ברכות לבן

ברכה לבן האהוב שלכם!

כולם אומרים לכם כל הזמן שהוא ילד מיוחד ואתכם זה לא ממש מפתיע – אתם יודעים כבר הרבה זמן שהבן שלכם הוא אחד מסוגו. הוא זריז, חכם ובעל מוטיבציה ללמוד ולהתפתח בעולם. הוא לא יודע מה הוא רוצה לעשות בעתיד אבל אתכם זה לא באמת מטריד, הוא הרי בחור שיצליח בכל תחום שיבחר לעצמו. 

לכבוד יום ההולדת שלו החלטתם לעשות ארוחה משפחתית גדולה עם בני הדודים והסבים והסבתות ולכם נשארה רק תהיה אחת – מה נכתוב לו בברכה? בשביל לעזור לכם עם הקושי בבחירת המילים הנכונות, ריכזנו עבורכם ברכות מקסימות לבן. שיהיה לכם מזל טוב ובהצלחה!

ברכה לבן

ברכה לבר מצווה מאבא

בן יקר שלי, גבר שלי, בפתח השער בין ילדות ונעורים אתה עומד יפה וחזק ואני, מההתרגשות, אין לי מילים. שתמיד תעמוד יציב מול כל מכשול, ותזכור שאבא תמיד פה לעזור. שתצליח בכל מעשה ידייך, תחייך, תשמח ותאהב את משפחתך וחברייך. שתאמין בעצמך ותשאף לפסגות ותנהג בכבוד בכל הבריות. שתהנה מהחיים ותהיה מוקף באהבה, ותזכור תמיד שאבא אוהב אותך.

ברכה מאמא לבן לבר המצווה

בני היקר, רק אתמול היית ילד, והנה הגעת לגיל בר מצווה, ברצוני לאחל לך שפע ברכות עם המון אהבה, שתהיה בריא, חזק ומאושר, שתצליח בכל דרך שתבחר, שתתגבר בקלות על כל קושי, שתיהנה ותשמח, מאחלת מכל הלב – אמא, האוהבת אותך כל כך.

ברכה ליום הולדת לבן הבכור

בננו הבכור, יום הולדת שמח ומאושר, נולדת ראשון ואתה מקדים בכל דבר, לימדת אותנו פרק חשוב בחיים שנשמור מכל משמר, איתך גדלנו והתפתחנו ולמדנו איך להיות הורים, ובזכותך אנו מאוד מאושרים. מאחלים באהבה שתגדל בבריאות, בהצלחה ובשמחה, ותביא הרבה נחת לכל המשפחה.

ברכה לקבלת תעודת זהות

ברכות לרגל קבלת תעודת הזהות! ביום המרגש הזה יש גם אחריות, הפכת מנער/ה לאזרח/ית במדינת ישראל האהובה, אך דע/י שעם כל זכות מגיעה גם חובה. זכור/י שדורות רבים חיכו ונלחמו עבור רגע זה הנפלא, כי להיות ישראלי/ת זה מקור לגאווה גדולה.

ברכה ליום הולדת בן 7

יום הולדת שבע שמח ילד שלנו המון חיבוקים ונשיקות מכולנו אוהבים אותך עד השמים ובחזרה פשוט כי אתה ילד מקסים נורא תמשיך להיות שמח וחכם מאבא אמא ואחים גם.

ברכה לגיל 16 לבן

שש עשרה זה כבר שלב אחר בחיים מהיום אתה כבר גדול ולא מהילדים גאים בך כל כך, בכמה שאתה מקסים אוהבים מכל הלב ומאד מתרגשים לאחל לך ביום ההולדת הזה ורק רוצים לבקש שתמשיך להיות הבן הכי טוב שיש.

ברכה מיוחדת ליום הולדת לאח

אח שלי, אני יודע שלא תמיד אני קל והאמת היא שרוב הזמן אני קצת בלתי נסבל אבל היום אני לוקח לרגע הפסקה כדי להגיד לך אחי שאני אוהב אותך שיהיה לך יום הולדת שמח ובמשך כל השנה בריאות, אושר וקצת שקט מאח שלך שהוא לפעמים… קרציה.

