ברכות לבעלי | ברכות לאשתי

החצי השני שלכם

הכרתם לפני הרבה שנים בצבא, באוניברסיטה או בעבודה והחיים עשו את שלהם. עם הזמן למדת להכיר אישה מדהימה שמעוררת בך השראה בכל פעם שאתה פוגש אותה. עברתם אינספור חוויות ביחד, חלקן טובות וחלקן פחות ולמדתם אחד את השני מקרוב. 

לכבוד יום ההולדת של אשתך האהובה אתה מחפש את המילים הנכונות בשביל להוקיר לה תודה על הבן אדם שהיא עבורך אבל מתקשה בתהליך הכתיבה. בדיוק בשביל זה ריכזנו עבורך ברכות יפהיפיות לאישה המקסימה שלך שיעזרו לך לקבל קצת השראה. מאחלים לכם עוד שנים רבות ומאושרות!

ברכה לבעלי ברכה לאשתי

ברכה לבעל יומולדת 40

יומולדת 40 שמח בעלי, מי שאחראי על החיוך שלי. מי שמאיר לי את הבקרים, ושומר אותי בלילות. מי שהולך איתי דרך ומגשים איתי חלומות. מזל טוב גבר שלי, שהחיים תמיד יחייכו ויאירו את פנייך אתה המתנה שלי והלוואי שיתגשמו כל משאלותיך.

ברכה לבעל ליום האהבה

ביום האהבה, בעלי היקר, אהובי לעד, אני נזכרת שנפגשנו, הבטנו זה בזו וידענו מיד, שנמשיך לצעוד בדרך משותפת, כצוות יד ביד. תמכת בי בזמן קושי ובעתות שמחה, והקמנו לתפארת משפחה. חברי הטוב למסע, בשפע של ברכות שבעולם אברכך!

ברכה לבעל ליום הולדת 30

בן זוגי היקר, בהגיעך לגיל שלושים. המון מזל טוב! מקווה שתגשים יעדים, ואל תשכח גם ליהנות ולאהוב. בגיל זה העגול, הבשל והצעיר, כל מה שתחליט, כך או אחרת, תתקדם ותתפתח, וביחד נעבור דרך מעניינת ומאתגרת, מרעייתך האוהבת – בריאות, אושר, וכמובן הצלחה מסחררת!

ברכה לגיל 30 לבעל

ביום הזה שבו מלאו לך שלושים חשוב לי לומר לך עוד יותר מימים אחרים כמה אתה נהדר ונפלא ואוהב ומקסים ואיזה אבא נהדר אתה לילדים נרגשת לברך אותך הערב אהבה שלי שתמיד תהיה שמח, מאושר ובריא!

ברכה ליום הולדת 80 לאישתי

אשתי האהובה יום הולדת שמח מתרגש להיות לצידך כאן עכשיו ולאחל לך ביום הזה שבו את בת שמונים בריאות טובה נחת מהמשפחה ואריכות ימים מודה כל יום על הזכות להיות פה לצידך ועל כל יום נפלא במחיצתך.

ברכה לאישתי המקסימה

אשתי המקסימה היפה בנשים אוהב אותך כל כך, עדיין לא תמיד מאמין שדווקא איתי בחרת לבלות את החיים היה לי הרבה יותר מזל משכל, כולם יודעים מאושר לחיות תמיד מכל הלב ואוהב אותך עוד יותר עם כל יום שחולף.

ברכה לאהובתי היקרה

לאהובתי היקרה! היום אנחנו חוגגים את היום שלנו, המיוחד. אומר לך את זה כל יום אבל היום במיוחד – אוהב אותך עד סוף העולם! שותפתי לדרך, לחיים, לאהבה, לבניית הבית ולגידול הילדים. יד ביד נלך ונכבוש את כל האתגרים. לעוד שנים רבות של אהבה מרגשת ומדהימה. שלך, בעלך היקר.

ברכה ליום נישואין 25

לשותפתי / שותפי לדרך מי היה מאמין שכבר עברו להם 25 שנים? נדמה שרק לפני רגע חלקנו את הנשיקה הראשונה כזוג נשוי מתחת לחופה. 25 שנים בהן עברנו אתגרים, חגגנו הצלחות והקמנו משפחה לתפארת. מאחל / ת לך ולי עוד הרבה שנים יפות של שמחה ועשייה, ומחכה כבר לחגוג איתך את 25 השנים הבאות.

