ברכות לגננת

אישה מיוחדת במינה

הגננת של הבת שלכם היא אישה מיוחדת. היא חכמה, סבלנית והייתה נעימה מאוד לילדים בגן לאורך הדרך. הילדה שלכם מאוהבת בה ולא מפסיקה לדבר עליה בבית, ואתם מאושרים שזכיתם באישה מדהימה שתלווה את הבת שלכם בשנים הראשונות והמשמעותיות בחיים שלה.

 היא מילאה את הילדה שלכם בזיכרונות טובים, לימדה אותה דברים חדשים ובעיקר – עשתה לה שמח. עכשיו כשהילדה עולה לכיתה א' החלטתם לכתוב לגננת האהובה של הבת שלכם ברכה מקסימה מהלב ואתם לא מוצאים את המילים. במיוחד בשביל זה ריכזנו עבורכם ברכות יפות לגננת שיוכלו לעזור לכם בתהליך הכתיבה. תהנו!

ברכה לגננת

ברכה לגננת ולסייעת

לגננת הכי כייפית, האכפתית והמסורה, ולסייעת הלבבית שנכונה תמיד להגיש עזרה. רוב תודות לכן מכל הלב והנשמה, ילדינו בגן העבירו בזכותכן תקופה מדהימה בשיחות, בלימוד, במשחקים, סיפורים ושירים. חווינו כהורים לא מעט ימים נהדרים, איחולי הצלחה בהמשך, רוב בריאות וחיים מאושרים!

ברכה למנהלת המעון

למנהלת המעון היקרה, חיש עברה חלפה שנה, בה חינכת את ילדינו הרכים באהבה וביד נאמנה. בסבלנות וברוגע, כשאוזנך לכל בכי וצחוק קשבת, עם חיוך, חיבוק וליטוף, רגישה, חמה ואוהבת. מודים מכל הלב, ומאחלים כל טוב – ההורים והצוות.

ברכת תודה לגננת

ל____ הגננת האלופה! הנה באה לה עוד שנה אל סופה. נרצה לנצל במה זו כדי להודות לך מקרב לב, על כל פועלך. תודה ששמרת ופינקת את הילדים, ותודה על סבלנותך – גם ברגעים קשים. תודה שחיכית לנו עם חיוך כל בוקר, ושהענקת יחס חם לכל ילד וילדה – ממש כאילו היו הם הילדים שלך. כבר מתגעגעים! שלך, ההורים.

ברכה לגננת ולסייעת

תודה על האהבה שאתן מרעיפות תודה על כך שאתן מטפלות ודואגות תודה על כך שהילדים שלנו מאושרים תודה שאכפת לכן כל כך גם מאיתנו, ההורים זכינו!

ברכה לגננת לפסח

לגננת הכי טובה בעולם עברה חצי שנה מאתגרת בגן עם הילדים עכשיו הגיע קצת הזמן לנוח מחצר המשחקים מאחלים לך זמן איכות עם המשפחה שתתנתקי מהכל ושתתני לעצמך את הזמן להיות בחופשה את עושה עבודה מדהימה ואותך אנחנו מעריכים תודה על מה שאת עושה עבור הילדים שלנו אוהבים מאוד, ההורים

ברכה לגננת מחליפה

לגננת המקסימה שמתחילה את דרכה החדשה רוצים להגיד לך ברוכה הבאה והמון בהצלחה שתכירי את הילדים בקלות, שתתחברי אליהם מהר שתראי כמה כל אחד מהם הוא מיוחד ואחר לכל שאלה או בעיה אנחנו כאן בשבילך אוהבים מאוד ההורים.

ברכה לגננת המעון

קיבלת את ילדנו בשמחה וברון, בשירה הכנסת את כולנו למעון, מנהלת לתפארת, אדיבה וכה מיוחדת, תודה לך על תקופה כל-כך נהדרת. שכל שהענקת תקבלי חזרה, שמעונך יתמלא בשפע ברכה, תודה על שעשית את ילדנו שמחים, באהבה, מאתנו – כל ההורים.

ברכה לגננת

לגננת הכי מושלמת, שבחיוך פותחת את הדלת, מגיעה לך תודה על כל הטוב והשלווה, על כל האהבה שאת מעניקה – את גננת בלתי רגילה! אנו שמחים שאת שותפה למסע של ילדנו ותלווי אותנו בדרך – תהיי תמיד בליבנו. קבלי באהבה את כל הברכות – בשמחה וברוב תודות.