ברכה ליום הולדת 16 לבן

בן יקר שלנו, נדמה שרק לפני רגע נולדת, ועכשיו אתה כבר 16 מתוק. אתה מתבגר, כובש פסגות ומתמודד בגאווה עם אתגרים ובעיות. בכל מקום שאתה מגיע אוסף סביבך מעגל של חברים וזה בן יקר שלנו, עושה אותנו מאד גאים. מזל טוב ליום הולדתך, ותדע שתמיד נהיה כאן בשבילך.

ברכה לבן לגיל 15

מה אפשר לאחל לנער מקסים שיש לו כבר הכל? שפע של אהבה, אושר, אור ובילויים עם חברים שימשיכו לאהוב אותך המורים ושתמשיך להיות הילד הכי אהוב על ההורים שתגדל ותהנה מגיל ההתבגרות ושתמיד תישאר ילד כזה שמח עם רוח שטות.

ברכה לבן לגיל מצוות

גיל מצוות זה גיל שלא בא ברגל יש סביבו הרבה אחריות אתה בן לילה הופך מילד לנער בגיל ההתבגרות מאחלים לך שתהנה מהגיל המרענן ומהתקופה החדשה שתשקיע בלימודים ושתמצא אהבה גדולה שתהנה ותכייף עם החברים ושלא תשכח להמשיך ולכבד את ההורים.

ברכה לבן לגיל 16

המון מזל טוב לכבוד יום הולדתך השש עשרה אתה בשיא של גיל ההתבגרות לפעמים זה מרגיש קשה אבל ללא ספק שאתה רק בהתפתחות מאחלים לך שתנצל כל רגע וכל דקה שתהיה מוקף בחברים ושתמצא חברה יום הולדת שמח ומאושר ועד 120 שנה!

ברכה ליום הולדת 15 לבן

בני היקר, איך גדלת בשנה! מבלי לשים לב אתה גודל לי מול העיניים לפני שניה היית ילד ועכשיו אתה נער בוגר שעושה את הכל בלי לחשוב פעמיים החיים עוד לפנייך ואני צופה לך הצלחה גדולה רק אאחל לך שתמיד תהיה בך את התשוקה ליזום, לעשות ולחלום בגדול ותזכור שאמא שלך אוהבת אותך יותר מהכל!

ברכה לבר מצווה מהמשפחה

לילד המקסים שלנו שהגיע למצוות כל המשפחה רוצה לאחל לך המון מזל טוב וים של הצלחות שתגדל להיות נער משכיל, חכם, מוצלח ואהוב שתקח בקלות את גיל ההתבגרות, גם אם יהיו רגעים שתרגיש כאוב אתה הולך להיות גדול מהחיים, אז תחייה באהבה! אוהבים אותך מכל הלב, המשפחה.

ברכה לגיל 18 מאמא לבן

ילד שלי יקר, הגעת לגיל החוקיות! עכשיו אתה יכול לעשות כמעט הכל מבלי לשאול רשות כמובן שיש גבול לכל תעלול, ילד שובב שלי אבל הגיע הזמן שתקבל את העובדה שאתה כבר גדול יש לך את האמביציה, הכשרון והחוזק לעשות את הכל! מאחלת לך שתגיע לכל מקום שרק תרצה אמא כאן תמיד בשבילך להזכיר לך כמה אתה מוכשר ויפה.

ברכה ליום הולדת 12 לבן

בן שלי מתוק, גדלת במהירות, אני עוד זוכר את היותך תינוק, אתה עבורי גאווה, ילד של אהבה. שיהיה לך מזל טוב, כיף והצלחה, שתהייה שמח ומאושר בחלקך. מאחל את כל הטוב במיוחד למענך. אוהב מכל הלב, אבא שלך.