ברכה ליום הולדת לבעלי המקסים

לבעלי המקסים! מזל טוב ליום הולדתך. היום הזה, הוא היום המיוחד שלך. מאחלת לך שתהיה שמח, מאושר, רגוע ושליו, שתצליח בכל דרך אשר תבחר, שתמיד תהיה אהוב על חבריך בעבודה ושתזכה להרבה נחת מהילדים. אוהבת אותך, ואומרת תודה על כל יום שאני לצידך.

ברכה לאשתי היקרה ליום ההולדת

לאשתי המדהימה בלי ששמנו לב, חלפה עברה לה עוד שנה. כמו יין – את רק משתבחת עם השנים. מרגיש בר מזל לקום איתך כל בוקר, לגדל איתך את הילדים, ולחוות לצידך את החיים. מאחל לנו עוד שנה מאושרת ובלתי נשכחת, לא פחות מדהימה מזו האחרונה. אוהב, האיש שלך.

ברכה ליום נישואין מבעל לאישה

יפה שלי, אהובה יקרה כיף לציין איתך את היום הזה בו הקסם קרה נשבענו אמונים וכולם חגגנו איתנו את האהבה ואני מתרגש רק מעצם המחשבה שאנחנו ביחד זה לעד שאנחנו ביחד – זה אחד מאחל לנו עוד שנים ארוכות וטובות אוהב ושולח המון חיבוקים ונשיקות.

ברכה לבעלי לגיל 60

בעלי היקר והיפה לא להאמין שכבר הגעת לגיל 60 אתה רחוק מלהיראות בגיל הזה! מאחלת לך המון מזל טוב, הצלחה, אושר וים של אהבה שתמיד תצליח ותהיה גאה בדרכך שהאהבה בינינו תמשיך לפרוח לעוד שנים רבות ושתזכור שאשתך אוהבת אותך בכמויות!

ברכה לבעל לגיל 55

בעלי היקר, אני ממש מתרגשת היום אתה חוגג יום הולדת! גיל 55 מבחינתי זה גיל המזל, הילדים כבר גדולים מבחינתי לטוס איתך עכשיו לחלל! מאחלת לך שתמיד תישאר האיש הטוב והמדהים שאתה ושלא תשכח אף פעם מי הכי הכי אוהבת אותך!

ברכה לגיל 30 לבעל

לבעלי היקר, היום אתה חוגג 30 אביבים 30 שנים של אהבה, אושר והנאה מהחיים אתה אדם כזה הרפתקן, חכם, שתמיד יודע להגיד את הדבר הנכון וגם כשקשה לכל בעיה אתה מצליח למצוא פתרון מאחלת לך שתישאר האיש המדהים שאתה היום ושתצליח בדרכך ותגשים כל חלום!

ברכה לבעל לגיל 50

______ בעלי היקר, זכות נפלה בחלקי לחלוק אתך את חיי ולבנות אתך ביתי, אני מודה לך על חיים שהם שיעור, שיעור על התחשבות, נתניה וויתור. מזל טוב ליום הולדת 50, שתמשיך ליהנות מהחיים, שתזכה לבריאות, שמחה ונחת מהילדים. אוהבת אותך כל יום מחדש.

ברכה לבעלי היקר ליום הולדת

לבעל שאין שני לו, מזל טוב ויום הולדת שמח, שתישאר כפי שאתה כל הזמן צוחק וזורח. אתה שנון וכריזמטי, קשוב וכה רומנטי. אתה הבעל שכל החיים דמיינתי. אני מאחלת לך שתהייה מאושר, שתהייה בריא ושתמיד תאהב אותי  שתצליח ותגשים חלומות, אוהבת אותך ונהנית לצידך להיות.

ברכה לבעל לגיל 60

בעלי, אהובי, יום הולדת 60 שמח ופורח. מזל טוב לאדם שראוי להלל ולשבח. מאחלת לך מכל ליבי שתהייה מאושר ובריא, ושלנצח יהיה לי אותך ליידי. שתגשים חלומות ואת כל המטרות, ושתזכור כי תמיד יש לך למי לפנות. מאשתך, באהבה ובכל העוצמות.