ברכה לגננת ולסייעת

אתן ביחד שתיים, מופלאות ומשמחות פעמיים, סייעת וגננת מושלמות, כאלו לא ראינו, גם בחלומות. תודה על מסירות והענקה, על הביטחון והשקט שכל אחת מכן משרה ועל כך שאת ילדנו אתן מחבקות באהבה. שתצליחו ותשמחו כל החיים, מאתנו – ההורים.

ברכה לגננת לפורים

חג פורים, חג גדול לגננות שאת לבבות ילדינו משמחות ולך הגננת היקרה מכולם, תודה על היחס הכי מושלם, על שמחה ועל צחוק, על הליטוף המתוק, שלוחה לך ברכה לחג הפורים, מאחלים שיהיה לך חג פשוט מקסים!

ברכה לגננת לסוף שנה – מההורים

לגננת הכי מופלאה, ראשית כל נאמר לך תודה רבה ! תודה על רגעים בלתי נשכחים, על חוויות שבזכותך הרוויחו הילדים. שתזכי שהגן יהיה תמיד מלא ושבשמחה ליבך תמיד יתמלא, שכל שנה תהייה עבורך מלמדת וטובה, שבכל שתעשי – תשרה ברכה והצלחה. אוהבים ומחבקים – ההורים.

ברכה לסוף שנה לגננת

הגננת הכי מיוחדת, אנחנו לא מאמינים שהשנה כבר נגמרת. אומרים שכאשר נהנים, את הזמן לא מרגישים כך קרה איתך – עשית לנו חיים קלים. על הכל רצינו לומר לך תודה ולאחל לך לשנה הבאה: הרבה שמחה, סבלנות, שלווה והצלחה.

ברכה לגננת בגן דתי

בסיומה של שנה שלוחה לך ברכה על קידום ילדינו במאור פנים הכנת יצירות ומשחקים מחכימים על תפוח בדבש ולימוד סיפור המגילה טיול לכותל ולגן שעשועים בשכונה על טיפול מסור בכל ילד וילדה שתמשיכי להיות כה מסורה קבלי נא זו הערכה בתוספת תשורה צנועה.

ברכה ליום הולדת לגננת

גננת יקרה את חוגגת יום הולדת זו אכן בשורה מרנינה את גננת לתפארת בילדים משקיעה את כולך אנחנו מאחלים שתדעי לא רק לתת לאחרים אלא גם לעצמך שתהני מלהסתכל על שמיים כחולים להביט אל דמדומי השקיעה שתלמדי איך לנגוע ביעדים ולהנות משיר ומנגינה.

ברכה לגננת שעוזבת

אנחנו מרגישים צורך להודות לעת פרידה נתת לילדנו את כולך עד כלות הכוחות השקעת בכל ילד את הנשמה לימדת אותם מספרים ואותיות איך סירות מנייר שטות קיבלת כל ילד בחיוך ואהבה וסלחת לפעמים על משובה רציתי לאחל לך בהצלחה בדרך החדשה.

ברכה לפסח לגננת

בין הניקיונות אנחנו מאחלים לך רוב ברכות שתזכי להכניס את החג בשלווה ונחת שתהיי רגועה כמו ביום שבת אנו שולחים לך המון איחולים שבביתך יהיה שלום כמו יונים שהבית יהיה פתוח לכל אורחת ואורח שבקיצור יהיה לך חג כשר שמח.

ברכה לגננת תודה

גננת יקרה רצינו לומר לך תודה על עמל והשקעה על כך שאת ילדנו בכל יום את מקבלת ובאהבה אותך עוטפת על לימוד חגים ועונות על יצירות שונות על אהבה ודאגה חמלה ואהבה מאחלים לך עוד המון שנים של טיפול בילדים.

ברכה לגננות לסוף שנה

לגננות היקרות! סוף השנה מגיע כמו בכל שנה, זה לא מפתיע ואיתו זמן התודה והברכה על הגן המשקיע על רגעים של חמלה על ילדים רכים ולמידה חשובה על מגוון של נושאים תודה ותמשיכו להיות כל כך מוצלחות מוקירות, האימהות. וגם האבות.