ברכה לבן לגיל 10

——— המקסים, חגיגות יום הולדת 10 והראש בעננים 🙂 כמה כיף ילד להיות וכל יום דבר חדש לגלות, ואיזה כיף את יום ההולדת לחוות. זה היום שלך, השמחה שלך והגענו כולנו לחגוג יחד אתך. אוהבים ומאחלים מזל טוב, בריאות, משחקים וחברים טובים, תישאר כפי שאתה – ילד מקסים!

ברכה ליום הולדת 13 לבן

בנינו היקר, הגעת למצוות – כמה מהר הזמן עבר, מילד קטן ברגע הפכת לגברבר. מי ייתן וחייך יהיו מלאים הצלחות ושמחות ואמן ותזכה לשפע ברכות. בר המצווה הוא רגע מיוחד בחיים, תנצור בליבך את אלו הרגעים. מחבקים ואוהבים, ההורים.

ברכה ליום הולדת שנה לבן

מזל טוב ל__ ליום הולדת שנה, הזמן עבר מהר וכל-כך הרבה השתנה, גדלת, התחזקת ואין מאכל שלא טעמת. אתה ילד מקסים, נבון וחכם וזכית בהורים הכי טובים בעולם. הרבה בריאות ושמחה, תזכור תמיד – אני אוהבת אותך.

ברכה ליום הולדת לילד בן 12

גדלת בעוד שנה, הזמן עבר מהר, היית ילדון קטן ועכשיו אתה גבר גבר, גיל 12 שמח, תהנה מכל רגע, תלמד ותתפתח. מאחלים לך אושר בחיים, שמחה וחברים, שתהייה בריא ותשקיע בלימודים. מזל טוב ליום הולדתך, באהבה מכל המשפחה.

ברכה ליום הולדת לילד בן 5

יום הולדת חמש, יום הולדת של כיף, גדלת כל-כך יפה, אתה מקסים ומכבד, אתה ילד שכולו לב. אני מאחלת לך הרבה בריאות, שתגשים כל משאלה ובליבך תמיד תהייה שמחה. המון מזל טוב ושפע איחולים, שתזכה להרבה ימים מאושרים. מאתנו, חיבוקים ונישוקים.

ברכה ליום הולדת שמונה

שמונה שנים כבר עברו מהיום שנולדת, כל-כך מהר ויפה גדלת, לילד גדול ברגע הפכת. היום יום הולדתך, יום גדול ואברך אותך בכל, בשמחה בלי סוף, בחיוך מתוק, בחברים מלא ושכל מה שתרצה יקרה. שלל מתנות והפתעות בשבילך, ממני באהבה.

ברכה לבן לגיל 11

______ המתוק, יום הולדת 11 זהו לא צחוק, גדלת מהר, הפכת ילד מוכשר ובוגר. דרכיך נועם וליבך טוב, דואג תמיד על כולם לחשוב. נאחל לך הרבה מזל טוב, הצלחה, שמחה והרבה אהבה. שתהנה מכל יום ובחייך תגשים כל חלום.

ברכה לגיל 16 מאמא לבן

בני, יקירי, היום אתה חוגג 16 יובלים ואני בעננים. שמור על הצניעות וזכור כי דברי חכמים בנחת נשמעים. תשמור על עצמך ותשמור על שמחת החיים. תצליח, תפרוץ גבולות, תעז ותגשים חלומות. מזל טוב מאמא שאוהבת עד מאוד.

ברכות יום הולדת בן 7

היום יום הולדתך השביעי וכולנו מתרגשים, זה ממש טבעי, גדלת במהירות ועכשיו לבית ספר אתה כבר מכין ילקוט. מזל טוב לילד שאי אפשר לא לאהוב, שתהנה ותצחק, תשמח ותאהב, שתרכוש חברים לכל החיים ותשחק הרבה בגן המשחקים. עם הרבה אהבה – מכל המשפחה.

