ברכות לבעלי | ברכות לאשתי

דף הבית » לכבוד מי הברכה? » ברכות לבעלי | ברכות לאשתי

החצי השני שלכם

הכרתם לפני הרבה שנים בצבא, באוניברסיטה או בעבודה והחיים עשו את שלהם. עם הזמן למדת להכיר אישה מדהימה שמעוררת בך השראה בכל פעם שאתה פוגש אותה. עברתם אינספור חוויות ביחד, חלקן טובות וחלקן פחות ולמדתם אחד את השני מקרוב. 

 

לכבוד יום ההולדת של אשתך האהובה אתה מחפש את המילים הנכונות בשביל להוקיר לה תודה על הבן אדם שהיא עבורך אבל מתקשה בתהליך הכתיבה. בדיוק בשביל זה ריכזנו עבורך ברכות יפהיפיות לאישה המקסימה שלך שיעזרו לך לקבל קצת השראה. מאחלים לכם עוד שנים רבות ומאושרות!

ברכה לבעלי ברכה לאשתי

ברכה לבעל לגיל 40

בעל יקר אומרים שגיל הוא רק מספר אך ליבי היום מתרונן ושר כי אתה חוגג יום הולדת עגול ויש לך כבר הכל ילדים ואישה פרנסה טובה צרור איחולים בזר פרחים לך שלוחים לך אנו מאחלים בריאות והצלחה עד מאה ועשרים.

ברכה לבעל ליום הולדת 50

בעלי היקר לא ידעתי מה לברך אותך כבר שתמיד תהנה מריח חבצלות שתוכל להריח ריח של חלות טריות שתתענג על קולו של השעון שמעיר אותך בבוקר לקום ראשון שתצליח להתמיד בעבודה שתעלה מעלה מעלה בדרך ישרה עד מאה ועשרים שנה.

ברכה מרגשת עד דמעות לבעל

לבעלי שכל חיי אוהב אותי כל כך לא אוכל להודות לך באמת על כל הטוב שאתה יוצק לתוך חיי אתה המזל שלי, המקום הכי בטוח בעולמי הלוואי וכל החיים נאהב עד בלי די נעריך זה את זו ונבלה יחד בלי הגבלה תמיד אני רוצה להיות איתך, כמו כלה.

ברכה ליום הולדת 40 לאשתי

אשתי היקרה והאהובה יום הולדת ארבעה עשורים יום זה הוא בשבילי סיבה למסיבה שתדעי לעבור את כל המכשולים שתזכי להנות מריח של פרח בגינה להביט על כל הקשיים בעין טובה להתקדם בתפקידים ולהצליח בעבודה ונשאר לי עוד לאחל ברכה קטנה שתחיי עד מאה עשרים שנה .

ברכה לבעל לגיל 60

בעלי, אהובי, יום הולדת 60 שמח ופורח. מזל טוב לאדם שראוי להלל ולשבח. מאחלת לך מכל ליבי שתהייה מאושר ובריא, ושלנצח יהיה לי אותך ליידי. שתגשים חלומות ואת כל המטרות, ושתזכור כי תמיד יש לך למי לפנות. מאשתך, באהבה ובכל העוצמות.

ברכה מרגשת לבעל

לבעלי האהוב שאין טוב ממנו כאדם! לפעמים אני מביטה בך ומתפעלת – אתה מלאך, ממש לא קרוב להיות בשר ודם. יפה וחכם, קסום ומוכשר, תומך וחייכן. תודה רבה לך על זה שאתה איתי. אוהבת אותך מאוד מכל הלב תמיד! אשתך.

ברכה לאשתי ליום הולדת

האישה שלי, הכי טובה בשבילי, יש לך יום הולדת – יום חשוב גם עבורי. אני מאחל לך את כל הטוב שבעולם, שתדעי שאת הכי טובה מכולם, יש בך את כל היופי והתום, מאחל לך שאף פעם לא תפסיקי לחלום. הרבה הצלחה, שמחה והגשמה, לציידך ולמענך תמיד – בחום ואהבה.

ברכה לבעלי לגיל 40

לבעלי האהוב והחשוב! הלוואי ולא תחווה לעולם שום משבר. לא 'משבר גיל הארבעים' ולא אף שברון אחר. שתהיה חזק, בריא ורענן בכל פקיחת עיניים בבקר, ושהפרנסה תהיה ברווח ובקלות. אוהבת אותך מאוד! אשתך.

ברכה ליום הולדת 30 לבעל

לבעל המושלם שלי! הגעת לגיל שלושים ונחמד מאוד לראות כל פעם מחדש שעדין הילד שבך פועם חי ונושם, מפתיע ומצחיק, חכם ורגיש, מלא חמלה ומרגיש שהשנה הבאה תמשיך להיות כל כך מושלם אותך אני אוהבת תמיד, אשתך בעבר, בהווה ובעתיד.

ברכה ליום נישואין מבעל לאישה

אישה שלי, אהובתי, כל רגע אתך הוא בלתי נשכח, כל רגע אתך וליבי באהבה מוצף. אנו חוגגים עוד יום נישואין ואני מרגיש שזכיתי באישה גדולה מהחיים. מאחל לנו עוד אין סוף שנים מאושרות יחד, שאל האופק נצעד בחדווה ובלי פחד.

ברכה לאהובתי היקרה

לאהובתי היקרה! היום אנחנו חוגגים את היום שלנו, המיוחד. אומר לך את זה כל יום אבל היום במיוחד – אוהב אותך עד סוף העולם! שותפתי לדרך, לחיים, לאהבה, לבניית הבית ולגידול הילדים. יד ביד נלך ונכבוש את כל האתגרים. לעוד שנים רבות של אהבה מרגשת ומדהימה. שלך, בעלך היקר.

ברכה מרגשת ליום הולדת – לבעל

אהוב ליבי, אתה חוגג היום יום הולדת וזה יום שמח עבורי, אתה בעל ללא דופי, אדם שמביא איתו את כל היופי. הכנסת לחיי שמחה רבה, ליבי בזכותך מלא אהבה. יום הולדת שמח לאיש הכי זורח, מזל טוב ענקי, לבעלי שלי. קו בלוקריה.

שאלות נפוצות על ברכות לבעלי | ברכות לאשתי

כמובן, באתר שלנו תוכלו להנות ממגוון ברכות לבעלי | ברכות לאשתי לגמרי בחינם וללא עלות כלל, באהבה מאיתנו אליכם.
אתם מוזמנים לבצע שימוש אישי בברכות לבעלי | ברכות לאשתי שתמצאו בעמוד זה להנאתכם.
כמובן, אנחנו תמיד מחפשים להוסיף מידע נוסף שיעזור לגולשים שלנו. אם יש לכם ברכות לבעלי | ברכות לאשתי שלא נמצאות בעמוד זה ותרצו להוסיף אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות האתר ונשמח להוסיף למאגר.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות לאמא

ברכה לאמא

ברכות לבן זוג

ברכה לבן זוג

ברכות לקצין | ברכות לקצינה

ברכה למפקד

ברכות לרופא | ברכות לרופאה

ברכה לרופא

ברכות לבן

ברכה לבן

ברכות למטפל | ברכות למטפלת

ברכה למטפלת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)