ברכה לגננות

לגננות המסורות והיקרות! גננות כמוכן – וואו. אין בפינו מילים להודות על כל מה שאתן עושות למען הילדים כשהעוללים הרכים אצלכן – אנחנו רגועות יודעות בבירור שהם בידיים בטוחות וחומלות תודה רבה לכן על כל פעילות וחיבוק מעריכות מאוד את הסבלנות גם כשמתחשק לכן לתת פיהוק 🙂

ברכה קצרה לגננת

לגננת המסורה שעושה לנו את הילדים חכמים ורגישים! תודה לך על ימים ארוכים של מסירות ואהבת הילדים. את כל פעם מחדש מדהימה אותנו סבלנית ואכפתית, מקורית וחייכנית גננת שהיא חלום של כל אם ואב יהי רצון שתמשיכי להיות מי שאת לטובת העולם.

ברכה אישית לגננת לסוף שנה

לגננת המדהימה שלנו! שנה שלמה טרחת בחינוך הילדים ולומר לך תודה גדולה אנחנו רוצים על חינוך ומשחק, חמלה ואהבה בכל תחום נתת את כל כולך בהשקעה רבה הלוואי שכל חייך יהיה לך הכוחות לגדל ילדים וילדות, למען המשך הדורות.

ברכה לגננת מיוחדת

לגננת המיוחדת שבגננות! ימים כלילות את עושה כדי לחנך ולאהוב נותנת את כל כולך כל בקר וצהרים מחדש הלוואי וכוחות גדולים יהיו לך כל החיים לגדל ילדים ולהביא אושר לנשמות הקטנים כשהם איתך – אנחנו הורים מאושרים.

ברכה לגננת סוף שנה

לגננת שאת השנה כעת מסיימת צרור איחולים ותודות מלאות בדמע ורגש אין ספק, עבודתך החינוכית מהממת תודה רבה שעשית את ילדינו מאושרים והאמת, גם אותנו ההורים שתצליחי להגשים את כל משאלות ליבך ותביאי לידי ביטוי תמיד את כל כישרונך.

ברכה לראש השנה לגננת

לגננת המקסימה, שהיא אהבת הילדים שתהיה לך שנה שמחה ומלאה בתקוות והילולים. הלוואי שתצליחי לממש את כל תקוותיך הכמוסות שפרנסתך תהיה ברווח ובכיף ושתהיי חזקה, תמיד, כל יום ורגע, שנפשך לעולם לא תתעייף.

ברכה אישית לגננת

לגננת המיוחדת שהיא גאוות ההורים תודה רבה על מה שאת עושה למען כל הילדים נברך אותך שמעיינות החינוך לעולם ינבעו בתוכך ותמצאי את הכוחות להמשיך ולהיות מי שאת: נהדרת בכל קנה מידה, תענוג לאומת הילדים ולהורים.

ברכה לפורים לגננת

לגננת המיוחדת, נסיכת הילדים! פורים שמח ומבדח, מלא אורות וצבעים. שתהיי שמחה כל יום ולא תצטרכי לחבוש מסיכה. שתהיה שלימה ואמיתית עם עצמך ולא תדעי מהי בושה. ושבכל רגע בחיים תמצאי את ההומור הנכון, שאיתו אפשר כל מכשול לעבור.

ברכה קצרה לגננת לסוף שנה

גננת יקרה הסתיימה לה השנה ואנו כהורים רוצים להביע לך הערכה על חיוך על הפנים על אהבה והשקעה בילדים על דאגה לתכנים מעניינים ומשחקים מעשירים קידמת כל ילד וילדה והרגעת ילד שבכה אנו ההורים לך מאחלים שתמיד חיוך יאיר לך את הפנים אושר ועושר ילוו אותך עד סוף הימים.

ברכה לגננת ליום הולדת

גננת יקרה לך שלוחה ברכה יום הולדת את חוגגת בחגיגה פשוטה או מפוארת לך נאחל באהבה גדולה שתמיד יהיה לך חיוך של שמחה שתדעי לתת מליבך אהבה שתוכלי צער של ילד להרגיש שתוכלו לרוץ לילד שנפל חיש שיהיו לך רעיונות טובים ושתזכי למאה ועשרים.

אם לא מצאת, תמיד תוכל לחפש ברכה ספציפית:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחפש מתנה לגננת ?

בלוק עץ עם חריטה אישית לגננת