ברכה לגיל 16 – לבן

יום הולדת 16, הגיל הכי מתוק, מאמינים בך ילד, שתגיע רחוק. מזל טוב גדול ואמן שבחייך תשיג הכל ! שתגשים חלומות ושתהייה הצלחה רבה עם הבנות. הרבה בריאות ואהבה ושבלבך תשרה תמיד שמחה. מאחלים מכל הלב שיום זה ממש יהיה מתוק כדבש.

ברכה ליום הולדת לבני היקר

בני היקר, האהוב והמוכשר, יום הולדתך הגיע – אבא מאושר. זוהי תזכורת נהדרת לזה שקיבלתי את המתנה הכי מפוארת. מאחל לך הצלחה בחיים, שתקים בית, אישה וילדים. שתגשים חלומות ותמשיך ילד מקסים להיות. אבא אוהב, מזל טוב מכל הלב.

ברכה ליום הולדת לבן אהוב

בני האהוב, יום הולדתך הגיע וזה הזמן אותך להפתיע. אני מאחלת לך ראשית שחייך יהיו מתוקים כדובשנית, שה' יאיר דרכך ושמחה תמיד תמלא ליבך, שתהייה בריא וחזק ושתשיג כל מטרה במהירות הבזק. הפכת אותי לאדם המאושר עליי אדמות – מאמא באהבה – כל הברכות.

ברכה מאמא לבן – ליום הולדת

בני, אהובי, היום יום הולדתך וזה מזכיר לי את היום שקיבלתי במתנה אותך. ילד מקסים, מזל טוב גדול, שכל רגע תזכה לצחוק ולצהול. שתגשים בחייך את כל החלומות ותשיג בהצלחה את כל המטרות. שתאהב ותהא נאהב ותזכור כי אמא בשבילך תמיד ועכשיו.

ברכה לקבלת תעודת זהות

קיבלת היום תעודת זהות, סימן מוחשי לשעה של בגרות. מילד הפכת לנער בוגר, זה הזמן את עצמך לאתגר. כעת תרגיש שייכות ותבין את משמעות האזרחות, גלה את יכולותיך ואת חוזקותיך וקח תמיד אחריות על מעשיך. שיהיה במזל טוב והרבה הצלחה, מההורים, האחים וכל המשפחה.

ברכה מאמא לבן – בר מצווה

ילדי המדהים, היום בדיוק לפני 13 שנים יצאת אל העולם כה מושלם. תודה על זיכרונות קסומים ונעימים שהענקת לי! החיים הם רכבת הרים ענקית, אל תחשוש מגבהים ומעמקים, יש לך אותי לצידך – כל החיים. כבוש את הפסגות הכי גבוהות ותגשים את כל החלומות.

ברכה ליום הולדת לבן הבכור

בני הבכור, עוד יום הולדת בחייך היום נעבור. מאז הגעתך לעולם הפכת אותי לאבא מאושר על כך שזכיתי בבן כה נהדר. אני מאחל לך הצלחה רבה בכל דרך בה תפסע, ושהברכה תשרור בכל מה שתיגע. תזכור כי אתה לי גאווה גדולה, מאבא – עם כל האהבה.

ברכה לבן שמתגייס

בן שלנו, אתה הולך לצבא ומעכשיו לא כל סופ"ש אתה בא בקרוב תלבש מדים ותצא לדרך חדשה בחיים אנו מאחלים לך שזהו יהיה מסע של אתגרים ושעל עצמך תלמד עוד דברים חדשים, תזכור כי לא משנה מה, אתה לנו גאווה.

ברכה לגיל מצוות

מזל טוב על הגעתך לגיל המצוות, יום שמח וכל הברכות. זהו גיל מעבר מילדות לבגרות, גיל שמצריך ממך לגלות אחריות. עשה תמיד את הטוב ביותר ותישאר כפי שאתה, ילד פנתר. הרבה הצלחה, בריאות ואהבה, שבליבך תשכון תמיד שמחה.

