ברכות לחתונה

לשמוח בשמחתם

בין אם מדובר בחתונה של חבר קרוב, זוג מהתיכון ואפילו של השכנים מהקומה הראשונה – חגיגת ברית הנישואים היא תמיד מרגשת, מיוחדת ובלתי נשכחת. מדובר ביום הראשון של שארית חייהם ביחד והאמת היא שגם אתם מתרגשים בשבילם. בכתיבת ברכה לחתונה חשוב להיזכר בייחודיות של הקשר שלהם על פני אחרים, בחוויות המשותפות שעברתם עם האדם הקרוב אליכם מהזוג ובדרך בה גיליתם על הצעת הנישואים.

 זיכרונות הם המפתח כשמדובר בכתיבת ברכה מיוחדת ואתם כנראה תדעו יותר טוב מכולם לספר את הסיפור מזווית הראייה שלכם. בשביל לעזור לכם בכתיבת הברכה ריכזנו עבורכם ברכות יפות מהם תוכלו לקחת השראה. בהצלחה!

ברכה לחתן וכלה

ברכה מאמא לבת לחתונה

בתי היקרה לי מאוד, בתי האהובה, אני מאחלת לך מכל הלב ובהמון אהבה, שתצליחי עם בן זוגך, ויהא מסעכם יחדיו בדרך נכונה, שתעניקו זו לזה תמיכה, בסובלנות ובהרבה הבנה, שתזכו לאושר רב ולמשפחה יפה, שמחה ואיתנה.

ברכה יפה לחתונה

אהבה היא התבלין הכי חשוב בחיים ופתאום כשמוצאים את האדם המתאים הכל משתנה, ויש לו טעם אחר ההבנה שיש לך בחיים את מה שהיה חסר מזל טוב לכם זוג יקר ואהוב שתמשיכו לטבל זה את החיים של זו בכל מה שחשוב.

ברכה לחתן מהכלה לחתונה

אישי היקר, בעלי לעתיד, שותפי לדרך. הגיע הרגע, הרגע בו נכנס תחת חופה וקידושין. זהו רגע שחייבים לנצור, רגע שלא נשכח כל החיים. מחכה כבר בקוצר רוח להתחיל איתך את החיים המשותפים, לצעוד איתך יד ביד, להקים בית ומשפחה, ולהביא לעולם ילדים. אוהבת, אשתך.

ברכה לאח שלי מתחתן

אח שלי מתחתן! אח קטן, כמה גאווה! מאחל לך המון מזל טוב ויודע שבחרת בזו הנכונה. רק לפני רגע החזקתי אותך בידיים, ועכשיו אתה כבר בעל לאישה יפה ומדהימה. מאחל לכם שתגשימו חלומות ותקימו משפחה, ושתזכו לבנות את בית חלומותיכם במהרה. אוהב וגאה, אחיך הגדול.

ברכה לחתונת הבת

יום חתונתך הגיע ביתנו היקרה, מי היה מאמין שכבר את נכנסת תחת החופה. גאים בך מאד, ויודעים שבחרת את בחיר ליבך בקפידה. מאחלים לך שתזכי להגשים את כל חלומותיך, שתקימי בית ותבני לך משפחה. אוהבים, אמא, אבא והאחים.

ברכה מקורית לחתונה

אז עשיתם הזמנות והבאתם קייטרינג ברמה הכלה התלבטה ארוכות על השמלה בחרתם אולם, די-ג׳יי וצבע למפיות ולא שכחתם להביא איתכם את הטבעות עכשיו שהכל מוכן עד לפרטים הקטנים אנחנו מאחלים לכם שתמיד תהיו זה לזו כאלה מדוייקים שהחיים שלכם יהיו מלאים בשמחה ושהכתובה תהיה רק מסמך שולי, העיקר האהבה!

ברכה קצרה ויפה לחתונה

לזוג הכי מקסים בעיר מאחלים לכם אחד את השני להמשיך להכיר כי תמיד יש עוד הפתעות שלא גיליתם אחד על השניה ובתור אחד שמכיר את שניכם, הולכת להיות לכם הפתעה נעימה! שיהיה לכם ירח דבש מהסרטים מחכה בפעם הבאה שתטוסו לשמור לכם על הילדים!