ברכה לבעל ליום הולדת 80

לבעלי, לאישי, לאהובי, אבן היסוד של המשפחה, הטוב ביותר עלי האדמה, תודה לך על זוגיות רבת שנים ומיוחדת במינה. שתזכה לבריאות ולאריכות ימים, שתישאר בליבך שמחת החיים, מזל טוב לך על יום הולדת שמונים, לעוד אין סוף רגעים מאושרים.

ברכה לבעל – לגיל 30

בעלי המקסים, אתה חוגג 30, זאתי סיבה למסיבה ולריקודים. אני מודה לך על הבעל שאתה, שנמשיך כך יחד באהבה ובשמחה. מאחלת לך חיים ארוכים וממצים, שתצליח את כל החלומות להגשים, שתגיע גבוה בסולם החיים ושתהייה שלם בכל החלטה מבפנים. שלך ובשבילך, אשתך.

ברכה ליום הולדת של בעלי

בעלי שלי, היום יום הולדתך ושמחה אני בשמחתך, מאחלת שתזכה לחיים מאושרים ותרוויח אין סוף אהבה מהילדים, שתישאר כפי שאתה – הישגי, רומנטי, כנה ואמיתי ואמן ותהייה פה – תמיד לצידי. בריאות, אהבה והצלחה – מכלב ליבי, שלך – אשתך.

ברכה לבעל ליום האהבה

לבעלי המושלם, מתעוררת כל בוקר לצידך ואומרת תודה אתה החבר הכי טוב שלי ותמיד דואג להיות שם בשבילי. תודה על הביטחון והחום שאתה מעניק, על האכפתיות והדאגה האין סופית. שיהיה לנו יום אהבה שמח, אני ואתה יחד – את הכל ננצח.

ברכה לבעל ליום הולדת 30

בעלי שלי, היום אתה בן שלושים, עברת כבר רבע מהחיים, לפניך עוד שלושה מקטעים ומאחלת שיהיו הם שמחים ומאושרים. תודה על שאתה העוגן שלי ועומד זקוף ובטוח למעני. מאחלת שתגשים כל משאלה, שתהייה בריא וחזק, מסופק ומוצלח. אשתך אוהבת חזק!

ברכה לבעלי ליום נישואין

יום הנישואין, אנו חוגגים באהבה X שנים, אתה הבעל הכי טוב שיכולתי לבקש, אדם מדהים ובעל חיוך כובש. תודה על שנים נפלאות, על אין סוף חוויות, על פשרות והקשבה, על החברות הכי טובה. אוהבת בערמות, לעוד הרבה שנים יפות.

ברכה לאישה – יום הנישואין

אישתי היקרה, אישתי לכל החיים, אנו חוגגים היום באושר – יום נישואין. זכיתי באישה לא רגילה, מעניקה בלי סוף, מחזקת ומרימה. תודה על שותפות מעוררת השראה, על הליווי ועל ההכלה. שנחגוג עוד שנים יפות יחד, שנעמוד מול כל מכשול, יד ביד ובלי פחד.

ברכה לאישה גדולה מהחיים

את מתעוררת בבוקר, מכינה ארוחה עם טעם ממכר, ממהרת את הילדים לבית ספר לסדר ומיד לעבודה מתארגנת – כל זה ובלי לקטר. את אישה גדולה מהחיים, את עצומה ומוכשרת, את אמא נהדרת לילדים. שאלוקים יעניק לך כוחות אין סופיים ושתשמרי תמיד על שמחת החיים.

ברכה מרגשת ליום הולדת – לבעל

אהוב ליבי, אתה חוגג היום יום הולדת וזה יום שמח עבורי, אתה בעל ללא דופי, אדם שמביא איתו את כל היופי. הכנסת לחיי שמחה רבה, ליבי בזכותך מלא אהבה. יום הולדת שמח לאיש הכי זורח, מזל טוב ענקי, לבעלי שלי. קו בלוקריה.

ברכה ליום נישואין מבעל לאישה

אישה שלי, אהובתי, כל רגע אתך הוא בלתי נשכח, כל רגע אתך וליבי באהבה מוצף. אנו חוגגים עוד יום נישואין ואני מרגיש שזכיתי באישה גדולה מהחיים. מאחל לנו עוד אין סוף שנים מאושרות יחד, שאל האופק נצעד בחדווה ובלי פחד.