ברכה לבן 18 מאמא

ילדי, יקירי, אתה חוגג יום הולדת היום, זה כבר 18 יובלים שאתה מגשים לי חלום. להיות אמא לילד מדהים כשאתה, זוהי גאווה גדולה. התקופה משתנה, אתה כבר חוקי וזוהי ברכה, מאחלת לך הרבה בריאות, זוגיות חלומית, הצלחה והגשמה עצמית.

ברכה מאמא לבן

בני, יקירי, האושר שלי, רציתי לומר לך איזו גאווה אתה עבורי, אתה אדם ישר, אינטליגנטי ואהוב, אתה לי הדבר – הכי חשוב. אני מאחלת לך הצלחה בכל שתבחר, שתהנה תמיד, היום וגם מחר והכי חשוב, אמא מאחלת לך שתמיד תהייה מאושר.

ברכה ליום הולדת בן

במילים מזל טוב יש משמעות על תינוק שנולד באחד הימים זהו אירוע שאליו אתה מייחס חשיבות לפני כך וכך שנים הפצעת לחיינו דאגנו לך לילות וימים ואנו זוכים לראותך כנער מחמדים היום אתה חוגג יום הולדת אנו מאחלים לך שתגדל לתפארת.

ברכה ליום הולדת בן 11

עשור ועוד שנה עברה ואתה חוגג יום הולדת זוהי מסיבה נחמדת אינך הילד השובב שהיה כל פעם יש לך הברקה חדשה המשך להיות כך כל החיים ושתמיד תהיה מוקף בחברים אנחנו אותך אוהבים ולך מאחלים הצלחה בחיים עד מאה ועשרים.

ברכה לבן שלי ליום הולדת

בן שלי אני כל כך מתרגש ולדמוע לא מתבייש יום הולדת וזר פרחים איני יודע איזה איחול לך יתאים אאחל לך שתצליח בחיים שתהייה מוקף בחברים רבים שלא תפסיק לחשוב ולחקור שאף פעם לא תגיד אני לא יכול מותר לך לבלוע את העולם בן שלי הטוב מכולם.

ברכה ליום הולדת לבן 16

גיל שש עשרה הוא גיל חשוב בו אתה כבר הופך לבחור בו ההורים רק יכולים ללוות לך בכל נושא יש דעות אתה אוהב לבלות עם חברים טובים ולטייל במקומות נפלאים תבלע את העולם בגיל שש עשרה המושלם הצלחה לך שלוחה עד מאה ועשרים שנה.

ברכה ליום הולדת לגיל 20 בן

אתה בן עשרים עברו כבר שני עשורים כבר אינך נער קטן שאינו יודע לנהל את הזמן יש לך דעות חלומות ובקשות ויום הולדת זוהי בהחלט סיבה להגשים משאלה נאחל לך בהצלחה בחיים בריאות אושר ועושר ושתחיה בנעימים עד מאה ועשרים.

ברכה ליום הולדת לילד בן 11

כל חיוך שלך הוא יום חג ליבנו היום מתרונן ושר לא סתם עוד שנה נוספה לך התחלת עשור חדש בחייך אתה אולי נחשב קטן אבל אתה בהחלט בחור לעניין מאחלים לך שתגשים כל חלום שלקשיים תוכל לומר שלום אבל הכי חשוב שזוהי השנה תהיה מושלמת ושמחה

ברכה לגיל 20 לבן

אתה חוגג כבר שני עשורים גיל שבו אתה מרכז העניינים נוהג ברכב בזהירות יתרה ועכשיו יש לך מסיבה אאחל לך שתמיד תהיה מרכז החברה שתוכל להבין את סודה של טעות שתצליח לחיות באחווה ורעות ועוד ברכה אחת קטנה תחיה עד מאה ועשרים שנה.

ברכה לגיל 11 לבן

אחד עשרה שנים עברו אתה לא תינוק כולם אמרו מה מאחלים לילד שהופך לנער זו שאלה שכבר נשאלה בעבר אאחל לך שתגשים את כל המשאלות שתהיה מוקף בחברים שתצליח להגשים חלומות שתהיה תמיד בין האהובים תזכה לעוד שנים רבות הצלחה בלימודים ונחת להורים.

