ברכות לבר מצווה

דף הבית » לכבוד מה הברכה? » ברכות לבר מצווה

הוא גדל כל כך מהר!

את זוכרת את היום הראשון שבו הוא הגיע לעולם. את החששות שליוו אותך בדרך לבית חולים, את הכאב בלידה ואת הפעם הראשונה שזכית לראות את המבט שלו. הוא היה נראה נינוח למדיי וכל מה שרצה היה להתנחם בזרועותייך וליפול לשינה עמוקה. 

עברו מאז כבר כמעט שלוש עשרה שנים והגיע היום המיוחד שלא חשבת שיגיע אף פעם – בר המצווה שלו. בחגיגת בר המצווה אתם לא רק תחגגו את עלייתו לתורה אלא בעיקר את המעבר שלו מהילדות לבגרות. מדובר בציון דרך משמעותי בדרך שלו לעולם הגדול שם בחוץ ובנקודה מרגשת במיוחד. מוזמנת בתהליך כתיבת הברכה להיעזר בברכות שכתבנו עבורכם, מאחלים לך המון בהצלחה!

ברכה לבר מצווה

ברכה מאימא לבת מצווה דתית

ביתי היקרה הגיע הרגע שלו לא הפסקנו לקוות ביתי האהובה הגעת לגיל מצוות אאחל לך שתסתכלי בנחת על עננים שתביני איך מים שחקו אבנים אנחנו תפילה נושאים אנא אלוקים ברך את זו הילדה שלח לך ברכה והצלחה תלך איתה יד ביד בדרך הארוכה כי כל התחלה קשה.

ברכה קלילה לבר מצווה

לנער בר המצווה החמוד כמה טוב שבאת לעולם הגדולים – עזוב, אל תקח קשה, יהיה טוב, כמו שאומרים תמשיך לשחק ולעשות שיגועים שלא תתרגש יותר מדי ממורים ואל תשכח את ההורים… תעשה נחת, בחיית, הם אותך כל כך אוהבים!

ברכה לבר מצווה מאמא לבן

לבן היקר ואהוב שלי! אין כמוך בן שלי, יפה וחכם מוצלח ומלא אנרגיה טובה. עכשיו אתה מגיע לגיל מצוות ואותך אברך בצרורות של ברכות נפלאות. שתפרח כמו שרק אתה יודע ותקשיב לקולך הפנימי זה שרק לבך מכיר ויודע.

ברכה לבר מצווה מדודה

לאחיין היקר שלי! כמה יפה צמחת עם השנים אני זוכרת שהיית ילד מתוק עמוס בתפנוקים לרגל בר המצווה אאחל לך אחלה חיים בוגרים שתלמד היטב את החיים ולא תתקל ביותר מדי מכשולים ושתהיה מוצף ברגשות טובים וחברים.

ברכה לבת מצוה

לבת המצווה המיוחדת מזל טוב לרגל החגיגה – שהיא הרבה יותר מעוד יום הולדת בסדרה. שתזכי לקבל את השפע הגדול משמים ושכל חלומותיך יתגשמו בקצב משביע רצון שחיי החברה שלך יהיו מעניינים ושתסתדרי יפה עם החברות וההורים.

ברכה לבר מצווה בחרוזים

גיל מצוות, גבר הפכת להיות. נאחל שלא תחווה הרבה כישלונות ושיפתחו בפניך כל הדלתות. שתדע להבדיל בין הטוב לרע ובין טפל לעיקר, ושלפני כל החלטה תשקיע רבות במחקר. שלא תיתקל במעצורים ובחייך יהיו הרבה חברים, תאהב את זולתך והכי חשוב, גבר – תאהב תמיד את עצמך.

ברכה לבר מצווה מאמא

ילד שלי, אני כל-כך מתרגשת על המעמד בו אני עומדת, הגעת לגיל המצווה ועבורי זאת שמחה גדולה. ילד מקסים שאתה, אני מאחלת לך רק טוב בדרך החדשה, שתלמד על בגרות ואחריות, על הצלחות וכישלונות ותישאר חזק אל מול כל המלחמות. שמור על שמחת החיים ודאג כי מסביבך תמיד אנשים טובים.

ברכה מאימא לבן 13

בני היקר אני מתרגשת בני הנחמד אני קצת חוששת עברו כבר שלוש עשרה שנים מאז היום ששינה את חיי מה אאחל לך בן מחמדים אולי אשיר לך שיר אחד ודי מאחלת לך שתצעד בדרך הישרה ואל תשכח לזכור להוקיר תודה שתמיד תדע ללכת בשבילים הנכונים ולזכור גם לעזור ולהיעזר באחרים.

ברכה מרגשת מאמא לבן שחוגג בר מצווה

לבני היקר, מחמד נפשי! עיניים שלי, אני כל כך אוהבת אותך ומתרגשת מאוד לרגל בר המצווה שלך אני מביטה בך ורואה כיצד גדלת להיות נער יפה וחכם, שמח ומלא חמלה על העולם שתזכה להאיר את העולם במעשים טובים להיות גבר חזק ויצוק שדואג לזולת ולעצמו ושכל כישרונותיך המופלאים ימצאו את מקומם הראוי להם

ברכה לבר מצווה – לאח

אחי הקטן גדול נהייה, בר מצווה חוגג, אני לא מאמינה! אתה גדל ולומד את החיים לקבל, לפעמים זה קצת מבלבל, אך לפניך תקופה של בגרות, תקופה של חרות. אני מאחלת לך שתהנה מכל רגע שתעבור הכל בגבורה וללא פגע. שתרכוש חברים טובים ושתמיד תהייה שמח בפנים.

ברכה לבר מצווה מאחות

לאחי האהוב והיקר, לרגל בר המצווה אשלח לך כמוסות מתוקות של איחולים. הלוואי ותגדל להיות גאווה לאבא, אמא ולכל המשפחה. שתסתדר טוב עם החברים והמורים ותמיד תצליח בלימודים. אתה אח נפלא ותמשיך להיות מי שאתה, אחותך.

ברכה לילד בר מצווה

גיל 13 זה גיל מבלבל מצד אחד אתה ילד, מצד שני כבר בוגר אבל סוד קטן שאני אשמח לך לספר באופן אישי זה שכל החיים אתה תנוע בין להרגיש ילד לבין להיות מבוגר אחראי אתה עוד תגדל ותבין שזהו משחק החיים עד אז, ברוך הבא לעולם של הגדולים!

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות לשבועות

ברכה לשבועות

ברכות למימונה

ברכה למימונה

ברכות לתפקיד חדש

ברכה לעבודה חדשה

ברכות לחג המולד

ברכה לחג המולד

ברכה לגיל 19

ברכה לגיל 19

ברכה לגיל 80 – 89

ברכה לגיל 80 עד 89

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)