ברכות לחתונה

דף הבית » לכבוד מה הברכה? » ברכות לחתונה

לשמוח בשמחתם

בין אם מדובר בחתונה של חבר קרוב, זוג מהתיכון ואפילו של השכנים מהקומה הראשונה – חגיגת ברית הנישואים היא תמיד מרגשת, מיוחדת ובלתי נשכחת. מדובר ביום הראשון של שארית חייהם ביחד והאמת היא שגם אתם מתרגשים בשבילם. בכתיבת ברכה לחתונה חשוב להיזכר בייחודיות של הקשר שלהם על פני אחרים, בחוויות המשותפות שעברתם עם האדם הקרוב אליכם מהזוג ובדרך בה גיליתם על הצעת הנישואים.

 זיכרונות הם המפתח כשמדובר בכתיבת ברכה מיוחדת ואתם כנראה תדעו יותר טוב מכולם לספר את הסיפור מזווית הראייה שלכם. בשביל לעזור לכם בכתיבת הברכה ריכזנו עבורכם ברכות יפות מהם תוכלו לקחת השראה. בהצלחה!

כתיבת ברכה לחתונה

ברכה לחתונה לחברה טובה

חברתי היקרה יש לך חתונה ואני כל כך מתרגשת מרגישה איך היד שלי רועדת מאחלת לך רוב ברכות שתמיד תמשיכי להנות שבביתכם תשרה ברכה אחווה ואחווה שתדעו גם לשתף אחרים ובכל זאת להישאר במרכז העניינים פניך מועדות לדרך חדשה שיהיה לך בהצלחה.

ברכה לחברה שמתחתנת

לחברתי היפה שמתחתנת עם אהוב ליבה, אאחל לך שיום זה יעניק לך מזל וברכה שתאהבי את המיועד שללא ספק הוא מיוחד כי אם הוא בחר בך, אז… טוב, הכל ברור לך הלוואי והאהבה תתגבר בביתך החדש עם כל יום שעובר ומשפחה יפה תקימי ולא תדעי לעולם שום משבר.

ברכה ליום החתונה

את לבושה בשמלת כלה הוא לבוש בחליפת חתן את כל כך שמחה וגם הוא כמובן היום אתם נישאים שתהא זו אהבה להרבה שנים אאחל לכם שתבנו בית מושלם שתמיד תרגישי המלכה של העולם שבביתכם תשרה הברכה השלום והאהבה האחדות והנתינה.

ברכה דתית לחתונה

ענבי הגפן בענבי הגפן זה דבר מדהים. דבר נאה ומתקבל, אמרו חז"ל אין ספק, מדובר במזל. יהי רצון שיתן ה' שלום בבית ואהבה בערוגות ותזכו לגדל בנים ובנות

ברכה למתחתנים

מזל טוב לזוג האוהבים שעשו את הצעד הנכון והיום הם מתחתנים אוהו, כמה שאתם מתוקים! הלוואי שתקבלו תמיד זה מזו אהבה רבה ותביטו על הטוב בזכוכית מגדלת עצומה מאידך, עם הקשיים תדעו כיצד להתמודד ככה שילמדו מעצמם להתפוגג.

ברכה מאמא לחתונת הבת

זהו רגע מרגש מאוד, רגע שחיכינו לו ונראה כמו חלום ורוד, ביתי האהובה, הגעת עכשיו ליום החתונה, מליבי אלייך – שפע ברכה. שחייך יהיו מלאי אושר, וכל יום מחדש יתחזק בינכם הקשר. שתקימי משפחה מיוחדת ותגדלי ילדים כאישה ואמא מאושרת.

ברכה לחתן מהכלה לחתונה

אישי היקר, בעלי לעתיד, שותפי לדרך. הגיע הרגע, הרגע בו נכנס תחת חופה וקידושין. זהו רגע שחייבים לנצור, רגע שלא נשכח כל החיים. מחכה כבר בקוצר רוח להתחיל איתך את החיים המשותפים, לצעוד איתך יד ביד, להקים בית ומשפחה, ולהביא לעולם ילדים. אוהבת, אשתך.

ברכה לכלה דתיה

בס"ד יומך המיוחל הפציע, וכלה הערב אותנו תפתיע. תקשרי קשר בחופה וקידושין ותיכנסי מיד לחיי הנישואין. ביום שיחלוף תהיי אישה נשואה שתיתן לבעלה מכל הלב ממעשה ידיה. שתזכי למצוות ומעלות טובות, חייך בהחלט עומדים להשתנות. אוהבות ומתרגשות, כל החברות.

ברכה לחתונה של אחות

אחותי היפה והחכמה! גדלנו יחד והנה את מתחתנת אל תשכחי שאותך אני מאוד אוהבת ועד שתבואי לבקר אותך אברך… שתזכי לאהבה עד בלי די עם החתן החדש שתבנו בית עמוס בתחושות שמחה ומרגש ושתהיי אחות, פשוט כמו שאת.

ברכה קצרה לחתונה דתית

יומכם הגיע ותקשרו היום קשר בחופה וקידושין, זה היום שלכם – יום חתונתכם ונשמח כולנו בשמחתכם. תהיו ברוכים אתם ב7 ברכות ותזכו לחוד ויחד לכל המצוות. תהיי מקודשת את כדת משה וישראל, תהא אתה בעל לאישה לה אתה מייחל. שתהיו מאושרים ושיאיר דרככם האל.

ברכה יפה לחתונה

אהבה היא התבלין הכי חשוב בחיים ופתאום כשמוצאים את האדם המתאים הכל משתנה, ויש לו טעם אחר ההבנה שיש לך בחיים את מה שהיה חסר מזל טוב לכם זוג יקר ואהוב שתמשיכו לטבל זה את החיים של זו בכל מה שחשוב.

ברכה מצחיקה לחתונה

לזוג המאושר והיפה הלוואי ותזכרו כל הזמן שהכל התחיל מקפה שתאהבו לעד, תדגמנו 'זוג מרוצה'. אתם חבר'ה לעניין ואינשאללה תבנו ביחד ת'בניין. כן, שלא תסתפקו בדירה, פנטהאוז או וילה שתכנסו עמוק בענייני הנדל"ן.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות לגיוס

ברכה לחייל

ברכה לגיל 20 – 29

ברכה לגיל 20 עד גיל 29

ברכות ליום המשפחה

ברכה ליום המשפחה

ברכות לחג הקורבן

ברכה לחג הקורבן

ברכות מזל טוב

ברכות מזל טוב

ברכות לסיום בעבודה

ברכה לסיום עבודה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)