ברכה ליום הולדת 30 מאימא לבן

בני היקר והאהוב עברו שלושים שנה מאז שראיתי אותך לראשונה יום זה בשבילי כה חשוב מה מאחלים בן יקר זוהי שאלה שאינה קלה כלל ועיקר ואני מתחבטת בה רבות והמחשבות רצות אאחל לך בנים ובנות שתתקדם בעבודה לאורך שנים ארוכות שתצליח להגיע אל המטרה ותזכור כי לעיתים הדרך ארוכה.

ברכה ליום הולדת בן 7

יום הולדת שבע שנים מאחלים לך רוב איחולים שתמשיך לצחוק כל החיים שתדע להביט מעבר לעננים שתלמד לאחרים לוותר לא לומר להורים אם וכאשר שתמיד תהיה מוקף חברים שתצליח בלימודים שתחיה עוד הרבה שנים שתהיה מרכז העניינים שתחייה בשלווה עוד המון שנים.

ברכה ליום הולדת בן 6

חמש שנים שיחקת חמש שנים רק השתוללת לא הייתה לך סבלנות לא ידעת מהי אחווה ורעות ועתה גיל שש הוא סיבה למסיבה אתה מתחיל דרך חדשה כיתה ומורים תיק וספרים להכיר חברים חדשים לדעת שהדרך לפעמים קשה אבל אתה תצליח להגיע בסוף למטרה.

ברכה לבן אהוב

בני האהוב כה נרגש הלב בני האהוד אתה אוהב לצפות בפרח מלבלב איחולים רבים יש בלבבי אאחל לך שתהיה איתי שתדע מתי להתרחק ומתי להתקרב להבין את הרגשות בשכלך ולא רק בלבבך שבשלווה ובנחת רק תשב שתדאג גם לאחרים וגם לעצמך.

ברכה ליום הולדת 17 לבן

שבע עשרה הוא גיל נחמד בו אתה רק בן שמונה עשרה כמעט אנחנו לך מאחלים שתזכה להכיר המון חברים חדשים שתלמד בזהירות את הכללים בכבישים שתדע להקשיב ולא רק לדבר שתתחיל להבין את העולם יותר ויותר מאחלים לך המון הצלחה ושתחיה עד מאה ועשרים שנה.

ברכה לבן 18

סוף סוף הגעת לגיל שבו באמת עולם המבוגרים מתחיל אאחל לך רוב הצלחה בדרך החדשה שתהיה מוקף תמיד אהבה שתדע להגיד לא לסכנות שתנתר כמו איילה מעל למשוכות שתוכל להיעזר ולעזור ואת ההתחלה בשמחה לעבור מאחל לך המון הצלחה עד מאה ועשרים שנה.

ברכה מאמא לבן 16

שש עשרה שנה מלאו לך נער אני מאושרת ושמחה מאז שלקחתי אותך לגן עברו ימים כבר לך אני מכינה חגיגה נפלאה מה אאחל לך ילד מחמדים שתמיד תהיה מוקף חברים שתמצא לעצמך תחביבים חדשים שתהנה מרגע של שקיעה שתכיר את טעם לימודי הנהיגה.

ברכה לבן מאמא

בן יקר ואהוב אומר לך דבר חשוב שתמיד תהיה מוקף בחברים ותזכה לגלות חברים חדשים ותזכה לתמוך באנשים שצריכים עזרה וגם לדעת לבקש עזרה בעצמך אני מאחלת לך באהבה שתמשיך לתת לאחרים את כולך עד מאה ועשרים שנה ורק רציתי שתדע שאתה בשבילי האדם המושלם ששייך לי.

