ברכות לבר מצווה

הוא גדל כל כך מהר!

את זוכרת את היום הראשון שבו הוא הגיע לעולם. את החששות שליוו אותך בדרך לבית חולים, את הכאב בלידה ואת הפעם הראשונה שזכית לראות את המבט שלו. הוא היה נראה נינוח למדיי וכל מה שרצה היה להתנחם בזרועותייך וליפול לשינה עמוקה. 

עברו מאז כבר כמעט שלוש עשרה שנים והגיע היום המיוחד שלא חשבת שיגיע אף פעם – בר המצווה שלו. בחגיגת בר המצווה אתם לא רק תחגגו את עלייתו לתורה אלא בעיקר את המעבר שלו מהילדות לבגרות. מדובר בציון דרך משמעותי בדרך שלו לעולם הגדול שם בחוץ ובנקודה מרגשת במיוחד. מוזמנת בתהליך כתיבת הברכה להיעזר בברכות שכתבנו עבורכם, מאחלים לך המון בהצלחה!

ברכה לבר מצווה

ברכה לבר מצווה מאבא

בן יקר שלי, גבר שלי, בפתח השער בין ילדות ונעורים אתה עומד יפה וחזק ואני, מההתרגשות, אין לי מילים. שתמיד תעמוד יציב מול כל מכשול, ותזכור שאבא תמיד פה לעזור. שתצליח בכל מעשה ידייך, תחייך, תשמח ותאהב את משפחתך וחברייך. שתאמין בעצמך ותשאף לפסגות ותנהג בכבוד בכל הבריות. שתהנה מהחיים ותהיה מוקף באהבה, ותזכור תמיד שאבא אוהב אותך.

ברכה מאמא לבן לבר המצווה

בני היקר, רק אתמול היית ילד, והנה הגעת לגיל בר מצווה, ברצוני לאחל לך שפע ברכות עם המון אהבה, שתהיה בריא, חזק ומאושר, שתצליח בכל דרך שתבחר, שתתגבר בקלות על כל קושי, שתיהנה ותשמח, מאחלת מכל הלב – אמא, האוהבת אותך כל כך.

ברכה לילד בר מצווה

גיל 13 זה גיל מבלבל מצד אחד אתה ילד, מצד שני כבר בוגר אבל סוד קטן שאני אשמח לך לספר באופן אישי זה שכל החיים אתה תנוע בין להרגיש ילד לבין להיות מבוגר אחראי אתה עוד תגדל ותבין שזהו משחק החיים עד אז, ברוך הבא לעולם של הגדולים!

ברכה לגיל מצוות

גיל מצוות זה גיל שלא בא ברגל יש סביבו הרבה אחריות אתה בן לילה הופך מילד לנער בגיל ההתבגרות מאחלים לך שתהנה מהגיל המרענן ומהתקופה החדשה שתשקיע בלימודים ושתמצא אהבה גדולה שתהנה ותכייף עם החברים ושלא תשכח להמשיך ולכבד את ההורים.

ברכה לבר מצווה מהמשפחה

לילד המקסים שלנו שהגיע למצוות כל המשפחה רוצה לאחל לך המון מזל טוב וים של הצלחות שתגדל להיות נער משכיל, חכם, מוצלח ואהוב שתקח בקלות את גיל ההתבגרות, גם אם יהיו רגעים שתרגיש כאוב אתה הולך להיות גדול מהחיים, אז תחייה באהבה! אוהבים אותך מכל הלב, המשפחה.

ברכה לחתן בר מצווה

לחתן בר מצווה הכי חתיך במשפחה! רוצים לאחל לך ברכות שלגיל 13 הגעת עכשיו חובת ההוכחה היא עלייך להראות לנו שאתה בוגר כמו שאתה תמיד אומר מאחלים לך שתהנה מהגיל ומהתקופה שתמיד תהיה מוקף בחברים, או אולי בחברה שתצליח בכל מה שתרצה ושתמשיך להיות אהוב כזה.

