ברכות לחתונה

דף הבית » לכבוד מה הברכה? » ברכות לחתונה

לשמוח בשמחתם

בין אם מדובר בחתונה של חבר קרוב, זוג מהתיכון ואפילו של השכנים מהקומה הראשונה – חגיגת ברית הנישואים היא תמיד מרגשת, מיוחדת ובלתי נשכחת.

מדובר ביום הראשון של שארית חייהם ביחד והאמת היא שגם אתם מתרגשים בשבילם. בכתיבת ברכה לחתונה חשוב להיזכר בייחודיות של הקשר שלהם על פני אחרים, בחוויות המשותפות שעברתם עם האדם הקרוב אליכם מהזוג ובדרך בה גיליתם על הצעת הנישואים.

 זיכרונות הם המפתח כשמדובר בכתיבת ברכה מיוחדת ואתם כנראה תדעו יותר טוב מכולם לספר את הסיפור מזווית הראייה שלכם. בשביל לעזור לכם בכתיבת הברכה ריכזנו עבורכם ברכות יפות מהם תוכלו לקחת השראה. בהצלחה!

כתיבת ברכה לחתונה

ברכה קצרה לחתונה דתית

יומכם הגיע ותקשרו היום קשר בחופה וקידושין, זה היום שלכם – יום חתונתכם ונשמח כולנו בשמחתכם. תהיו ברוכים אתם ב7 ברכות ותזכו לחוד ויחד לכל המצוות. תהיי מקודשת את כדת משה וישראל, תהא אתה בעל לאישה לה אתה מייחל. שתהיו מאושרים ושיאיר דרככם האל.

ברכה לחתונה לאח

לאחי התותח שהיום מתחתן! מי היה מאמין, כל החיים אנחנו יחד בכל דקה והיום אתה עומד מתחת לחופה עם אשתך מאחל לך שתהיה בעל טוב כמו שאתה אח טוב שתלמד לתת ולאהוב שתהיה בעל מכיל, קשוב שתמיד מפנק אחד כזה שרק בטוב ביותר הוא מסתפק מאחל לכם ביחד חיים יפים מחכה לשמור לכם על הילדים.

ברכה לאחות שמתחתנת

לאחותי הכלה! איזה כיף לראות אותך מוצאת אהבה וכמה יפה את היום ובכלל! יהי רצון שתבני בית יציב, נאמן ומלא בצחוק של ילדים שתרווי מהם נחת וריגושים מתוקים אוהבת אותך כל החיים, אחותך.

ברכה מצחיקה לחתונה

לזוג המאושר והיפה הלוואי ותזכרו כל הזמן שהכל התחיל מקפה שתאהבו לעד, תדגמנו 'זוג מרוצה'. אתם חבר'ה לעניין ואינשאללה תבנו ביחד ת'בניין. כן, שלא תסתפקו בדירה, פנטהאוז או וילה שתכנסו עמוק בענייני הנדל"ן.

ברכה לחתונה של אחות

אחותי היפה והחכמה! גדלנו יחד והנה את מתחתנת אל תשכחי שאותך אני מאוד אוהבת ועד שתבואי לבקר אותך אברך… שתזכי לאהבה עד בלי די עם החתן החדש שתבנו בית עמוס בתחושות שמחה ומרגש ושתהיי אחות, פשוט כמו שאת.

ברכה מאמא לבת לחתונה

בתי היקרה לי מאוד, בתי האהובה, אני מאחלת לך מכל הלב ובהמון אהבה, שתצליחי עם בן זוגך, ויהא מסעכם יחדיו בדרך נכונה, שתעניקו זו לזה תמיכה, בסובלנות ובהרבה הבנה, שתזכו לאושר רב ולמשפחה יפה, שמחה ואיתנה.v

ברכה לחתונה של חבר

חבר יקר הגעת ליום מאושר יום בו אתה בונה בית שיהיו לך ילדים כשתילי הזית מאחל לך שבביתך תשרה הברכה חדווה ושמחה והמון אהבה שתדע לתת לאשתך מקום וגם להגשים לעצמך חלום שתדע להיות גם ביחד ולפעמים גם מותר לבד.

ברכה לחתן וכלה דתיים

לזוג המדהים שהתחתן היום זה בטח מוזר לכם להיות פתאום בשניים אתם בקושי מכירים, אבל מישהו החליט למעלה בשמיים אתם הולכים לצאת להרפתקה גדולה לקיים את מצוות פרו ורבו ולהגדיל את המשפחה מאחלים לכם שתכירו אחד את השניה על הצד הטוב ביותר שתלמדו אחד לשני לוותר ושתאהבו בגדול! המון מזל טוב!

ברכה לחברה טובה שמתחתנת

חברתי הטובה את בונה בית מאהבה נאחל לך שתמיד תאהבו כמו שאהבתם לראשונה שהבית שלכם יהיה מלא בשמחה שתפתחו את הבית לכל אורח שתדעי לזכור ולא לשכוח שמותר לוותר גם שצודקים שאפשר להכיר גם אנשים אחרים שתמיד תדעי לכבד את האחר ולהסתכל מעבר מזל טוב והגשמת חלום את נשאת היום.

ברכה לחתונה – לחברה

כל החיים חיכית לרגע המיוחד הזה, אז חברה יקרה שלי, את קולטת? היום זה קורה ! שיהיו ימים של שקט ושמחה, שתזכי לקבל את כל האהבה לה את זקוקה. שבחייך החדשים תשרה נחת וברכה, תזכרי כי מהיום אתם ממש משפחה.

ברכה לזוג שמתחתן

לזוג המואר שלנו! מזל טוב לרגל נישואיכם מי יתן ותמד תהיה זוג אוהבים מאושרים שכל חייכם יהיו כמנגינה עריבה וכל יום ויום ירגיש כמו ריבה שתבנו את הבית מאבנים יציבות ותדעו רק תקופות טובות.

ברכה להורים לחתונת הבן

להורים המאושרים שזכו לחבוק את שמחת האהבה! לרגל נישואי הבן היקר אנו מאחלים לכם שתרוו נחת מכל יוצאי חלציכם ויתמלא הבית באור יקרות מנכדיכם. יפים ונעימים הם זוג האוהבים שימצאו חן זה בעיני זו ולהיפך, לעולמי עולמים.

שאלות נפוצות על ברכות לחתונה

כמובן, באתר שלנו תוכלו להנות ממגוון ברכות לחתונה לגמרי בחינם וללא עלות כלל, באהבה מאיתנו אליכם.
אתם מוזמנים לבצע שימוש אישי בברכות לחתונה שתמצאו בעמוד זה להנאתכם.
כמובן, אנחנו תמיד מחפשים להוסיף מידע נוסף שיעזור לגולשים שלנו. אם יש לכם ברכות לחתונה שלא נמצאות בעמוד זה ותרצו להוסיף אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות האתר ונשמח להוסיף למאגר.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות לחינה

ברכה נגד עין הרע

ברכה לגיל 3 – 10

ברכה לגיל 3 עד גיל 10

ברכות לתפקיד חדש

ברכה לעבודה חדשה

ברכות להצלחה בטסט

ברכה לפני טסט

ברכות לחתונת הזהב | ברכות לחתונת הכסף

ברכה ליום נישואין

ברכות לעיד אל פיטר

ברכה לעיד אל פיטר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)