ברכות למנהל | ברכות למנהלת

הגונה ומיוחדת

המנהלים שלכם תמיד היו אנשים לעניין. מטפלים בכל בעיה שצצה, עוזרים לתלמידים או עובדים בעייתיים ותמיד מחפשים פתרון לכל בעיה. הם אולי לא הכירה כל אחד מכם מקרוב אבל הם תמיד היו אדיבים ומתחשבים והנוכחות הנעימה שלהם השפיעה מאוד על האווירה בבית הספר / בעבודה.

 עכשיו כשנגמרה השנה ואתם יוצאים לחופשת הקיץ, החלטתם לכתוב ברכה למנהל המיוחד שלכם אבל אתם לא יודעים איך להתחיל. בברכה חשוב שתתייחסו להגינות שלהם, לאופי הנעים שלהם ולמקרים בהם היו שם בשבילכם. בשביל לעזור לכם בתהליך הכתיבה ריכזנו עבורכם ברכות למנהל ולמנהלת. שיהיה לכם המון בהצלחה!

ברכה למנהל

ברכה למנהלת שפורשת

ל____ המנהלת היקרה! מוכשרת, חכמה, אנושית – כל התכונות החשובות שמנהלת מובילה צריכה. את חותמך הטבעת בכל אחד מאיתנו. ולנו נשאר להודות לך על תקופה חשובה ומלמדת. אין ספק שאת מה שלימדת אותנו, ניקח קדימה ונשתמש בעוצמה. תודה שידעת להוביל, בנחישות וברגישות, תודה על פועלך ועל תרומתך, ובהצלחה בדרכך החדשה.

ברכה למנהל שפורש לגמלאות

הגיע היום בו אתה פורש לגמלאות עשית כאן מעל ומעבר ואתה יכול רק להתגאות זכינו ללמוד מהטוב ביותר והיינו לנו לא רק מנהל, אלא גם חבר עכשיו אתה הולך להוריד הילוך וליהנות מהחיים כמו שמגיע לך אחרי כל כך הרבה שנים מאחלים לך בהצלחה ואומרים לך תודה נשיקות, החברים מהעבודה.

ברכה ותודה למנהל שעוזב

היום אנחנו נפרדים בצער ממך אז זאת הזדמנות מצוינת להודות לך היית לנו סמכות אבל גם ידיד ידענו שאת טובתנו תראה תמיד אנחנו בטוחים שבהמשך אתה תמשיך להפתיע ויהיו עוד אנשים כמונו שעליהם אתה כל כך תשפיע מעריכים ומאחלים לך המון בהצלחה דרך צליחה, אוהבים אותך.

ברכה ליום הולדת למנהל עבודה

לאיש שמנהל את כל העניינים, יש יום הולדת, אנחנו בעננים. מנהל העבודה הכי חבר, זה שאת כולנו מסדר. שתזכה לשנים שמחות ומאושרות ותגשים בחייך את כל המשאלות. שתצליח בעבודה, תתקדם ותצמח ותשיג כל מטרה. מזל טוב, בריאות, נחישות והתמדה, מאתנו, כל המחלקה.

ברכת יום הולדת למנהל

מנהלנו האהוב, היום יום הולדתך, זהו יום חשוב. נאחל לך הרבה הצלחה, בעבודה ובכל תחום שתבחר, שתהייה מסופק תמיד מהישגיך ותזכה לעובדים טובים מאחוריך. שתבלה מספיק זמן בחיק המשפחה ושבליבך תמיד תשרור השמחה. אוהבים ומודים על המנהל שאתה, מזל טוב מכל המחלקה.

ברכה למנהל חדש

ברוך הבא למנהלנו החדש, האמת היא שכולנו מתרגשים ממש. אל תדאג, הנחיתה תהייה רכה כי אנחנו ממש כ-משפחה. מאחלים לך הרבה הצלחה, שנגיע יחד רחוק בלי אף בעיה, נחצה גבולות ונכבוש כל יעד וכל מטרה ונעשה את הכל בשמחה רבה.

ברכה למנהלת חדשה

ברוכה הבאה לתפקיד החדש הצוות כאן ממש נרגש מקווה להכיר אותך בקרוב ממש באהבה אותך נקבל ומה לך נשאר לאחל קבלי את איחולנו הכנים לבריאות ושלווה במשך שנים ואם נוכל לומר לך רק מילת אחת פשוטה אך היא כה חשובה שיהיה בהצלחה.

