ברכות לחמותי | ברכות לחמי

דף הבית » לכבוד מי הברכה? » ברכות לחמותי | ברכות לחמי

אנשים מיוחדים במינם

ההורים של בת הזוג האהובה שלך הם אנשים מקסימים. עם הזמן הם נהיו לזוג ההורים השני שלך ולמדו להכיר את הדברים שאתה אוהב לאכול ולעשות ואת האמונות שמלוות אותך לכל מקום. הקשר בינכם עבר ממזמן את השלב הפורמלי ואתם חברים טובים מאוד והאמת היא שהיית רוצה לבקר אותם יותר ממה שיוצא.

 עכשיו לכבוד יום ההולדת של אחד מהורי אישתך, ניתנת לך הזדמנות מיוחדת להגיד להם תודה על האנשים המיוחדים שהם עבורך. בשביל לעזור לך בבחירת המילים, ריכזנו עבורך ברכות יפות להורי האישה המדהימה שלך. מאחלים לך המון בהצלחה ומזל טוב!

ברכה לחמותי ברכה לחמי

ברכה מיוחדת לחמותי

תודה לך על מה שאת למעני שתמיד את בשבילי הולכת בין הטיפות מנסה להגשים חלומות ורעיונות ונותנת עצות מחכימות תודה על בישולים טעימים על בגדים חדשים לילדים אנחנו באוטו נוסעים רק כאשר אתם מרשים תודה לך שאת עושה הכל מעריכים ובגדול.

ברכה לחמי היקר ליום הולדת

חמי היקר, אתה חוגג יום הולדת __ כבר, אני מעריכה את מה שבך, את חוכמת חייך והטוב שבליבך. אני מאחלת לך בריאות ואריכות חיים, שתזכה לנחת מהילדים והנכדים. אני איתך ברע ובטוב ולנצח אמשיך לאהוב.

ברכה ליום הולדת לחם

לחמי היקר, איש מקסים ונהדר. יום הולדת שמח שיהפוך אותך לעד לאדם מאושר. שתהיה בריא וחזק ותקבל את כל הברכות; שפע פרנסה ובריאות איתנה, אהבת אדם ונחת מהמשפחה. שכל מה שתבקש – יתגשם לטובה.

ברכה ליום הולדת לחמה

חמותי המיוחדת במינה, את חוגגת היום יום הולדת – בשבילי זאת סיבה למסיבה. בחמות כמוך לא זוכים כולם, עשית אותי החתן הכי מאושר בעולם. אני מאחל לך שתישארי כמו שאת, דואגת ואוהבת לגמרי ולא כמעט. שתהיי בריאה, מאושרת ושמחה, שתזכי בחיים לכל ההצלחה.

ברכה לחמה ליום הולדת

לחמותי היקרה והאהובה! לרגל יום הולדתך, אאחל לך שתחושי את עוצמת החיים שבלילות ובימים בלבך יתרוצצו ניגונים שתהיי מאושרת ושמחה כמו העלים בקיץ, בחורף, בכל העונות ובכל מזג אוויר.

ברכה לחמה בת 60

לחמותי היקרה! לכבוד כניסתך לעשור השביעי – אאחל שתהיי בריאה כל הזמן. שמבטך על העולם תמיד יהיה אופטימי. שתרווי כמויות אין סופיות של נחת מהמשפחה וכל רגע – תהיה שמחה בכל נימי הנשמה.

ברכה ליום הולדת לחמותי

אני צריכה לכתוב ברכה לחמות הכי טובה ליום הולדת לחמות כה מיוחדת תמשיכי לתת אהבה שתחיי בנחת ובשלווה שתוכלי לתת מעצמך לאחרים שתזכי לנחת מהילדים והנכדים שתהני משמש ברום שמיים מצחוק של ילד וחיוך על שפתיים שתסתכלי על הכוס המלאה שתתגשם לך כל משאלה ונחת מהילדים והנכדים עד מאה ועשרים.

ברכה לחמות

חמותי היקרה עוד מעט אצטרף למשפחה אני כבר מתרגשת אתם משפחה כה מיוחדת תודה לך על מה שאת בשבילי על כך שפתחת את ביתך לי שיהיה לנו קשר מיוחד כזה שאין לאף אחד הלב שלי רוגש ואוהב בניתי לך חדר בלב.

ברכה מהכלה לחמה

לחמותי היקרה! לפני הכל, לך אני רוצה להודות על בנך האהוב שהבאת לייקום. בזכותו ובזכותך בעצם – אני כל כך מאושרת תודה גדולה, אך גם לברך אותך אני רוצה: שתדעי בחיים רק נחת, ביטחון ושלווה שתמיד תחייכי וליבך יהיה מלא בברכה.

ברכה לחמי ליום ההולדת

יום הולדת אתה חוגג ואני כל מתרגש שלוחות לך רוב ברכות צרור איחולים ותקוות רציתי להודות על מה שאתה בשבילי על העזרה שאתה נותן לי תודה על אהבה ואחווה על כך שאתה מלא בדאגה ולא אשכח והרי זה העניין שנוספה לך עוד שנה למניין.

ברכה ליום הולדת לחמי היקר

מזל טוב לאבא השני שלי שהפך לדמות כל כך משמעותית בשבילי מאחל לך עוד שנים רבות של נחת ושמחה שתהיה מוקף תמיד בכל בני המשפחה שתמשיך להשרות על כולם חום וביטחון שתהיה בריא ושתצחק המון שתיראה תמיד כל כך צעיר לגילך יום הולדת שמח, אוהב, החתן שלך.

ברכה ליום הולדת לחמי

לחמי היקר! קבל נא את ברכתי הקטנה ליום הולדתך לו יהי שכל ימיך יהיו בטוב שכל שנותיך יהיו בנעימים שתדע רק בריאות, שמחה, השקט ובטח וכל מקום אליו תפנה יאיר אליך את פניו.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות לבוס | ברכות לבוסית

ברכה לבוס

ברכות למרצה

ברכה למרצה

ברכות לדוד | ברכות לדודה

ברכה לדוד

ברכות לרב | ברכות לרבנית

ברכה לרב

ברכות לחבר

ברכה לחברים

ברכות לחולה

ברכה לחולה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)