ברכות למנהל | ברכות למנהלת

ברכות למנהל ולמנהלת נערצים שעוזבים וליום הולדת

דף הבית » לכבוד מי הברכה? » ברכות למנהל | ברכות למנהלת

הגונה ומיוחדת

המנהלים שלכם תמיד היו אנשים לעניין. מטפלים בכל בעיה שצצה, עוזרים לתלמידים או עובדים בעייתיים ותמיד מחפשים פתרון לכל בעיה. הם אולי לא הכירה כל אחד מכם מקרוב אבל הם תמיד היו אדיבים ומתחשבים והנוכחות הנעימה שלהם השפיעה מאוד על האווירה בבית הספר / בעבודה.

 עכשיו כשנגמרה השנה ואתם יוצאים לחופשת הקיץ, החלטתם לכתוב ברכה למנהל המיוחד שלכם אבל אתם לא יודעים איך להתחיל. בברכה חשוב שתתייחסו להגינות שלהם, לאופי הנעים שלהם ולמקרים בהם היו שם בשבילכם. בשביל לעזור לכם בתהליך הכתיבה ריכזנו עבורכם ברכות למנהל ולמנהלת. שיהיה לכם המון בהצלחה!

ברכה למנהל

ברכה למנהל בית ספר

תודה לך על כל ההשקעה על חינוך של כל תלמידה על כעידוד של הצוות לעשייה על הלווי של כולם בדרך הבטוחה אתה כמו מדריך טיולים מסביר על פרחים מוגנים ומעלה על הר נישא אל המטרה תלמידים ומורים בטוחים ומעריכים.

ברכה למנהלת בעבודה

למנהלת היקרה! רציתי לברך אותך היום שתמשיכי להצליח בניהול בגאון שתקחי את כולנו קדימה להישגים יפים ותצליחי לגרום לכל עובדת ועובד להיות מאושרים שכל יום בליבך תפרח התחדשות מלבבת מלאה בכישרון, מקוריות וחריצות מהפנטת.

ברכה למנהל שפורש לגמלאות

מנהל כמוך לא פגשתי, מנהל כמוך לא הכרתי, כבר שנים אנו עובדים יחד, יצרנו צוות מאוגד ומאוחד ועכשיו הפרידה ממך מרגישה כה קשה אך אני יודעת שלפניך דרך חדשה וטובה. אתה יוצא לגמלאות ולפניך ים של הפתעות, שתגשים את כל החלומות ותנצל את הזמן לטיולים ולחופשות.

ברכה מיוחדת למנהלת ליום הולדת

מנהלת יקרה חשבנו רבות על איחולים מתאימים נוספה לך עוד שנה אנו אותך מוקירים באהבה רבה ובלבנו אנו נרגשים מאחלים שתמיד תדעי לחזק חולשות לדעת למצוא יתרונות מול חסרונות להקשיב לשכל וגם ללב לפעמים את עלולה להתבלבל ונסיים בברכה קטנה שתחיי עד מאה ועשרים שנה.

ברכת יום הולדת למנהל

מנהלנו האהוב, היום יום הולדתך, זהו יום חשוב. נאחל לך הרבה הצלחה, בעבודה ובכל תחום שתבחר, שתהייה מסופק תמיד מהישגיך ותזכה לעובדים טובים מאחוריך. שתבלה מספיק זמן בחיק המשפחה ושבליבך תמיד תשרור השמחה. אוהבים ומודים על המנהל שאתה, מזל טוב מכל המחלקה.

ברכה למנהל שפורש

למנהל היקר! הנה, אתה עוזב וממשיך אל חייך לנו רק נותר לאחל שתצליח במה שתעשה בחוץ שתרגיש, כמו כאן, שאתה אדם נחוץ שאי אפשר בלעדיך ושלא יעזור אף תירוץ – צריכים דווקא אותך, איש האשכולות הוותיק עם חכמת החיים והחיוך הנעים אוהבים אותך, הצוות.

ברכה למנהלת בית ספר שעוזבת

על ניהול מסור ועבודה טובה אנו רוצות להודות לך באהבה על מסירות ודאגה גדולה לכל תלמידה ותלמידה על טיולים שנתיים מאורגנים בקפידה ועל ימי עיון ומרצים מלאי דברי חכמה אנו בוודאי בבית הספר נרגיש את חסרונך ומאחלים לך בהצלחה בדרכך.

ברכה למנהלת בית ספר

למנהלת בית הספר היקרה לנו מאוד! תודה גדולה על מה שאת עושה למען התלמידים והתלמידות את ממלאת את חיינו בהשראה חינוכית כיצד לנהוג ולהיות סמכות הורית שתזכי להמשיך ולהצליח ולא תדעי לעולם כישלונות אוהבים אותך, הורי התלמידים והתלמידות.

ברכה אישית למנהלת

למנהלת האהובה שלי! אני מאחלת לך שתמשיכי לקצור הצלחות ותצעידי את חייך וחיי הצוות על מי מנוחות אני אוהבת את הדרך שבה שאת עושה דברים את מעוררת בי השראה והבנה לגבי ענייני החיים תודה על הזכות ללמוד ממך כל כך הרבה!

ברכה למנהל שפורש לגמלאות

הגיע היום בו אתה פורש לגמלאות עשית כאן מעל ומעבר ואתה יכול רק להתגאות זכינו ללמוד מהטוב ביותר והיינו לנו לא רק מנהל, אלא גם חבר עכשיו אתה הולך להוריד הילוך וליהנות מהחיים כמו שמגיע לך אחרי כל כך הרבה שנים מאחלים לך בהצלחה ואומרים לך תודה נשיקות, החברים מהעבודה.

ברכה למנהלת שעוזבת

למנהלת היקרה שפורשת נאחל שתצליחי גם בהמשך בכל מה שתעשי ותפעלי בעולם שהסיפוק ילווה כל יום ויום מחייך ומה שתעשי יסב לך אושר כפליים אוהבים וזוכרים, הצוות שאותך מוקירים.

ברכה ותודה למנהל שעוזב

היום אנחנו נפרדים בצער ממך אז זאת הזדמנות מצוינת להודות לך היית לנו סמכות אבל גם ידיד ידענו שאת טובתנו תראה תמיד אנחנו בטוחים שבהמשך אתה תמשיך להפתיע ויהיו עוד אנשים כמונו שעליהם אתה כל כך תשפיע מעריכים ומאחלים לך המון בהצלחה דרך צליחה, אוהבים אותך.

שאלות נפוצות על ברכות למנהל | ברכות למנהלת

כמובן, באתר שלנו תוכלו להנות ממגוון ברכות למנהל | ברכות למנהלת לגמרי בחינם וללא עלות כלל, באהבה מאיתנו אליכם.
אתם מוזמנים לבצע שימוש אישי בברכות למנהל | ברכות למנהלת שתמצאו בעמוד זה להנאתכם.
כמובן, אנחנו תמיד מחפשים להוסיף מידע נוסף שיעזור לגולשים שלנו. אם יש לכם ברכות למנהל | ברכות למנהלת שלא נמצאות בעמוד זה ותרצו להוסיף אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות האתר ונשמח להוסיף למאגר.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות לאמא

ברכה לאמא

ברכות לסבתא

ברכה לסבתא

ברכות לצוות הגן

ברכה לצוות הגן

ברכות לרב | ברכות לרבנית

ברכה לרב

ברכות לנכד | ברכות לנכדה

ברכה לנכד ברכה לנכדה

ברכות לאהוב | ברכות לאהובה

ברכה לאהוב ברכה לאהובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך בתשלום שלח לי הודעה ונדבר :)