ברכות לבן

דף הבית » לכבוד מי הברכה? » ברכות לבן

ברכה לבן האהוב שלכם!

כולם אומרים לכם כל הזמן שהוא ילד מיוחד ואתכם זה לא ממש מפתיע – אתם יודעים כבר הרבה זמן שהבן שלכם הוא אחד מסוגו. הוא זריז, חכם ובעל מוטיבציה ללמוד ולהתפתח בעולם. הוא לא יודע מה הוא רוצה לעשות בעתיד אבל אתכם זה לא באמת מטריד, הוא הרי בחור שיצליח בכל תחום שיבחר לעצמו. 

לכבוד יום ההולדת שלו החלטתם לעשות ארוחה משפחתית גדולה עם בני הדודים והסבים והסבתות ולכם נשארה רק תהיה אחת – מה נכתוב לו בברכה? בשביל לעזור לכם עם הקושי בבחירת המילים הנכונות, ריכזנו עבורכם ברכות מקסימות לבן. שיהיה לכם מזל טוב ובהצלחה!

ברכה לבן

ברכה ליום הולדת לבן יקר

לבני היקר, מחמד נפשי! לרגל יום הולדתך שהפציע זה הרגע אאחל לך שתמשיך להצליח, לרגש ולהפתיע שתהיה תמיד הראשון בכל דבר טוב ושתצליח להגשים באמת את מה שטמון בך כישרון, סגנון, נאמנות ואהבת אדם הם חלק ממך תמשיך להיות מי שאתה. מההורים הגאים בך.

ברכה לבן לגיל 16

המון מזל טוב לכבוד יום הולדתך השש עשרה אתה בשיא של גיל ההתבגרות לפעמים זה מרגיש קשה אבל ללא ספק שאתה רק בהתפתחות מאחלים לך שתנצל כל רגע וכל דקה שתהיה מוקף בחברים ושתמצא חברה יום הולדת שמח ומאושר ועד 120 שנה!

ברכה ליום הולדת לבן 16

גיל שש עשרה הוא גיל חשוב בו אתה כבר הופך לבחור בו ההורים רק יכולים ללוות לך בכל נושא יש דעות אתה אוהב לבלות עם חברים טובים ולטייל במקומות נפלאים תבלע את העולם בגיל שש עשרה המושלם הצלחה לך שלוחה עד מאה ועשרים שנה.

ברכה ליום הולדת 13 לבן

בנינו היקר, הגעת למצוות – כמה מהר הזמן עבר, מילד קטן ברגע הפכת לגברבר. מי ייתן וחייך יהיו מלאים הצלחות ושמחות ואמן ותזכה לשפע ברכות. בר המצווה הוא רגע מיוחד בחיים, תנצור בליבך את אלו הרגעים. מחבקים ואוהבים, ההורים.

ברכה ליום הולדת מאמא לבן

לבני היקר והאדיר! אני אוהבת אותך מאוד, זה הזמן להזכיר ולאחל לך ליום ההולדת שלא תפסיק להאיר. מברך אותך שהשנה הזאת ובכלל – תקטוף פרחי הצלחה ובכל דבר ועניין – תראה המון ברכה.

ברכה ליום הולדת בן 7

יום הולדת שבע שמח ילד שלנו המון חיבוקים ונשיקות מכולנו אוהבים אותך עד השמים ובחזרה פשוט כי אתה ילד מקסים נורא תמשיך להיות שמח וחכם מאבא אמא ואחים גם.

ברכה לגיל 13 לבן

לרגע הגיעך לגיל מצוות נברך אותך שלא תפסיק לקטוף מצוות, לעזור לזולת ולבחור כל פעם מחדש ביושר ובטוב. שתבנה את אישיותך הנהדרת לבניין יצוק ובוגר ותצמח לגבר חזק ומהפנט. אוהבים אותך מאוד!

ברכה לבן מאמא

בן יקר ואהוב אומר לך דבר חשוב שתמיד תהיה מוקף בחברים ותזכה לגלות חברים חדשים ותזכה לתמוך באנשים שצריכים עזרה וגם לדעת לבקש עזרה בעצמך אני מאחלת לך באהבה שתמשיך לתת לאחרים את כולך עד מאה ועשרים שנה ורק רציתי שתדע שאתה בשבילי האדם המושלם ששייך לי.

ברכה לבן 18

סוף סוף הגעת לגיל שבו באמת עולם המבוגרים מתחיל אאחל לך רוב הצלחה בדרך החדשה שתהיה מוקף תמיד אהבה שתדע להגיד לא לסכנות שתנתר כמו איילה מעל למשוכות שתוכל להיעזר ולעזור ואת ההתחלה בשמחה לעבור מאחל לך המון הצלחה עד מאה ועשרים שנה.

ברכה לבן לגיל 10

——— המקסים, חגיגות יום הולדת 10 והראש בעננים 🙂 כמה כיף ילד להיות וכל יום דבר חדש לגלות, ואיזה כיף את יום ההולדת לחוות. זה היום שלך, השמחה שלך והגענו כולנו לחגוג יחד אתך. אוהבים ומאחלים מזל טוב, בריאות, משחקים וחברים טובים, תישאר כפי שאתה – ילד מקסים!

ברכה ליום הולדת 16 לבן

בן יקר שלנו, נדמה שרק לפני רגע נולדת, ועכשיו אתה כבר 16 מתוק. אתה מתבגר, כובש פסגות ומתמודד בגאווה עם אתגרים ובעיות. בכל מקום שאתה מגיע אוסף סביבך מעגל של חברים וזה בן יקר שלנו, עושה אותנו מאד גאים. מזל טוב ליום הולדתך, ותדע שתמיד נהיה כאן בשבילך.

ברכה לבר מצווה מאבא

בן יקר שלי, גבר שלי, בפתח השער בין ילדות ונעורים אתה עומד יפה וחזק ואני, מההתרגשות, אין לי מילים. שתמיד תעמוד יציב מול כל מכשול, ותזכור שאבא תמיד פה לעזור. שתצליח בכל מעשה ידייך, תחייך, תשמח ותאהב את משפחתך וחברייך. שתאמין בעצמך ותשאף לפסגות ותנהג בכבוד בכל הבריות. שתהנה מהחיים ותהיה מוקף באהבה, ותזכור תמיד שאבא אוהב אותך.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות לאבא

ברכה לאבא

ברכות לצוות הגן

ברכה לצוות הגן

ברכות למתנדב | ברכות למתנדבת

ברכה למתנדב

ברכות לזוגות

ברכה לזוג

ברכות לתינוק | ברכות לתינוקת

ברכה לתינוק

ברכות לאחיין | ברכות לאחיינית

ברכה לאחיין

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)