ברכות לחתן | ברכות לכלה

מאורע מרגש

אף אחד לא חשב שהיא תתחתן כל כך מהר ואף אחד בוודאי לא חשב שהוא יתחתן כל כך מהר. הקשר שלהם מיוחד במינו ומלא בתשוקה, עוצמה וכנות. הם נראים מהצד מאושרים ואתם שמחים בשבילם ובטוחים שהם יזכו לעוד שנים ארוכות של אהבה.

 החלטת לכתוב ברכה יפה לחתן או לכלה לכבוד המאורע המיוחד הזה ואתה לא מוצא את המילים? במיוחד בשביל זה ריכזנו עבורך ברכות מיוחדות שיעזרו לך בתהליך הכתיבה ויאפשרו לך לכתוב את הברכה האישית, המשעשעת והכנה שחיפשת לתת. מאחלים לך בהצלחה בכתיבת הברכה והמון המון מזל טוב!

ברכה לחתן וכלה

ברכה מאמא לבת לחתונה

בתי היקרה לי מאוד, בתי האהובה, אני מאחלת לך מכל הלב ובהמון אהבה, שתצליחי עם בן זוגך, ויהא מסעכם יחדיו בדרך נכונה, שתעניקו זו לזה תמיכה, בסובלנות ובהרבה הבנה, שתזכו לאושר רב ולמשפחה יפה, שמחה ואיתנה.

ברכה יפה לחתונה

אהבה היא התבלין הכי חשוב בחיים ופתאום כשמוצאים את האדם המתאים הכל משתנה, ויש לו טעם אחר ההבנה שיש לך בחיים את מה שהיה חסר מזל טוב לכם זוג יקר ואהוב שתמשיכו לטבל זה את החיים של זו בכל מה שחשוב.

ברכה לחתן מהכלה

אישי היקר, בעלי לעתיד, שותפי לדרך. הגיע הרגע, הרגע בו נכנס תחת חופה וקידושין. זהו רגע שחייבים לנצור, רגע שלא נשכח כל החיים. מחכה כבר בקוצר רוח להתחיל איתך את החיים המשותפים, לצעוד איתך יד ביד, להקים בית ומשפחה, ולהביא לעולם ילדים. אוהבת, אשתך.

ברכה לכלה מסיבת רווקות

עוד קצת ומגיע הרגע הגדול הרגע לו חיכית יותר מהכל האורחים, החופה, השמלה הלבנה בקיצור זה ברור – אוטוטו החתונה! אז באנו לכאן כל החברות כדי לחגוג לך בטירוף במסיבת רווקות מחכות לך עם המון כיף וגם קצת הפתעות יאללה התחלנו, אוהבות החברות.

ברכה מקורית לחתונה

אז עשיתם הזמנות והבאתם קייטרינג ברמה הכלה התלבטה ארוכות על השמלה בחרתם אולם, די-ג׳יי וצבע למפיות ולא שכחתם להביא איתכם את הטבעות עכשיו שהכל מוכן עד לפרטים הקטנים אנחנו מאחלים לכם שתמיד תהיו זה לזו כאלה מדוייקים שהחיים שלכם יהיו מלאים בשמחה ושהכתובה תהיה רק מסמך שולי, העיקר האהבה!

ברכה קצרה ויפה לחתונה

לזוג הכי מקסים בעיר מאחלים לכם אחד את השני להמשיך להכיר כי תמיד יש עוד הפתעות שלא גיליתם אחד על השניה ובתור אחד שמכיר את שניכם, הולכת להיות לכם הפתעה נעימה! שיהיה לכם ירח דבש מהסרטים מחכה בפעם הבאה שתטוסו לשמור לכם על הילדים!

ברכה לחתן וכלה דתיים

לזוג המדהים שהתחתן היום זה בטח מוזר לכם להיות פתאום בשניים אתם בקושי מכירים, אבל מישהו החליט למעלה בשמיים אתם הולכים לצאת להרפתקה גדולה לקיים את מצוות פרו ורבו ולהגדיל את המשפחה מאחלים לכם שתכירו אחד את השניה על הצד הטוב ביותר שתלמדו אחד לשני לוותר ושתאהבו בגדול! המון מזל טוב!

ברכה לכלה דתיה

בס"ד יומך המיוחל הפציע, וכלה הערב אותנו תפתיע. תקשרי קשר בחופה וקידושין ותיכנסי מיד לחיי הנישואין. ביום שיחלוף תהיי אישה נשואה שתיתן לבעלה מכל הלב ממעשה ידיה. שתזכי למצוות ומעלות טובות, חייך בהחלט עומדים להשתנות. אוהבות ומתרגשות, כל החברות.