ברכה ליום הולדת 13 לבן

בנינו היקר, הגעת למצוות – כמה מהר הזמן עבר, מילד קטן ברגע הפכת לגברבר. מי ייתן וחייך יהיו מלאים הצלחות ושמחות ואמן ותזכה לשפע ברכות. בר המצווה הוא רגע מיוחד בחיים, תנצור בליבך את אלו הרגעים. מחבקים ואוהבים, ההורים.

ברכה מאמא לבן – בר מצווה

ילדי המדהים, היום בדיוק לפני 13 שנים יצאת אל העולם כה מושלם. תודה על זיכרונות קסומים ונעימים שהענקת לי! החיים הם רכבת הרים ענקית, אל תחשוש מגבהים ומעמקים, יש לך אותי לצידך – כל החיים. כבוש את הפסגות הכי גבוהות ותגשים את כל החלומות.

ברכה לבר מצווה לתאומים

לפני 13 שנים, הגעתם שניים והבאתם לחיינו שמחה כפליים. תנצרו בליבכם את אלו הרגעים וקחו אותם איתכם כל החיים. הגעתם לגיל המצוות וזו הזדמנות לאחל לכם את כל הברכות. שתלכו תמיד בדרך ישירה והכל בחייכם תעשו בשמחה. ברגע הזה ובכל הרגעים, אנחנו איתכם מחבקים ואוהבים.

ברכה לגיל מצוות

מזל טוב על הגעתך לגיל המצוות, יום שמח וכל הברכות. זהו גיל מעבר מילדות לבגרות, גיל שמצריך ממך לגלות אחריות. עשה תמיד את הטוב ביותר ותישאר כפי שאתה, ילד פנתר. הרבה הצלחה, בריאות ואהבה, שבליבך תשכון תמיד שמחה.

ברכה לבר מצווה

היום בר מצווה אתה חוגג וכבר יכול לצעוק לכל עבר שאתה לא ילד, אלא גבר. אתה עושה את צעדיך הראשונים בחיים של הבוגרים, לפניך דרך של חוויות טובות ולפעמים קצת מכשולים, אנו יודעים שתעמוד בכל בגבורה ונאחל שבליבך תמיד תשרה שמחה.

ברכה לבר מצווה – לאח

אחי הקטן גדול נהייה, בר מצווה חוגג, אני לא מאמינה! אתה גדל ולומד את החיים לקבל, לפעמים זה קצת מבלבל, אך לפניך תקופה של בגרות, תקופה של חרות. אני מאחלת לך שתהנה מכל רגע שתעבור הכל בגבורה וללא פגע. שתרכוש חברים טובים ושתמיד תהייה שמח בפנים.

ברכה לבר מצווה בחרוזים

גיל מצוות, גבר הפכת להיות. נאחל שלא תחווה הרבה כישלונות ושיפתחו בפניך כל הדלתות. שתדע להבדיל בין הטוב לרע ובין טפל לעיקר, ושלפני כל החלטה תשקיע רבות במחקר. שלא תיתקל במעצורים ובחייך יהיו הרבה חברים, תאהב את זולתך והכי חשוב, גבר – תאהב תמיד את עצמך.

ברכה לבר מצווה מאמא

ילד שלי, אני כל-כך מתרגשת על המעמד בו אני עומדת, הגעת לגיל המצווה ועבורי זאת שמחה גדולה. ילד מקסים שאתה, אני מאחלת לך רק טוב בדרך החדשה, שתלמד על בגרות ואחריות, על הצלחות וכישלונות ותישאר חזק אל מול כל המלחמות. שמור על שמחת החיים ודאג כי מסביבך תמיד אנשים טובים.

ברכה מההורים לבר מצווה

ילדנו האהוב, היום אתה חוגג בר מצווה וזה הזמן להקדיש לך ברכה. אתה ילד כזה מתוק, שבכל מצב מוצא סיבה לצחוק אתה כזה מיוחד ובשביל אמא ואבא – אתה האחד. מאחלים לך בריאות ומזל והצלחה בכל התחומים בכלל.

