ברכות להצלחה במבחן | ברכות לפני מבחן

הלחץ בשיאו והבחינה מתקרבת

הבן שלכם התכונן למבחן החשוב שלו כבר יותר משבוע. הוא קרא את החומר, שינן אותו, למד אותו שוב ושוב ווידא את הידע שלו. למרות שאתם יודעים שהוא כבר מוכן, הוא נראה מתוח במיוחד לקראת הבחינה ומלא בתחושת חוסר ביטחון. 

בשביל לעזור לו להתמודד עם החרדה שבאה עם הבחינה חשוב שתראו לו שאתם אוהבים אותו ומאמינים בו. דרך מצוינת לסייע לו עם התחושות הקשות שמלוות אותו היא לכתוב לו ברכה יפה לקראת המבחן ובה להתייחס להערכה הרבה שאתם רוחשים למאמץ שלו. כתבנו עבורכם ברכות יפות מהן תוכלו לקחת השראה בכתיבת הברכה שלכם. שיהיה בהצלחה!

ברכה למבחן

ברכה להצלחה בבגרות

אחרי שחרשת ימים כלילות אחרי ששיננת והיו לך תשובות לכל השאלות הגיעה הזמן לתת את הכל להראות את כל הידע שלך ולהצליח ובגדול שיהיה לך מבחן הוגן ושיעבור במהירות אז המון בהצלחה בחינת הבגרות!

ברכה להצלחה במבחן חשוב

בהצלחה במבחן החשוב, מאחלת שלא תצטרך לעשות אותו שוב. מחזיקה לך אצבעות ומקווה שתקבל על תשובותיך תשואות. אחרי שחרשת ימים ולילות, השקעת מעל ומעבר יכולות, בטוחה אני שתעבור זאת בקלות ומהציון הסופי תגרור התפעלות. תהא שליו, תהא רגוע, אחרי המבחן נעביר ערב פרוע.

ברכה להצלחה במשפט

במשפט בהצלחה מאחלים לך כל ילד וילדה אתה תצא צודק אנו בטוחים ולך כפיים מוחאים תעמוד גאה ובקול חזק לשאלות תענה אין לך מה להרגיש מושפל כי לא התכוונת למעשה אבל בטוחים אנו שהצדק יצא לאור שלא יכרתו לך בור.

ברכה למבחן

עוד מעט המבחן ואני רוצה לברך בקטנה שתהיה לך בו הצלחה מרובה שכל התשובות יהיו נכונות ולא יסתבכו להן על הדף שלל שאלות מורכבות שהציון יהיה משביע רצון ולא תדע ממנו צער ודאבון.

ברכה להצלחה בבגרות

ישבת ימים ולילות, השקעת ופשפשת בכל המחברות, כתבת ושיננת, חלק ידעת, לא ידעת, אך את כל הלב נתת. הבגרות היום והלב לבטח לא מפסיק לפעום, מחזיקה לך אצבעות ומאחלת שיהיה קל – כמו בחלומות. קח נשימה, תהיה בטוח בעצמך, אתה יכול ומסוגל, שיהיה בהצלחה!

ברכה לפני מבחן

למדת בימים ובלילות הגיע העת לא לחשות אנו בטוחים כי תעבור את המבחן אותו תסיים בדיוק בזמן יש לך יכולות המון כישרונות אנו בטוחים כי הבוחנים אותם מעריכים לא חשוב המספר אלא שלמדת את הלקח אתה הרי מבין שידעת ומצאת תאמין.

אם לא מצאת, תמיד תוכל לחפש ברכה ספציפית:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחפש מתנה להצלחה במבחן ?

עט זוהר עם חריטה אישית לבחירתך