ברכה לחתונה לאח

לאחי התותח שהיום מתחתן! מי היה מאמין, כל החיים אנחנו יחד בכל דקה והיום אתה עומד מתחת לחופה עם אשתך מאחל לך שתהיה בעל טוב כמו שאתה אח טוב שתלמד לתת ולאהוב שתהיה בעל מכיל, קשוב שתמיד מפנק אחד כזה שרק בטוב ביותר הוא מסתפק מאחל לכם ביחד חיים יפים מחכה לשמור לכם על הילדים.

ברכה לחתן וכלה דתיים

לזוג המדהים שהתחתן היום זה בטח מוזר לכם להיות פתאום בשניים אתם בקושי מכירים, אבל מישהו החליט למעלה בשמיים אתם הולכים לצאת להרפתקה גדולה לקיים את מצוות פרו ורבו ולהגדיל את המשפחה מאחלים לכם שתכירו אחד את השניה על הצד הטוב ביותר שתלמדו אחד לשני לוותר ושתאהבו בגדול! המון מזל טוב!

ברכה לכלה דתיה

בס"ד יומך המיוחל הפציע, וכלה הערב אותנו תפתיע. תקשרי קשר בחופה וקידושין ותיכנסי מיד לחיי הנישואין. ביום שיחלוף תהיי אישה נשואה שתיתן לבעלה מכל הלב ממעשה ידיה. שתזכי למצוות ומעלות טובות, חייך בהחלט עומדים להשתנות. אוהבות ומתרגשות, כל החברות.

ברכה לחתן שלי

נכנסת לחיינו בקול ותרועה ועשית את ביתי לאישה שמחה. אני נהנית להכיר כל יום מחדש את האדם המיוחד שאתה, כולך לב שמלא בנתינה ואין שמחה ממני על היותך חלק מהמשפחה. שתזכה לאריכות חיים, להצלחה ובריאות ותגשים כל חלום בשיא המהירות.

ברכה מאמא לחתונת הבת

זהו רגע מרגש מאוד, רגע שחיכינו לו ונראה כמו חלום ורוד, ביתי האהובה, הגעת עכשיו ליום החתונה, מליבי אלייך – שפע ברכה. שחייך יהיו מלאי אושר, וכל יום מחדש יתחזק בינכם הקשר. שתקימי משפחה מיוחדת ותגדלי ילדים כאישה ואמא מאושרת.

ברכה לחתונת הבן

הבן מתחתן, נברך, נחגוג ואת הכוס אתה תשבור, אנו מתרגשים עד השמיים, תאמין או לא לאבא רועדות הרגליים. היה צפוי שזה יקרה כי אתה מבפנים ומבחוץ יפה. שיהיה בהצלחה בחיים החדשים, שתקימו משפחה מרובת ילדים. בהתרגשות ואהבה, אמא ואבא.

ברכה לאם החתן

חיכית לרגע זה כל-כך הרבה זמן, חיכית והנה הוא כבר כאן. התרגשותך לבטח בשמיים, שמחה את כפול ושבעתיים. בנך היקר מתחתן היום והנה הגשמת עוד חלום. נאחל שיהיה זה היום המאושר בחייך ושבקרוב נאמר מזל טוב גם על נכדייך.

ברכה קצרה לחתונה דתית

יומכם הגיע ותקשרו היום קשר בחופה וקידושין, זה היום שלכם – יום חתונתכם ונשמח כולנו בשמחתכם. תהיו ברוכים אתם ב7 ברכות ותזכו לחוד ויחד לכל המצוות. תהיי מקודשת את כדת משה וישראל, תהא אתה בעל לאישה לה אתה מייחל. שתהיו מאושרים ושיאיר דרככם האל.

ברכה מיוחדת לחתונה

יום החתונה הגיע ובא, מאחלת שתהיו מאושרים עד-לא-ידע, הרבה בריאות והצלחה, הרבה כוחות ואהבה. לפניכם דרך מאתגרת וחדשה שכולה הפתעה. הערב את רחבת הריקודים נקרע, נדאג שהכלה תהייה שיכורה ושהחתן לא יזכור את שמה. בסוף הלילה מתחילים החיים המשותפים, לחייכם חברים יקרים.

ברכה לחתונה – לחברה

כל החיים חיכית לרגע המיוחד הזה, אז חברה יקרה שלי, את קולטת? היום זה קורה ! שיהיו ימים של שקט ושמחה, שתזכי לקבל את כל האהבה לה את זקוקה. שבחייך החדשים תשרה נחת וברכה, תזכרי כי מהיום אתם ממש משפחה.

