ברכה לגיל 80 – 89

ברכה לגיל 80 - 89 - ברכות ליום הולדת 80 עד 89

דף הבית » לכבוד מה הברכה? » ברכה לגיל 80 – 89

הסבים והסבתות שלנו ליוו אותנו לאורך השנים ועזרו לנו להיות אנשים טובים יותר, סבלניים יותר ושמחים יותר. הם עזרו לנו כשהיה קשה ותמיד נתנו לנו ממתקים בשפע. שנות השמונים של אדם הן לא תמיד קלות. הגוף כבר מתחיל להיות עייף ונהיה קשה יותר לעשות את הדברים השגרתיים שתמיד היה לנו קל לעשות.

 ודווקא בתקופה כזאת, חשוב להזכיר לקרובים אלינו שגיל זה עניין של בחירה. לכבוד יום ההולדת של הסבא או הסבתא שלכם נחמד לכתוב ברכה יפה שנוגעת לנעורים שלהם ולאופי הצעיר ושוקק החיים שלהם. מוזמנים לקחת השראה מהברכות שכתבנו, מאחלים לכם המון בהצלחה!

ברכה לגיל 80 עד 89

ברכה לגיל 85

התאספנו כל השבט, לחגוג לך את יום ההולדת ה- 85, תמיד הוכחת שאתה משפחתי, חם ודואג לכולם וליום הולדת מיוחד זה, נאחל לך שתעשה כל מה שתרצה, שתישאר פעיל, חזק ובעל מרץ נעורים, שחייך ימשיכו להיות מלאים, בריאים ומאושרים.

ברכה לסבא לגיל 80

לסבא שלנו היקר שאותו אנחנו הכי אוהבים איזה כיף שאתה עדיין איתנו בין החיים בזכותך המשפחה ככה מאוחדת ושלמה ולא משנה מתי ואיך, אתה תמיד אתה מגיע לכל ארוחה מאחלים לך שתמיד תהיה בריא וחזק כמו שאתה אנחנו אוהבים אותך.

ברכה לסבתא בת 80

סבתא יקרה שמונים שנים חלפו סבתא אהובה שמונים שנה עברו בנית בית ילדיך ונכדיך כשתילי הזית תודה על אוכל טעים על טלפון בנושאים שונים על גילוי סודות על הריב בין הנכדים לנכדות תודה על מה שאת בשבילנו תודה שאת איתנו.

ברכה ליום הולדת 80 לאישה

יום הולדת 80, אנו לא מאמינים! חגיגה גדולה לאישה גדולה, ברכות ואיחולים והמון אהבה. אם לא הגשמת את כולם, זה הזמן להגשים חלומות ולהמשיך בנפשך צעירה להיות. שתישארי בריאה וחזקה, צלולה ומבריקה וזאת שאת כולנו תמיד מצחיקה. אוהבים המון – כל המשפחה.

ברכה ליום הולדת 80 לאישה

אשתי האהובה יום הולדת שמח מתרגש להיות לצידך כאן עכשיו ולאחל לך ביום הזה שבו את בת שמונים בריאות טובה נחת מהמשפחה ואריכות ימים מודה כל יום על הזכות להיות פה לצידך ועל כל יום נפלא במחיצתך.

ברכה לגיל 85

אנחנו הצעירים לפעמים מתביישים כשאנחנו רואים כמה מעט אנחנו יודעים ביחס אליך סבא, אבא יקר שבאמת מבין בכל מה שאפשר וביום ההולדת השמונים וחמש רוצים לנצל את ההזדמנות לאחל נחת, שקט ובריאות ולומר תודה על מה שאנחנו ממשיכים ללמוד מאיש שיודע הכל וגם קצת עוד.

ברכה לבעל ליום הולדת 80

יום הולדת 80 הוא לא חגיגה הוא תחילתה של תקופה חדשה תקופה שבה כלו כל הכוחות הנכדים גדלו הנכדות את הבית עוזבות ואתה ממשיך להיות עם כח במותניים להביט בשמחה אל השמיים בעל יקר שתמיד תהיה מאושר שתצליח להגשים משאלות ולהצליח במעשים שתמיד תהיה מוקף באנשים אהובים.

ברכה ליום הולדת 80 לאישה

אישה יקרה, היום את בת 80, כמה נפלא. תמשיכי להיות צעירה בנפשך ותשאירי אותנו תמיד בסביבתך. נאחל לך הרבה בריאות ואריכות ימים, שחייך ימשיכו להיות טובים ומאושרים. אוהבים המון ומחבקים, נתראה כאן שוב בגיל 90!

ברכה יום הולדת 80 לסבתא

סבתא יקרה זה הזמן לומר תודה על מה שהיית עבורנו על חום ודאגה שהרעפת עלינו לא נשכח את המטעמים שהכנת את המתנות שלתת לא שכחת עברו כבר שמונה עשורים ואנו לך אהבה רוחשים את כל האיחולים כבר קיבלת מכולם אנו נאחל שתמשיכי להיות הסבתא המושלמת בעולם.

ברכה ליום הולדת גיל 80

הגעת לגבורות שמונים שנים אנחנו כל כך נרגשים שולחים לך זר של פרחים באמתחתנו איחולים רבים שתהנה מהילדים וגם מהנכדים שתהא דרכך סוגה בשושנים שתגלה אהבות אחרות שתהנה מהתחלות חדשות שתדע להיעזר ולא רק לעזור לאחרים שתחיה עד מאה ועשרים.

ברכה לאמא ליום הולדת 80

היום את חוגגת יום הולדת 80! צעירה ברוחך, את מוכיחה לכולם שגיל זה רק מספר. 80 אביבים את מביאה את האור המיוחד שלך אל העולם – ותמיד תומכת בכולם. מאחוריך הישגים, הצלחות וגם אתגרים וכשלונות – מתוכם תמיד ידעת לצאת מחוזקת, ולהקים משפחה לתפארת. אמא יקרה, עכשיו נאחל לך מזל טוב, ילדים, נכדים ונינים – בריאות, שמחה ואריכות ימים.

ברכה לגיל שמונים

מזל טוב ליום ההולדת השמונים בריאות אושר ונחת מהילדים והנכדים ואם תביט מסביב תראה כמה הם גאים להיות המשפחה שלך, מחייכים ונרגשים תשמור על עצמך בשבילם יום הולדת שמונים שמח מכולם.

שאלות נפוצות על ברכה לגיל 80 – 89

כמובן, באתר שלנו תוכלו להנות ממגוון ברכה לגיל 80 – 89 לגמרי בחינם וללא עלות כלל, באהבה מאיתנו אליכם.
אתם מוזמנים לבצע שימוש אישי בברכה לגיל 80 – 89 שתמצאו בעמוד זה להנאתכם.
כמובן, אנחנו תמיד מחפשים להוסיף מידע נוסף שיעזור לגולשים שלנו. אם יש לכם ברכה לגיל 80 – 89 שלא נמצאות בעמוד זה ותרצו להוסיף אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות האתר ונשמח להוסיף למאגר.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות לאירוסין

ברכה לחתונת הזהב

ברכות לחג הקורבן

ברכה לחג הקורבן

ברכות לגיוס

ברכה לחייל

ברכות לחתונה

כתיבת ברכה לחתונה

ברכות לחנוכת בית | ברכות לבית חדש

ברכה לחנוכת בית

ברכות לכיתה א

ברכה לכיתה א

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך בתשלום שלח לי הודעה ונדבר :)