ברכה לאשתי ליום הולדת

האישה שלי, הכי טובה בשבילי, יש לך יום הולדת – יום חשוב גם עבורי. אני מאחל לך את כל הטוב שבעולם, שתדעי שאת הכי טובה מכולם, יש בך את כל היופי והתום, מאחל לך שאף פעם לא תפסיקי לחלום. הרבה הצלחה, שמחה והגשמה, לציידך ולמענך תמיד – בחום ואהבה.

ברכה לאישה שלי

מהרגע שפגשתי בך ידעתי תהיי שלי ואני שלך, מהרגע שהבטתי אל תוך עינייך, ידעתי את תהיי בחיי, אני בחייך. את האישה עליה כל החיים חלמתי, את השותפה לא ייחלתי. אני מחבק חזק ואוהב ממש, מאחל שכל חייך יהיו מתוקים כדבש.

ברכה ליום נישואין לבעל

בעלי, יקירי, אני זוכרת את יום החתונה כאילו זה היה אתמול, איך באותו היום הייתי שמחה ועד היום לצידך ליבי רוקד מחול. יום הנישואין שלנו הוא תזכורת מדהימה על היכולות שלנו לשמור יחד על אש האהבה. תודה לך על כל הטוב, על החום ועל התמיכה.

ברכה מרגשת לאשתי

ביום שראיתי אותך, ידעתי שאני יאהב כל חלק בך, את משלימה אותי, את מאזנת אותי, את בשבילי האדם – הכי מהותי. אני מאחל לנו עוד שנים טובות ביחד ואני מבטיח שלא תרגישי בחיים שום פחד. את בשבילי הפינה הכי חמה, תודה על היותך האישה הכי טובה.

ברכה ליום הולדת של אשתי

לאשתי יש יום הולדת וזו ממש חגיגה חגיגה לאישה מושלמת ואהובה על מי שאת ועל מה שאת אני אומר תודה ומוסיף לך מליבי עוד אהבה מה אאחל ליפה בנשים אין לי מספיק מילים אאחל את האיחולים החשובים אושר ועושר והצלחה בחיים.

ברכה ליום הולדת 50 לבעל

בעלי האהוב והיקר כל העולם היום אתך שר לחגוג יום הולדת זו סיבה למסיבה אך אין דומה אותה הרגשה לחגיגת יום הולדת יובל לא להתבלבל מה נשאר לאחל לאדם מושלם הבעל הכי טוב מכולם המשך והצלח בכל מעשיך היה אהוב על חבריך והמשך להוסיף שנים עד מאה ועשרים.

ברכה לבעל לגיל 40

בעל יקר אומרים שגיל הוא רק מספר אך ליבי היום מתרונן ושר כי אתה חוגג יום הולדת עגול ויש לך כבר הכל ילדים ואישה פרנסה טובה צרור איחולים בזר פרחים לך שלוחים לך אנו מאחלים בריאות והצלחה עד מאה ועשרים.

ברכה ליום הולדת של האישה

לאשתי יש יום הולדת זוהי סיבה לחגיגה נחמדת להזמין את כל החברים מהשכונה מה אוכל לספר בשבחה של האישה הכי טובה על עמל ניקיון וסידור הבית ילדים שיושבים סביב השולחן כשתילים של זית ליבי מלא הערכה על כל מה שאת עושה את מלכת העולם אשתי היפה מכולם.

ברכה ליום הולדת לבעל שלי

מה מאחלים לבעל שלי ליום הולדת זוהי ממש מלאכת מחשבת כל כך קשה לתת זר איחולים לבעל שיש לו הכל בחיים המשך להיות אהוב על כולם להרגיש שאתה מלך העולם שאני ואתה נמשיך לצעוד יחד בדרכים שנזכה לאושר ועושר ונחת מהילדים עד מאה ועשרים.

ברכה ליום הולדת 40 לבעל

בעלי חוגג יום הולדת אני דואגת לחגיגה מפוארת מזמינה את כל המשפחה ואת החברים הטובים מכינה עוגה טעימה כי אתה הגעת לגיל 40 קח ממני את צרור איחולי אתה הכי אהוב עלי הצלחה בחיים שתהיה מרכז העניינים עד מאה ועשרים.

