ברכות לדרך חדשה

חישוב מסלול מחדש

דרך חדשה יכולה להיות הרבה דברים – היא יכולה להיות מעבר לבית חדש, הצעת נישואים, התחלה של עבודה חדשה ואפילו מעבר לחו"ל. אבל לכל האירועים הללו דבר משותף  – ההתחלה היא תמיד לא קלה. 

הדרך החדשה היא מרגשת במיוחד וטומנת בחובה הזדמנויות מרגשות וכיפיות שמסלולים אחרים שהיינו בוחרים בהם כנראה לא היו מציבים לנו. לקראת הדרך החדשה שהחבר הטוב שלכם נכנס אליה, נחמד לכתוב ברכה מקסימה מהלב. על מנת להקל עליכם בתהליך הכתיבה, כתבנו עבורכם כמה ברכות יפות לדרך חדשה שיוכלו לעזור לכם למצוא את המילים הנכונות. שיהיה לכם בהצלחה!

ברכה לדרך חדשה

ברכה לקבלת תעודת זהות

ברכות לרגל קבלת תעודת הזהות! ביום המרגש הזה יש גם אחריות, הפכת מנער/ה לאזרח/ית במדינת ישראל האהובה, אך דע/י שעם כל זכות מגיעה גם חובה. זכור/י שדורות רבים חיכו ונלחמו עבור רגע זה הנפלא, כי להיות ישראלי/ת זה מקור לגאווה גדולה.

ברכות למורה לסיום י"ב

למורה היקרה – איך הזמן טס כשנהנים?! תודה על שנים מלמדות ומחכימות, תודה שלא כעסת עלינו יותר מידי ושסבלת את כל השטויות. עכשיו אנחנו יוצאים לדרך חדשה, אך בטוחים שהכלים שהקנת לנו ילוו אותנו בתחנות רבות בחיים. תודה על הכל מאיתנו, התלמידים.

ברכה למנהלת שפורשת

ל____ המנהלת היקרה! מוכשרת, חכמה, אנושית – כל התכונות החשובות שמנהלת מובילה צריכה. את חותמך הטבעת בכל אחד מאיתנו. ולנו נשאר להודות לך על תקופה חשובה ומלמדת. אין ספק שאת מה שלימדת אותנו, ניקח קדימה ונשתמש בעוצמה. תודה שידעת להוביל, בנחישות וברגישות, תודה על פועלך ועל תרומתך, ובהצלחה בדרכך החדשה.

ברכה לעובד שעוזב ומתחיל עבודה חדשה

היום אתה מסיים את התפקיד ופניך מועדות אל העתיד המקום החדש כבר מצפה לך ואנחנו בצער נפרדים ממך גם אם בהתחלה יהיה קשה – אל תוותר תזכור שזה זמני ובסוף הכל משתפר בטוחים שהכל לטובה ומאחלים לך בהצלחה ומודים על הזמן שזכינו לעבוד איתך.

ברכה למורה לכיתה א׳

למורה הכי צעירה ומגניבה בבית הספר! מאחלים לך הצלחה רבה בדרך החדשה, עם המורים ועם התלמידים שאיתך בכיתה אנחנו בטוחים ללא ספק שכולם שם יתאהבו בך בשניה ומבלי שתשימי לב את תהפכי להיות המורה האהובה מאחלים לך נחת וסבלנות רבה שהזמן יעבור בכיף עד החופשה הגדולה.

ברכה לתחילת שנה בגן

לילד המתוק שהולך למסגרת חדשה קצת מוזר לא להיות בבית, אבל סומכים עליך שתסתגל במהרה מאחלים לך שתכיר חברים חדשים ושתשחק במלא משחקים שתהיה קשוב לגננות ושתתרגש לפגוש בסוף היום את ההורים שיהיה לך המון הצלחה בהתחלה החדשה אנחנו כאן מאוד מתרגשים בשבילך.

ברכה ללימודים

הגעת לעוד פרק חדש בחייך וההתרגשות גדולה! סיימת בהצלחה רבה את הצבא וגם טיול גדול לא פספסת להוסיף לרזומה שלך עכשיו הגיע הזמן להיות רציניים לחזור כמו פעם לספסל הלימודים מאחלים לך שתהנה מהזמן הזה כמה שרק אפשר שתכיר חברים חדשים שיהיו איתך בדרך ושתהיה מאושר.

ברכה לגננת מחליפה

לגננת המקסימה שמתחילה את דרכה החדשה רוצים להגיד לך ברוכה הבאה והמון בהצלחה שתכירי את הילדים בקלות, שתתחברי אליהם מהר שתראי כמה כל אחד מהם הוא מיוחד ואחר לכל שאלה או בעיה אנחנו כאן בשבילך אוהבים מאוד ההורים.

ברכה לעובד שעוזב עבודה ומתחיל חדשה

בעובד שכמוך זכינו כל-כך ועכשיו למקום אחר אתה נלקח, זה את הלב צובט, אולי תתחרט? ובכל זאת, עם כל הבאסה, ישנה שמחה על היותך מתחיל דרך חדשה, לדרך זו קח אתך, כל הישג וכל ברכה, קח אתך את הרוח הטובה והשלווה ואין לנו ספק שזו תהייה הצלחה.

