ברכות מזל טוב לאירועים מיוחדים

דף הבית » לכבוד מה הברכה? » ברכות מזל טוב לאירועים מיוחדים

אז היום המיוחד שלו הגיע!

בין אם מדובר בחתונה, בר מצווה או יום הולדת שמונים – כשמדובר באדם אהוב, כל חגיגה היא מיוחדת במינה. כשאדם הקרוב אליכם מגיע לנקודה משמעותית בחיים שלו, התפקיד שלנו הוא לעשות לו שמח ולתת לו להנות מההישג אליו הגיע. 

דרך מופלאה להשתתף בשמחה שלו היא להביא לו ברכה מהלב, בה תכתבו על התהליך שהוא עבר ועל ההשפעה שהייתה לו על התהליך האישי שלכם. בשביל לעזור לכם במלאכת הכתיבה הסכוכה, כתבנו עבורכם כמה ברכות יפות שיתנו לכם רעיונות. מאחלים לכם המון מזל טוב!

ברכות מזל טוב לאירועים מיוחדים

מזל טוב לקבלת התואר

מזל טוב לרגל קבלת התואר האקדמי! מי יתן וזה התואר יביא בכנפיו עוד ועוד תעודות חכמה כי בפנים יש לך המון – והגיע הזמן שגם העולם ידע מי אתה, גאון קטן 😊 שתמשיך להתמיד ולהצליח בתחומך ולהרשים את כל מי שנמצא בסביבה.

מזל טוב לגיל שנה

לא שמנו לב וכבר אתה סוגר שנה בייקום. שיהיה לך מזל טוב ושתמשיך לפרוח ולגרום לכולם לרגש התפעלות. אתה מתוק מדבש ואין כמוך ויהי רצון שתרווה את הוריך בליטרים רבים של נחת.

המון מזל טוב לבת מצווה

לבת המצווה הנהדרת! המון מזל טוב ושפע ברכות לרגל היום המיוחד. שתזכי למצוא את הטוב שבך בכל יום ולהעצים את כוחותיך וכישוריך. שתצליחי בלימודים ועם החברות ותעשי נחת רבה להורים ולמורות.

מזל טוב לחתונה

מזל טוב לזוג היפה והמאושר! מי יתן ותבנו את ביתכם החדש באבני האהבה והסבלנות ושחייכם יהיו מאושרים ומרגשים. שתדעו לחיות אחד עם השני בטוב ובנעימים ולא תדעו לעולם ריבים רציניים.

מזל טוב לבת המצווה

לבת המצווה שלנו! מזל טוב לרגל הגיעך לגיל מצוות. מי יתן וכל חייך תזכי לעשות מעשים טובים ולהרוות נחת את עצמך ואת ההורים. שכישוריך יפרחו ותרגישי תמיד בטוחה עם עצמך וחברותיך יאהבו אותך בזכות מי שאת. כי אין כמוך בעולם – מ-ה-מ-מ-ת!

ברכת מזל טוב ליום הולדת לחבר

חבר יקר שלי! מזל טוב לרגל יום הולדתך הנוכחי שהלוואי ויביא בכנפיו עוד שמחות וחגיגות לכל החיים. שיהיה לך כמויות עצומות של הצלחות שלא תוכל לספור אותן מרוב שהן יהיו רבות. שמה שתבקש – תקבל בטוב ובנעימים, בלי יותר מדי מאמצים או קשיים שיוציאו לך את החשק מאותם דברים…

מזל טוב לנישואים

לכבוד יום הנישואין אאחל לכם מזל טוב, אהבה גדולה וברכות שיחזיקו לעולמים. שתזכו להגשים ביחד את כל המשאלות המשותפות שלכם ותמצאו חן זה בעיני זו בכל יום, כאילו נפגשתם לראשונה.

מזל טוב ליום נישואין

לרגל יום הנישואין אברך אתכם במזל טוב שאין לו גבול – בחיי אהבה, בפרנסה ובכלל. שתמיד תהיו מאושרים יחד ולא תדעו ריבים ולא תבינו איך זה שאתם כל כך שמחים – עד שתפנימו שאתם ברי מזל. קיבלתם מתנה ממרומים.

מזל טוב להולדת הבן

לכבוד הולדת הבן החדש! אברך אתכם במזל טוב והרבה נחת. שתזכו לגדלו להיות אדם טוב שיעשה רק מעשים נעלים שיוסיפו אור ושלום בעולם. שזה התינוק יצמח לעלם חמודות וגבר אמיתי שיודע להגיד את המילים הנכונות ולטפל בבעיות.שתמיד,אבל תמיד, יהיו לו פתרונות.

מזל טוב ללידה

מזל טוב ליולדת הגיבורה! שתזכי להתאושש במהרה ולחוות את חווית ההורות במלוא תפארתה, מתוך סבלנות ואהבה עצומה. הלוואי וכל החיים תדעי לבחור את הבחירות הנכונות בתור אמא ולסמוך על עצמך שאת טובה מספיק, בלי שמץ של פיקפוק, מתוך ביטחון עצמי בריא.

מזל טוב להולדת הבן תגדלו אותו בנחת

לרגל הולדת הבן החדש במשפחה! מזל טוב ושתזכו לגדלו מתוך נחת ושלווה. שתהיה בכיסכם פרנסה מעולה כדי שתוכלו לתת לו את המיטב בכל תקופה. שבריאותיכם תמיד תהיה איתנה וחיוך ירחף בליבכם לעד ויעשה לו טוב על הנשמה.

מזל טוב בהגיעך לגיל מצוות

מזל טוב לרגל בר המצווה! הלוואי ומעכשיו עד סוף חייך תרגיש האדם המאושר בעולם. שתצמח להיות גבר חזק ומלא כוחות – לכבוש את העולם ולהגשים משאלות. שגם אבא ואבא ירוו ממך כמויות של נחת ושתאמין בעצמך בכל רגע נתון בלי בעיות ופחד.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות לטיסה ולטיול

ברכה לפני טיסה

ברכות ליום האהבה

ברכה ליום האהבה

ברכות לשנה החדשה

ברכה לראש השנה

ברכה לגיל 40 – 49

ברכה לגיל 40 עד גיל 49

ברכה לגיל 90 – 100

ברכה לגיל 90 עד גיל 100

ברכות לקבלת דרגה

עליה בדרגה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)