ברכות לבת זוג

דף הבית » לכבוד מי הברכה? » ברכות לבת זוג

האישה המדהימה שלך

בת הזוג שלך מכירה אותך יותר טוב מכולם. היא יודעת מתי לתת לך חיבוק, מתי אתה צריך שנייה לעצמך ובאלו רגעים אתה צריך שהיא תתעקש שתסביר לה מה קרה בשביל שתירגע. היא אוהבת אותך בזכות הבן אדם שאתה ומידי פעם אתה מתרגש מכמות האור שהיא מכניסה לחיים שלך.

לכבוד יום ההולדת שלה או יום השנה שלכם, החלטת לכתוב לה ברכה מרגשת שתביע את התחושות החזקות שאתה מרגיש כלפיה. במטרה להקל על תהליך הכתיבה הסבוך, ריכזנו עבורך ברכות יפות מהן תוכל לקחת השראה במציאת המילים הנכונות. שיהיה המון מזל טוב ובהצלחה!

ברכה לבת זוג

ברכה ליום הולדת לבת זוג

לבת זוגי היפה כל כך! יום הולדת מואר כמוך את קסם חיי שאין בו מתום עדינה ורכה, מרגשת אותי כמו תהום, פלא בריאה, קשה לתאר אותך במילה תודה רבה לך על מי שאת בשבילי! אוהב אותך הכי בעולם, בן זוגך.

ברכה לבת זוג ליום הולדת

בת זוגי היקרה אני מאושר אתך בשמחה שמח שאנו ביחד מאחל שלא נהיה לבד מאחל לך אינספור ברכות ליום הולדתך מאחל התגשמות כל החלומות שתתני את כולך אוהב אותך עד בלי די את בשבילי שי שתחיי עוד המון שנים עד מאה ועשרים.

ברכה לאישה מיוחדת במינה

לאשה הכי מיוחדת שאני מכיר זאת אמת, אני לא מגזים את אשה מהממת בכל קנה מידה הלוואי שתמשיכי להיות חזקה ושתמיד תרגישי שלמה ואהובה כל מעשיך מכוונים לטובה וממך אני לומד מהי ברכה אוהב ומוקיר, בן זוגך.

ברכה לחברה לשנה (בת זוג)

הגעת לחיי ללא התראה והפכת הכל בשנייה ולטובה, אהובה שלי, עברה שנה כאילו יומיים, כי אתך כל יום זו הנאה כפליים, שתמשיכי להיות אהובתי המיוחדת, המעניקה והחדה. שתדעי שאדם כמוך יש רק אחד. אוהב עד השמיים ובחזרה ותמיד כאן למענך.

ברכה ליום הולדת לבת הזוג שלי

לבת זוגי האהובה עד מאוד לראות אותך כל יום לצידי מרגיש ללבי כמו דמיון. את קסם מהלך משמים על פני האדמה. שיהיה לך יום הולדת שמח ומלא בחן ומשאלות. שתמשיכי להיות הכי מדהימה, בדיוק כמו שאת.

ברכה ליום הולדת לבת הזוג שלי

לבת זוגי המהממת בנשים! יום הולדתך כבר כאן ואני מביט בך מאושר תודה לך על מי שאת עבורי כל פעם מחדש אני מודה לבורא שאת איתי שיהיה לך יום הולדת שמח וחיים מאושרים שנדע רק רגעים יפים וטובים ואם יהיו קשים – שנזכור שתמיד אנחנו אוהבים.

ברכה ליום הולדת לבת זוג

לבת זוג הכי טובה שיכולתי לבקש לעצמי מאחל לך את כל הטוב, האושר, ההצלחה ומאחל לי אותך שתישארי תמיד לצידי שתמשיכי להיות בת זוג כייפית שאפשר לדבר איתה על הכל ושנמשיך לחוות ביחד את כל החוויות ובגדול את החברה הכי טובה שלי, אשת סוד מעולה אני אוהב אותך יותר מאת עצמי וזה לא קלישאה.

ברכה ליום הולדת של בת זוג

מזל טוב ענקי לאישה שלי, לחברה הכי טובה שלי, כשאת מאושרת, אין ממני מאושר ולכן אאחל לך את כל האושר שבעולם. שתהיי בריאה כל חייך, שתצליחי בכל מעשייך, שתעשי תמיד מה שאת אוהבת ותישארי כפי שאת – כוכבת. אני אוהב אותך ותמיד מאחורייך.

ברכה לבת זוג

בת זוגתי, השותפה שלי, תודה על כך שאת תמיד איתי, בטוב וברע, בכאב ובשמחה, תודה על נשמתך הגדולה, על החיבוק החם ועל כל האהבה. רציתי שתדעי שאני אוהב עד השמיים ומול כל דבר – את לא לבד – אנחנו שניים.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות לבן

ברכה לבן

ברכות לבוס | ברכות לבוסית

ברכה לבוס

ברכות לנכד | ברכות לנכדה

ברכה לנכד ברכה לנכדה

ברכות לבן זוג

ברכה לבן זוג

ברכות לגננת

ברכה לגננת

ברכות לזוגות

ברכה לזוג

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)