ברכות לרב | ברכות לרבנית

דף הבית » לכבוד מי הברכה? » ברכות לרב | ברכות לרבנית

חזק ומעורר השראה

הרב שלכם הוא אדם חכם במיוחד. הוא שומר על טוהר מידות, ענווה, טוב לב ואדיבות. הוא ליווה אתכם בתקופות קשות, נתן לכם עצות בנושאים מורכבים ותמיד שמר על ארשת פנים רגועה ונעימה. הרוגע והשמחה שלו מדבקים וזה ניכר, הוא ממלא את הסובבים אותו באושר, ואתכם – בתקווה. לכבוד החג הקרב ובא, החלטתם לכתוב לרב האהוב עליכם ברכה מיוחדת מהלב שתיתן לו להרגיש את התחושות שמלוות אתכם ביומיום. בשביל לעזור לכם למצוא את המילים הנכונות ריכזנו עבורכם ברכות יפות שכתבנו. שיהיה לכם בהצלחה וחג שמח!

ברכה לרב

ברכה לרב

'עשה לך רב והסתלק מהספק', אמרו חכמים ברוך השם שזכיתי בך, כבוד הרב אתה לי למשענת, לימוד ועצה טובה אברך אותך שכל חייך תזכה לתת ולא תצטרך לקבל שתוביל את העדה בבטחה קדימה ולכל שואל תמצא מענה – מנביעות נפשך המחוברת לתורה הקדושה.

ברכה מיוחדת ליום הולדת מהתורה

לרגל יום ההולדת אברך אותך שתמיד תרגיש מאושר שלבך ירחף ותמיד פיך ימלל תשבחות והודאות לעצמך, לסביבה ולבריאה שתהיה בריא וכל קרוביך יאהבו אותך בלב שלם כמאמר הפסוק: 'ישָּׂא ה' פָּנָיו אֵלֶיךָ וְיָשֵׂם לְךָ שָׁלוֹם'.

ברכה לגיל 60 מהמקורות

לרגל כניסתך לעשור השביעי, אברך אותך בברכת ה': יברכך ה' וישמרך, אינשאללה שתשמח כל חייך באהוביך שתחבק את החיים ותשתה אותם כמו יין ישן וכל יום אצלך יהיה משובח מחברו.

ברכה רוחנית ליום הולדת

יום הולדת זה זמן רוחני ולכן אברך שתזכה להרגיש את מה שמעבר להתפתח נפשית, לגלות את התדר לעשות מה שנכון לך ולא להיות מושפע מכל מה שזז בסביבה לדעת בבירור שאת יעודך אתה מגשים כל יום מחדש, לא משנה מה אומרים.

ברכה ביהדות

ברכה זה עניין חמקמק, אפשר לברך בכל מה שזז ואפשר פשוט לצטט את חז"ל לכן אותך אברך שתזכה לברכה כצדיק יוסף שמה שנגע בו – התברך והצליח כך אתה – יהי רצון שבכל אשר תפנה תצליח!

ברכה לגיל 70 ברוח היהדות

"ימי שנותנו בהם שבעים שנה", אמר דוד המלך בספר תהילים. הנה, הגעת לגיל שבו מעתה ואילך הכל זה בונוס, ברכה ממרומים יהי רצון שהעשור הבא של חייך יהיה הכי טוב שהיה לך שתהיה בריא, שמח ומלא בחיוניות ותאוות חיים.

ברכה מהתורה ליום הולדת

ליום הולדתך, אאחל לך שתהיה חזק ובר מזל. שאלוקים יצליח דרכך כמו יוסף הצדיק שעליו נאמר: 'וכל אשר הוא עושה – ה' מצליח בידו'. שתקבל את ההצלחה בכל התחומים בחיים והלוואי שתשפיע משפע ברכותיך – גם לאחרים.

ברכה למקווה

יום מיוחד הוא היום טבילה של מצווה שבזכותה – הקב"ה יתן לך מעיינות של ברכה שהבית יתמלא באורה ושמחה פרנסה טובה וצחוק משוחרר ממועקה שתדעי היום ובכלל – רק נעימות שהרוך ילטף את חייך במתיקות.

ברכה מהתנך ליום הולדת

ליום ההולדת אאחל לך שתחוש את בורא עולם מלווה אותך בחסדיו. שיתקיים בך מאמר הפסוק 'ישא ה' פניך אלייך וישם לך שלום'. שלעולם יאהבו אותך והשלום יצעד מכל צדדיך. שעל פניך ישרור חן והצלחותיך יפליאו את כל מכריך.

ברכה מהתורה לגיל 60

ברוך ה' אשר לא הסיר חסדו מאיתך כבר שישים שנים שאלוקים עמך בכל אשר אתה הולך לרגל יום הולדתך נאחל לך שרק תמשיך להיות טוב שתפיץ את אורך בעולם ותהנה מכל יום מחדש הן ברוחניות והן בגשמיות. מזל טוב!

ברכה לספר תורה

הגעתם לרגע המאושר בחיים ספר תורה לבית הכנסת אתם מכניסים בשירה וריקודים ילדים קטנים אחוזים לפידים עם ישראל איתכם רוקדים מאחלים לכם שתדעו שזו הזכות ראויה לחשיבות שמחים אתכם על היכולת והאושר להכניס ספר תורה ברוב פאר מאחלים לכם רק עושר שתזכו להנות מפרי עמלכם ביושר.

ברכה לגיל 60 ברוח היהדות

בן שישים לזקנה, נכתב בפרקי אבות אבל זקן זה לא רע ואתה – בכלל נראה צעיר לגילך לרגל יום הולדתך המרשים – נאחל לך בריאות בלי קשיים שמחה וחיים יפים – כמו מיים זורמים בלי פאנצ'רים ובעיות, רק אהבה, בלי דמעות.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות לבת זוג

ברכה לבת זוג

ברכות לאח

ברכה לאח

ברכות לאחות

ברכה לאחות

ברכות לאמא

ברכה לאמא

ברכות לבן זוג

ברכה לבן זוג

ברכות לילדים

ברכה לילדים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)