ברכה לגיל 80 – 89

דף הבית » לכבוד מה הברכה? » ברכה לגיל 80 – 89

לימדו אותנו להיות אנשים טובים

הסבים והסבתות שלנו ליוו אותנו לאורך השנים ועזרו לנו להיות אנשים טובים יותר, סבלניים יותר ושמחים יותר. הם עזרו לנו כשהיה קשה ותמיד נתנו לנו ממתקים בשפע. שנות השמונים של אדם הן לא תמיד קלות. הגוף כבר מתחיל להיות עייף ונהיה קשה יותר לעשות את הדברים השגרתיים שתמיד היה לנו קל לעשות.

 ודווקא בתקופה כזאת, חשוב להזכיר לקרובים אלינו שגיל זה עניין של בחירה. לכבוד יום ההולדת של הסבא או הסבתא שלכם נחמד לכתוב ברכה יפה שנוגעת לנעורים שלהם ולאופי הצעיר ושוקק החיים שלהם. מוזמנים לקחת השראה מהברכות שכתבנו, מאחלים לכם המון בהצלחה!

ברכה לגיל 80 עד 89

ברכה לסבתא בת 80

סבתא יקרה שמונים שנים חלפו סבתא אהובה שמונים שנה עברו בנית בית ילדיך ונכדיך כשתילי הזית תודה על אוכל טעים על טלפון בנושאים שונים על גילוי סודות על הריב בין הנכדים לנכדות תודה על מה שאת בשבילנו תודה שאת איתנו.

ברכה ליום הולדת 80 – לאחות

אחותי האהובה, את חוגגת שמונים שנים, אני לא מאמינה. עברת בחייך כברת דרך ארוכה והבאת גאווה לכל המשפחה. שתזכי לעוד הרבה שנים של הצלחה, הנאה והגשמה, שתמשיכי בנפשך צעירה להיות וזכרי כי לפנייך 40 שנים לפחות! את יפה ומוכשרת, את האחות הכי נהדרת ואני אותך אוהבת ♥

ברכה לבעל ליום הולדת 80

יום הולדת 80 הוא לא חגיגה הוא תחילתה של תקופה חדשה תקופה שבה כלו כל הכוחות הנכדים גדלו הנכדות את הבית עוזבות ואתה ממשיך להיות עם כח במותניים להביט בשמחה אל השמיים בעל יקר שתמיד תהיה מאושר שתצליח להגשים משאלות ולהצליח במעשים שתמיד תהיה מוקף באנשים אהובים.

ברכה ליום הולדת 80 לאישה

אשתי האהובה יום הולדת שמח מתרגש להיות לצידך כאן עכשיו ולאחל לך ביום הזה שבו את בת שמונים בריאות טובה נחת מהמשפחה ואריכות ימים מודה כל יום על הזכות להיות פה לצידך ועל כל יום נפלא במחיצתך.

ברכה ליום הולדת 80 לאישה

אישה יקרה, היום את בת 80, כמה נפלא. תמשיכי להיות צעירה בנפשך ותשאירי אותנו תמיד בסביבתך. נאחל לך הרבה בריאות ואריכות ימים, שחייך ימשיכו להיות טובים ומאושרים. אוהבים המון ומחבקים, נתראה כאן שוב בגיל 90!

ברכה לגיל שמונים

מזל טוב ליום ההולדת השמונים בריאות אושר ונחת מהילדים והנכדים ואם תביט מסביב תראה כמה הם גאים להיות המשפחה שלך, מחייכים ונרגשים תשמור על עצמך בשבילם יום הולדת שמונים שמח מכולם.

ברכה ליום הולדת 80 לאחות

אחותי האהובה שולח ברכה חמה ליום הולדת שמונים העגול שאת חוגגת השנה מי יתן ותהני עוד שנים בבריאות ושמחה מכל מה שבנית והקמת ומן המשפחה הנפלאה אוהב אותך מאד שמח להיות לך אח תמשיכי להיות נהדרת בדיוק כמו שאת.

ברכה לגיל 85

אנחנו הצעירים לפעמים מתביישים כשאנחנו רואים כמה מעט אנחנו יודעים ביחס אליך סבא, אבא יקר שבאמת מבין בכל מה שאפשר וביום ההולדת השמונים וחמש רוצים לנצל את ההזדמנות לאחל נחת, שקט ובריאות ולומר תודה על מה שאנחנו ממשיכים ללמוד מאיש שיודע הכל וגם קצת עוד.

ברכה לגיל שמונים

שמונים שנים, הרבה יותר ממחצית החיים, מזל טוב ויום הולדת שמח, שיהיה לך יום מוצלח ופורח. שתצליח בכל ותהנה מהחיים, שתרווה נחת וגאווה מהילדים, בריאות ואריכות ימים, עד 120. כל ההזדמנויות עומדות בפתח, מאחלים מהלב שתישאר צעיר לנצח.

ברכה יום הולדת 80 לסבתא

סבתא יקרה זה הזמן לומר תודה על מה שהיית עבורנו על חום ודאגה שהרעפת עלינו לא נשכח את המטעמים שהכנת את המתנות שלתת לא שכחת עברו כבר שמונה עשורים ואנו לך אהבה רוחשים את כל האיחולים כבר קיבלת מכולם אנו נאחל שתמשיכי להיות הסבתא המושלמת בעולם.

ברכה ליום הולדת לגיל 80

אתה חוגג היום בשמחה 80 שנים, 80 שנים של עשייה מרובה, עשייה שממלאה את כולנו גאווה. אתה אדם מיוחד, שנון, נעים ומכובד, כזה שמצליח להצחיק כל אחד. מאחלים לך בריאות, אריכות ימים, נחת ושלווה כל החיים. בברכות ואיחולים, הילדים.

ברכה ליום הולדת גיל 80

הגעת לגבורות שמונים שנים אנחנו כל כך נרגשים שולחים לך זר של פרחים באמתחתנו איחולים רבים שתהנה מהילדים וגם מהנכדים שתהא דרכך סוגה בשושנים שתגלה אהבות אחרות שתהנה מהתחלות חדשות שתדע להיעזר ולא רק לעזור לאחרים שתחיה עד מאה ועשרים.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכה לגיל 18

ברכה לגיל 18

ברכות להולדת הבן

ברכה להולדת בן

ברכות לחתונת הזהב | ברכות לחתונת הכסף

ברכה ליום נישואין

ברכות לראש חודש

ברכה לחודש טוב

ברכות ליום ראשון

ברכה ליום ראשון

ברכות לגיוס

ברכה לחייל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)