שלעולם יאהבו אותך והשלום יצעד מכל צדדיך. שעל פניך ישרור חן והצלחותיך יפליאו את כל מכריך.

ברכה למקווה

יום מיוחד הוא היום טבילה של מצווה שבזכותה – הקב"ה יתן לך מעיינות של ברכה שהבית יתמלא באורה ושמחה פרנסה טובה וצחוק משוחרר ממועקה שתדעי היום ובכלל – רק נעימות שהרוך ילטף את חייך במתיקות.

ברכה ביהדות

ברכה זה עניין חמקמק, אפשר לברך בכל מה שזז ואפשר פשוט לצטט את חז"ל לכן אותך אברך שתזכה לברכה כצדיק יוסף שמה שנגע בו – התברך והצליח כך אתה – יהי רצון שבכל אשר תפנה תצליח!

ברכה רוחנית ליום הולדת

יום הולדת זה זמן רוחני ולכן אברך שתזכה להרגיש את מה שמעבר להתפתח נפשית, לגלות את התדר לעשות מה שנכון לך ולא להיות מושפע מכל מה שזז בסביבה לדעת בבירור שאת יעודך אתה מגשים כל יום מחדש, לא משנה מה אומרים.

ברכה לרב

'עשה לך רב והסתלק מהספק', אמרו חכמים ברוך השם שזכיתי בך, כבוד הרב אתה לי למשענת, לימוד ועצה טובה אברך אותך שכל חייך תזכה לתת ולא תצטרך לקבל שתוביל את העדה בבטחה קדימה ולכל שואל תמצא מענה – מנביעות נפשך המחוברת לתורה הקדושה.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות לנכד | ברכות לנכדה

ברכה לנכד ברכה לנכדה

ברכות לחמותי | ברכות לחמי

ברכה לחמותי ברכה לחמי

ברכות לסבא

ברכה לסבא

ברכות לילדים

ברכה לילדים

ברכות לגננת

ברכה לגננת

ברכות למפקד | ברכות למפקדת

ברכה לסמל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)