ברכות לתינוק | ברכות לתינוקת

דף הבית » לכבוד מי הברכה? » ברכות לתינוק | ברכות לתינוקת

יום הולדת מרגש ומקסים!

הוא לא ממש יודע לדבר והבילויים איתו בעיקר מסתכמים בהתבוננות נקייה שלנו בו ושלו בנו. אבל האמת היא, שכשזה נוגע לדבר החמוד הזה לנו לא ממש אכפת. בין אם מדובר בתינוק שלכם, של אחד האחים ואפילו של השכנים – מדובר בדבר חמוד שאי אפשר להוריד ממנו את העיניים.

מסמל התחלה חדשה

יום הולדת של תינוק אהוב עלינו מסמל התפתחות בהתחלה שהוא מביא לעולם. כשאנחנו נותנים ברכה לפעוט שעוד לא יודע לדבר אנחנו למעשה נותנים לו מזכרת לימים מתקדמים יותר בחייו ובכך יוצרים לו זיכרון. בשביל לעזור לכם בכתיבת הברכה לתינוק האהוב עליכם ריכזנו ברכות יפות לתינוק. שיהיה המון מזל טוב ובהצלחה!

ברכה לתינוק

ברכה לגיל הרך לראש השנה

ראש השנה תקיעת שופר בברכה ישנה קולו של החזן נשבר ואתם לבושים לבן עם שקית עמוסה במגדנות כמובן מדפדפים בסידור של ילדים אנו לכם מאחלים שתמשיכו להיות כאלו מתוקים ושנה חדשה בפתח בה תקבלו כל אורח תהנו ממתנות וממתקים ושתצליחו בחיים.

ברכה לראש השנה לגיל הרך

ראש השנה הגיע, זמן לברך אתכם מתוקים ולהפתיע, אתם גדלים כל יום קצת ועל החיים למדים מעט. אתם כעת בגיל הרך, אז מבטיחים להתייחס ברכות ולהעניק לכם חסות. מאחלים לכם שזאת תהייה שנה של צחוק ושעל פניכם יהיה פרוס תמיד חיוך מתוק.

ברכה ליום הולדת לגיל שנתיים

ילדנו היקר והמתוק, שפיו מלא תמיד בצחוק, כמה מהר גדלת, עברה לה חיש שנה ועוד שנה, ומסיבת יום ההולדת עם הפתעות ומתנות לכבודך מוכנה! חמודי שכזה, שובב ומקסים כבר בן שנתיים, מה נאחל לך – אושר, בריאות ושמחה עד לב השמיים!

ברכה ליום הולדת גיל 3

היי, נדמה שרק הרגע נולדת והופ, כבר נגעת בגיל שלוש שנים. המתיקות שהיתה ביום הלידה הפכה להיות גדולה עוד יותר ויצאה משליטה. פלא עצום עד כמה היופי הזה גדל. ומי דיבר על החכמה והחריצות… אבל ביננו, הכי חשוב העליצות. שרק תמשיך להיות חמוד, טוב וקשוב ומתנות תקבל כי אסור להיות עצוב.

ברכת יום הולדת לילד בן שנתיים

יום הולדת שנתיים, השמחה בשמיים, ______ אתה ילד מקסים, חייכן וחברותי שאת כולם מרשים. אנו מאחלים לך שמחה ומלא צחוק, שחייך יהיו מסע מתוק, ימים טובים ונהדרים עם המשפחה והחברים. שתזכה לשנים יפות, אוהבים עד השמים וללא גבולות.

ברכה לתינוקת

לגננת הכי כייפית, האכפתית והמסורה, ולסייעת הלבבית שנכונה תמיד להגיש עזרה. רוב תודות לכן מכל הלב והנשמה, ילדינו בגן העבירו בזכותכן תקופה מדהימה בשיחות, בלימוד, במשחקים, סיפורים ושירים. חווינו כהורים לא מעט ימים נהדרים, איחולי הצלחה בהמשך, רוב בריאות וחיים מאושרים!

ברכה לגיל 3

שלוש שנים שאתה בעולם, עומד ניצב חמוד כמו פרח מושלם במשפחה עשויה מזהב לא פלא שיצאת כל כך מתוק ואהוב כדאי לבחור במשפחה הנכונה, זה חשוב מאחלים שתמשיך לגדול 'כמו גדול' ללמוד ולהסתקרן מהכל ולהיות משאבה לייצור נחת להוריך המהממים לכשעצמם.

ברכה לגיל שנתיים

שנתיים אתה על הגלובוס וכולנו מתפעמים ממך ילד מתוק וחביב שמייצר לכולנו בלב חיוכים נברך אותך שתמשיך להרבות בלב הוריך את האהבה שתחבר את כל בני המשפחה ושתגדל מתוך בריאות גדולה ותתעצם בך החכמה והתבונה.

ברכה ליום הולדת לתינוק בן שנה

זר של פרחים ועוגה טעימה מתיקות בפנים חיוך של מלאכים יום הולדת ראשון הוא זמן לשמחה וששון לך אנו שולחים זר ברכות שתמיד תשמח כל החיים ותמשיך כמו שאתה מתוק וחכם להיות ועוד משהו קטן ולא ממש חשוב אתה עוד תיפול שוב ושוב החכמה לקום ולהמשיך ולא להיות כזה רגיש.

ברכה ליום הולדת שנה ראשונה

ליום ההולדת הראשון שחוויתי בעולם אאחל לך שתמיד תחייך כמו שאתה יודע, אל כולם תצחיק את כל מי שנמצא בסביבה גם אם אין בהכרח מסיבה, או סיבה מתוק אתה וזה רק הולך ומתגבר רואים בעיניים שמלאך טוב עליך שומר.

ברכה קצרה לגיל שנה

עיניים כחולות חיוך זורח עיניים בוהקות היא לא במתח היום את בת שנה ילדה מתוקה יום הולדת ראשון חגיגה מיוחדת זהו רעיון מאחלים לך שתמיד תשמחי עד השמיים ותמיד תדעי לפקוח את העניים ולהביט אל מעבר למרחבים תרכשי חברים חדשים ונחת להורים.

ברכה ליום הולדת שנתיים

שנתיים עברו במהירות הבזק, וקיבלנו לחיינו אותך, ילד מתוק וחזק. יום הולדת שנתיים, שמחה גדולה עד השמיים. שתהייה בריא, שמח צוחק וזורח, שתגדל ובאושר תתפתח. שכל חלומותיך יתגשמו ושאיפותיך יתממשו. זכרו שלצידך המשפחה, גם בטוב וגם ברע.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות למרצה

ברכה למרצה

ברכות לרופא | ברכות לרופאה

ברכה לרופא

ברכות לנכד | ברכות לנכדה

ברכה לנכד ברכה לנכדה

ברכות לסבא

ברכה לסבא

ברכות לחתן | ברכות לכלה

ברכה לחתן וכלה

ברכות למתגייס | ברכות למתגייסת

ברכה לחייל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)