ברכות לשנה החדשה

אז איך השנה שלכם תיראה?

השנה האחרונה הייתה מלאה בחוויות, אירועים מרגשים, דילמות משמעותיות ושינויים בגישה שלכם לחיים. לכבוד השנה החדשה החלטתם על כמה מטרות משמעותיות שתציבו לעצמכם ועל חברים שחשוב שתעריכו יותר. השנה החדשה היא הזדמנות נהדרת להגיד תודה לקרובים אלינו על הדרך שעברו ביחד איתנו בשנה האחרונה ועל החוויות שעוד תעברו איתם יחד בשנה הקרובה.

 בברכה תוכלו לכתוב על החשיבות שלהם בחיים שלכם, על הדברים שהם לימדו אתכם ואפילו על חוויות מצחיקות שעברתם. בשביל לעזור לכם בכתיבה, כתבנו בעצמנו ברכות יפות לשנה החדשה. מאחלים לכם שנה טובה ובהצלחה בכתיבת הברכה!

ברכה לראש השנה

ברכה לשנה טובה לילד

ילדנו היקר, שנה חלפה והנה מתחילה שנה חדשה, נברך אותך שבשנה זו תתמלא למענך כל בקשה: שתהיה בריא, חזק ומאושר, תצליח יפה בלימודיך, ותבלה בשמחה בתחביבים, בטיולים ובמשחק עם חבריך. שנה טובה ומתוקה מכל הלב, באהבה ענקית מהוריך.

ברכה לתלמיד לתחילת שנה

שנת לימודים חדשה עומדת בפתח זה לא פשוט להתחיל ואתה בטח במתח אז רק רצינו לומר לך שהכל יסתדר שתהיה לך שנה טובה ואפילו הרבה יותר כי אתה מקסים וטוב וחרוץ ואהוב וזה בעצם מה שחשוב.

ברכה לשנה החדשה לחבר

עוד שנה חלפה עברה לה חבר יקר. שנה בה עברנו דברים, ויחד גם הגשמנו חלומות. כיף להיות לצד כאלו חברים – כשהולכים קדימה יחד תמיד יוצאים מנצחים. מי ייתן ותהיה לנו שנה של כיף ושמחה, שנה של הרפתקאות חדשות ויצירת זכרונות. מאחל לך שנה חדשה וטובה – לא פחות מזו שעברה.

ברכה לחזרה ללימודים

ילדים יקרים – איך הזמן טס כשנהנים?! נדמה שרק אתמול הסתיימה לה השנה, ועכשיו כבר חוזרים לספסל הלימודים. אז רצינו לאחל לכם שיהיה המון בהצלחה, שתאהבו את המורים החדשים, ושתצליחו ללמוד קצת בשיעורים : ) שתהנו עם החברים הוותיקים, ושתכירו גם כמה חדשים. אוהבים, אמא אבא והאחים.

ברכה לשנה טובה לחברה

לחברה הכי טובה רציתי לאחל שתהיה לך אחלה של שנה! שנכיר אנשים חדשים, ונטייל למקומות מרגשים. שניצור זכרונות, נגשים חלומות, ונצא להרפתקאות. שנמשיך לעשות את השטויות המיוחדות שלנו, ושאף פעם לא נפסיק לצחוק. אוהבת אותך, החברה הכי טובה.

ברכה לסייעת בגן הילדים

לסייעת היקרה. שנה חדשה בפתח, וכמה שהילדים מתרגשים! אמנם אנחנו מסיימים עכשיו את החופש אחרי שעשינו המון כיף בבית, אבל זה לא נורא, כי נזכה לבלות יותר איתך! תמיד מחבקת, תומכת, מפנקת ומנחמת, את אוהבת כל אחד ואחת מאיתנו – ממש כמו שאת נוהגת עם ילדיך שלך. אוהבים מאד ומעריכים, כל הילדים.

