ברכות למנהל | ברכות למנהלת

ברכות למנהל ולמנהלת נערצים שעוזבים וליום הולדת

דף הבית » לכבוד מי הברכה? » ברכות למנהל | ברכות למנהלת

הגונה ומיוחדת

המנהלים שלכם תמיד היו אנשים לעניין. מטפלים בכל בעיה שצצה, עוזרים לתלמידים או עובדים בעייתיים ותמיד מחפשים פתרון לכל בעיה. הם אולי לא הכירה כל אחד מכם מקרוב אבל הם תמיד היו אדיבים ומתחשבים והנוכחות הנעימה שלהם השפיעה מאוד על האווירה בבית הספר / בעבודה.

 עכשיו כשנגמרה השנה ואתם יוצאים לחופשת הקיץ, החלטתם לכתוב ברכה למנהל המיוחד שלכם אבל אתם לא יודעים איך להתחיל. בברכה חשוב שתתייחסו להגינות שלהם, לאופי הנעים שלהם ולמקרים בהם היו שם בשבילכם. בשביל לעזור לכם בתהליך הכתיבה ריכזנו עבורכם ברכות למנהל ולמנהלת. שיהיה לכם המון בהצלחה!

ברכה למנהל

ברכה אישית למנהלת

למנהלת האהובה שלי! אני מאחלת לך שתמשיכי לקצור הצלחות ותצעידי את חייך וחיי הצוות על מי מנוחות אני אוהבת את הדרך שבה שאת עושה דברים את מעוררת בי השראה והבנה לגבי ענייני החיים תודה על הזכות ללמוד ממך כל כך הרבה!

ברכה למנהל שעובר תפקיד

למנהל היקר שלנו! סימנת 'וי' יפה על תפקיד חשוב ומשמעותי אתה עוזב, אך לא נשכח אותך בלב, כי אדם כמוך – זוכרים יהי רצון שבתפקיד הבא – תזכה להגשים את עצמך להביא את כל כולך ולתרום את תרומתך לחברה סומכים עליך ובוטחים בך שתקצור את ההצלחה חבריך לעבודה.

ברכה למנהל שפורש לגמלאות

הגיע היום בו אתה פורש לגמלאות עשית כאן מעל ומעבר ואתה יכול רק להתגאות זכינו ללמוד מהטוב ביותר והיינו לנו לא רק מנהל, אלא גם חבר עכשיו אתה הולך להוריד הילוך וליהנות מהחיים כמו שמגיע לך אחרי כל כך הרבה שנים מאחלים לך בהצלחה ואומרים לך תודה נשיקות, החברים מהעבודה.

ברכה למנהלת בית ספר שעוזבת

על ניהול מסור ועבודה טובה אנו רוצות להודות לך באהבה על מסירות ודאגה גדולה לכל תלמידה ותלמידה על טיולים שנתיים מאורגנים בקפידה ועל ימי עיון ומרצים מלאי דברי חכמה אנו בוודאי בבית הספר נרגיש את חסרונך ומאחלים לך בהצלחה בדרכך.

ברכה למנהלת בית ספר לסוף שנה

בסיומה של שנה רצינו להודות לך על שנה נפלאה כל בוקר הגעת עם חיוך על הפנים תמיד השתדלת להכיר את ההורים הכרת כל תלמיד ותלמידה נתת לכל אחד את יחס האישי באהבה שולחים לך ים של הערכה תודה רבה על כל ההשקעה.

ברכה ותודה למנהל שעוזב

היום אנחנו נפרדים בצער ממך אז זאת הזדמנות מצוינת להודות לך היית לנו סמכות אבל גם ידיד ידענו שאת טובתנו תראה תמיד אנחנו בטוחים שבהמשך אתה תמשיך להפתיע ויהיו עוד אנשים כמונו שעליהם אתה כל כך תשפיע מעריכים ומאחלים לך המון בהצלחה דרך צליחה, אוהבים אותך.

ברכה למנהלת ליום הולדת

למנהלת המוכשרת שלי! יום הולדת זה רגע שבו אפשר להוריד לרגע את הכובע = להודות שאין אחת כמוך בניהול מתוך חכמה ורוגע תודה לך על ניהול מסור והרבה הבנה שתמשיכי לצמוח ולהצמיח את הסביבה ושיהיו לך הכוחות להיות תמיד הכי טובה.

ברכה למנהלת לסוף שנה

למנהלת הנהדרת! לקראת סוף השנה, נאחל לך שגם בשנה הבאה תחנכי את תלמידיך מתוך הנאה שתמשיכי להוביל את הצוות המסור קדימה למען הדור הבא שכבר שועט לטרוף את העולם תודה רבה לך על כל המסירות וההבנה מוקירים ומעריכים אותך מאוד, ההורים.

ברכה ליום הולדת למנהלת בעבודה

יום הולדת ואת כל כך נרגשת אני מודה לך באהבה על חיוך ומילה טובה על כך שאת תמיד איתי בעת צרה שם בשבילי אאחל לך שתמיד תצלחי בכל מעשיך שתמיד תהיי מוקפת בכל חברייך שתמשיכי לתת לנו את כולך אנחנו ניתן את הכל בשבילך.

ברכה ותודה למנהל שעוזב

מנהל כזה לא פוגשים כל יום, אפשר לומר שבזכותך הגענו עד הלום. עזיבתך בליבנו צורמת, על שתתחרט ותישאר כל המחלקה חולמת. ובכל זאת רצינו לומר תודה ולאחל לך דרך חדשה ומהנה. שיהיה הרבה בהצלחה, תישאר המנהל המיוחד שאתה.

ברכה למנהלת בית ספר

למנהלת בית הספר היקרה לנו מאוד! תודה גדולה על מה שאת עושה למען התלמידים והתלמידות את ממלאת את חיינו בהשראה חינוכית כיצד לנהוג ולהיות סמכות הורית שתזכי להמשיך ולהצליח ולא תדעי לעולם כישלונות אוהבים אותך, הורי התלמידים והתלמידות.

ברכה למנהלת בעבודה

למנהלת היקרה! רציתי לברך אותך היום שתמשיכי להצליח בניהול בגאון שתקחי את כולנו קדימה להישגים יפים ותצליחי לגרום לכל עובדת ועובד להיות מאושרים שכל יום בליבך תפרח התחדשות מלבבת מלאה בכישרון, מקוריות וחריצות מהפנטת.

שאלות נפוצות על ברכות למנהל | ברכות למנהלת

כמובן, באתר שלנו תוכלו להנות ממגוון ברכות למנהל | ברכות למנהלת לגמרי בחינם וללא עלות כלל, באהבה מאיתנו אליכם.
אתם מוזמנים לבצע שימוש אישי בברכות למנהל | ברכות למנהלת שתמצאו בעמוד זה להנאתכם.
כמובן, אנחנו תמיד מחפשים להוסיף מידע נוסף שיעזור לגולשים שלנו. אם יש לכם ברכות למנהל | ברכות למנהלת שלא נמצאות בעמוד זה ותרצו להוסיף אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות האתר ונשמח להוסיף למאגר.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות לבן זוג

ברכה לבן זוג

ברכות למטפל | ברכות למטפלת

ברכה למטפלת

ברכות למרצה

ברכה למרצה

ברכות לצוות הגן

ברכה לצוות הגן

ברכות לבת

ברכה לבת

ברכות לאח

ברכה לאח

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך בתשלום שלח לי הודעה ונדבר :)