ברכה לבר מצווה מחברים

אתה חוגג בר מצווה הגעת לעולם של המבוגרים ליבנו נרגש משמחה אנו מאחלים לך רוב איחולים שתצליח בלימודים שתמיד תהיה עם חיוך זורח על הפנים שתדע לתת מעצמך לאחרים שתתמודד היטב עם קשיים שנה זו תהיה התחלה של תקופה נפלאה חיים מאושרים עד מאה ועשרים.

ברכה לבר מצווה לחבר

חבר יקר ואהוב אני נרגש כי הגעת ליום הכי חשוב צעדים ראשונים בעולם המבוגרים אאחל לך שדרכך תהא סוגה בשושנים שתפגוש בדרך אנשים טובים שתדע עדיין להנות כמו ילד ולדעת להתאים צבעים של בגד שתדע לצעוד בדרך באיטיות להחזיק בגשר וללכת בזהירות רוב הצלחה ומזל טוב עד מאה עשרים שנה.

ברכה לבר מצווה חרדית

הגעת לגיל מצוות אתה ודאי נרגש הגיע העת לא רק ללמוד אלא גם לעשות אנו מוסרים לך זר ברכות שתזכה להבין דבר מתוך דבר שתלמד כמות גדולה של מסכתות כבר סיימת זאת כבר שתהנה מלימוד של סוגיה קשה שתרגיש את טעמה המתוק של התורה.

ברכה לבר מצווה מסבא וסבתא

בר מצווה אתה נכנס לעולם המבוגרים בשמחה אנחנו איתך שיר שרים מה נאחל לנכדנו היקר שהוא בשבילנו כמו אוצר נגמרו השטויות זה לא הזמן לשחק במכוניות שתצליח בלימודים בכל המעשים באהבה לך אנו מאחלים שתגדל ותפרח כמו פרח אנחנו אוהבים אותך לנצח.

ברכה מאימא לבן 13

בני היקר אני מתרגשת בני הנחמד אני קצת חוששת עברו כבר שלוש עשרה שנים מאז היום ששינה את חיי מה אאחל לך בן מחמדים אולי אשיר לך שיר אחד ודי מאחלת לך שתצעד בדרך הישרה ואל תשכח לזכור להוקיר תודה שתמיד תדע ללכת בשבילים הנכונים ולזכור גם לעזור ולהיעזר באחרים.

ברכות מאימא לבר מצווה

בני היקר אתה בשבילי אוצר שלוש עשרה שנה עברו ואתה כבר ילד בגן שלוש עשרה שנה חלפו ואתה גדל כמו פרח רענן אתה נכנס עתה לעולם המבוגרים מאחלת לך דרך סוגה בשושנים שתדע להיעזר ולעזור שיהיו לך חברים לרוב הצלחה וברכה ממני שלוחה.

ברכה לגיל 13 לבן

לרגע הגיעך לגיל מצוות נברך אותך שלא תפסיק לקטוף מצוות, לעזור לזולת ולבחור כל פעם מחדש ביושר ובטוב. שתבנה את אישיותך הנהדרת לבניין יצוק ובוגר ותצמח לגבר חזק ומהפנט. אוהבים אותך מאוד!

ברכה דתית לבר מצווה

בן 13 למצוות נכתב ב'פרקי אבות' ולרגל המאורע נשלח לך צרור ענק של ברכות שתגדל, תפרח ותרווה את הוריך ומוריך נחת ושתדע כל חייך לקבל ולקחת שתהיה תמיד הטוב שבבנים מוקף ואהוב על ידי המשפחה והחברים.

ברכה לבר מצווה מאמא לבן

לבן היקר ואהוב שלי! אין כמוך בן שלי, יפה וחכם מוצלח ומלא אנרגיה טובה. עכשיו אתה מגיע לגיל מצוות ואותך אברך בצרורות של ברכות נפלאות. שתפרח כמו שרק אתה יודע ותקשיב לקולך הפנימי זה שרק לבך מכיר ויודע.

