ברכות ליום נישואין

דף הבית » לכבוד מה הברכה? » ברכות ליום נישואין

היום המיוחד שלכם

ביום הנישואים אתם לא חוגגים רק את יום החתונה המיוחד שלכם, אלא את התהליך המקסים שהקשר שלכם עבר עם השנים. הזוגיות שלכם שעם הזמן פרחה ופרחה, הפכה לשגרת החיים שלכם ומכאן – למשהו שלפעמים אתם לוקחים כמובן מאליו. מדובר בהזדמנות מצוינת להזכיר לבן או בת הזוג שלכם עד כמה הם חשובים לכם ואפילו, לכתוב ברכה מרגשת שתיגע להם בלב. 

 

את הברכה תוכלו לתת עם מתנה, להקריא בעל פה או להשאיר כמכתב מסתורי ולהשאיר אותו בחדר השינה לפני שתתחילו בחגיגות המשותפות שלכם. מוזמנים בתהליך הכתיבה להיעזר בברכות המיוחדות שכתבנו עבורכם. תהנו!

ברכה ליום השנה

ברכה ליום נישואים לאישה

את מתחתנת איזו שמחה מה אאחל לך לחתונה אשלח לך רוב ברכות וצרור של איחולים שתחיי שנים רבות עם בעלך בנעימים שממש לא תשכחו להזמין גם חברים שתדעי לאהוב גם שקשה שריב ומבוכה בביתכם לא יהיה בהצלחה בדרך החדשה והמעט קשה תצעדי בה בבטחה.

ברכה ליום נישואים ראשון

שנה חלפה כמו חלום נדמה שרק לפני רגע נשבר הכוס דמעות ההתרגשות טרם יבשו וכבר נסגרה לה שנת הנישואין הראשונה הלוואי שתקבלו כל יום מחדש זה את זו ולהיפך מתוך הבנה אמיתית ואהבה פנימית.

ברכה ליום נישואים

רציתי לאחל לכם מספר מילים לרגל חגיגות יום הנישואים שתמשיכו להיות ביחד ותאהבו אחד את השני לעד שגם שלא תהיו צעירים תדאגו לדאוג אחד לשני כמו בכל בשנים הקודמות הקפידו לתת זמן לעצמכם יש לכך חשיבות לקידום נפלא של הזוגיות.

ברכה ליום נישואים שנה ראשונה

לא להאמין אתם כבר שנה נשואים אני ממש לא מבין איך הזמן חולף שנהנים מאחל לכם שתזכו ללכת בדרך החדשה שתלמדו מהטעויות של השנה הראשונה שזו השנה תהיה לכם ברכה והצלחה שתזכו להצליח ביחד אבל גם לבד מאחל לכם המון אהבה עד מאה ועשרים שנה.

ברכה קצרה ליום נישואין

ליום הנישואין אאחל שבכל יום מחדש תתחדש האהבה כאילו היתה זאת הפגישה הראשונה שהפכה לחתונה שימים יפים יארבו בפינה וימלאו את הלב בברכה רבה שכל התחומים והעניינים ינוהלו על מי מנוחות בשלווה, חיוך ובלי בעיות מיותרות.

ברכה ליום נישואין להורים מהילדים

להורים שהם סמל ומופת לזוגיות יציבה. מזל טוב ליום הנישואין, אתם מעוררי השראה. הלוואי וכל החיים תזכו להגביר את האהבה. שתשמחו זה בזו בכל דקה, כל השנה. וכל מריבה קטנה וגדולה – תסתיים בנשיקה.

ברכה ליום נישואין לאישה

ליום הנישואים שלך אאחל שפע מזל בהמשך החיים, אבל גם עכשיו. כי זה יום מיוחד ובו הברכה מסוגלת – להגשים את המאווים בכל מה שאת לעצמך מאחלת. הלוואי ויום הנישואים הזה יביא בכנפיו אהבה גדולה שתעטוף אותך בטוב לב וחמלה.

ברכה ליום נישואין מבעל לאישה

יפה שלי, אהובה יקרה כיף לציין איתך את היום הזה בו הקסם קרה נשבענו אמונים וכולם חגגנו איתנו את האהבה ואני מתרגש רק מעצם המחשבה שאנחנו ביחד זה לעד שאנחנו ביחד – זה אחד מאחל לנו עוד שנים ארוכות וטובות אוהב ושולח המון חיבוקים ונשיקות.

ברכה ליום נישואין להורים

להורים המדהימים, מזל טוב גדול ליום הנישואין. עברו הרבה שנים ופילסתם את דרככם בין קוצים ושושנים, נתתם לנו דוגמא והייתם ההורים הכי טובים. מאחלים לכם שליבכם ימשיך להתרחב ולזרוח, שיחד, יד ביד תמשיכו לשמוח. שתשמרו על אש האהבה ושיהיה הרבה בהצלחה.

ברכה לבעלי ליום נישואין

יום הנישואין, אנו חוגגים באהבה X שנים, אתה הבעל הכי טוב שיכולתי לבקש, אדם מדהים ובעל חיוך כובש. תודה על שנים נפלאות, על אין סוף חוויות, על פשרות והקשבה, על החברות הכי טובה. אוהבת בערמות, לעוד הרבה שנים יפות.

ברכה ליום נישואין מבעל לאישה

אישה שלי, אהובתי, כל רגע אתך הוא בלתי נשכח, כל רגע אתך וליבי באהבה מוצף. אנו חוגגים עוד יום נישואין ואני מרגיש שזכיתי באישה גדולה מהחיים. מאחל לנו עוד אין סוף שנים מאושרות יחד, שאל האופק נצעד בחדווה ובלי פחד.

ברכה ליום נישואין מאישה לבעל

לבן הזוג האהוב שלי! אולי לא תמיד אני זוכרת עד כמה אתה עושה אותי מאושרת יום נישואין זו הזדמנות לברך מהלב שתמשיך להיות חזק ומפתיע רגיש, תומך ומלאך ששומר ששום דבר לי לא יפריע אוהבת מאוד!

שאלות נפוצות על ברכות ליום נישואין

כמובן, באתר שלנו תוכלו להנות ממגוון ברכות ליום נישואין לגמרי בחינם וללא עלות כלל, באהבה מאיתנו אליכם.
אתם מוזמנים לבצע שימוש אישי בברכות ליום נישואין שתמצאו בעמוד זה להנאתכם.
כמובן, אנחנו תמיד מחפשים להוסיף מידע נוסף שיעזור לגולשים שלנו. אם יש לכם ברכות ליום נישואין שלא נמצאות בעמוד זה ותרצו להוסיף אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות האתר ונשמח להוסיף למאגר.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכה לגיל 40 – 49

ברכה לגיל 40 עד גיל 49

ברכות לפני ניתוח

ברכה לפני ניתוח

ברכות לבר מצווה

ברכה לבר מצווה

ברכות להחלמה מהירה

ברכה להחלמה מהירה

ברכות לגיוס

ברכה לחייל

ברכות ליום הולדת

ברכה ליום הולדת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)