ברכה לגיל 50 לבעל

הגעת לגיל חמישים בעל יקר כולם אתך שמחים אתה מוקף הוד והדר גיל חמישים הוא לא סתם יום הולדת מעבר לשולחן הערוך לתפארת אני רוצה לבקש ממך בקשה שרק תמשיך להיות אתה לאהוב את הילדים ולתת מעצמך לאחרים שתמיד תדע אותי לאהוב מכל הנשמה כמו ביום שבו הכרנו לראשונה.

ברכה לבעל לגיל 60

בעלי היקר שנים שנה עברו מאז שהגעת לעולם אהובי הנהדר שישה עשורים עברו מאז שהפכת את העולם למושלם אשלח לך זר פרחים וברכות אאחל לך שיתגשמו לך כל המשאלות שתדע לדלג מעל כל המשוכות אני מתרגשת ממש מאחלת לך שכל יום יהיה בשבילך חדש שתפנה זמן לעצמך ולא רק לאחרים שתזכה לחיות עד מאה ועשרים.

ברכה לבעל ליום הולדת 80

יום הולדת 80 הוא לא חגיגה הוא תחילתה של תקופה חדשה תקופה שבה כלו כל הכוחות הנכדים גדלו הנכדות את הבית עוזבות ואתה ממשיך להיות עם כח במותניים להביט בשמחה אל השמיים בעל יקר שתמיד תהיה מאושר שתצליח להגשים משאלות ולהצליח במעשים שתמיד תהיה מוקף באנשים אהובים.

ברכה ליום הולדת 40 לאשתי

אשתי היקרה והאהובה יום הולדת ארבעה עשורים יום זה הוא בשבילי סיבה למסיבה שתדעי לעבור את כל המכשולים שתזכי להנות מריח של פרח בגינה להביט על כל הקשיים בעין טובה להתקדם בתפקידים ולהצליח בעבודה ונשאר לי עוד לאחל ברכה קטנה שתחיי עד מאה עשרים שנה .

ברכה ליום הולדת לבעל בן 70

מה מברכים ליום הולדת שבעים לבעל היקר והאהוב ביום החשוב אאחל לך איחולים רבים שתדע להביט למעלה לשחקים לצפות בציפורים נודדות שתבין מבין העננים את סודן של הסערות שתדע לחלום ולהגשים שתחיה עד מאה ועשרים.

ברכה לבעל ליום הולדת 50

בעלי היקר לא ידעתי מה לברך אותך כבר שתמיד תהנה מריח חבצלות שתוכל להריח ריח של חלות טריות שתתענג על קולו של השעון שמעיר אותך בבוקר לקום ראשון שתצליח להתמיד בעבודה שתעלה מעלה מעלה בדרך ישרה עד מאה ועשרים שנה.

ברכה לטו באב לבעל

בעל יקר אותך אוהב עד כמה שאפשר מאחלת לנו שאף אחד לא יפריד ביננו שנדע לוותר ולא לריב להקשיב לקולה של ציפור שיר להגשים חלומות משותפים לתת לכל אחד מאיתנו לפתח תחביבים אבל העיקר שהאהבה תשרור בביתנו שלא תעזוב את משכננו.

ברכה לבעל אהוב

בעלי האהוב רציתי לומר לך דבר מה חשוב תודה על מי שאתה בשבילי שנתת את כל כולך למעני אנחנו יושבים בלילות מביטים על הכוכבים טווים חלומות ומקווים לנחת מהילדים מאחלת לנו שתמיד תהיה אחווה ביננו שנדע להיות תמיד ביחד אבל גם לבד.

ברכה ליום נישואים לבעל

בעלי היקר אתה בשבילי אוצר לא להאמין אנחנו חוגגים יום נישואים תודה לך על מה שאתה בשבילי תודה לך שאתה תמיד איתי שתמיד נוכל להיות ביחד שאף פעם לא נהיה לבד שנהנה מחילופי עונות ונקשיב לקולן של מנגינות ועד מאה ועשרים ביחד לחיות.