ברכה לבר מצווה מסבתא

נכד יפה ויקר שלי! לרגל הגיעך לגיל מצוות מי יתן וכל משאלותיך הטובות יתגשמו ויהפכו ממחשבות לרעיונות מוחשיים כאלה שרואים – ותמיד נזכרים שבחיים הכל תלוי בך ולא באחרים תמשיך להיות חרוץ וחכם אוהבת אותך, סבתא שלך לעד.

ברכה מצחיקה לבר מצווה

אתה אמנם נראה ילד, אבל מה זה השפם הזה? ככל הנראה, יש השערה כזאת, שמדובר ב'שפם בר מצווה'. אויש, כמה מתוק אתה. לא ילד, לא גבר. משהו באמצע. הלוואי שתזכה להיות גדול בתחומים שאתה אוהב, כי פוטנציאל, ברוך השם, יש. נברך אותך שתצליח ותרוויח את כל מה שאתה רוצה ואינשאללה שתמיד תהיה מרוצה, לא משנה מה יוצא…

ברכה מרגשת מאמא לבן שחוגג בר מצווה

לבני היקר, מחמד נפשי! עיניים שלי, אני כל כך אוהבת אותך ומתרגשת מאוד לרגל בר המצווה שלך אני מביטה בך ורואה כיצד גדלת להיות נער יפה וחכם, שמח ומלא חמלה על העולם שתזכה להאיר את העולם במעשים טובים להיות גבר חזק ויצוק שדואג לזולת ולעצמו ושכל כישרונותיך המופלאים ימצאו את מקומם הראוי להם

ברכה בר מצווה

לבר המצווה היקר שלנו! הנה, הגעת לגיל מצוות זמן נהדר להיזכר בשנים כמה יפה גדלת, אין כמוך נער למופת, גאווה להורים יהי רצון שתקטוף כל חייך מצוות תעשה מעשים טובים ותגשים חלומות.

ברכה קלילה לבר מצווה

לנער בר המצווה החמוד כמה טוב שבאת לעולם הגדולים – עזוב, אל תקח קשה, יהיה טוב, כמו שאומרים תמשיך לשחק ולעשות שיגועים שלא תתרגש יותר מדי ממורים ואל תשכח את ההורים… תעשה נחת, בחיית, הם אותך כל כך אוהבים!

ברכה לבר מצווה מדודה

לאחיין היקר שלי! כמה יפה צמחת עם השנים אני זוכרת שהיית ילד מתוק עמוס בתפנוקים לרגל בר המצווה אאחל לך אחלה חיים בוגרים שתלמד היטב את החיים ולא תתקל ביותר מדי מכשולים ושתהיה מוצף ברגשות טובים וחברים.

ברכה לבר מצווה מאחות

לאחי האהוב והיקר, לרגל בר המצווה אשלח לך כמוסות מתוקות של איחולים. הלוואי ותגדל להיות גאווה לאבא, אמא ולכל המשפחה. שתסתדר טוב עם החברים והמורים ותמיד תצליח בלימודים. אתה אח נפלא ותמשיך להיות מי שאתה, אחותך.

ברכה מרגשת לבר מצווה

לילד המופלא שהנה, הוא כבר הופך לגבר כמה יפה להביט בתמונות האלבום הישנות ולהיזכר שהכל התחיל מתינוק בעל לחיים מתוקות שבהתמדה התקדם והתפתח למה שעומד כאן היום: קסם בריאה, יותר יפה מפרפר בשקיעה שתמשיך לזרוח כי יש בך אינסוף כוח.

ברכה לגיל 13

לרגל הגיעך לגיל מצוות, יהי רצון שכל משאלות לבך הכמוסות יתקיימו בבוא העת. תמשיך להשרות אווירה קסומה לכל מי שנמצא בסביבה. הרי זה ידוע, שאין כמוך. 13 שנים כבר עברו, קשה להאמין. כי ככה זה שנהנים. הזמן חולף ביעף, ללא מעצורים. ובשנים הבאות, נפגש בשמחות. אתה כבר תהיה גבר, מוקף בחברים והצלחות.

אם לא מצאת, תמיד תוכל לחפש ברכה ספציפית:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחפש מתנה לבר מצווה ?

סט שעון וצמיד עם חריטה לבר מצווה