ברכה למנהלת בית ספר שעוזבת

על ניהול מסור ועבודה טובה אנו רוצות להודות לך באהבה על מסירות ודאגה גדולה לכל תלמידה ותלמידה על טיולים שנתיים מאורגנים בקפידה ועל ימי עיון ומרצים מלאי דברי חכמה אנו בוודאי בבית הספר נרגיש את חסרונך ומאחלים לך בהצלחה בדרכך.

ברכה מיוחדת למנהלת ליום הולדת

מנהלת יקרה חשבנו רבות על איחולים מתאימים נוספה לך עוד שנה אנו אותך מוקירים באהבה רבה ובלבנו אנו נרגשים מאחלים שתמיד תדעי לחזק חולשות לדעת למצוא יתרונות מול חסרונות להקשיב לשכל וגם ללב לפעמים את עלולה להתבלבל ונסיים בברכה קטנה שתחיי עד מאה ועשרים שנה.

ברכה למנהל בית ספר

תודה לך על כל ההשקעה על חינוך של כל תלמידה על כעידוד של הצוות לעשייה על הלווי של כולם בדרך הבטוחה אתה כמו מדריך טיולים מסביר על פרחים מוגנים ומעלה על הר נישא אל המטרה תלמידים ומורים בטוחים ומעריכים.

ברכה ליום הולדת למנהלת בעבודה

יום הולדת ואת כל כך נרגשת אני מודה לך באהבה על חיוך ומילה טובה על כך שאת תמיד איתי בעת צרה שם בשבילי אאחל לך שתמיד תצלחי בכל מעשיך שתמיד תהיי מוקפת בכל חברייך שתמשיכי לתת לנו את כולך אנחנו ניתן את הכל בשבילך.

ברכה למנהלת בית ספר לסוף שנה

בסיומה של שנה רצינו להודות לך על שנה נפלאה כל בוקר הגעת עם חיוך על הפנים תמיד השתדלת להכיר את ההורים הכרת כל תלמיד ותלמידה נתת לכל אחד את יחס האישי באהבה שולחים לך ים של הערכה תודה רבה על כל ההשקעה.

ברכה למנהל שעובר תפקיד

למנהל היקר שלנו! סימנת 'וי' יפה על תפקיד חשוב ומשמעותי אתה עוזב, אך לא נשכח אותך בלב, כי אדם כמוך – זוכרים יהי רצון שבתפקיד הבא – תזכה להגשים את עצמך להביא את כל כולך ולתרום את תרומתך לחברה סומכים עליך ובוטחים בך שתקצור את ההצלחה חבריך לעבודה.

ברכה לפרישה למנהלת

למנהלת היקרה! את פורשת ואנחנו מזילים דמעה קטנה כי בכל זאת, לא בכל יום עוזבת אותנו אשה נפלאה נאחל לך שבכל אשר תפני בחיים החדשים – תקצרי הצלחה שכל מה שתעשי – יסב לך הנאה ואל תשכחי לקפוץ לבקר, לעורר בנו השראה.

ברכה למנהל שפורש

למנהל היקר! הנה, אתה עוזב וממשיך אל חייך לנו רק נותר לאחל שתצליח במה שתעשה בחוץ שתרגיש, כמו כאן, שאתה אדם נחוץ שאי אפשר בלעדיך ושלא יעזור אף תירוץ – צריכים דווקא אותך, איש האשכולות הוותיק עם חכמת החיים והחיוך הנעים אוהבים אותך, הצוות.

ברכה למנהלת בית ספר

למנהלת בית הספר היקרה לנו מאוד! תודה גדולה על מה שאת עושה למען התלמידים והתלמידות את ממלאת את חיינו בהשראה חינוכית כיצד לנהוג ולהיות סמכות הורית שתזכי להמשיך ולהצליח ולא תדעי לעולם כישלונות אוהבים אותך, הורי התלמידים והתלמידות.

ברכה למנהלת לסוף שנה

למנהלת הנהדרת! לקראת סוף השנה, נאחל לך שגם בשנה הבאה תחנכי את תלמידיך מתוך הנאה שתמשיכי להוביל את הצוות המסור קדימה למען הדור הבא שכבר שועט לטרוף את העולם תודה רבה לך על כל המסירות וההבנה מוקירים ומעריכים אותך מאוד, ההורים.

