ברכה לגיל 80 – 89

לימדו אותנו להיות אנשים טובים

הסבים והסבתות שלנו ליוו אותנו לאורך השנים ועזרו לנו להיות אנשים טובים יותר, סבלניים יותר ושמחים יותר. הם עזרו לנו כשהיה קשה ותמיד נתנו לנו ממתקים בשפע. שנות השמונים של אדם הן לא תמיד קלות. הגוף כבר מתחיל להיות עייף ונהיה קשה יותר לעשות את הדברים השגרתיים שתמיד היה לנו קל לעשות.

 ודווקא בתקופה כזאת, חשוב להזכיר לקרובים אלינו שגיל זה עניין של בחירה. לכבוד יום ההולדת של הסבא או הסבתא שלכם נחמד לכתוב ברכה יפה שנוגעת לנעורים שלהם ולאופי הצעיר ושוקק החיים שלהם. מוזמנים לקחת השראה מהברכות שכתבנו, מאחלים לכם המון בהצלחה!

ברכה לגיל 80 עד 89

ברכה ליום הולדת 80 לאישה

אשתי האהובה יום הולדת שמח מתרגש להיות לצידך כאן עכשיו ולאחל לך ביום הזה שבו את בת שמונים בריאות טובה נחת מהמשפחה ואריכות ימים מודה כל יום על הזכות להיות פה לצידך ועל כל יום נפלא במחיצתך.

ברכה לגיל 85

אנחנו הצעירים לפעמים מתביישים כשאנחנו רואים כמה מעט אנחנו יודעים ביחס אליך סבא, אבא יקר שבאמת מבין בכל מה שאפשר וביום ההולדת השמונים וחמש רוצים לנצל את ההזדמנות לאחל נחת, שקט ובריאות ולומר תודה על מה שאנחנו ממשיכים ללמוד מאיש שיודע הכל וגם קצת עוד.

ברכה לגיל שמונים

מזל טוב ליום ההולדת השמונים בריאות אושר ונחת מהילדים והנכדים ואם תביט מסביב תראה כמה הם גאים להיות המשפחה שלך, מחייכים ונרגשים תשמור על עצמך בשבילם יום הולדת שמונים שמח מכולם.

ברכה ליום הולדת 80 לאחות

אחותי האהובה שולח ברכה חמה ליום הולדת שמונים העגול שאת חוגגת השנה מי יתן ותהני עוד שנים בבריאות ושמחה מכל מה שבנית והקמת ומן המשפחה הנפלאה אוהב אותך מאד שמח להיות לך אח תמשיכי להיות נהדרת בדיוק כמו שאת.

ברכה לאמא ליום הולדת 80

היום את חוגגת יום הולדת 80! צעירה ברוחך, את מוכיחה לכולם שגיל זה רק מספר. 80 אביבים את מביאה את האור המיוחד שלך אל העולם – ותמיד תומכת בכולם. מאחוריך הישגים, הצלחות וגם אתגרים וכשלונות – מתוכם תמיד ידעת לצאת מחוזקת, ולהקים משפחה לתפארת. אמא יקרה, עכשיו נאחל לך מזל טוב, ילדים, נכדים ונינים – בריאות, שמחה ואריכות ימים.

ברכה לסבא לגיל 80

לסבא שלנו היקר שאותו אנחנו הכי אוהבים איזה כיף שאתה עדיין איתנו בין החיים בזכותך המשפחה ככה מאוחדת ושלמה ולא משנה מתי ואיך, אתה תמיד אתה מגיע לכל ארוחה מאחלים לך שתמיד תהיה בריא וחזק כמו שאתה אנחנו אוהבים אותך.

ברכה לגיל 80 לאבא

אבא שלנו היקר שהוא היום בן 80 איזה אבא מדהים אתה וכמה אתה אוהב את הנכדים אתה משקיע בכולנו מבלי לרצות שום דבר בחזרה ממלא את הלב של כולנו במלא אהבה אנחנו מאחלים לך שתמיד תהיה אדם שמח ומאושר כמו שאתה ושתדע שאנחנו תמיד פה בשבילך.

ברכה ליום הולדת 80 לאישה

אישה יקרה, היום את בת 80, כמה נפלא. תמשיכי להיות צעירה בנפשך ותשאירי אותנו תמיד בסביבתך. נאחל לך הרבה בריאות ואריכות ימים, שחייך ימשיכו להיות טובים ומאושרים. אוהבים המון ומחבקים, נתראה כאן שוב בגיל 90!

ברכה לבעל ליום הולדת 80

לבעלי, לאישי, לאהובי, אבן היסוד של המשפחה, הטוב ביותר עלי האדמה, תודה לך על זוגיות רבת שנים ומיוחדת במינה. שתזכה לבריאות ולאריכות ימים, שתישאר בליבך שמחת החיים, מזל טוב לך על יום הולדת שמונים, לעוד אין סוף רגעים מאושרים.

ברכה ליום הולדת 80 לחבר

חברי הוותיק, מזל טוב ליום הולדת שמונים, עברנו יחד יותר ממחצית החיים ורציתי לומר לך שאתה אדם מדהים! מאחל לך בריאות ואריכות ימים, שלא תרגיש תחושת פספוס לעולמים ושתהנה מכל רגע ותנצל את החיים. לחיי חוויות בלתי נשכחות, באהבה מחברך, שלל איחולים וברכות.

ברכה ליום הולדת 80 לאישה

יום הולדת 80, אנו לא מאמינים! חגיגה גדולה לאישה גדולה, ברכות ואיחולים והמון אהבה. אם לא הגשמת את כולם, זה הזמן להגשים חלומות ולהמשיך בנפשך צעירה להיות. שתישארי בריאה וחזקה, צלולה ומבריקה וזאת שאת כולנו תמיד מצחיקה. אוהבים המון – כל המשפחה.

