ברכות לגננת

דף הבית » לכבוד מי הברכה? » ברכות לגננת

אישה מיוחדת במינה

הגננת של הבת שלכם היא אישה מיוחדת. היא חכמה, סבלנית והייתה נעימה מאוד לילדים בגן לאורך הדרך. הילדה שלכם מאוהבת בה ולא מפסיקה לדבר עליה בבית, ואתם מאושרים שזכיתם באישה מדהימה שתלווה את הבת שלכם בשנים הראשונות והמשמעותיות בחיים שלה.

 

 היא מילאה את הילדה שלכם בזיכרונות טובים, לימדה אותה דברים חדשים ובעיקר – עשתה לה שמח. עכשיו כשהילדה עולה לכיתה א' החלטתם לכתוב לגננת האהובה של הבת שלכם ברכה מקסימה מהלב ואתם לא מוצאים את המילים. במיוחד בשביל זה ריכזנו עבורכם ברכות יפות לגננת שיוכלו לעזור לכם בתהליך הכתיבה. תהנו!

ברכה לגננת

ברכה לפורים לגננת

לגננת המיוחדת, נסיכת הילדים! פורים שמח ומבדח, מלא אורות וצבעים. שתהיי שמחה כל יום ולא תצטרכי לחבוש מסיכה. שתהיה שלימה ואמיתית עם עצמך ולא תדעי מהי בושה. ושבכל רגע בחיים תמצאי את ההומור הנכון, שאיתו אפשר כל מכשול לעבור.

ברכה למנהלת המעון

למנהלת המעון היקרה, חיש עברה חלפה שנה, בה חינכת את ילדינו הרכים באהבה וביד נאמנה. בסבלנות וברוגע, כשאוזנך לכל בכי וצחוק קשבת, עם חיוך, חיבוק וליטוף, רגישה, חמה ואוהבת. מודים מכל הלב, ומאחלים כל טוב – ההורים והצוות.

ברכה לגננת מיוחדת

לגננת המיוחדת שבגננות! ימים כלילות את עושה כדי לחנך ולאהוב נותנת את כל כולך כל בקר וצהרים מחדש הלוואי וכוחות גדולים יהיו לך כל החיים לגדל ילדים ולהביא אושר לנשמות הקטנים כשהם איתך – אנחנו הורים מאושרים.

ברכה לגננת ולסייעת

לגננת הכי כייפית, האכפתית והמסורה, ולסייעת הלבבית שנכונה תמיד להגיש עזרה. רוב תודות לכן מכל הלב והנשמה, ילדינו בגן העבירו בזכותכן תקופה מדהימה בשיחות, בלימוד, במשחקים, סיפורים ושירים. חווינו כהורים לא מעט ימים נהדרים, איחולי הצלחה בהמשך, רוב בריאות וחיים מאושרים!

ברכה לגננת ולסייעת

אתן ביחד שתיים, מופלאות ומשמחות פעמיים, סייעת וגננת מושלמות, כאלו לא ראינו, גם בחלומות. תודה על מסירות והענקה, על הביטחון והשקט שכל אחת מכן משרה ועל כך שאת ילדנו אתן מחבקות באהבה. שתצליחו ותשמחו כל החיים, מאתנו – ההורים.

ברכה לגננת המעון

קיבלת את ילדנו בשמחה וברון, בשירה הכנסת את כולנו למעון, מנהלת לתפארת, אדיבה וכה מיוחדת, תודה לך על תקופה כל-כך נהדרת. שכל שהענקת תקבלי חזרה, שמעונך יתמלא בשפע ברכה, תודה על שעשית את ילדנו שמחים, באהבה, מאתנו – כל ההורים.

ברכה אישית לגננת לסוף שנה

לגננת המדהימה שלנו! שנה שלמה טרחת בחינוך הילדים ולומר לך תודה גדולה אנחנו רוצים על חינוך ומשחק, חמלה ואהבה בכל תחום נתת את כל כולך בהשקעה רבה הלוואי שכל חייך יהיה לך הכוחות לגדל ילדים וילדות, למען המשך הדורות.

ברכה לראש השנה לגננת

לגננת המקסימה, שהיא אהבת הילדים שתהיה לך שנה שמחה ומלאה בתקוות והילולים. הלוואי שתצליחי לממש את כל תקוותיך הכמוסות שפרנסתך תהיה ברווח ובכיף ושתהיי חזקה, תמיד, כל יום ורגע, שנפשך לעולם לא תתעייף.

ברכה לגננת

לגננת הכי מושלמת, שבחיוך פותחת את הדלת, מגיעה לך תודה על כל הטוב והשלווה, על כל האהבה שאת מעניקה – את גננת בלתי רגילה! אנו שמחים שאת שותפה למסע של ילדנו ותלווי אותנו בדרך – תהיי תמיד בליבנו. קבלי באהבה את כל הברכות – בשמחה וברוב תודות.

ברכה לפסח לגננת

בין הניקיונות אנחנו מאחלים לך רוב ברכות שתזכי להכניס את החג בשלווה ונחת שתהיי רגועה כמו ביום שבת אנו שולחים לך המון איחולים שבביתך יהיה שלום כמו יונים שהבית יהיה פתוח לכל אורחת ואורח שבקיצור יהיה לך חג כשר שמח.

ברכה אישית לגננת

לגננת המיוחדת שהיא גאוות ההורים תודה רבה על מה שאת עושה למען כל הילדים נברך אותך שמעיינות החינוך לעולם ינבעו בתוכך ותמצאי את הכוחות להמשיך ולהיות מי שאת: נהדרת בכל קנה מידה, תענוג לאומת הילדים ולהורים.

ברכה לגננת ליום הולדת

גננת יקרה לך שלוחה ברכה יום הולדת את חוגגת בחגיגה פשוטה או מפוארת לך נאחל באהבה גדולה שתמיד יהיה לך חיוך של שמחה שתדעי לתת מליבך אהבה שתוכלי צער של ילד להרגיש שתוכלו לרוץ לילד שנפל חיש שיהיו לך רעיונות טובים ושתזכי למאה ועשרים.

שאלות נפוצות על ברכות לגננת

כמובן, באתר שלנו תוכלו להנות ממגוון ברכות לגננת לגמרי בחינם וללא עלות כלל, באהבה מאיתנו אליכם.
אתם מוזמנים לבצע שימוש אישי בברכות לגננת שתמצאו בעמוד זה להנאתכם.
כמובן, אנחנו תמיד מחפשים להוסיף מידע נוסף שיעזור לגולשים שלנו. אם יש לכם ברכות לגננת שלא נמצאות בעמוד זה ותרצו להוסיף אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות האתר ונשמח להוסיף למאגר.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות לדוד | ברכות לדודה

ברכה לדוד

ברכות לחתן | ברכות לכלה

ברכה לחתן וכלה

ברכות למורה

ברכה למורה

ברכות לגיס | ברכות לגיסה

ברכה לגיס ברכה לגיסתי

ברכות למתגייס | ברכות למתגייסת

ברכה לחייל

ברכות למרצה

ברכה למרצה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)