ברכה לבעלי האהוב

בעלי האהוב אתה בשבילי חשוב ליבי מלא אהבה חדווה ושמחה שאתה איתי ביחד שלא נהיה לבד שתוכל להנות מהשקיעה והשמש הזורחת שנבין מהי אהבה ונדע להקשיב מעבר למנגינה הנשמעת אוהבת אותך עד סוף העולם אתה בשבילי הבעל המושלם שנזכה לחיות לאורך שנים עד מאה ועשרים.

ברכה ליום הולדת לבעלי

בעלי היקר היום בשבילי מאושר אתה חוגג יום הולדת ואני כה מאושרת אוהבת אותך בכל ליבי מאחלת שתישאר איתי שיתגשמו לך כל החלומות שתדע איך להגשים משאלות שתהיה מרכז העניינים תדע להביט ישר בעיניים שיהיה לך המון חברים עד מאה ועשרים.

ברכה לבעל ליום הולדת 60

חצי ממאה עשרים זה לא צחוק. לרגל הגיעך לעשור השביעי נאחל לך שתמשיך הבריאות. שתהיה איתנה, חזקה, ממש כמוך, ללא מועקה. יום הולדת שישים זה זמן להביט לאחור לאגד את כל הרגעים היפים שהיו ולנצור. למחוק את מה שחלף ביעף ולהתחיל מחדש לחגוג ולעוף. כי מה זה שישים? סך כל חצי ממאה עשרים… נשארו עוד חמישים אחוז, אז יאללה תרים את עצמך ותזוז. 🙂 אוהבים מאוד!

ברכה ליום נישואין לאשתי

לאשתי היקרה! כל בר דעת יודה שאת, את המדהימה, בה"א הידיעה. כל כולך עדינות ורכות, פלא עלי אדמות יותר נוצצת מכל זמרת במות. והנה עברנו עוד שנה ואני מביט משתאה כמה אנחנו אוהבים זה רק הולך וגובר עם השנים. בשנה הבאה נשוב ונשחזר את האהבה כאילו נפגשנו לראשונה. אוי, כמה אני אוהב אותך ואת כל כך יפה!

ברכה ליום נישואין מאישה לבעל

לבן הזוג האהוב שלי! אולי לא תמיד אני זוכרת עד כמה אתה עושה אותי מאושרת יום נישואין זו הזדמנות לברך מהלב שתמשיך להיות חזק ומפתיע רגיש, תומך ומלאך ששומר ששום דבר לי לא יפריע אוהבת מאוד!

ברכה ליום הולדת 30 לבעל

לבעל המושלם שלי! הגעת לגיל שלושים ונחמד מאוד לראות כל פעם מחדש שעדין הילד שבך פועם חי ונושם, מפתיע ומצחיק, חכם ורגיש, מלא חמלה ומרגיש שהשנה הבאה תמשיך להיות כל כך מושלם אותך אני אוהבת תמיד, אשתך בעבר, בהווה ובעתיד.

ברכה לאישתי ליום הולדת

לאשתי האהובה! ליום הולדתך הנוכחי תרשי לי להעיף מבט על רשימת הברכות שרציתי להביא: שתהיי הכי יפה תמיד כמו שתמיד היית שתצליחי להגשים את רצונותיך הטובים ושתרגישי את הטוב עוטף את כולך ומתחדש בכל יום אהבה שלי את, בן זוגך האוהב.

ברכה ליום הולדת לבעל יקר

לבעלי היקר! לא כל יום לך אני אומרת שאני אותך אני אוהבת אתה יודע, החיים, עיסוקים ותירוצים יום הולדת היא הזדמנות פז לנצור ולחקוק בסלע שאתה החיים שלי ויהי רצון שנאהב כל חיינו, כל רגע.

ברכה ליום הולדת לבעל אהוב

לבעלי האהוב מאוד! מזל טוב ויום הולדת שמח ומאושר הלוואי שתמיד תדע רק מתוק ולא תכיר את המר שתהיה בריא וחזק למענך ולמען המשפחה ושתרווה מכל מכריך רק נחת ושלווה אוהבת, מעריכה ומוקירה, אשתך.

ברכה ליום הולדת 50 אשת חיל

אשת חיל מי ימצא? בשבילי זאת בכלל לא שאלה מי ימצא? אני מצאתי רק את ואני יודעים היטב עד כמה את כזאת אשה חזקה, אמיצה, אך גם רכה ומלאת חמלה והקשבה תודה רבה לך שאת איתי, תמיד לצידי להתעורר לידך זאת זכות והגיל? שלא יגלו את הסוד לאשה כמוך – הוא רק עושה טוב.