ברכה לחתן שלי

נכנסת לחיינו בקול ותרועה ועשית את ביתי לאישה שמחה. אני נהנית להכיר כל יום מחדש את האדם המיוחד שאתה, כולך לב שמלא בנתינה ואין שמחה ממני על היותך חלק מהמשפחה. שתזכה לאריכות חיים, להצלחה ובריאות ותגשים כל חלום בשיא המהירות.

ברכה לחתן ליום הולדת

חתני היקר, אתה חוגג יום הולדת היום ובשבילי כעת זה העיקר. נחגוג לך בשמחה גדולה, שתזכה בחייך לשפע ברכה, שתצליח בכל ותזכור כי אין דבר שאתה לא יכול. אתה אדם מקסים, חביב, נדיב ומרשים, תמשיך בדרכך. תמיד לצידך – חמותך.

ברכה מאמא לחתונת הבת

זהו רגע מרגש מאוד, רגע שחיכינו לו ונראה כמו חלום ורוד, ביתי האהובה, הגעת עכשיו ליום החתונה, מליבי אלייך – שפע ברכה. שחייך יהיו מלאי אושר, וכל יום מחדש יתחזק בינכם הקשר. שתקימי משפחה מיוחדת ותגדלי ילדים כאישה ואמא מאושרת.

ברכה לחתונת הבן

הבן מתחתן, נברך, נחגוג ואת הכוס אתה תשבור, אנו מתרגשים עד השמיים, תאמין או לא לאבא רועדות הרגליים. היה צפוי שזה יקרה כי אתה מבפנים ומבחוץ יפה. שיהיה בהצלחה בחיים החדשים, שתקימו משפחה מרובת ילדים. בהתרגשות ואהבה, אמא ואבא.

ברכה מהכלה לחתן

בן זוגי היקר, בקרוב תהייה בעלי, מודה אני כל בוקר על כך שאתה שלי. הבעל המושלם, המכיל, המקשיב והחכם. אני מאחלת לנו, שתהייה זאת דרך משמחת ומפתיעה, שתמיד נשמור על הכבוד, על החברות ועל האהבה. מבטיחה להיות שם תמיד בשבילך, ממני, אשתך.

ברכה קצרה לחתונה דתית

יומכם הגיע ותקשרו היום קשר בחופה וקידושין, זה היום שלכם – יום חתונתכם ונשמח כולנו בשמחתכם. תהיו ברוכים אתם ב7 ברכות ותזכו לחוד ויחד לכל המצוות. תהיי מקודשת את כדת משה וישראל, תהא אתה בעל לאישה לה אתה מייחל. שתהיו מאושרים ושיאיר דרככם האל.

ברכה לכלה למסיבת רווקות

מצאת את האחד שלך, איזו הקלה, בקרוב תלבשי שמלה לבנה ותהיי כלה. עוד קצת ונקרע את רחבת הריקודים, אך בינתיים הכנו לך מסיבת רווקות מהסרטים. אז לפני הפרק החדש נהנה עם בריכה, אוכל ושפע אלכוהול, נתכונן ונתרגש לקראת היום הגדול.

ברכת יום הולדת לכלתי

יום הולדת מרגש לכלה הכי טובה שיש, יותר ממך – לא יכולתי לבקש! שתזכי לבריאות, להצלחה ופריחה בזוגיות, לשפע פרנסה ופוריות. שתגשימי כל חלום ותאהבי את עצמך כל יום. קחי את הזמן לאט ותהי גאה על מי שאת. תמיד לצידך, חמותך.

ברכה לכלה מחברה

חברה שלי יקרה את ממש היום כלה, אני לא מאמינה ! את בטח מתרגשת ובידיים רועדת, אך זה כבר חולף ועוד רגע תהיי כלה מהממת. הגיע הרגע שחיכית לו תמיד, זכית בגבר האחד והיחיד, בשבילך צרור ברכות ואיחולים, אוהבת אותך חזק ולעולמים.

ברכה לכלה מהחמות

לכלתי היקרה שלחתי חבילה עטופה בנייר מתנה בה עטפתי זרים של ברכות עם מספר צלילים ומנגינות אז מה נאחל לך כלה יקרה עושר ואושר וברכת הצלחה שבמעשה ידייך תשרה ברכה ומילדיך תזכי לנחת ואהבה אני שמחה ומאושרת ומודה על כך שאת חלק מהמשפחה.

ברכה ליום הולדת לכלה שלי

כלתי היקרה יום הולדתך הוא בשבילנו חגיגה אנו שמחים שהצטרפת למשפחתנו מעריכים אותך ככלה לבננו המון איחולים שיהיו לך חברים רבים שתדעי לפנות זמן להביט אל העננים תזכרי שהתמדה מובילה להצלחות ומעשים מובילים למחשבות בהצלחה בכל המעשים ושתחיי עד מאה ועשרים.