ברכה ליום החתונה

את לבושה בשמלת כלה הוא לבוש בחליפת חתן את כל כך שמחה וגם הוא כמובן היום אתם נישאים שתהא זו אהבה להרבה שנים אאחל לכם שתבנו בית מושלם שתמיד תרגישי המלכה של העולם שבביתכם תשרה הברכה השלום והאהבה האחדות והנתינה.

ברכה לחתונה לחברה טובה

חברתי היקרה יש לך חתונה ואני כל כך מתרגשת מרגישה איך היד שלי רועדת מאחלת לך רוב ברכות שתמיד תמשיכי להנות שבביתכם תשרה ברכה אחווה ואחווה שתדעו גם לשתף אחרים ובכל זאת להישאר במרכז העניינים פניך מועדות לדרך חדשה שיהיה לך בהצלחה.

ברכה קצרה לחתן וכלה

אתם חוגגים באהבה את הפיכתכם למשפחה רצינו לברך אתכם בכל המילים הטובות תשמרו חברים טובים לצידכם זו לא בושה לבקש עצות שתשרה בכם אהבה שלא תפסיקו לחיות בשלום ואהבה שתדעו לעזור ולהיעזר וגם לתת משלכם לאחר מזל טוב ליום הנישואים עד מאה ועשרים.

ברכה לרגל נישואין

סוף סוף הגעתם לרגע הכי חשוב בחייכם רציתי לברך אתכם שתדעו לוותר וגם לעזור לאחר שתדעו לעזור וגם להיעזר שתאהבו עד סוף השמיים שתמיד תאכלו תפוחים אדומי לחיים והעיקר שהאהבה שלכם שאהבתם לראשונה תמשיך להיות באהבה כל שנה כל השנה.

ברכה לחברה טובה שמתחתנת

חברתי הטובה את בונה בית מאהבה נאחל לך שתמיד תאהבו כמו שאהבתם לראשונה שהבית שלכם יהיה מלא בשמחה שתפתחו את הבית לכל אורח שתדעי לזכור ולא לשכוח שמותר לוותר גם שצודקים שאפשר להכיר גם אנשים אחרים שתמיד תדעי לכבד את האחר ולהסתכל מעבר מזל טוב והגשמת חלום את נשאת היום.

ברכה לחתן וכלה לחתונה

אתם מתחתנים היום מגשימים חלום אהבתכם מגיעה לידי מימוש מאחלים לכם שלא יעקוץ אתכם יתוש מאחלים לכם את כל הטוב שבעולם שהיום הזה יהפוך למושלם מאחלים לכם שתקימו בית של אהבה של שלום והצלחה והעיקר שתהיו מאושרים עד מאה ועשרים בהנאה לכל הצדדים.

ברכה לחתונה של חבר

חבר יקר הגעת ליום מאושר יום בו אתה בונה בית שיהיו לך ילדים כשתילי הזית מאחל לך שבביתך תשרה הברכה חדווה ושמחה והמון אהבה שתדע לתת לאשתך מקום וגם להגשים לעצמך חלום שתדע להיות גם ביחד ולפעמים גם מותר לבד.

ברכה לחתונה של חברה

חברה אהובה את מתחתנת חברה יקרה את מגשימה חלום ואני מתרגשת בשמלה זוהרת בלבן הרוח משתוללת אהובך לבוש בחליפת חתן מאחלת לך שתגשימו את כל החלומות ובית תזכו לבנות מאחלת לך שתזכו לדעת ללמוד לוותר בישוב הדעת להיות ביחד וגם לתת לכל אחד את הזמן שלו לבד.

ברכה להורים לחתונת הבן

להורים המאושרים שזכו לחבוק את שמחת האהבה! לרגל נישואי הבן היקר אנו מאחלים לכם שתרוו נחת מכל יוצאי חלציכם ויתמלא הבית באור יקרות מנכדיכם. יפים ונעימים הם זוג האוהבים שימצאו חן זה בעיני זו ולהיפך, לעולמי עולמים.

ברכה דתית לחתונה

ענבי הגפן בענבי הגפן זה דבר מדהים. דבר נאה ומתקבל, אמרו חז"ל אין ספק, מדובר במזל. יהי רצון שיתן ה' שלום בבית ואהבה בערוגות ותזכו לגדל בנים ובנות

ברכה לרווקה לפני החתונה

מי זאת היפה בנשים? זאת לא שאלה, את זה כולם יודעים. ועכשיו היא תפוסה, כולם לחוצים, אך אלו החיים. רק אחד זכה, השאיר מאחוריו עשרות מבואסים. אבל לך, מה אכפת, את מתחתנת עם מי שאת אוהבת וזה מה שחשוב. לו יהי, שתקבלי את האהבה הכי גדולה שאפשר כאילו התחתנת עם אהוב ליבך, כל יום, כל רגע, מחדש.