ברכה לבן ליום הולדת

יש לך יום הולדת ליבי איתך חגיגה מפוארת כזו לא ראיתי בתבל מאחל לך שכל החגיגה תשתלם בסך הכל זהו היו שבלעדיך העולם לא שלם מאחלת לך שתמיד תהיה מרכז העניינים עם חיוך על הפנים שתדע להודות על כל דבר הרי אינך קטן כבר מאחל לך המון שנים עד מאה ועשרים.

ברכה ליום הולדת לבן מאימא

אימא שלי היקרה את האהובה את כולך נתת למעני ואני שולח לך את ברכתי את הכל בשבילי בניתי לך ארמונות מחול בשבילי את הכל מאחלת לך ברכת יום הולדת לאימא שהיא בשבילי התפארת שתמיד תהיי לצידי ורק תהיה איתי שתזכי לרוב נחת ברכה מכולנו אלייך נשלחת.

ברכה לגיל 18 לבן

גיל שמונה עשרה הגיע ואיתו הזמן להניע את החיים ואת ההרגשה, את השאיפות והתחושה הלוואי שתגשים את חייך כפי שאתה מאמין שתהיה שלם עם עצמך בכל יום מהימים ושתזכור תמיד שאותך אנחנו אוהבים.

ברכה לגיל 13 לבן

לרגע הגיעך לגיל מצוות נברך אותך שלא תפסיק לקטוף מצוות, לעזור לזולת ולבחור כל פעם מחדש ביושר ובטוב. שתבנה את אישיותך הנהדרת לבניין יצוק ובוגר ותצמח לגבר חזק ומהפנט. אוהבים אותך מאוד!

ברכה ליום הולדת לבן יקר

לבני היקר, מחמד נפשי! לרגל יום הולדתך שהפציע זה הרגע אאחל לך שתמשיך להצליח, לרגש ולהפתיע שתהיה תמיד הראשון בכל דבר טוב ושתצליח להגשים באמת את מה שטמון בך כישרון, סגנון, נאמנות ואהבת אדם הם חלק ממך תמשיך להיות מי שאתה. מההורים הגאים בך.

ברכה ליום הולדת של בן

לבני האהוב! יום הולדתך הגיע ואיתו הברכה שאליך אשלח: שתהיה תמיד שמח ונעים כמו שרק אתה יודע להיות, בן שתקצור הצלחות ופירות מכל העצים שתפגוש בחיים שתרגיש את המתוק של החיים הנמצא ברגעים הקטנים ושתאהב, פשוט תאהב, את מה שאתה משיג.

ברכה מרגשת מאמא לבן שחוגג בר מצווה

לבני היקר, מחמד נפשי! עיניים שלי, אני כל כך אוהבת אותך ומתרגשת מאוד לרגל בר המצווה שלך אני מביטה בך ורואה כיצד גדלת להיות נער יפה וחכם, שמח ומלא חמלה על העולם שתזכה להאיר את העולם במעשים טובים להיות גבר חזק ויצוק שדואג לזולת ולעצמו ושכל כישרונותיך המופלאים ימצאו את מקומם הראוי להם.

ברכה ליום הולדת לבן בכור

לזוג המקסים! לרגל הולדת הבן הראשון לכם נאחל שתזכו לגדלו בלי פחד וכאב שיפרח ויצמח לגובה אדיר מימדים ויעניק נחת למשפחה ולהורים שתמיד יהיה חזק ובריא לא ידע צער וחייו יהיו מאושרים.

ברכה לבן שלי

לבני היקר והאהוב! אתה כמו אילן נאה על פלגי מיים כולך פירות בשלים ויפים כל כך אני מתפעמת מלראות איך גדלת כל פעם שאני רואה אותך מי יתן ותמשיך להעמיק שורשים ולנצל את כישוריך לטובה אתה מיוחד וטוב לב, אהוב ועוזר אוהבת אותך מאוד, אמא.

ברכה ליום הולדת מאב לבן

בני היקר, מחמד נפשי! לפני הכל חשוב לי שתזכור שאני אוהב אותך תמיד גם כשאני שותק – אני אוהב. מאוד ועכשיו הרגע לאחל לך: יום הולדת שמח ומלא עוצמה שתגדל ותצמח ותמצא בכל יום משמעות שתצליח להגיע לרקיע השאיפות ולבך לא יידע פחדים וחרדות.

