ברכות לחתונה

ברכות לחתונה - ברכה לחברה שמתחתנת, לחתונת הבן ועוד

דף הבית » לכבוד מה הברכה? » ברכות לחתונה

לשמוח בשמחתם

בין אם מדובר בחתונה של חבר קרוב, זוג מהתיכון ואפילו של השכנים מהקומה הראשונה – חגיגת ברית הנישואים היא תמיד מרגשת, מיוחדת ובלתי נשכחת.

מדובר ביום הראשון של שארית חייהם ביחד והאמת היא שגם אתם מתרגשים בשבילם. בכתיבת ברכה לחתונה חשוב להיזכר בייחודיות של הקשר שלהם על פני אחרים, בחוויות המשותפות שעברתם עם האדם הקרוב אליכם מהזוג ובדרך בה גיליתם על הצעת הנישואים.

 זיכרונות הם המפתח כשמדובר בכתיבת ברכה מיוחדת ואתם כנראה תדעו יותר טוב מכולם לספר את הסיפור מזווית הראייה שלכם. בשביל לעזור לכם בכתיבת הברכה ריכזנו עבורכם ברכות יפות מהם תוכלו לקחת השראה. בהצלחה!

כתיבת ברכה לחתונה

ברכה לחתונה קצרה וקולעת

לכבוד היום המאושר, נאחל לכם שתמיד תהיה זוג מאוחד שלכל אורך שנות הנישואין – תרגישו נהדר תתמכו זה בזו ותתמלאו באהבה עזה למרות הזמן שעבר. שביתכם יהיה מלא בזמירות ואהבה, רעות ואחווה, שתהפכו להיות בית שמעורר באחרים השראה.

ברכה קצרה לחתן וכלה

אתם חוגגים באהבה את הפיכתכם למשפחה רצינו לברך אתכם בכל המילים הטובות תשמרו חברים טובים לצידכם זו לא בושה לבקש עצות שתשרה בכם אהבה שלא תפסיקו לחיות בשלום ואהבה שתדעו לעזור ולהיעזר וגם לתת משלכם לאחר מזל טוב ליום הנישואים עד מאה ועשרים.

ברכה לחתונה לחברה טובה

חברתי היקרה יש לך חתונה ואני כל כך מתרגשת מרגישה איך היד שלי רועדת מאחלת לך רוב ברכות שתמיד תמשיכי להנות שבביתכם תשרה ברכה אחווה ואחווה שתדעו גם לשתף אחרים ובכל זאת להישאר במרכז העניינים פניך מועדות לדרך חדשה שיהיה לך בהצלחה.

ברכה קצרה ויפה לחתונה

לזוג הכי מקסים בעיר מאחלים לכם אחד את השני להמשיך להכיר כי תמיד יש עוד הפתעות שלא גיליתם אחד על השניה ובתור אחד שמכיר את שניכם, הולכת להיות לכם הפתעה נעימה! שיהיה לכם ירח דבש מהסרטים מחכה בפעם הבאה שתטוסו לשמור לכם על הילדים!

ברכה לחתונה לאח

לאחי התותח שהיום מתחתן! מי היה מאמין, כל החיים אנחנו יחד בכל דקה והיום אתה עומד מתחת לחופה עם אשתך מאחל לך שתהיה בעל טוב כמו שאתה אח טוב שתלמד לתת ולאהוב שתהיה בעל מכיל, קשוב שתמיד מפנק אחד כזה שרק בטוב ביותר הוא מסתפק מאחל לכם ביחד חיים יפים מחכה לשמור לכם על הילדים.

ברכה מקורית לחתונה

אז עשיתם הזמנות והבאתם קייטרינג ברמה הכלה התלבטה ארוכות על השמלה בחרתם אולם, די-ג׳יי וצבע למפיות ולא שכחתם להביא איתכם את הטבעות עכשיו שהכל מוכן עד לפרטים הקטנים אנחנו מאחלים לכם שתמיד תהיו זה לזו כאלה מדוייקים שהחיים שלכם יהיו מלאים בשמחה ושהכתובה תהיה רק מסמך שולי, העיקר האהבה!

ברכה לאח שלי מתחתן

אח שלי מתחתן! אח קטן, כמה גאווה! מאחל לך המון מזל טוב ויודע שבחרת בזו הנכונה. רק לפני רגע החזקתי אותך בידיים, ועכשיו אתה כבר בעל לאישה יפה ומדהימה. מאחל לכם שתגשימו חלומות ותקימו משפחה, ושתזכו לבנות את בית חלומותיכם במהרה. אוהב וגאה, אחיך הגדול.

ברכה לחתן וכלה לחתונה

אתם מתחתנים היום מגשימים חלום אהבתכם מגיעה לידי מימוש מאחלים לכם שלא יעקוץ אתכם יתוש מאחלים לכם את כל הטוב שבעולם שהיום הזה יהפוך למושלם מאחלים לכם שתקימו בית של אהבה של שלום והצלחה והעיקר שתהיו מאושרים עד מאה ועשרים בהנאה לכל הצדדים.

ברכה לחתונת הבן

הבן מתחתן, נברך, נחגוג ואת הכוס אתה תשבור, אנו מתרגשים עד השמיים, תאמין או לא לאבא רועדות הרגליים. היה צפוי שזה יקרה כי אתה מבפנים ומבחוץ יפה. שיהיה בהצלחה בחיים החדשים, שתקימו משפחה מרובת ילדים. בהתרגשות ואהבה, אמא ואבא.

ברכה לזוג לחתונה

לזוג האוהב שמתחתן – הרבה מזל טוב! יהי רצון, שתעופו יחד מעלה מעלה בשמחת החתונה וכל החיים תדעו רק שלוה ותשחו יחד בים האהבה שתחתרו זה עם זו במשעולי החיים ותעזרו אחד לשניה ברגעים של קשיים.

ברכה לחתונה של אחות

אחותי היפה והחכמה! גדלנו יחד והנה את מתחתנת אל תשכחי שאותך אני מאוד אוהבת ועד שתבואי לבקר אותך אברך… שתזכי לאהבה עד בלי די עם החתן החדש שתבנו בית עמוס בתחושות שמחה ומרגש ושתהיי אחות, פשוט כמו שאת.

ברכה דתית לחתונה

ענבי הגפן בענבי הגפן זה דבר מדהים. דבר נאה ומתקבל, אמרו חז"ל אין ספק, מדובר במזל. יהי רצון שיתן ה' שלום בבית ואהבה בערוגות ותזכו לגדל בנים ובנות

שאלות נפוצות על ברכות לחתונה

כמובן, באתר שלנו תוכלו להנות ממגוון ברכות לחתונה לגמרי בחינם וללא עלות כלל, באהבה מאיתנו אליכם.
אתם מוזמנים לבצע שימוש אישי בברכות לחתונה שתמצאו בעמוד זה להנאתכם.
כמובן, אנחנו תמיד מחפשים להוסיף מידע נוסף שיעזור לגולשים שלנו. אם יש לכם ברכות לחתונה שלא נמצאות בעמוד זה ותרצו להוסיף אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות האתר ונשמח להוסיף למאגר.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות לראש השנה

ברכה לשנה החדשה

ברכה לגיל 3 – 10

ברכה לגיל 3 עד גיל 10

ברכות לרכב חדש

ברכה לרכב חדש

ברכות למסיבת רווקות

ברכה למסיבת רווקות

ברכות לאירוסין

ברכה לחתונת הזהב

ברכות ליציאה לפנסיה

ברכה לפנסיה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך בתשלום שלח לי הודעה ונדבר :)