ברכה לגיל 80 – 89

דף הבית » לכבוד מה הברכה? » ברכה לגיל 80 – 89

לימדו אותנו להיות אנשים טובים

הסבים והסבתות שלנו ליוו אותנו לאורך השנים ועזרו לנו להיות אנשים טובים יותר, סבלניים יותר ושמחים יותר. הם עזרו לנו כשהיה קשה ותמיד נתנו לנו ממתקים בשפע. שנות השמונים של אדם הן לא תמיד קלות. הגוף כבר מתחיל להיות עייף ונהיה קשה יותר לעשות את הדברים השגרתיים שתמיד היה לנו קל לעשות.

 ודווקא בתקופה כזאת, חשוב להזכיר לקרובים אלינו שגיל זה עניין של בחירה. לכבוד יום ההולדת של הסבא או הסבתא שלכם נחמד לכתוב ברכה יפה שנוגעת לנעורים שלהם ולאופי הצעיר ושוקק החיים שלהם. מוזמנים לקחת השראה מהברכות שכתבנו, מאחלים לכם המון בהצלחה!

ברכה לגיל 80 עד 89

ברכה לסבא לגיל 80

לסבא שלנו היקר שאותו אנחנו הכי אוהבים איזה כיף שאתה עדיין איתנו בין החיים בזכותך המשפחה ככה מאוחדת ושלמה ולא משנה מתי ואיך, אתה תמיד אתה מגיע לכל ארוחה מאחלים לך שתמיד תהיה בריא וחזק כמו שאתה אנחנו אוהבים אותך.

ברכה לאמא ליום הולדת 80

היום את חוגגת יום הולדת 80! צעירה ברוחך, את מוכיחה לכולם שגיל זה רק מספר. 80 אביבים את מביאה את האור המיוחד שלך אל העולם – ותמיד תומכת בכולם. מאחוריך הישגים, הצלחות וגם אתגרים וכשלונות – מתוכם תמיד ידעת לצאת מחוזקת, ולהקים משפחה לתפארת. אמא יקרה, עכשיו נאחל לך מזל טוב, ילדים, נכדים ונינים – בריאות, שמחה ואריכות ימים.

ברכה לגיל 80 לאבא

אבא שלנו היקר שהוא היום בן 80 איזה אבא מדהים אתה וכמה אתה אוהב את הנכדים אתה משקיע בכולנו מבלי לרצות שום דבר בחזרה ממלא את הלב של כולנו במלא אהבה אנחנו מאחלים לך שתמיד תהיה אדם שמח ומאושר כמו שאתה ושתדע שאנחנו תמיד פה בשבילך.

ברכה ליום הולדת 80 לחבר

חברי הוותיק, מזל טוב ליום הולדת שמונים, עברנו יחד יותר ממחצית החיים ורציתי לומר לך שאתה אדם מדהים! מאחל לך בריאות ואריכות ימים, שלא תרגיש תחושת פספוס לעולמים ושתהנה מכל רגע ותנצל את החיים. לחיי חוויות בלתי נשכחות, באהבה מחברך, שלל איחולים וברכות.

ברכה ליום הולדת 80 לאחות

אחותי האהובה שולח ברכה חמה ליום הולדת שמונים העגול שאת חוגגת השנה מי יתן ותהני עוד שנים בבריאות ושמחה מכל מה שבנית והקמת ומן המשפחה הנפלאה אוהב אותך מאד שמח להיות לך אח תמשיכי להיות נהדרת בדיוק כמו שאת.

ברכה ליום הולדת 80 לסבא

לסבא היקר באדם! שורש המשפחה היפה -הוא אתה לרגל כניסתך לעשור התשיעי של חייך לך אאחל שתמשיך להיות בשבילנו חזק ומחכים שתשמח כל חייך בלב וגופך יהיה בריא ושלו.

ברכה לגיל שמונים

מזל טוב ליום ההולדת השמונים בריאות אושר ונחת מהילדים והנכדים ואם תביט מסביב תראה כמה הם גאים להיות המשפחה שלך, מחייכים ונרגשים תשמור על עצמך בשבילם יום הולדת שמונים שמח מכולם.

ברכה לגיל 80

גיל 80 זהו גיל מדהים, זוהי זכות גדולה להגיע לגילך, תהייה גאה ושמח על האדם שאתה. אנחנו מאחלים לך אריכות ימים, בריאות ושמחה. שתדע שכל גיל הוא זמן להגשים חלומות ולהשיג כל מטרה אז מאחלים לך מזל טוב והרבה הצלחה.

ברכה ליום הולדת 80 לאישה

אישה יקרה, היום את בת 80, כמה נפלא. תמשיכי להיות צעירה בנפשך ותשאירי אותנו תמיד בסביבתך. נאחל לך הרבה בריאות ואריכות ימים, שחייך ימשיכו להיות טובים ומאושרים. אוהבים המון ומחבקים, נתראה כאן שוב בגיל 90!

ברכה לסבתא בת 80

סבתא יקרה שמונים שנים חלפו סבתא אהובה שמונים שנה עברו בנית בית ילדיך ונכדיך כשתילי הזית תודה על אוכל טעים על טלפון בנושאים שונים על גילוי סודות על הריב בין הנכדים לנכדות תודה על מה שאת בשבילנו תודה שאת איתנו.

ברכה לבעל ליום הולדת 80

יום הולדת 80 הוא לא חגיגה הוא תחילתה של תקופה חדשה תקופה שבה כלו כל הכוחות הנכדים גדלו הנכדות את הבית עוזבות ואתה ממשיך להיות עם כח במותניים להביט בשמחה אל השמיים בעל יקר שתמיד תהיה מאושר שתצליח להגשים משאלות ולהצליח במעשים שתמיד תהיה מוקף באנשים אהובים.

ברכה ליום הולדת – אבא בן 80

80 שנים אתה בעולם, זוהי זכות עצומה לכולם, איש משכמו ומעלה, איש שהוא בעל ואבא. אבא שלנו, מזל טוב גדול ליום הולדת 80, שתזכה לצלילות, בריאות ואריכות ימים. שתצחק ותשמח כל ימי חייך, אנחנו הילדים – תמיד מאחוריך.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות למסיבת רווקות

ברכה למסיבת רווקות

ברכות ליום רביעי

ברכה ליום רביעי

ברכות לעיד אל פיטר

ברכה לעיד אל פיטר

ברכות לחנוכת בית | ברכות לבית חדש

ברכה לחנוכת בית

ברכות מזל טוב לאירועים מיוחדים

ברכות מזל טוב לאירועים מיוחדים

ברכות לכיתה א

ברכה לכיתה א

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)