ברכה לגיל 85

התאספנו כל השבט, לחגוג לך את יום ההולדת ה- 85, תמיד הוכחת שאתה משפחתי, חם ודואג לכולם וליום הולדת מיוחד זה, נאחל לך שתעשה כל מה שתרצה, שתישאר פעיל, חזק ובעל מרץ נעורים, שחייך ימשיכו להיות מלאים, בריאים ומאושרים.

ברכה לגיל שמונים

שמונים יובלים, הרבה יותר ממחצית החיים, מזל טוב ויום הולדת שמח, שיהיה לך יום מוצלח ופורח. שתצליח בכל ותהנה מהחיים, שתרווה נחת וגאווה מהילדים, בריאות ואריכות ימים, עד 120. כל ההזדמנויות עומדות בפתח, מאחלים מהלב שתישאר צעיר לנצח.

ברכה ליום הולדת 80 – לאחות

אחותי האהובה, את חוגגת שמונים יובלים, אני לא מאמינה. עברת בחייך כברת דרך ארוכה והבאת גאווה לכל המשפחה. שתזכי לעוד הרבה שנים של הצלחה, הנאה והגשמה, שתמשיכי בנפשך צעירה להיות וזכרי כי לפנייך 40 שנים לפחות! את יפה ומוכשרת, את האחות הכי נהדרת ואני אותך אוהבת ♥

ברכה ליום הולדת לגיל 80

אתה חוגג היום בשמחה 80 יובלים, 80 שנים של עשייה מרובה, עשייה שממלאה את כולנו גאווה. אתה אדם מיוחד, שנון, נעים ומכובד, כזה שמצליח להצחיק כל אחד. מאחלים לך בריאות, אריכות ימים, נחת ושלווה כל החיים. בברכות ואיחולים, הילדים.

ברכה ליום הולדת – אבא בן 80

80 שנים אתה בעולם, זוהי זכות עצומה לכולם, איש משכמו ומעלה, איש שהוא בעל ואבא. אבא שלנו, מזל טוב גדול ליום הולדת 80, שתזכה לצלילות, בריאות ואריכות ימים. שתצחק ותשמח כל ימי חייך, אנחנו הילדים – תמיד מאחוריך.

ברכה לגיל 80

גיל 80 זהו גיל מדהים, זוהי זכות גדולה להגיע לגילך, תהייה גאה ושמח על האדם שאתה. אנחנו מאחלים לך אריכות ימים, בריאות ושמחה. שתדע שכל גיל הוא זמן להגשים חלומות ולהשיג כל מטרה אז מאחלים לך מזל טוב והרבה הצלחה.

ברכה יום הולדת 80 לסבתא

סבתא יקרה זה הזמן לומר תודה על מה שהיית עבורנו על חום ודאגה שהרעפת עלינו לא נשכח את המטעמים שהכנת את המתנות שלתת לא שכחת עברו כבר שמונה עשורים ואנו לך אהבה רוחשים את כל האיחולים כבר קיבלת מכולם אנו נאחל שתמשיכי להיות הסבתא המושלמת בעולם.

ברכה לסבא בן 80

סבא הגעת לגיל גבורות אתה הסבא הכי מושלם שיכול להיות לקחת אותנו ללימודים פינקת בממתקים טעימים סבא היקר מה לך נאחל שלא איחלנו לך סבא אתה יודע שכבר נעשה הכל למענך סבא יש לנו בקשה שרק תמשיך להיות כמו שאתה.

ברכה ליום הולדת גיל 80

הגעת לגבורות שמונים שנים אנחנו כל כך נרגשים שולחים לך זר של פרחים באמתחתנו איחולים רבים שתהנה מהילדים וגם מהנכדים שתהא דרכך סוגה בשושנים שתגלה אהבות אחרות שתהנה מהתחלות חדשות שתדע להיעזר ולא רק לעזור לאחרים שתחיה עד מאה ועשרים.

ברכה לסבתא בת 80

סבתא יקרה שמונים שנים חלפו סבתא אהובה שמונים שנה עברו בנית בית ילדיך ונכדיך כשתילי הזית תודה על אוכל טעים על טלפון בנושאים שונים על גילוי סודות על הריב בין הנכדים לנכדות תודה על מה שאת בשבילנו תודה שאת איתנו.

ברכה ליום הולדת 80 לסבא

לסבא היקר באדם! שורש המשפחה היפה -הוא אתה לרגל כניסתך לעשור התשיעי של חייך לך אאחל שתמשיך להיות בשבילנו חזק ומחכים שתשמח כל חייך בלב וגופך יהיה בריא ושלו.

ברכה ליום הולדת שמונים לאישה

יום הולדת שמונים עברו שמונה עשורים את בטח מרוצה וחשה גאווה על הצלחות בעבודה על משפחה שמחה לא ידענו מה לך אפשר לאחל פחדנו שנתבלבל אבל בכל זאת שולחים לך זר ברכות הלוואי ותוכלי להגשים משאלות שתחיי באושר ועושר עוד שנים רבות.

ברכה לבעל ליום הולדת 80

יום הולדת 80 הוא לא חגיגה הוא תחילתה של תקופה חדשה תקופה שבה כלו כל הכוחות הנכדים גדלו הנכדות את הבית עוזבות ואתה ממשיך להיות עם כח במותניים להביט בשמחה אל השמיים בעל יקר שתמיד תהיה מאושר שתצליח להגשים משאלות ולהצליח במעשים שתמיד תהיה מוקף באנשים אהובים.

אם לא מצאת, תמיד תוכל לחפש ברכה ספציפית:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחפש מתנה לגיל 80 - 89 ?

בקבוק וויסקי וכוסות עם חריטה אישית