ברכה למנהלת שעוזבת

למנהלת היקרה שפורשת נאחל שתצליחי גם בהמשך בכל מה שתעשי ותפעלי בעולם שהסיפוק ילווה כל יום ויום מחייך ומה שתעשי יסב לך אושר כפליים אוהבים וזוכרים, הצוות שאותך מוקירים.

ברכה למנהל שעוזב

למנהל ה'דה בסט' שעוזב אותנו לאנחות לא נורא, אל דאגה, יבוא עליך שנים טובות 🙂 אנחנו נתגעגע, אבל אתה בטוח תצליח להגשים חלומות… נברך אותך – שתמשיך לפרוח ולהפריח את הסביבה לדעת לנהל זו לא משימה פשוטה ועשית את זה פה כמו ענק סומכים עליך, שתמשיך לדעת בכל מצב – כיצד לנצח את המשחק.

ברכה למנהלת ליום הולדת

למנהלת המוכשרת שלי! יום הולדת זה רגע שבו אפשר להוריד לרגע את הכובע = להודות שאין אחת כמוך בניהול מתוך חכמה ורוגע תודה לך על ניהול מסור והרבה הבנה שתמשיכי לצמוח ולהצמיח את הסביבה ושיהיו לך הכוחות להיות תמיד הכי טובה.

ברכה למנהלת בעבודה

למנהלת היקרה! רציתי לברך אותך היום שתמשיכי להצליח בניהול בגאון שתקחי את כולנו קדימה להישגים יפים ותצליחי לגרום לכל עובדת ועובד להיות מאושרים שכל יום בליבך תפרח התחדשות מלבבת מלאה בכישרון, מקוריות וחריצות מהפנטת.

ברכה אישית למנהלת

למנהלת האהובה שלי! אני מאחלת לך שתמשיכי לקצור הצלחות ותצעידי את חייך וחיי הצוות על מי מנוחות אני אוהבת את הדרך שבה שאת עושה דברים את מעוררת בי השראה והבנה לגבי ענייני החיים תודה על הזכות ללמוד ממך כל כך הרבה!

ברכה ליום הולדת למנהלת

למנהלת המובחרת שלנו! יום הולדת שמח – שישפיע על שפע הפרוייקטים שלך הצלחה. נאחל לך שתמיד תרשמי הישגים בכל יום ובכל סוף שנה. שתצליחי לנהל את הצוות ביד רמה, כמו שאתה תמיד עושה. אנחנו מאמינים בך כי את אשה מופלאה וזאת הזדמנות גם לומר לך על הכל: תודה רבה!

ברכה למנהל ליום הולדת

למנהל המוכשר! שפע ברכות ליום ההולדת החדש. אאחל לך שתמיד תצליח לנהל את כל המשימות העומדות בפתח – ביד רמה. שכישוריך יתחדדו עוד יותר ותצעיד את כל המקום קדימה, כמו שרק אתה יודע. ושכל התוכניות שאתה מתכנן – יבואו לידי ביצוע.

ברכה למנהל שפורש לגמלאות

מנהל כמוך לא פגשתי, מנהל כמוך לא הכרתי, כבר שנים אנו עובדים יחד, יצרנו צוות מאוגד ומאוחד ועכשיו הפרידה ממך מרגישה כה קשה אך אני יודעת שלפניך דרך חדשה וטובה. אתה יוצא לגמלאות ולפניך ים של הפתעות, שתגשים את כל החלומות ותנצל את הזמן לטיולים ולחופשות.

ברכה ותודה למנהל שעוזב

מנהל כזה לא פוגשים כל יום, אפשר לומר שבזכותך הגענו עד הלום. עזיבתך בליבנו צורמת, על שתתחרט ותישאר כל המחלקה חולמת. ובכל זאת רצינו לומר תודה ולאחל לך דרך חדשה ומהנה. שיהיה הרבה בהצלחה, תישאר המנהל המיוחד שאתה.

אם לא מצאת, תמיד תוכל לחפש ברכה ספציפית:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחפש מתנה למנהל / מנהלת ?

בקבוק קוניאק וכוסות עם חריטה אישית