ברכה לבן

לבן היקר שלי שאותו אני הכי אוהבת מברכת אני אותך שתזכה לתת לעולם את כל כולך שתגשים את הכישורים המיוחדים שיש אך ורק בנשמתך שתהיה בריא ואהוב על ידי כל החברים ושהמשאלות שאתה מבקש – יתקבלו במרומים.

ברכה מרגשת מאמא לבן

לבני, מחמד עיניי! אתה פלא שמהלך על פני האדמה מרגע לידתך אני אוהבת אותך ומתפללת כל יום לשלומך הלוואי וחייך יהיו מאושרים ומקסימים שתנצל אותם היטב כדי להגשים את כל הכישורים!

ברכה לבן בכור

לבני הבכור! אינשאללה וכל יום בחייך יהיה טוב מקודמו שאף פעם לא תהיה לבד ותמיד תרגיש מאושר. שתמיד יהיה לך זמן לעשות דברים טובים ולחיות את ההווה כמו שאתה מאמין שצריך לחיות. אוהב אותך, בן שלי יקר!

ברכה ליום הולדת 18 לבן

לכבוד יום הולדת שמונה עשרה אאחל לך שתמשיך לתת בראש לחיים להעיף את עצמך עליהם ולכבוש את היעדים אינשאללה אף פעם לא תרגיש בודד. תמיד תהיה מוקף בחברים, אבל לא סתם, רק כאלה מובחרים, שמוגדרים 'טובים'.

ברכה מההורים לבן

לבננו האהוב והיקר! אוהבים אותך יותר מכל, אתה יהלום. מי יתן וימיך יעברו בטוב ותגשים כל חלום. שירד עליך שפע משמים כמו גשם. וכל איחול שלבך ילחש – יתגשם. תזכור שאין כמוך בעולם הזה! הוריך, שאותך מאוד מעריכים.

ברכה ליום הולדת מאמא לבן

לבני היקר והאדיר! אני אוהבת אותך מאוד, זה הזמן להזכיר ולאחל לך ליום ההולדת שלא תפסיק להאיר. מברך אותך שהשנה הזאת ובכלל – תקטוף פרחי הצלחה ובכל דבר ועניין – תראה המון ברכה.

ברכה ליום הולדת לבן שלי

לבן היקר והחביב שלי! יום הולדת שמח שיהיה לך והלוואי וכל יום בחייך ישרה עליך ברכה גדולה. שכל הדלתות שתדפוק עליהן – תפתחנה בלי בעיה. ומה שתרצה להשיג – תשיג בלי תהיה – כיצד. כי אני מאמין שאתה מיוחד ויכול להגיע לאן שתרצה. הלוואי והייתי כמוך. לפעמים אני קצת מקנא. אוהב אותך בכל ליבי, אבא.

ברכה ליום הולדת 19 לבן

שנה לפני שאתה סוגר בייקום שני עשורים, אאחל לך שתדע כיצד לעשות את החיים יפים. שתשלב יפה הנאות וחכמה, אהבה ומשפחה, חברים ומקצוע. שתמיד יאירו לך פנים והדלתות שתגע בהן תפתחנה מאליהן – בכל התחומים.

ברכה לבן ליום הולדת 19

לרגל יום הולדתך ה-19, נרים כוסית לחיים, כי הנער גדל ועוד רגע סוגר עשוריים. הלוואי ובשנה האחרונה של העשור – תכוון גבוה ותצליח להגיע ליעדים. שתעשה לך אחלה תוכנית לחיים מאושרים – וגם נחת, ירוו ממך ההורים.

אם לא מצאת, תמיד תוכל לחפש ברכה ספציפית:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחפש מתנה לבן ?

סט שעון וצמיד מלכותי מתנה לבן אהוב