ברכות לדרך חדשה

דף הבית » לכבוד מה הברכה? » ברכות לדרך חדשה

חישוב מסלול מחדש

דרך חדשה יכולה להיות הרבה דברים – היא יכולה להיות מעבר לבית חדש, הצעת נישואים, התחלה של עבודה חדשה ואפילו מעבר לחו"ל. אבל לכל האירועים הללו דבר משותף  – ההתחלה היא תמיד לא קלה. 

הדרך החדשה היא מרגשת במיוחד וטומנת בחובה הזדמנויות מרגשות וכיפיות שמסלולים אחרים שהיינו בוחרים בהם כנראה לא היו מציבים לנו. לקראת הדרך החדשה שהחבר הטוב שלכם נכנס אליה, נחמד לכתוב ברכה מקסימה מהלב. על מנת להקל עליכם בתהליך הכתיבה, כתבנו עבורכם כמה ברכות יפות לדרך חדשה שיוכלו לעזור לכם למצוא את המילים הנכונות. שיהיה לכם בהצלחה!

ברכה לדרך חדשה

ברכה ללימודים

הגעת לעוד פרק חדש בחייך וההתרגשות גדולה! סיימת בהצלחה רבה את הצבא וגם טיול גדול לא פספסת להוסיף לרזומה שלך עכשיו הגיע הזמן להיות רציניים לחזור כמו פעם לספסל הלימודים מאחלים לך שתהנה מהזמן הזה כמה שרק אפשר שתכיר חברים חדשים שיהיו איתך בדרך ושתהיה מאושר.

ברכה למורה חדשה

ברוכה הבאה לך מורה יקרה, נפתח לך את הדלת ונקבלך באהבה. יש ימים לא פשוטים ורגעים קצת לא נעימים, אך בסך הכל רוב הזמן נהנים מהילדים המקסימים. ניפגש לקפה ועוגה בהפסקה ובינתיים נאחל לך הרבה הצלחה.

ברכה למורה חדשה

למורה החדשה! נברך אותך בהצלחה בכל מה שתעשי בכיתה. שהשיעורים יהיו מעניינים ושתהיה לך משמעת. שכל יום מחדש – תכנסי בחיוך בשערי בית הספר – ותגשימי את כל התוכניות שלך עבורנו. הצלחתך היא הצלחתנו.

ברכה למורה לכיתה א׳

למורה הכי צעירה ומגניבה בבית הספר! מאחלים לך הצלחה רבה בדרך החדשה, עם המורים ועם התלמידים שאיתך בכיתה אנחנו בטוחים ללא ספק שכולם שם יתאהבו בך בשניה ומבלי שתשימי לב את תהפכי להיות המורה האהובה מאחלים לך נחת וסבלנות רבה שהזמן יעבור בכיף עד החופשה הגדולה.

ברכה מרגשת

אני כל כך נרגש את מתחילה התחלה חדשה ממש ליבי ממש קופץ מהתרגשות וידי עובדת ביעילות מאחל לך שתגשימי את כל המשאלות שיתקיימו בך ככל הברכות שכמו שנתת לי את כולך תדעי גם לתת זמן לעצמך מודה ומאושר ומתגעגע אלייך כבר.

ברכה להצלחה בעבודה חדשה

עכשיו זה ג'וב חדש, הכל מתחיל מההתחלה לכאורה אבל כולם יודעים שאתה תותח והכל אצלך 'בקטנה' שתצליח להגשים את עצמך היטב בעבודה החדשה שתקבל ממנה סיפוק ופרנסה טובה ושהבוסים החדשים יעריכו אותך ויבינו תמיד שיש להם ביד עובד – שהוא פשוט מתנה.

ברכה לעובד שעוזב עבודה ומתחיל חדשה

בעובד שכמוך זכינו כל-כך ועכשיו למקום אחר אתה נלקח, זה את הלב צובט, אולי תתחרט? ובכל זאת, עם כל הבאסה, ישנה שמחה על היותך מתחיל דרך חדשה, לדרך זו קח אתך, כל הישג וכל ברכה, קח אתך את הרוח הטובה והשלווה ואין לנו ספק שזו תהייה הצלחה.

ברכות למורה לסיום י"ב

למורה היקרה – איך הזמן טס כשנהנים?! תודה על שנים מלמדות ומחכימות, תודה שלא כעסת עלינו יותר מידי ושסבלת את כל השטויות. עכשיו אנחנו יוצאים לדרך חדשה, אך בטוחים שהכלים שהקנת לנו ילוו אותנו בתחנות רבות בחיים. תודה על הכל מאיתנו, התלמידים.

ברכה להצלחה בדרך חדשה

אתה מגיע לדרך חדשה היא ארוכה ולא קלה תלמד לדלג על מהמורות ומכשולים שתדע לנווט בין השבילים שתלמד ללמוד מטעויות של אחרים ללכת רק בשבילים מסומנים מותר לך לעצור ולשאול אל תחשוב שאתה כל יכול אנו מאחלים לך בהצלחה אנו סומכים עלייך שתגיע למטרה.

ברכה למזל

רצינו לאחל לך שתמיד תצליח רצינו לברכך שתמיד יהיה בפניך אור זורח שתמיד תצעד בדרך הישרה שלא תיפול לך אף שערה שתדע ללכת בשבילים המסומנים שלא תחזור על טעויות של אחרים אנו בטוחים ובך מאמינים שתצליח בכל המובנים רוצים שתחשוב שהכי חשוב מזל טוב.

ברכה לגננת מחליפה

לגננת המקסימה שמתחילה את דרכה החדשה רוצים להגיד לך ברוכה הבאה והמון בהצלחה שתכירי את הילדים בקלות, שתתחברי אליהם מהר שתראי כמה כל אחד מהם הוא מיוחד ואחר לכל שאלה או בעיה אנחנו כאן בשבילך אוהבים מאוד ההורים.

ברכה לעבודה חדשהה

לרגל כניסתך לעבודה החדשה אאחל לך שתקצור בקלות את ההצלחה שתדע מה לעשות ותשתלב בקלות ולא תתרגש אם לפעמים תעשה טעות מי יתן תתקדם במעלות הדרגות והסולמות ושעבודתך תהיה בכיף ולעולם לא תאמר 'בא לי למות' 🙂

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות לאירוסין

ברכה לחתונת הזהב

ברכות לפורים

ברכה לפורים

ברכות לבוקר טוב

ברכה לבוקר טוב

ברכות לשחרור

שחרור מהצבא

ברכות לכיתה א

ברכה לכיתה א

ברכה לגיל 70 – 79

ברכה לגיל 70 עד גיל 79

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)