ברכה לאשת חיל

לאשת החיל היפה שבבנות! אין כמוך בכל הייקום, זה בדוק לא, זה לא משפט שחוק בתוך לבך פנימה את יודעת כמה את שווה ולמזלך, למזלנו, גם אני יודע שתמשיכי להיות פלא הבריאה ולהקסים אותי כל יום מחדש אוהב אותך, אישך.

ברכה ליום הולדת לבעל קצרה

לבעלי היקר מזל טוב ליום הולדתך החדש שתקבל את כל הברכות שאתה רוצה והלוואי ותמיד תרגיש מרוצה שחלומותיך יתגשו לטובה במהרה ותמצא את הטוב בכל דבר שנראה לרגע רע אוהבת ומעריכה אותך מאוד, אשתך.

ברכה לבעלי היקר

לבעלי היקר והנדיר! תודה לך שכל יום בזכותך הופך אצלי לשיר נעים ומשמח, מרגש ומקפיץ אתה פשוט הכל, אדם לא רגיל בבית, בעבודה, עם הילדים – אתה נוכח ומתמיד מברכת אותך שגם לך יהיה את כמה שאתה צריך, תמיד.

ברכה לאשתי

לאשתי האהובה שאני הכי אוהב בעולם! תודה רבה לך על כל מה שאת נותנת לי עם כל יום שעובר – אני אוהב אותך יותר רק את גורמת לי, גם ברגעים קשים להיזכר – שאני בר מזל, איך דווקא אני זכיתי בך ולא אחר? שתמשיכי להיות מוצלחת ויפה כל כך. את הפרח של חיי.

ברכה לבעלי ליום הולדת

לבעלי, אהוב נפשי! ליום ההולדת לך אאחל שכל חייך תקווה ותתפלל שבכל דבר שתגע – תצליח וכל קושי – ירגיש לך זניח שתקבל משמים בריאות איתנה ובכל יום מחדש תחייך לבריאה.

ברכה לבעל מושלם

לבעלי המושלם שכל יום במחיצתו הוא חגיגה אני רוצה לברך אותך שבכל שניה תחוש את השמחה – הפשוטה, של החיים, של זוג אוהבים מאושרים שביחד בונים משפחה נהדרת על גבי יסודות מוצקים תודה רבה על מי שאתה עבורי, אשתך האוהבת מאוד.

ברכה ליום הולדת לאישתי היקרה

לאשתי, היקרה לי יותר מכל יום הולדת מושלם שיהיה לך לפחות כמו שאת מושלמת בשבילי כל הזמן אני מביט בך וחושב לעצמי איזו זכות גדולה זו להיות נשוי לך שתמשיכי להיות כל כך מהממת, חכמה, יפה ו… צודקת בעלך האוהב.

ברכה ליום הולדת לאשתי

לאשתי האהובה והיפה! יום הולדת הגיע ואת כמו תמיד – עטופה ברוך ועדינות, אצילות ונשיות אני אוהב אותך מאוד וכל החיים מודה לאלוקים שנתן לי אותך שתזכי לשפע הצלחה והגשמה שמחת חיים שלמה ונטולת מועקה אוהב אותך מאוד, בעלך.

ברכה לאשתי היקרה

לאשתי היקרה והמבורכת לא נותר לי אלא לחזק את ברכותיך הקיימות שתמשיכי להיות אצילית, עדינה ויפה כלבנה אשת חיל את, מיוחדת במינה שתמיד תהיי שמחה ומאושרת בריאה, מחוייכת, פלא קסום שלי, תודה שאת אותי אוהבת.

ברכה מרגשת עד דמעות לבעל

לבעלי שכל חיי אוהב אותי כל כך לא אוכל להודות לך באמת על כל הטוב שאתה יוצק לתוך חיי אתה המזל שלי, המקום הכי בטוח בעולמי הלוואי וכל החיים נאהב עד בלי די נעריך זה את זו ונבלה יחד בלי הגבלה תמיד אני רוצה להיות איתך, כמו כלה.