ברכה ליום החתונה

את לבושה בשמלת כלה הוא לבוש בחליפת חתן את כל כך שמחה וגם הוא כמובן היום אתם נישאים שתהא זו אהבה להרבה שנים אאחל לכם שתבנו בית מושלם שתמיד תרגישי המלכה של העולם שבביתכם תשרה הברכה השלום והאהבה האחדות והנתינה

ברכה לכלה מהתורה

אתם נישאים אאחל לכם רוב ברכות שתהיו תמיד מאושרים שתזכו לבית על אדני התורה לבנות אלוקי שמור על הזוג היקר שאף פעם לא יישארו לבד שידעו לעזור ולהיעזר להקשיב ולא רק לדבר שהבית הזה יהיה מלא אהבה שיגדלו ילדים בדרך ישראל סבא.

ברכה לכלה לעתיד

כלה יקרה אנחנו כל כך מתרגשים לשאת ברכה לקראת כניסתך לביתנו הנעים את כבר חלק מהמשפחה תדעי להיות ביחד זה לא להיות לבד שהחיים בשניים הם שונים ומעניינים את כבר לא מרכז העניינים שתדעי לדעת לוותר כשצריך ולפעמים על עלבון להבליג מאחלים לך רוב הצלחה בדרך החדשה.

ברכה קצרה לחתן וכלה

אתם חוגגים באהבה את הפיכתכם למשפחה רצינו לברך אתכם בכל המילים הטובות תשמרו חברים טובים לצידכם זו לא בושה לבקש עצות שתשרה בכם אהבה שלא תפסיקו לחיות בשלום ואהבה שתדעו לעזור ולהיעזר וגם לתת משלכם לאחר מזל טוב ליום הנישואים עד מאה ועשרים.

ברכה לשבת לחתן וכלה

זכיתם ואתם חתן וכלה זכיתם לשלום ואהבה מאחלים לכם שתמיד תהיו ביחד ואף פעם לא לבד שתקימו בית כה מיוחד שהשמחה תשרה בו שמחה לעד שתמיד תאהבו כמו פעם שהאהבה תפרוץ בינכם כמו פקק של שעם שיהיה בביתכם שלום לעולם כי ביום זה הפכתם את העולם למושלם.

ברכה לחתן וכלה לחתונה

אתם מתחתנים היום מגשימים חלום אהבתכם מגיעה לידי מימוש מאחלים לכם שלא יעקוץ אתכם יתוש מאחלים לכם את כל הטוב שבעולם שהיום הזה יהפוך למושלם מאחלים לכם שתקימו בית של אהבה של שלום והצלחה והעיקר שתהיו מאושרים עד מאה ועשרים בהנאה לכל הצדדים.

ברכה לכלה מחמותה

כלתי היקרה אני שמחה שאת מצטרפת למשפחה אפתח לך את ליבי אתן לך את כל אהבתי תוכלי לפנות אלי עם משאלות ואני אשתדל לקיים את כל השאיפות תודה לך על האור שהוספת למשפחתנו על כך שאת כלה טובה ועוזרת לבננו.

ברכה לכלה מאימא

בת אהובה את הולכת להקים בית בשמחה זכרי הדרך לא קלה מותר לך להתחבט בשאלה קשה את פונה לדרך חדשה מאחלת לך שדרכך תהיה רצופה אהבה שתדעי ללכת בשבילים הנכונים שתכירי אנשים טובים ותזכרי לתת לבעלך את המקום ביחד תכרו יהלום.

ברכה ליום הולדת לחתן שלי

חתן יקר אני שמח שמחה גדולה חתן היום אני מאושר ביום החשוב מאחל לך רב ברכה שתמיד תצעד בדרך הנכונה בין כל השבילים תדע להכיר אנשים טובים שתלמד להגשים חלומות ואיך להכיר לאנשים טובות שמח בשמחתך ומאושר בביתי ובאושרה מאושר שהצטרפת למשפחה.

ברכה לכלתי

לכלתי היקרה! כל אדם רוצה לראות את בנו מוצא אהבה ואני זכיתי להתפעם כל יום מחדש מהמזל שדפק בחלון בית משפחתי. כלה כמוך היא מתנה יפה למשפחה. את נוסכת בנו אהבה וברכה שתרגישי תמיד את השפע והשמחה.

ברכה לכלתי ליום הולדת

לכלתי היקרה! חלפה שנה נוספת שאת איתנו במשפחה זה הזמן להודות לך על מי שאת ולברך אותך בשפע הצלחה בחיים, בעבודה ובמשפחה. שתמיד תאהבי את מה שקורה לך ולא תשכחי לעולם שאנחנו אוהבים אותך, זה – בטח.