ברכה לחתונה של אחות

אחותי היפה והחכמה! גדלנו יחד והנה את מתחתנת אל תשכחי שאותך אני מאוד אוהבת ועד שתבואי לבקר אותך אברך… שתזכי לאהבה עד בלי די עם החתן החדש שתבנו בית עמוס בתחושות שמחה ומרגש ושתהיי אחות, פשוט כמו שאת.

ברכה למתחתנים

מזל טוב לזוג האוהבים שעשו את הצעד הנכון והיום הם מתחתנים אוהו, כמה שאתם מתוקים! הלוואי שתקבלו תמיד זה מזו אהבה רבה ותביטו על הטוב בזכוכית מגדלת עצומה מאידך, עם הקשיים תדעו כיצד להתמודד ככה שילמדו מעצמם להתפוגג.

ברכה לאחות שמתחתנת

לאחותי הכלה! איזה כיף לראות אותך מוצאת אהבה וכמה יפה את היום ובכלל! יהי רצון שתבני בית יציב, נאמן ומלא בצחוק של ילדים שתרווי מהם נחת וריגושים מתוקים אוהבת אותך כל החיים, אחותך.

ברכה אישית לחתונה

חתונה זה רגע שבו אני עוצר את עצמי מלדמוע אבל לברך צריך ולכן אנשוך שפתיי ואייחל: שתזכו לבנות בית נאמן בישראל שיהיה ביתכם מלא בכל טוב גשמי ורוחני ותרגישו שאתם עושים את הדבר הנכון בכל יום מחדש.

ברכה לזוג לחתונה

לזוג האוהב שמתחתן – הרבה מזל טוב! יהי רצון, שתעופו יחד מעלה מעלה בשמחת החתונה וכל החיים תדעו רק שלוה ותשחו יחד בים האהבה שתחתרו זה עם זו במשעולי החיים ותעזרו אחד לשניה ברגעים של קשיים.

ברכה לזוג שמתחתן

לזוג המואר שלנו! מזל טוב לרגל נישואיכם מי יתן ותמד תהיה זוג אוהבים מאושרים שכל חייכם יהיו כמנגינה עריבה וכל יום ויום ירגיש כמו ריבה שתבנו את הבית מאבנים יציבות ותדעו רק תקופות טובות.

ברכה לחברה שמתחתנת

לחברתי היפה שמתחתנת עם אהוב ליבה, אאחל לך שיום זה יעניק לך מזל וברכה שתאהבי את המיועד שללא ספק הוא מיוחד כי אם הוא בחר בך, אז… טוב, הכל ברור לך הלוואי והאהבה תתגבר בביתך החדש עם כל יום שעובר ומשפחה יפה תקימי ולא תדעי לעולם שום משבר.

ברכה לחתונה קצרה וקולעת

לכבוד היום המאושר, נאחל לכם שתמיד תהיה זוג מאוחד שלכל אורך שנות הנישואין – תרגישו נהדר תתמכו זה בזו ותתמלאו באהבה עזה למרות הזמן שעבר. שביתכם יהיה מלא בזמירות ואהבה, רעות ואחווה, שתהפכו להיות בית שמעורר באחרים השראה.

ברכה מצחיקה לחתונה

לזוג המאושר והיפה הלוואי ותזכרו כל הזמן שהכל התחיל מקפה שתאהבו לעד, תדגמנו 'זוג מרוצה'. אתם חבר'ה לעניין ואינשאללה תבנו ביחד ת'בניין. כן, שלא תסתפקו בדירה, פנטהאוז או וילה שתכנסו עמוק בענייני הנדל"ן.

ברכה קצרה לחתונה

מזל טוב לזוג הצעיר שתבנו את ביתכם באבנים יקרות – עשויות מלב טוב וממשאלות יפות. מי יתן והאהבה תפרח ביניכם לעד והחיים רק יחזקו את הקשר שלכם שימשיך תמיד להיות מיוחד. כי אתם מהממים מדי ביחד!

אם לא מצאת, תמיד תוכל לחפש ברכה ספציפית:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחפש מתנה לחתונה ?

מנורת ירח תלת מימד עם תמונה אישית