ברכות לתאומים

דומים אבל קצת שונים

לכתוב ברכה לתאומים זה לא תמיד קל. הדמיון החזק בינהם לפעמים מפריע לנו למצוא את המילים הנכונות להביע את התחושות שלנו כלפי כל אחד מהם בנפרד. בשביל לכתוב ברכות לתאומים מומלץ לנסות ולחשוב על כל אחד מהתאומים לחוד ועל הדברים שמייחדים אותם אחד מהשני.

 השוני בינהם לצד הדמיון הוא שהופך אותם למי שהם ומי שהם עבורנו, אבל חשוב לזכור שלכל אחד אישיות בפני עצמו. בשביל לעזור לכם במשימה המורכבת הזאת, ריכזנו עבורכם ברכות לתאומים שיתנו לכם קצת השראה. מאחלים לכם המון בהצלחה ויום הולדת שמח!

ברכה לתאומים

ברכה ליום הולדת לתאומות

מזל טוב לתאומות הכי מתוקות שהיום את יום הולדתן חוגגות, מה נאחל לשתי בנות שבכל מצב נראות הכי מאושרות? שתמשיכו לשמור על שמחת החיים ולהסב גאווה גדולה להורים, שתהיו אחת לצידה של השנייה ותזכו לבריאות, הצלחה ואהבה.

ברכה לתאומים בן ובת

זכינו כשבאתם – בן ובת והכל בפעם אחת, צחוק מתגלגל פעמיים, חיוך משגע פעמיים, חוכמה פעמיים, אבל הכי חשוב – זכינו באהבה כפליים. אתם אושר בחיינו, השמחה בעולמינו, אתם מיוחדים וילדים טובים ועושים גאווה ונחת להורים. זכרו תמיד להיות אחד למען השנייה ותדעו מאחוריכם כל המשפחה.

ברכה ליום הולדת לתאומים שלי

היום יום הולדת לאהובים שלי, לגברים הקטנים שלי. אבא מאחל הרבה מזל טוב, לילדים שעליהם אני לא מפסיק לחשוב. אתם מקסימים, אנשים טובים ואהובים ואבא מאחל שתשמרו תמיד על שמחת החיים. הרבה הצלחה, בריאות ופרנסה, שתזכו להכיר את האישה הנכונה ולהקים בית ומשפחה. אוהב מהלב.

ברכה ליום הולדת לתאומים שלי

סחבתי אתכם תשעה חודשים הלבשתי אתכם בבגדים תאומים יחד אהבנו להתגלגל מצחוק וללטף ביחד אח תינוק לכם יש יום הולדת היום מאחלת שתגשימו חלום שתדעו להכיר את היתרונות והחסרונות האחד של השני שיתגשמו לכם כל המשאלות ושתדעו למצוא את הטוב שבכם.

ברכה לתאומות

תמיד אמרו עליכן ברחוב אתן דומות כשתי טיפות מים חברות לכן לרוב קונים לכן הכל פעמיים מה מאחלים לתאומים שתמיד תדעו להיות ביחד אבל גם לחוד שתישארו ביחד לעד אבל תנו כבוד לכשרון של כל אחת אומרים שכיף לבצע דברים בשניים כי אפשר לקבל כפליים.

ברכה להולדת תאומות

אומרים שתמיד בשניים קונים כפליים בנות תאומות ביום אחד נולדות מאחלים לכם המון ברכות שתזכו לגדל אותן ביחד ולתת תשומת לב לכל אחת לבד לדאוג להן לכל הצרכים שיהיו להן חברים שונים שתזכרו את הכלל החשוב שהן דומות אבל שונות חשוב לומר בבירור מאחלים לכם גידול נעים ושינה רצופה שולחים לכם ברכת הצלחה.

ברכה ליום הולדת לתאומים

שניים זה תמיד ביחד לרגל יום ההולדת של האחים הנפלאים נאחל שתמיד תהיו חברים תעשו אחד את השני מאושרים וגם כל אחד לחוד – יצליח ויבער כמו לפיד בוהק, באורו המיוחד.

ברכה לתאומים

לשניים המתוקים, שהיום חוגגים מי יתן ואור החיים יעטוף את שניכם ביחד ולחוד שהמשאלות שבלב יהפכו למציאות ושכל הזמן תרגישו כמו בטיול תתרגשו ותאהבו את העולם מתוך בריאות איתנה ואין סוף צחוק.

ברכה לתאומות ליום הולדת

לרגל יום ההולדת הכפול, אאחל לשתיכן יחד ולכל אחת ממכן – שתדעו רק אושר ושמחת חיים. שהחיים יובילו אתכן למחוזות טובים ומלאי ריגושים. שתחיו בזרימה ובשלווה ללא עול פרנסה והיצירתיות תעטוף אתכם במקוריות ואהבה.

ברכה להולדת תאומים

חיכיתם כל-כך ובכל יום התפללתם לשמיים ובסוף תראו מה קרה – הגיעו שניים, העניקו לכם שמחה וברכה – כפליים ! מזל טוב להולדת התאומים, אנו מאחלים שתהיו בזכותם הורים מאושרים. לפניכם עומדים אתגרים רבים, מאחלים הצלחה, סבלנות ואת כל הכלים הנדרשים.

ברכה לבר מצווה לתאומים

לפני 13 שנים, הגעתם שניים והבאתם לחיינו שמחה כפליים. תנצרו בליבכם את אלו הרגעים וקחו אותם איתכם כל החיים. הגעתם לגיל המצוות וזו הזדמנות לאחל לכם את כל הברכות. שתלכו תמיד בדרך ישירה והכל בחייכם תעשו בשמחה. ברגע הזה ובכל הרגעים, אנחנו איתכם מחבקים ואוהבים.

אם לא מצאת, תמיד תוכל לחפש ברכה ספציפית:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחפש מתנה לתאומים ?

סט מגנים לטלפון עם חריטת תמונה אישית והקדשה