ברכה לבן זוג לשנה החדשה

"שנה הלכה, שנה באה…" לבן הזוג היקר עוד שנה נפלאה מאחורינו, והיום ארצה לאחל לנו, שנזכה לשנה נוספת, לא פחות מדהימה, גם בשנה הבאה. זו הייתה שנה שמחה, מרגשת, מאתגרת, ובעיקר אני מודה שזכיתי לצעוד במהלכה לצידך. אוהבת אותך, ומאחלת לנו עוד שנים רבות ומאושרות.

ברכה למורה לכיתה א׳

למורה הכי צעירה ומגניבה בבית הספר! מאחלים לך הצלחה רבה בדרך החדשה, עם המורים ועם התלמידים שאיתך בכיתה אנחנו בטוחים ללא ספק שכולם שם יתאהבו בך בשניה ומבלי שתשימי לב את תהפכי להיות המורה האהובה מאחלים לך נחת וסבלנות רבה שהזמן יעבור בכיף עד החופשה הגדולה.

ברכה לתחילת שנה בגן

לילד המתוק שהולך למסגרת חדשה קצת מוזר לא להיות בבית, אבל סומכים עליך שתסתגל במהרה מאחלים לך שתכיר חברים חדשים ושתשחק במלא משחקים שתהיה קשוב לגננות ושתתרגש לפגוש בסוף היום את ההורים שיהיה לך המון הצלחה בהתחלה החדשה אנחנו כאן מאוד מתרגשים בשבילך.

ברכה לילד לשנה החדשה

כל שנה מתחילה בסימן שאלה מי יהיה איתי בכיתה ואיך תיראה המורה האם אני אשב ליד תלמידים חכמים או ליד כאלה שיפריעו האם יהיה לי עם מי לשחק בהפסקה והאם אני אהיה ילד מקובל בכיתה? כל השאלות האלה באמת מסמלות התחלה ואנחנו רוצים לאחל לך המון הנאה והצלחה.

ברכה לפתיחת שנת הלימודים

הגיע הזמן הזה בשנה שכולם חוזרים לבית הספר כולם קצת מתרגשים, יש כאלה שגם חוששים כי אף פעם אי אפשר לדעת מה הולך להיות בשנה הקרובה ליד מי אני אשב בכיתה? ואיך תיראה המורה? ועוד כל מיני שאלות מלאות בציפייה מאחלים לך המון בהצלחה בשנה החדשה שתהנה מהחברים ושתסתגל במהרה.

ברכה לגן

______ הקטן, אתה גדל כל-כך מהר והנה חלפה עוד שנה ואתה נכנס לגן חובה, שם תכיר חברים חדשים ותשחק בגן המשחקים, תקשיב לסיפורים, תשיר שירים ותעשה כיף חיים. אני מאחלת לך שתהנה מכל רגע, תצחק ותשמח ותלמד דברים מרתקים כל-כך.

בהצלחה בלימודים - ברכה

הלימודים מתחילים, זה הזמן לפתוח מחברות וספרים ולחמם את הידיים כי מעכשיו תצטרך לכתוב שבעתיים. תתמיד ותחרוש ואז כל יעד בטוח תכבוש. השתמש במוח וזכור תמיד כי ידע הוא כוח ! מאמינה בכישוריך וסומכת עליך, מאחלת הצלחה רבה ושולחת אין סוף אהבה.

ברכה לילדה בגן

גן הילדים, מקום נפלא ומקסים, תרכשי חברים, תשחקי במשחקים ותלמדי הרבה דברים חדשים. שתיהני כל הזמן ובחיוך תצעדי בכל בוקר לגן. ממני אלייך, ברכות ואיחולים על הגעתך לגיל הכי כיף בחיים, שיהיו לך ימים שמחים ומאושרים.

ברכה להצלחה בלימודים

שנת לימודים נוספת מתחילה וזוהי הרגשה כה נפלאה, תלמידה מצטיינת כמוך, תגיע רחוק, את תלמידה שקדנית כל-כך, הרי זה מוכח. עם ברכות ואיחולים רבים רשמתי את זאת ההקדשה, אני מאחלת לך הרבה בהצלחה בשנת הלימודים החדשה.

