ברכות למנהל | ברכות למנהלת

דף הבית » לכבוד מי הברכה? » ברכות למנהל | ברכות למנהלת

הגונה ומיוחדת

המנהלים שלכם תמיד היו אנשים לעניין. מטפלים בכל בעיה שצצה, עוזרים לתלמידים או עובדים בעייתיים ותמיד מחפשים פתרון לכל בעיה. הם אולי לא הכירה כל אחד מכם מקרוב אבל הם תמיד היו אדיבים ומתחשבים והנוכחות הנעימה שלהם השפיעה מאוד על האווירה בבית הספר / בעבודה.

 עכשיו כשנגמרה השנה ואתם יוצאים לחופשת הקיץ, החלטתם לכתוב ברכה למנהל המיוחד שלכם אבל אתם לא יודעים איך להתחיל. בברכה חשוב שתתייחסו להגינות שלהם, לאופי הנעים שלהם ולמקרים בהם היו שם בשבילכם. בשביל לעזור לכם בתהליך הכתיבה ריכזנו עבורכם ברכות למנהל ולמנהלת. שיהיה לכם המון בהצלחה!

ברכה למנהל

ברכה לפרישה למנהלת

למנהלת היקרה! את פורשת ואנחנו מזילים דמעה קטנה כי בכל זאת, לא בכל יום עוזבת אותנו אשה נפלאה נאחל לך שבכל אשר תפני בחיים החדשים – תקצרי הצלחה שכל מה שתעשי – יסב לך הנאה ואל תשכחי לקפוץ לבקר, לעורר בנו השראה.

ברכה אישית למנהלת

למנהלת האהובה שלי! אני מאחלת לך שתמשיכי לקצור הצלחות ותצעידי את חייך וחיי הצוות על מי מנוחות אני אוהבת את הדרך שבה שאת עושה דברים את מעוררת בי השראה והבנה לגבי ענייני החיים תודה על הזכות ללמוד ממך כל כך הרבה!

ברכה למנהל בית ספר

תודה לך על כל ההשקעה על חינוך של כל תלמידה על כעידוד של הצוות לעשייה על הלווי של כולם בדרך הבטוחה אתה כמו מדריך טיולים מסביר על פרחים מוגנים ומעלה על הר נישא אל המטרה תלמידים ומורים בטוחים ומעריכים.

ברכה ליום הולדת למנהלת בעבודה

יום הולדת ואת כל כך נרגשת אני מודה לך באהבה על חיוך ומילה טובה על כך שאת תמיד איתי בעת צרה שם בשבילי אאחל לך שתמיד תצלחי בכל מעשיך שתמיד תהיי מוקפת בכל חברייך שתמשיכי לתת לנו את כולך אנחנו ניתן את הכל בשבילך.

ברכה למנהל שפורש לגמלאות

מנהל כמוך לא פגשתי, מנהל כמוך לא הכרתי, כבר שנים אנו עובדים יחד, יצרנו צוות מאוגד ומאוחד ועכשיו הפרידה ממך מרגישה כה קשה אך אני יודעת שלפניך דרך חדשה וטובה. אתה יוצא לגמלאות ולפניך ים של הפתעות, שתגשים את כל החלומות ותנצל את הזמן לטיולים ולחופשות.

ברכה למנהל שפורש

למנהל היקר! הנה, אתה עוזב וממשיך אל חייך לנו רק נותר לאחל שתצליח במה שתעשה בחוץ שתרגיש, כמו כאן, שאתה אדם נחוץ שאי אפשר בלעדיך ושלא יעזור אף תירוץ – צריכים דווקא אותך, איש האשכולות הוותיק עם חכמת החיים והחיוך הנעים אוהבים אותך, הצוות.

ברכה למנהלת בעבודה

למנהלת היקרה! רציתי לברך אותך היום שתמשיכי להצליח בניהול בגאון שתקחי את כולנו קדימה להישגים יפים ותצליחי לגרום לכל עובדת ועובד להיות מאושרים שכל יום בליבך תפרח התחדשות מלבבת מלאה בכישרון, מקוריות וחריצות מהפנטת.

ברכה ליום הולדת למנהלת

למנהלת המובחרת שלנו! יום הולדת שמח – שישפיע על שפע הפרוייקטים שלך הצלחה. נאחל לך שתמיד תרשמי הישגים בכל יום ובכל סוף שנה. שתצליחי לנהל את הצוות ביד רמה, כמו שאתה תמיד עושה. אנחנו מאמינים בך כי את אשה מופלאה וזאת הזדמנות גם לומר לך על הכל: תודה רבה!

ברכה למנהלת לסוף שנה

למנהלת הנהדרת! לקראת סוף השנה, נאחל לך שגם בשנה הבאה תחנכי את תלמידיך מתוך הנאה שתמשיכי להוביל את הצוות המסור קדימה למען הדור הבא שכבר שועט לטרוף את העולם תודה רבה לך על כל המסירות וההבנה מוקירים ומעריכים אותך מאוד, ההורים.

ברכה למנהלת בית ספר לסוף שנה

בסיומה של שנה רצינו להודות לך על שנה נפלאה כל בוקר הגעת עם חיוך על הפנים תמיד השתדלת להכיר את ההורים הכרת כל תלמיד ותלמידה נתת לכל אחד את יחס האישי באהבה שולחים לך ים של הערכה תודה רבה על כל ההשקעה.

ברכה למנהלת שעוזבת

למנהלת היקרה שפורשת נאחל שתצליחי גם בהמשך בכל מה שתעשי ותפעלי בעולם שהסיפוק ילווה כל יום ויום מחייך ומה שתעשי יסב לך אושר כפליים אוהבים וזוכרים, הצוות שאותך מוקירים.

ברכה למנהלת ליום הולדת

למנהלת המוכשרת שלי! יום הולדת זה רגע שבו אפשר להוריד לרגע את הכובע = להודות שאין אחת כמוך בניהול מתוך חכמה ורוגע תודה לך על ניהול מסור והרבה הבנה שתמשיכי לצמוח ולהצמיח את הסביבה ושיהיו לך הכוחות להיות תמיד הכי טובה.

שאלות נפוצות על ברכות למנהל | ברכות למנהלת

כמובן, באתר שלנו תוכלו להנות ממגוון ברכות למנהל | ברכות למנהלת לגמרי בחינם וללא עלות כלל, באהבה מאיתנו אליכם.
אתם מוזמנים לבצע שימוש אישי בברכות למנהל | ברכות למנהלת שתמצאו בעמוד זה להנאתכם.
כמובן, אנחנו תמיד מחפשים להוסיף מידע נוסף שיעזור לגולשים שלנו. אם יש לכם ברכות למנהל | ברכות למנהלת שלא נמצאות בעמוד זה ותרצו להוסיף אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות האתר ונשמח להוסיף למאגר.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות למטפל | ברכות למטפלת

ברכה למטפלת

ברכות לאחות

ברכה לאחות

ברכות לתלמיד | ברכות לתלמידה

ברכה לתלמידה

ברכות לתינוק | ברכות לתינוקת

ברכה לתינוק

ברכות לגבר

ברכה לגברים

ברכות לבת זוג

ברכה לבת זוג

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)