ברכות למתגייס | ברכות למתגייסת

דף הבית » לכבוד מי הברכה? » ברכות למתגייס | ברכות למתגייסת

יום מרגש במיוחד!

יום הגיוס הוא יום מרגש וטעון ברגשות רבים בשביל המתגייס ובשביל המשפחה. בתור החבר הטוב של המתגייס חשוב שתתמוך אותו בתקופה שקודמת לגיוס ותעזור לו להגיע לבקו"ם מוכן נפשית ומצויד בדברים שהוא צריך. אחרי שהוא ארז את הקיטבג וכבר התייעץ עם כל החברים על בסיס הטירונות שלו נשאר לכם ערב אחרון לבלות איתו.

 בשביל להרגיע אותו קצת החלטתם להכין לו ברכה אישית מהלב ומצאתם את עצמכם מסתבכים קצת במציאת המילים. בדיוק בשביל זה ריכזנו עבורכם ברכות יפות לכבוד הגיוס שיוכלו לעזור לחבר שלכם להגיע קצת יותר מוכן למסגרת הצבאית. מאחלים לכם המון בהצלחה וגיוס נעים!

ברכה לחייל

ברכה למתגייסת לצבא

הגעת לרגע המרגש ללבוש מדים של זית את לא צריכה להתבייש להיות רחוקה מהבית אימא ואבא ארזו לך אהבה בתיק ואת מילאת את הלב שלך שלא ייזרק לריק תצרכי חיבוק בלילות ובימים כאשר תבצעי תפקידים חשובים מאחלים לך רוב הצלחה שקט והנאה.

ברכה למתגייס לצהל

ברכות לרגל גיוסך לצבא אנחנו רוצים לאחל לך המון בהצלחה שתהנה מהתקופה המיוחדת הזאת של השירות הצבאי שתעריך את האוכל ואת הבית השני שתקבל תפקיד שימצה את הפוטנציאל שלך שתזכור תמיד להיות נאמן לעצמך אוהבים אותך ויודעים שתהיה גדול! תשמור על עצמך אנחנו אוהבים אותך יותר מהכל.

ברכה לגיוס חייל

אנו מאחלים לך הצלחה פניך מועדות לדרך חדשה אנו שולחים לך רוב איחולים שתמיד תהיה עם חיוך על הפנים שתלמד להנות ממשמרות לילה ארוכות שתדע מהקשיים לפעמים להרפות שתמלא את כל הפקודות ושיתגשמו לב כל המשאלות שתהיה לך הזדמנות להכיר חברים חדשים בהצלחה בכל המעשים.

ברכה לגיוס חיילת

לחיילת שלנו שהיא הכי מהממת ברכות לרגל הגיוס לצבא הגנה לישראל שתצליחי להגשים את משאלות הלב ולא תזכרי שלפעמים הוא גם כואב שכל תפקיד אליו תגיעי יהפוך אותך לטובה יותר ובכל אשר תפני – תצליחי מאמינים בך מאוד!

ברכה לחייל המתגייס

לחייל החדש של צה"ל! לרגל הגיוס אברך אותך שהכל יילך 'קלללל' אתה גיבור וחזק, את זה כל חבריך יודעים הלוואי ותמשיך לפתח את גופך ונשמתך היפים תצליח להשיג את יעדיך החשובים אין ספק, אתה אחלה גבר בקרוב תהיה גם גאוות המפקדים.

ברכה למתגייסת לצהל

לחיילת החדשה של צבא הגנה! ברכות לרגל גיוסך מאהבה מי יתן וכל יום מחדש תשיגי את המטרה להעניק לא רק לעצמך, לתת גם תרומה לחברה להיות גדולה מהחיים ולעשות את הכל בשמחה הגשימי כישוריך המיוחדים בלי פחד ומועקה.

ברכת הצלחה למתגייסת

את היום מתגייסת, מהבית הולכת ולדרך חדשה יוצאת, הגעת לעוד שלב בחיים שכולם עוברים, אנחנו מאחלים לך שיהיה לך בעיקר נעים. בימים שקשה תהייה חזקה ותדעי שבסוף זה שווה, שיהיה בהצלחה חיילת יפיפייה, איתך תמיד כל המשפחה.

ברכות לגיוס חיילת

הגעת לרגע המרגש אין לך מה להתבייש את נותנת שירות לאומה באהבה וללא תמורה תזכרי להקשיב ולא רק לדבר שתלמדי להכיר בחבר צד אחר שתקשיבי להוראות של מפקדייך ולמדי הייטב הוראותייך שתדעי לפעמים לחשוב מחוץ לקופסא לשרת בצבא זוהי זכות גדולה.

ברכה לאח שמתגייס

לאח היקר ברכות לרגל גיוסך! רצת, התאמנת והתכוננת, והנה עכשיו זה בא. מאחלים לך המון בהצלחה, שתכיר חברים חדשים, שתעמוד בכל המשימות ובכל האתגרים – דע שזוהי תקופה חשובה ומשמעותית שתשפיע עליך לכל החיים. אל תשכח לשמור על עצמך – אנחנו כבר מכינים לך חבילה : ) אוהבים ומתגעגעים – אמא, אבא והאחים.

ברכה לחיילת מתגייסת

לחיילת היפה שלנו! ברכות על הגיוס! שתהיי החיילת הכי מצטיינת ושכל תקופת החיול תרגישי משוחררת שחייך יהיו יציבים כמו בסיס ושתשיגי את מה שאת רוצה כאילו כבר הכל מונח אצלך בכיס אוהבים אותך!

ברכה למתגייסת

למתגייסת החדש של צה"ל! לרגל הגיוס – מברכים אותך מכל הלב שהשירות הצבאי יהיה משמעותי. שתקחי ממנו את כל מה שתרצי. תלמדי ותתפתחי וגם תקבלי – כלים חדשים לחיים. וכשתצאי לאזרחות – לא יהיה אפשר להכיר אותך – מרוב שפע התפתחות ובגרות.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות לילדים

ברכה לילדים

ברכות לדוד | ברכות לדודה

ברכה לדוד

ברכות לבעלי | ברכות לאשתי

ברכה לבעלי ברכה לאשתי

ברכות למטפל | ברכות למטפלת

ברכה למטפלת

ברכות לרב | ברכות לרבנית

ברכה לרב

ברכות למרצה

ברכה למרצה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)