ברכה למורה חדשה

ברוכה הבאה לך מורה יקרה, נפתח לך את הדלת ונקבלך באהבה. יש ימים לא פשוטים ורגעים קצת לא נעימים, אך בסך הכל רוב הזמן נהנים מהילדים המקסימים. ניפגש לקפה ועוגה בהפסקה ובינתיים נאחל לך הרבה הצלחה.

ברכה להתחלה חדשה בעבודה

הנך צועד בדרך ארוכה מלאת אתגרים ברובה אך אם תדע לצמוח כמו פרח תוכל להיות מאושר ושמח אנו מברכים אותך על העבודה החדשה מאחלים לך שאותך החברים בעבודה יאהבו שגם הם את היכולות שבך יכירו ולנו רק נשאר לומר מילה אחת בהצלחה.

ברכה לגיל ההתבגרות

גיל ההתבגרות הוא גיל בעל חשיבות אינך כבר הילד שבהוריו תמיד התגאה אמר אתה שלי האבא המושלם פתאום יש לך ספק ותהיה ומתבונן בדרך אחרת על העולם מותר לך לחקור את החיים אבל אל תשכח לעשות זאת עם חיוך על הפנים תזכור הדרך היא חדשה אבל אתה לא לבד אתה יכול לבקש עזרה.

ברכה להריון מוצלח

ברחמך מתרקם לו תינוק אנו בטוחים שהוא יהיה מתוק תקפידי לשתות הרבה מים וגם כשקשה לשמוח עד השמיים להקפיד על כל ההוראות ללכת לכל הבדיקות בוודאי את מתרגשת ושמחה על האוצר החדש שמצטרך למשפחה אנו שולחים לך ברכת הצלחה בדרך הארוכה ולידה קלה.

ברכה למזל

רצינו לאחל לך שתמיד תצליח רצינו לברכך שתמיד יהיה בפניך אור זורח שתמיד תצעד בדרך הישרה שלא תיפול לך אף שערה שתדע ללכת בשבילים המסומנים שלא תחזור על טעויות של אחרים אנו בטוחים ובך מאמינים שתצליח בכל המובנים רוצים שתחשוב שהכי חשוב מזל טוב.

ברכה להצלחה בדרך חדשה

אתה מגיע לדרך חדשה היא ארוכה ולא קלה תלמד לדלג על מהמורות ומכשולים שתדע לנווט בין השבילים שתלמד ללמוד מטעויות של אחרים ללכת רק בשבילים מסומנים מותר לך לעצור ולשאול אל תחשוב שאתה כל יכול אנו מאחלים לך בהצלחה אנו סומכים עלייך שתגיע למטרה.

ברכה מרגשת

אני כל כך נרגש את מתחילה התחלה חדשה ממש ליבי ממש קופץ מהתרגשות וידי עובדת ביעילות מאחל לך שתגשימי את כל המשאלות שיתקיימו בך ככל הברכות שכמו שנתת לי את כולך תדעי גם לתת זמן לעצמך מודה ומאושר ומתגעגע אלייך כבר.

ברכה לעבודה חדשה

לרגל כניסתך לעבודה החדשה אאחל לך שתקצור בקלות את ההצלחה שתדע מה לעשות ותשתלב בקלות ולא תתרגש אם לפעמים תעשה טעות מי יתן תתקדם במעלות הדרגות והסולמות ושעבודתך תהיה בכיף ולעולם לא תאמר 'בא לי למות' 🙂

ברכה להצלחה בעבודה

מאה אחוז שתצליח בעבודה בשבילך זו פרנסה, אבל לא פחות – אהבה הלוואי שכל יום יעבור עליך בעבודה בכיף כמו פרפר מתלהב – אליה תעופף שתקום כל בקר עם שיר חדווה בלב ובסוף החודש, גם המשכורת את ליבך תרומם.

ברכה לדרך חדשה

בכל דרך חדשה מחכה הפתעה ועכשיו אתה הולך בכביש לא נודע הלוואי שהנוף יהיה מדהים ומלא בעצים חזקים שתצליח לשלוט בתנועות המציאות גם בשבילים המתפתלים ותקצור את ההצלחה, כי אין ספק, אתה מהגדולים.

ברכה למורה חדשה

למורה החדשה! נברך אותך בהצלחה בכל מה שתעשי בכיתה. שהשיעורים יהיו מעניינים ושתהיה לך משמעת. שכל יום מחדש – תכנסי בחיוך בשערי בית הספר – ותגשימי את כל התוכניות שלך עבורנו. הצלחתך היא הצלחתנו.

ברכה לעובד חדש

לעובד החדש, ברוך הבא אלינו טוב לראותך מישהו שכבר במבט ראשון נראה מסור ראש גדול, הרבה מעבר ל'צריך' וכללי מותר אסור שתמשיך להיות עובד נאמן שחושב בענק ובשמחות נשב ביחד, נהפוך למשפחה ונצחק.

ברכה להצלחה בעבודה חדשה

עכשיו זה ג'וב חדש, הכל מתחיל מההתחלה לכאורה אבל כולם יודעים שאתה תותח והכל אצלך 'בקטנה' שתצליח להגשים את עצמך היטב בעבודה החדשה שתקבל ממנה סיפוק ופרנסה טובה ושהבוסים החדשים יעריכו אותך ויבינו תמיד שיש להם ביד עובד – שהוא פשוט מתנה.

אם לא מצאת, תמיד תוכל לחפש ברכה ספציפית:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחפש מתנה לדרך חדשה לקרובים ?

צמיד עמיד במים עם חריטה אישית לבחירתך