ברכה לשנה טובה

שנה חדשה בפתח, תהייה היא טובה לבטח! שנה טובה מגיעה, תהייה היא מלאה בהפתעה! שנה של שגשוג והצלחה, שנה של זוגיות ואהבה, שתהייה שנה מלאה בכל הברכות ובה תגשים את כל החלומות. מליבי באהבה – שנה טובה ♥

ברכה לשנה החדשה בגן

אתם מגיעים חוששים לעיתים בוכים אנו אותכם מבינים ועליכם לא לוחצים יחד נכיר חברים וחברות חדשים נשחק במשחקים מעניינים ומחכימים נלמד נושאים שונים ומשונים וניצור יצירות שיעלו לכם חיוך על הפנים אז שיהיה בהצלחה לכולם שנת לימודים חדשה הגיעה לעולם.

ברכה לשנת לימודים חדשה

עוד שנה בפתח דלת נסגרת שער נפתח ילדים מגיעים לבית הספר עם בגדים חדשים תלמידי כיתה א' אמרו שלום לגן הילדים לכולכם שתלמדו להיעזר ולעזור להנות ממעופה של ציפור להקשיב למורה וללמוד בהנאה ושהצלצול ישמיע את קולו לרוץ להפסקה מאחלים לכם שנת לימודים פורייה.

ברכה לשנת הלימודים

בתחילתה של שנה שהעולם כולו חדש והחוויה מרנינה ילקוט חדש ספרים חדשים עפרונות מחודדים וספרים עטופים נאחל לכם שהשנה החדשה בפתח תהיה רצופה ברננה ובשבח שתהיה לכם שנת לימודים מוצלחת שמחה ונחת מאחלים לכם באהבה רבה ברכה ואחווה שלום ושלווה.

ברכה לתחילת הלימודים

בתחילת השנה מתחילים אותה בשמחה תיקים נקיים ומחברות חדשות שנה של התחלות חדשות תזכרו שלא תמיד קל להקשיב אפשר גם ללמוד מהפרחים מסביב תזכרו שהזורעים בדמעה יקצרו ברינה וייגעת ומצאת תאמין זה פשוט להבין בהצלחה שתהיה התחלה חדשה נעימה וקלה.

ברכה לתלמידים

בתחילתה של שנה שלוחה לכם ברכה מאחלים לכם שתהנו מלימודכם שתדעו להגשים חלומות במחברות החדשות שתכירו חברים חדשים שתשמרו על קשר עם הוותיקים מאחלים לכם המון הצלחה שלווה וברכה שתזכרו את המשפט שכל הזורע בדמעה קוצר ברינה בסיומה של שנה.

ברכה לשנה האזרחית החדשה

שנה חדשה בפתח ואיתה נפתח הלב, אבל האמת? יש גם קצת מתח לכן אאחל שתהיה זאת השנה הקרובה ואם אפשר גם זאת הבאה אחריה שנת שלום ושפע אהבה והרבה יותר מרגע של נחת בלי שום עצב מתחת.

ברכה לחצי שנה

מחצית השנה הגיעה והזמן לברך פתע מפתיע הלוואי והחצי השני של השנה יהיה שמח ומוצלח שמן השמים ירעיפו עליך שפע בכל התחומים בלי יותר מדי קשיים ובלבולים פשוט אהבת החיים.

ברכה קצרה להתחלה חדשה

לא בכל יום מתחילים מחדש בדרך כלל השגרה נוסעת ולא משאירה מקום למחשבה לרגל ההתחלה החדשה אברך אותך שבזאת ההתחלה תשרה הברכה שהשינוי בחיים יאיר כלפיד כל פינה בחיים שבסוף כל קושי תגלה שהכל לטובה זו לא קלישאה חדש זה נפלא, כמו נרות בוהקים.

ברכה להתחלה חדשה

לרגל ההתחלה החדשה, אברך אותך בזרי ברכה שכל הנתיבים החדשים יפתחו בפניך ושערי הכניסה יחייכו אליך שתצליח להרשים את כל הסובבים אותך שיעריכו היטב את כישוריך שתשתלב יפה בכל סיטואציה ותרגיש בתוכה חלק טבעי, כאילו נולדת בה.