ברכה ליום האהבה לבעל

לבעל המקסים שלי! לרגל יום האוהבים, לך אני מאחלת שתהיה חזק ויצוק כמו אבני בזלת שכל יום ולא רק ביום המיוחד – נאהב חזק ונרגיש כאחד שלבך יהיה שמח בלי שום סיבה שפשוט תהיה מאושר בשגרה, כמו במסיבה.

ברכה לבעל ליום נישואים

לבעלי היקר שאין כמוהו בעולם! יום נישואין שמח לשנינו הלוואי שנאהב את הרגעים והימים שחולפים ונזכור שבסופו של דבר – שנינו מלאכים שגדלים שנתפתח יחד ולחוד ונצליח, לגדל משפחה שמחה, מלאה בצחוקים ופרגון.

ברכה ליום הולדת לבעלי היקר

לבעל, כליל המעלות שלי! אני רוצה לאחל לך יום הולדת שמח ועמוס בתקוות שתרווה נחת מכל מה שהשגת בחיים ותגשים עוד מטרות שתקח בקלות את הימים הפחות מוצלחים ותזכור להזכיר לעצמך שאין כמוך, הטוב שבבעלים!

ברכה מרגשת לבעל ליום הולדת

לבעלי המיוחד באדם! מברכת אותך שיהיה לך לא רק יום הולדת שמח, אלא שכל חייך יהיו סאגה של שמחה וצהלה, סיפוק ועשיה שתהיה בריא ועמוס בכוחות, לעשות את כל הטוב שאתה עושה עבורי ועבור המשפחה כולה מוקירה ומעריכה אותך מאוד, אשתך.

ברכה מרגשת לבעל

לבעלי האהוב שאין טוב ממנו כאדם! לפעמים אני מביטה בך ומתפעלת – אתה מלאך, ממש לא קרוב להיות בשר ודם. יפה וחכם, קסום ומוכשר, תומך וחייכן. תודה רבה לך על זה שאתה איתי. אוהבת אותך מאוד מכל הלב תמיד! אשתך.

ברכה ליום הולדת לאישתי

לאשתי היפה בנשים! יום הולדת שמח שהלוואי וימלא אותך באור לכל השנה שתבוא! שתזכי להצליח להגשים את כל התוכניות ובלב תרגישי רק תחושות טובות. שתשמחי במה שיש ולא תתבאסי על מה שאין ותזכרי שאני הכי אוהב אותך בעולם גם כשאני ישן.

ברכה ליום הולדת לבעל

לבעלי היקר שאני אוהבת יותר מכל! יום הולדת מאושר שיהיה לך ומי יתן וכל השנה הקרובה ובכלל – תהיה האדם הכי מבסוט בעולם. שתצליח בענייני הפרנסה והבית, וגם תזכה להגשים את כל החלומות האישיים שלך. אוהבת אותך בכל יום מחדש ברמות גבוהות, אשתך.

ברכה לבעלי לגיל 40

לבעלי האהוב, הגבר של חיי! אני אוהבת אותך, אהבה שאינה תלויה בדבר. מי יתן וכל חייך – תרגיש מאושר. שיום הולדתך הארבעים יגרום לך לפרוח עוד יותר. אתה מדהים ויצוק כסלע איתן וחיוכך מפיק זמירות. הלוואי ותקבל כוחות להגשים את כל המשאלות והחלומות.

ברכה לבעלי לגיל 40

לבעלי האהוב והחשוב! הלוואי ולא תחווה לעולם שום משבר. לא 'משבר גיל הארבעים' ולא אף שברון אחר. שתהיה חזק, בריא ורענן בכל פקיחת עיניים בבקר, ושהפרנסה תהיה ברווח ובקלות. אוהבת אותך מאוד! אשתך.

ברכה מרגשת לאשתי ליום הולדת

לאשתי האהובה שאין כמוה! יום הולדתך זו הזדמנות לספר לך שבכל יום שאני פוקח את עיניי אני מתרגשת לראות אותך. את אהבת חיי וסמל היציבות של נפשי ההומה. מי יתן וכל חייך אזכה לראותך את יופייך וחיוכך הקסום. שתהיה בריאה וחזקה ומאושרת תמיד!

אם לא מצאת, תמיד תוכל לחפש ברכה ספציפית:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחפש מתנה לבעלי / אשתי ?

מנורת ירח תלת מימד עם תמונה אישית