ברכה לחתן וכלה חרדים

מיים רבים לא יוכלו לכבות את האהבה אמר שלמה המלך בשיר השירים לרגל בניית הבית החדש בישראל נברך אתכם שתזכו לשפע שלום ואחווה, בריאות וקדושה מתוך עבודת ה' אמיתית וכוונה טהורה.

ברכה ליום הולדת 30 לכלתי

לכלתי המיוחדת והאהובה! גיל שלושים מוביל אותך לעשור חדש הלוואי ובכל יום תרגישי את התחדשות הבריאה את כמויות האנרגיה הפנימית שלך אני מעריכה ומברכת שתמשיכי להצליח ולהיות כלה כה אהובה בהוקרה ואהבה, חמותך.

ברכה ליום הולדת לחתן

חתן יקר שלנו! השמחה כפולה ומכופלת, זכית להיות חתן וגם חתן יום הולדת שתזכה לכפל בריאות ופרנסה, כי על ברכות אין מבצעים ואין סוף עונה שתבנה בית נאמן בישראל מתוך אהבה גדולה, נחת, ואפס אחוז כאב.

ברכה ליום הולדת לכלה

לכלה היפה שלנו! יום הולדת שמח ומלא באהבה ואור שתזכי לבית מושלם שיש בו הכל בריאות ופרנסה, הצלחה וחמלה שלווה והמון צחוק וצהלה שתהיה לך שנה מאושרת וחיים מעולים עם בן זוגך, החתן הנעים.

ברכה לכלה ולחתן

לזוג היפה בעולם! מזל טוב לרגל נישואיכם נעים לראות אתכם יחד אוהבים ומחייכים. הלוואי שתמיד תדעו רק נחת, בריאות והבנה. שתבנו בית יציב וחזק שאין בו בעיות, מקסימום, קצת אבק.

ברכה לכלה לחינה

לכלה המהממת שלנו! לרגל החינה נברך אותך שתבני את ביתך בהנאה שכל נדבך שתניחי יהיה יציב ומלא אורה בקרוב נשמע בשורות טובות ממך ומהבעל שאין כמוהו, בחור כארז, זכית, יש לך טעם!

ברכה לחתן וכלה מהמקורות

"קול ששון וקול שמחה, קול חתן וקול כלה". זוג נפלא, יהי רצון שתזכו שביתכם החדש יתמלא בקולות צהלה ילדים רכים, שירי שבת ומנוחה ולא פחות חשוב: זוגיות ואהבה מזל טוב ענק אתם פשוט מדהימים ואתכם אנחנו כל כך אוהבים.

ברכה לחינה לכלה

לכלה המתוקה והיפה! ברכות צבעוניות לרגל החינה שחייך יהיו נעימים כמו נרקיסים שתכירי את האושר מקרוב בכל יום ותמשיכי לפזר אנרגיות טובות בכל מקום שתבני בית מהמם בישראל!

ברכה לחתן

לחתן היקר! מזל טוב לרגל יום שבירת הכוס מאחלים שתבנה את ביתך מתוך אהבה שצבעים רכים ימלאו את ליבך ותדע מה לעשות גם בעת משבר וצרה שתצליח להתפרנס ברווח ובקלות ושבגוף תמיד תשרה הבריאות.

ברכה למקווה לכלה

יום מיוחד הוא היום טבילה של מצווה שבזכותה – הקב"ה יתן לך מעיינות של ברכה שהבית יתמלא באורה ושמחה פרנסה טובה וצחוק משוחרר ממועקה שתדעי היום ובכלל – רק נעימות שהרוך ילטף את חייך במתיקות

ברכה לכלה למקווה

לכלה היקרה, רגע לפני הטבילה את נכנסת כעת בברית הנישואים יהיה רצון שתעמידי דור ישרים בנים מבורכים ובנות מדהימות שיעניקו ללבך נחת ורננות שהאהבה תשכון בביתך תמיד ושפע פרנסה יהיה חלק מובנה מהחיים.

ברכה ליום הולדת לחתן

לחתן היפה שאין כמוהו בעולם – יהי רצון שהבית שאתה בונה היום יהיה נאמן. שישרה בו שלום ותרבה בו האהבה – ושכל יום מחדש תביט על עצמך במראה – ותראה אדם שמח שפניו זורחות משלווה.

ברכה לכלה במסיבת רווקות

לכלה המהממת שהיום חוגגת את סוף ימי הרווקות אינשאללה שלא תצטרכי אף פעם לטוב לחכות. שיגיעו אליך ברכות בצרורות כמו עוזי שיורה בלי הפוגות. שתחיי עם החתן החדש לאורך ימים ושנים וגם אם יהיו מידי פעם מריבות, תרגשו בגדול, זוג מאושרים.

אם לא מצאת, תמיד תוכל לחפש ברכה ספציפית:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחפש מתנה לחתן / כלה ?

בקבוק וויסקי וכוסות עם חריטה אישית