ברכה לתחילת שנה לתלמידים

לתלמידים היקרים שמתחילים את השנה מי יתן וכל ההתחלות בחייכם יהיו בימין שתצליחו להביא את הציונים הגבוהים ותהנו מכל רגע של למידה בכל המקצועות והתחומים ובמלאות הימים, תהפכו להיות גאוות בית הספר וההורים.

ברכה לשנת הלימודים החדשה

החופש נותר מאחור והמוח צלול ומוכן לפעולה מי יתן ושנת הלימודים החדשה תהיה סיפור הצלחה שכל השיעורים יהיו מעניינים מספיק שבהפסקות יהיה תמיד את החבר המצחיק ושהמבחנים לא יהפכו לעסק מעיק.

ברכה לשנה חדשה

לכבוד השנה החדשה שעולה אלינו אאחל שרק נתקדם מכאן הלאה, בחיים ששביליהם יהיו ברורים ותמיד נדע לעשות את הצעדים הנכונים ששלום ישכון ביננו ולא נצטרך לריב ונדע לאהוב וגם את עצמנו על אחרים – להאהיב.

ברכה לשנה החדשה לילד

חמוד ומתוק כל כך! לכבוד השנה החדשה, קבל ברכה; שתהיה לך שנה מהממת ביופיה. שכל בקר תקום עם חשק ללכת לגן, ללמוד היטב, לשחק וגם להקשיב להורים – ואת הצעצועים לסדר… תמשיך להיות הממתק הכי מתוק בעולם!

ברכה לתחילת שנת הלימודים

לרגל השנה החדשה, אברך אותך שתתן בראש – ובכל המקצועות תקבל את הציונים הכי טובים בכיתה. שהתעודה שלך תהיה הכי יפה בעיר, בזכות המספרים הגבוהים ולא בגלל העיצובים… מאמינים בך תמיד!

ברכה לשנת לימודים מוצלחת

שתהיה שנת לימודים מוצלחת עד בלי די הלוואי שכל השיעורים יהיו מובנים, ואם אפשר – גם קלים ופשוטים. שנקצור כולנו ציונים מעולים, בכל המקצועות, המגמות והתחומים. החכמה היא בשבילנו, אך על הדרך – נעשה גם נחת להורים.

ברכה לכיתה ב

לרגל העליה לכיתה השניה, אברך אותך שתצליח גם בזו השנה – בכל המקצועות וגם בחיי החברה. שתרווה נחת את ההורים והמורים, ושתזכה לנצח תמיד בכל המשחקים. אוהבים אותך ומאמינים בך בכל הלב!

ברכה לתלמידים לתחילת שנה

לרגל השנה שכבר נוכחת בפתח, נאחל לתלמידים היקרים שיצליחו מאוד, אך בלי מתח. שבמבחנים יקבלו ציונים מעולים, ולא פחות חשוב – יהיו חברים טובים ואוהבים. שישכון השלום ותשרה הברכה בכל העניינים.

איחולי שנה טובה

שנה טובה ומלאת ברכה בכל מה שזז בחיים ובכל מה שיזוז שכל תקלה שתצוץ – תפתר במהירות וכל הקשיים – יעלמו בקלות שתהיה זאת השנה מהממת שלא נרצה שתגמר לעולם נתעקש עליה – רק היא ולא אחרת.

ברכה למורה לתחילת שנה

שנה חדשה בפתח ואני רק רוצה לברך אותך בקטנה שתהיה כמו שאת, מורה נפלאה שיילך בקלות עם המשמעת והמבחנים ושכל התלמידים יהיו תמיד טובים מי יתן והשנה תהיה מחכימה ומעשירה לא פחות ואף יותר מזאת שלה קדמה.

אם לא מצאת, תמיד תוכל לחפש ברכה ספציפית:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחפש מתנה לשנה החדשה ?

הדפסה על שמפניה וכוסות עם חריטה