ברכה לגיל 80 – 89

ברכה לגיל 80 - 89 - ברכות ליום הולדת 80 עד 89

דף הבית » לכבוד מה הברכה? » ברכה לגיל 80 – 89

הסבים והסבתות שלנו ליוו אותנו לאורך השנים ועזרו לנו להיות אנשים טובים יותר, סבלניים יותר ושמחים יותר. הם עזרו לנו כשהיה קשה ותמיד נתנו לנו ממתקים בשפע. שנות השמונים של אדם הן לא תמיד קלות. הגוף כבר מתחיל להיות עייף ונהיה קשה יותר לעשות את הדברים השגרתיים שתמיד היה לנו קל לעשות.

 ודווקא בתקופה כזאת, חשוב להזכיר לקרובים אלינו שגיל זה עניין של בחירה. לכבוד יום ההולדת של הסבא או הסבתא שלכם נחמד לכתוב ברכה יפה שנוגעת לנעורים שלהם ולאופי הצעיר ושוקק החיים שלהם. מוזמנים לקחת השראה מהברכות שכתבנו, מאחלים לכם המון בהצלחה!

ברכה לגיל 80 עד 89

ברכה לגיל 85

אנחנו הצעירים לפעמים מתביישים כשאנחנו רואים כמה מעט אנחנו יודעים ביחס אליך סבא, אבא יקר שבאמת מבין בכל מה שאפשר וביום ההולדת השמונים וחמש רוצים לנצל את ההזדמנות לאחל נחת, שקט ובריאות ולומר תודה על מה שאנחנו ממשיכים ללמוד מאיש שיודע הכל וגם קצת עוד.

ברכה לגיל 80 לאבא

אבא שלנו היקר שהוא היום בן 80 איזה אבא מדהים אתה וכמה אתה אוהב את הנכדים אתה משקיע בכולנו מבלי לרצות שום דבר בחזרה ממלא את הלב של כולנו במלא אהבה אנחנו מאחלים לך שתמיד תהיה אדם שמח ומאושר כמו שאתה ושתדע שאנחנו תמיד פה בשבילך.

ברכה לבעל ליום הולדת 80

יום הולדת 80 הוא לא חגיגה הוא תחילתה של תקופה חדשה תקופה שבה כלו כל הכוחות הנכדים גדלו הנכדות את הבית עוזבות ואתה ממשיך להיות עם כח במותניים להביט בשמחה אל השמיים בעל יקר שתמיד תהיה מאושר שתצליח להגשים משאלות ולהצליח במעשים שתמיד תהיה מוקף באנשים אהובים.

ברכה ליום הולדת 80 לחבר

חברי הוותיק, מזל טוב ליום הולדת שמונים, עברנו יחד יותר ממחצית החיים ורציתי לומר לך שאתה אדם מדהים! מאחל לך בריאות ואריכות ימים, שלא תרגיש תחושת פספוס לעולמים ושתהנה מכל רגע ותנצל את החיים. לחיי חוויות בלתי נשכחות, באהבה מחברך, שלל איחולים וברכות.

ברכה ליום הולדת גיל 80

הגעת לגבורות שמונים שנים אנחנו כל כך נרגשים שולחים לך זר של פרחים באמתחתנו איחולים רבים שתהנה מהילדים וגם מהנכדים שתהא דרכך סוגה בשושנים שתגלה אהבות אחרות שתהנה מהתחלות חדשות שתדע להיעזר ולא רק לעזור לאחרים שתחיה עד מאה ועשרים.

ברכה ליום הולדת 80 לאחות

אחותי האהובה שולח ברכה חמה ליום הולדת שמונים העגול שאת חוגגת השנה מי יתן ותהני עוד שנים בבריאות ושמחה מכל מה שבנית והקמת ומן המשפחה הנפלאה אוהב אותך מאד שמח להיות לך אח תמשיכי להיות נהדרת בדיוק כמו שאת.

ברכה ליום הולדת 80 – לאחות

אחותי האהובה, את חוגגת שמונים שנים, אני לא מאמינה. עברת בחייך כברת דרך ארוכה והבאת גאווה לכל המשפחה. שתזכי לעוד הרבה שנים של הצלחה, הנאה והגשמה, שתמשיכי בנפשך צעירה להיות וזכרי כי לפנייך 40 שנים לפחות! את יפה ומוכשרת, את האחות הכי נהדרת ואני אותך אוהבת ♥

ברכה לגיל שמונים

מזל טוב ליום ההולדת השמונים בריאות אושר ונחת מהילדים והנכדים ואם תביט מסביב תראה כמה הם גאים להיות המשפחה שלך, מחייכים ונרגשים תשמור על עצמך בשבילם יום הולדת שמונים שמח מכולם.

ברכה ליום הולדת 80 לאישה

אישה יקרה, היום את בת 80, כמה נפלא. תמשיכי להיות צעירה בנפשך ותשאירי אותנו תמיד בסביבתך. נאחל לך הרבה בריאות ואריכות ימים, שחייך ימשיכו להיות טובים ומאושרים. אוהבים המון ומחבקים, נתראה כאן שוב בגיל 90!

ברכה לגיל 80

גיל 80 זהו גיל מדהים, זוהי זכות גדולה להגיע לגילך, תהייה גאה ושמח על האדם שאתה. אנחנו מאחלים לך אריכות ימים, בריאות ושמחה. שתדע שכל גיל הוא זמן להגשים חלומות ולהשיג כל מטרה אז מאחלים לך מזל טוב והרבה הצלחה.

ברכה לבעל ליום הולדת 80

לבעלי, לאישי, לאהובי, אבן היסוד של המשפחה, הטוב ביותר עלי האדמה, תודה לך על זוגיות רבת שנים ומיוחדת במינה. שתזכה לבריאות ולאריכות ימים, שתישאר בליבך שמחת החיים, מזל טוב לך על יום הולדת שמונים, לעוד אין סוף רגעים מאושרים.

ברכה ליום הולדת לגיל 80

אתה חוגג היום בשמחה 80 שנים, 80 שנים של עשייה מרובה, עשייה שממלאה את כולנו גאווה. אתה אדם מיוחד, שנון, נעים ומכובד, כזה שמצליח להצחיק כל אחד. מאחלים לך בריאות, אריכות ימים, נחת ושלווה כל החיים. בברכות ואיחולים, הילדים.

שאלות נפוצות על ברכה לגיל 80 – 89

כמובן, באתר שלנו תוכלו להנות ממגוון ברכה לגיל 80 – 89 לגמרי בחינם וללא עלות כלל, באהבה מאיתנו אליכם.
אתם מוזמנים לבצע שימוש אישי בברכה לגיל 80 – 89 שתמצאו בעמוד זה להנאתכם.
כמובן, אנחנו תמיד מחפשים להוסיף מידע נוסף שיעזור לגולשים שלנו. אם יש לכם ברכה לגיל 80 – 89 שלא נמצאות בעמוד זה ותרצו להוסיף אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות האתר ונשמח להוסיף למאגר.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות ליום המשפחה

ברכה ליום המשפחה

ברכה לגיל 90 – 100

ברכה לגיל 90 עד גיל 100

ברכות לפני ניתוח

ברכה לפני ניתוח

ברכות לשבוע טוב

ברכה לשבוע טוב

ברכות לפורים

ברכה לפורים

ברכות למסיבת רווקות

ברכה למסיבת רווקות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך בתשלום שלח לי הודעה ונדבר :)