ברכות לנכד | ברכות לנכדה

דף הבית » לכבוד מי הברכה? » ברכות לנכד | ברכות לנכדה

הם גדלים כל כך מהר!

אומרים שככל שעובר הזמן, השנים חולפות לנו יותר מהר. אנחנו גדלים באיטיות, הילדים גדלים בקצב נעים ואילו הנכדים – איך הם גדלים כל כך מהר?! אז לנכד או לנכדה שלכם יש יום הולדת ואתם מחפשים את הדברים הנכונים להגיד לה. כשמדובר בברכה לנכדים, חשוב לדבר על האנשים שהם נהיים, על האישיות המיוחדת שהם לאט לאט מאמצים ועל מי שהם עבורכם.

 הם באים לבקר אתכם כל שבוע ותמיד ממלאים את הבית שלכם בהמון חום ואהבה. חשוב לדעת להוקיר את הנכדים האהובים שלכם – הם לא מובנים מאליהם. בשביל לעזור לכם בתהליך כתיבת הברכה ריכזנו עבורכם ברכות יפות שכתבנו. תהנו!

ברכה לנכד ברכה לנכדה

ברכה ליום הולדת מסבתא לנכד

לנכד היקר של סבתא! היום נולדת ואני כל כך שמחה לאחל לך מזל ברכה והצלחה שתמשיך להתקדם בחיים ולהרוות נחת אותי ואת ההורים אוהבת אותך תמיד, סבתא.

ברכה ליום הולדת לנכדה

לנכדתי היקרה, מחמד ליבי את! ליום הולדתך אאחל לך שתמיד תהיי כל כך מיוחדת נכדה שאין כמוה בעולם, פשוט נהדרת שתזכי להגשים השנה ובכלל, את כל המשאלות שיהיה לך את כל מה שאת רוצה, מתוך בגרות ומה שיתעכב – יהיה לך מספיק סבלנות, כדי לחכות

ברכה ליום הולדת לנכד בן 11

מזל טוב נכד אהוב שלנו, חלפה לה עוד שנה לא להאמין שעבר כל כך הרבה זמן מאז שנפגשנו בפעם הראשונה אז מה נאחל לך? שתמשיך להכניס כל כך הרבה אור למשפחה ושתהיה בריא ותמיד עם מלא שמחה נשיקות מסבא וסבתא שאוהבים אותך!

ברכה מסבתא לנכדה ראשונה

לנכדה המתוקה שלי! את הרגע בו יצאת אל אוויר העולם לעולם לא אשכח… כמה שחיכיתי שהוא יגיע! הנכדה הראשונה שלי, בזכותך הפכתי מאמא לסבתא! האור שאת מביאה אל העולם נדיר, ואותך כולם כבר רוצים כבר להכיר. מאחלת לך חיים מדהימים, ויודעת שבורכת בהורים מדהימים.

ברכה לנכדה בת שנה

לנכדתי האהובה שהגיעה לפני שנה לעולם וצבעה לי אותו בורוד בעודי מחזיקה אותך בין הידיים שלי, מרגישה שזה לא מספיק לי ושאני צריכה אותך איתי עוד צחוקך המתגלגל והחיוך השובה גורמים לי לאהוב ברמות שלא ידעתי שקיימות תודה לאמא שלך שהביאה אותך לעולם זכרי שסבתא אוהבת אותך יותר מכולם!

ברכה מסבתא לנכדה

נכדתי היקרה, על כל עזרתך לי רציתי לומר תודה, תודה על שזכיתי בנכדה כה נפלאה. את מלאת נתינה, מכבדת את ההורים ודואגת לכל המשפחה, נכדה שכל סבתא לקבל – הייתה שמחה. מאחלת שתגשימי כל חלום מסבתא שאוהבת אותך המון.

ברכה ליום הולדת לנכדה בת 7

מזל טוב נכדתי האהובה והיקרה ליום ההולדת השביעי שהגיע בלי התראה כי רק אתמול נולדת וחיבקתי אותך חזק מאד והיום את כבר גדולה ויודעת עוד ועוד תמשיכי ככה לגדול ולהיות ילדה נהדרת ממני סבתא שלא מאמינה שאת כבר כזו בוגרת

ברכה ליום הולדת לנכדה בת שנה

נכדנו היקרה את כבר בת שנה ילדה יפה עם עיניים כחולות ושמלה יפה עם נקודות זר של פרחים ועוגה וממתקים נאחל לך שתדעי ללכת ולא ליפול שתלמדי איך לאכול שתמיד תשהי בסביבת אנשים אהובים שיהיה לך מזל טוב עד מאה ועשרים

ברכה ליום הולדת לגיל שנה מסבתא

נכד יקר וחדש שלי! שמחה רבה יש בליבי על כך שנולדת – שרק הולכת ומתעצמת עם כל יום שעובר ואתה כאן, גדל. אתה מתוק יותר מדבש וארטיק חלב. שתזכה להמשיך ולגדול לתפארת המשפחה ונרווה ממך נחת ללא הגבלה.

ברכה ליום הולדת 20 מסבתא

איך גדלת נכדה שלי ואת בת עשרים עושה חיל ומצליחה בחיים בת נפלאה נכדה נהדרת לכולם גאה להיות סבתא שלך הכי בעולם יום הולדת שמח, ובדיוק ככה תמשיכי חיבוק חזק מסבתא שאוהבת אותך הכי הכי

ברכה לנכדה

נכדתי יקירתי, תודה שאת כאן בשבילי, אני גאה בך בכל מאודי ואוהבת חזק בכל ליבי. אני מאחלת לך שתצליחי בכל שתרצי, שתהייה לך אהבה שממנה תתרצי! החיים הם הפתעה אחת גדולה, לטוב וגם לרע, תהיי חזקה מול כל מאורע ותדעי שאני כאן אתך בכל החלטה.

ברכה מסבתא לנכדה לבת מצווה

לנכדתי האהובה! בת מצווה זה זמן מושלם לברך אותך שתצמחי להיות כשקדיה פורחת מלאה בניצנים שתעשי נחת להורים ותמיד תהיי מוקפת בחברות וחברים שבלימודים תקטפי את כל הפירות ולא תכירי מה זה 'צרות'

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות לבן דוד | ברכות לבת דודה

ברכה לבן דוד

ברכות לחולה

ברכה לחולה

ברכות לבת זוג

ברכה לבת זוג

ברכות לקצין | ברכות לקצינה

ברכה למפקד

ברכות לרופא | ברכות לרופאה

ברכה לרופא

ברכות לבעלי | ברכות לאשתי

ברכה לבעלי ברכה לאשתי

תגובה אחת על הפוסט “ברכות לנכד | ברכות לנכדה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)