ברכה לגיל 17

דף הבית » לכבוד מה הברכה? » ברכה לגיל 17

גיל משמעותי ומיוחד

גיל 17 הוא גיל משמעותי במיוחד. מדובר בשנה שמתחילה את סוף הנעורים, פותחת צוהר לקראת עולם הבגרות ומקרבת את בעל השמחה לסיום התיכון, לגיוס הצבאי ובקיצור – לעצמאות. בין אם מדובר בחבר קרוב, בן ואפילו בן דוד, נתינת ברכה מיוחדת לכבוד יום ההולדת ה-17 היא משמעותית ומרגשת וכמובן יכולה לעשות הרבה שמח על הלב. 

בברכה תכתבו על הדרך שעבר בשנותיו, על השנה המשמעותית האחרונה ועל החוויות שאתם עוד עתידים לעבור ביחד. בכתיבת הברכה אתם מוזמנים להיעזר בברכות היפות שריכזנו עבורכם. המון מזל טוב ובהצלחה!

ברכה לגיל 17

ברכה ליום הולדת 17 לבת

יום הולדת 17 זה לגמרי רציני סיום ההתבגרות ותחילת החיים יהי רצון שתפרחי ותעלי למעלה בכל התחומים שתרווי נחת את עצמך ואת ההורים תהיי מוקפת אהבה, חברות וחברים ובסוף כל יום תחייכי למלאכים.

ברכה ליום הולדת מאמא לבת 17

בתי היקרה והאהובה! היום את חוגגת 17 שנים מי יתן וכל חייך יהיו שלווים ויפים שכל השחור בחייך יהפוך ללבן ותזכי גם לימים צבעוניים, כמובן שתהיי בריאה ומוצלחת וכל סובביך ידעו ממך רק נחת.

ברכה ליום הולדת 17

17 יובלים עברו ואת חוגגת את החיים, ילדה מקסימה, קורנת ושמחה – מגיעה לך ליום הולדתך ברכה גדולה. הרבה הצלחה, בריאות וכושר התמדה, סבלנות וסובלנות והרבה קבלה, שתזכי לכל הטוב ולכל האהבה, תהיי מחושבת, אף פעם לא פזיזה, שימי לב – היום את כבר אישה.

ברכה לגיל 17

גיל 17 זהו גיל מיוחד, נחגוג אותו לך כולנו יחדיו, נאחל איחולים, נברך ברכות ונרקוד ריקודים, כל זה בשביל שחייך יהיו מאושרים. שתתבגרי בחוכמה, שתאהבי בעוצמה, שתשיגי בחייך כל מטרה, שתזכי לבריאות, הצלחה, חברים טובים זוגיות ואהבה.

ברכה ליום הולדת 17 לבן

שבע עשרה הוא גיל נחמד בו אתה רק בן שמונה עשרה כמעט אנחנו לך מאחלים שתזכה להכיר המון חברים חדשים שתלמד בזהירות את הכללים בכבישים שתדע להקשיב ולא רק לדבר שתתחיל להבין את העולם יותר ויותר מאחלים לך המון הצלחה ושתחיה עד מאה ועשרים שנה.

ברכה ליום הולדת לנכדה בת 17

נכדתנו היקרה עברו כבר שבע עשרה שנים נכדתנו האהובה שלחנו לך מלא איחולים שתדעי להנות מהדברים הקטנים ריח של פרחים וקולות של צחוק ילדים מאחלים לך רב הצלחה שלווה ואהבה תודה על מי שאת בשבילנו הפכת את העולם למושלם בעבורנו.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכה לגיל 50 – 59

ברכה לגיל 50 עד גיל 59

ברכות להולדת הבן

ברכה להולדת בן

ברכות להצלחה בטסט

ברכה לפני טסט

ברכות ליום טוב

ברכה ליום טוב

ברכות ליציאה לפנסיה

ברכה לפנסיה

ברכות לסיום לימודים

ברכה לתלמידה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)