ברכות לשנה החדשה

דף הבית » לכבוד מה הברכה? » ברכות לשנה החדשה

אז איך השנה שלכם תיראה?

השנה האחרונה הייתה מלאה בחוויות, אירועים מרגשים, דילמות משמעותיות ושינויים בגישה שלכם לחיים. לכבוד השנה החדשה החלטתם על כמה מטרות משמעותיות שתציבו לעצמכם ועל חברים שחשוב שתעריכו יותר. השנה החדשה היא הזדמנות נהדרת להגיד תודה לקרובים אלינו על הדרך שעברו ביחד איתנו בשנה האחרונה ועל החוויות שעוד תעברו איתם יחד בשנה הקרובה.

 בברכה תוכלו לכתוב על החשיבות שלהם בחיים שלכם, על הדברים שהם לימדו אתכם ואפילו על חוויות מצחיקות שעברתם. בשביל לעזור לכם בכתיבה, כתבנו בעצמנו ברכות יפות לשנה החדשה. מאחלים לכם שנה טובה ובהצלחה בכתיבת הברכה!

ברכה לראש השנה

ברכה לפתיחת שנת הלימודים

הגיע הזמן הזה בשנה שכולם חוזרים לבית הספר כולם קצת מתרגשים, יש כאלה שגם חוששים כי אף פעם אי אפשר לדעת מה הולך להיות בשנה הקרובה ליד מי אני אשב בכיתה? ואיך תיראה המורה? ועוד כל מיני שאלות מלאות בציפייה מאחלים לך המון בהצלחה בשנה החדשה שתהנה מהחברים ושתסתגל במהרה.

ברכה לשנת הלימודים

בתחילתה של שנה שהעולם כולו חדש והחוויה מרנינה ילקוט חדש ספרים חדשים עפרונות מחודדים וספרים עטופים נאחל לכם שהשנה החדשה בפתח תהיה רצופה ברננה ובשבח שתהיה לכם שנת לימודים מוצלחת שמחה ונחת מאחלים לכם באהבה רבה ברכה ואחווה שלום ושלווה.

ברכה לשנה טובה

שנה חדשה בפתח, תהייה היא טובה לבטח! שנה טובה מגיעה, תהייה היא מלאה בהפתעה! שנה של שגשוג והצלחה, שנה של זוגיות ואהבה, שתהייה שנה מלאה בכל הברכות ובה תגשים את כל החלומות. מליבי באהבה – שנה טובה ♥

ברכה לשנת הלימודים החדשה

החופש נותר מאחור והמוח צלול ומוכן לפעולה מי יתן ושנת הלימודים החדשה תהיה סיפור הצלחה שכל השיעורים יהיו מעניינים מספיק שבהפסקות יהיה תמיד את החבר המצחיק ושהמבחנים לא יהפכו לעסק מעיק.

ברכה לבן זוג לשנה החדשה

"שנה הלכה, שנה באה…" לבן הזוג היקר עוד שנה נפלאה מאחורינו, והיום ארצה לאחל לנו, שנזכה לשנה נוספת, לא פחות מדהימה, גם בשנה הבאה. זו הייתה שנה שמחה, מרגשת, מאתגרת, ובעיקר אני מודה שזכיתי לצעוד במהלכה לצידך. אוהבת אותך, ומאחלת לנו עוד שנים רבות ומאושרות.

ברכה לשנה החדשה בגן

אתם מגיעים חוששים לעיתים בוכים אנו אותכם מבינים ועליכם לא לוחצים יחד נכיר חברים וחברות חדשים נשחק במשחקים מעניינים ומחכימים נלמד נושאים שונים ומשונים וניצור יצירות שיעלו לכם חיוך על הפנים אז שיהיה בהצלחה לכולם שנת לימודים חדשה הגיעה לעולם.

ברכה להצלחה בלימודים

שנת לימודים נוספת מתחילה וזוהי הרגשה כה נפלאה, תלמידה מצטיינת כמוך, תגיע רחוק, את תלמידה שקדנית כל-כך, הרי זה מוכח. עם ברכות ואיחולים רבים רשמתי את זאת ההקדשה, אני מאחלת לך הרבה בהצלחה בשנת הלימודים החדשה.

ברכה לכיתה ב

לרגל העליה לכיתה השניה, אברך אותך שתצליח גם בזו השנה – בכל המקצועות וגם בחיי החברה. שתרווה נחת את ההורים והמורים, ושתזכה לנצח תמיד בכל המשחקים. אוהבים אותך ומאמינים בך בכל הלב!

ברכה לילדה בגן

גן הילדים, מקום נפלא ומקסים, תרכשי חברים, תשחקי במשחקים ותלמדי הרבה דברים חדשים. שתיהני כל הזמן ובחיוך תצעדי בכל בוקר לגן. ממני אלייך, ברכות ואיחולים על הגעתך לגיל הכי כיף בחיים, שיהיו לך ימים שמחים ומאושרים.

ברכה לשנה האזרחית החדשה

שנה חדשה בפתח ואיתה נפתח הלב, אבל האמת? יש גם קצת מתח לכן אאחל שתהיה זאת השנה הקרובה ואם אפשר גם זאת הבאה אחריה שנת שלום ושפע אהבה והרבה יותר מרגע של נחת בלי שום עצב מתחת.

ברכה לחצי שנה

מחצית השנה הגיעה והזמן לברך פתע מפתיע הלוואי והחצי השני של השנה יהיה שמח ומוצלח שמן השמים ירעיפו עליך שפע בכל התחומים בלי יותר מדי קשיים ובלבולים פשוט אהבת החיים.

בהצלחה בלימודים - ברכה

הלימודים מתחילים, זה הזמן לפתוח מחברות וספרים ולחמם את הידיים כי מעכשיו תצטרך לכתוב שבעתיים. תתמיד ותחרוש ואז כל יעד בטוח תכבוש. השתמש במוח וזכור תמיד כי ידע הוא כוח ! מאמינה בכישוריך וסומכת עליך, מאחלת הצלחה רבה ושולחת אין סוף אהבה.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות לחג הקורבן

ברכה לחג הקורבן

ברכה לגיל 16

ברכה לגיל 16

ברכות ליום שלישי

ברכה ליום שלישי

ברכות לראש השנה

ברכה לשנה החדשה

ברכה לגיל 20 – 29

ברכה לגיל 20 עד גיל 29

ברכות לברית | ברכות לבריתה

ברכה לברית מילה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)