ברכות לתינוק | ברכות לתינוקת

יום הולדת מרגש ומקסים!

הוא לא ממש יודע לדבר והבילויים איתו בעיקר מסתכמים בהתבוננות נקייה שלנו בו ושלו בנו. אבל האמת היא, שכשזה נוגע לדבר החמוד הזה לנו לא ממש אכפת. בין אם מדובר בתינוק שלכם, של אחד האחים ואפילו של השכנים – מדובר בדבר חמוד שאי אפשר להוריד ממנו את העיניים.

מסמל התחלה חדשה

יום הולדת של תינוק אהוב עלינו מסמל התפתחות בהתחלה שהוא מביא לעולם. כשאנחנו נותנים ברכה לפעוט שעוד לא יודע לדבר אנחנו למעשה נותנים לו מזכרת לימים מתקדמים יותר בחייו ובכך יוצרים לו זיכרון. בשביל לעזור לכם בכתיבת הברכה לתינוק האהוב עליכם ריכזנו ברכות יפות לתינוק. שיהיה המון מזל טוב ובהצלחה!

ברכה לתינוק

ברכה ליום הולדת לגיל שנתיים

ילדנו היקר והמתוק, שפיו מלא תמיד בצחוק, כמה מהר גדלת, עברה לה חיש שנה ועוד שנה, ומסיבת יום ההולדת עם הפתעות ומתנות לכבודך מוכנה! חמודי שכזה, שובב ומקסים כבר בן שנתיים, מה נאחל לך – אושר, בריאות ושמחה עד לב השמיים!

ברכות ליום הולדת לילד בן 3

ילדון יקר שלנו, היום אתה בן שלוש, חומד שכזה מכף רגל ועד ראש, מפטפט בלי הרף, חכמולוג, סקרן, קפצן ומשתובב, ומי שרק מכיר אותך – בלי שום ספק אותך אוהב. יום הולדת שמח, ילד שלנו, המון בריאות ואושר מכל הלב!

ברכה מסבתא לנכדה ראשונה

לנכדה המתוקה שלי! את הרגע בו יצאת אל אוויר העולם לעולם לא אשכח… כמה שחיכיתי שהוא יגיע! הנכדה הראשונה שלי, בזכותך הפכתי מאמא לסבתא! האור שאת מביאה אל העולם נדיר, ואותך כולם כבר רוצים כבר להכיר. מאחלת לך חיים מדהימים, ויודעת שבורכת בהורים מדהימים.

ברכה ליום הולדת לגיל שנה

ל___ היקר שלנו. היום אתה בן שנה! מי היה מאמין – רק לפני רגע יצאת מהבטן, וכבר אתה חלק מצוות ההנהלה : ) מאז שהגעת, הבאת אור חדש לבית – בזכותך זכינו להרחיב את המשפחה. מאחלים לך שתגדל, שתלמד, שתשמח, שתהיה בריא ושתמיד תצחק ותהיה מאושר. מחכים בקוצר רוח ללוות אותך במשעולי החיים – אמא, אבא, והאחים.

יום הולדת שנתיים ברכה

לקטנטן שלנו שהפך כבר לילד גדול לאוצר שלנו היקר לנו מכל יום הולדת שנתיים אתה מציין היום ועבורנו אלו היו שנתיים שהן כמו חלום מאחלים לך את כל הטוב שיש לעולם להציע שתמיד תמשיך אותנו להפתיע אוהבים ותמיד נהיה שם בשבילך מזל טוב מכל המשפחה.

ברכה לגיל שנתיים

גיל שנתיים זה גיל כל כך מתוק מצד אחד כבר ילד, מצד שני עדיין תינוק מאחלים לך מכל הלב והנשמה שתגדל להיות ילד חכם, מצחיק שאהוב על הסביבה שלא תשגע יותר מידי את ההורים ושלא תגזים עם הממתקים. יום הולדת שמח!

ברכה לילדה בת שנתיים

לפני שנתיים הגעת אל העולם, רכה וטהורה, יפה מכולן איך חלפו להן שנתיים כל-כך מהר? ואיך לעולמינו הבאת אין סוף אושר. שהחיים יחייכו אלייך, שתלמדי ותשמחי כל רגע מימייך. ילדונת מתוקה, שולחת לך ממני ברכה מיוחדת וטובה, ברכה מלאה באהבה.

ברכה לגיל שנה מאמא

ילדי האהוב, היום לפני שנה נולדת והפכת להיות בחיי הדבר הכי חשוב. אתה ילד מיוחד, כמוך בעולם יש רק אחד. מאחלת לך שתישאר בריא, שמח, חזק ונבון, שתצליח בחייך ותרכוש חברים המון! דואגת ושומרת, תמיד כאן בשבילך, אמא אוהבת אותך.

ברכה לראש השנה לגיל הרך

ראש השנה הגיע, זמן לברך אתכם מתוקים ולהפתיע, אתם גדלים כל יום קצת ועל החיים למדים מעט. אתם כעת בגיל הרך, אז מבטיחים להתייחס ברכות ולהעניק לכם חסות. מאחלים לכם שזאת תהייה שנה של צחוק ושעל פניכם יהיה פרוס תמיד חיוך מתוק.

ברכת יום הולדת לילד בן שנתיים

יום הולדת שנתיים, השמחה בשמיים, ______ אתה ילד מקסים, חייכן וחברותי שאת כולם מרשים. אנו מאחלים לך שמחה ומלא צחוק, שחייך יהיו מסע מתוק, ימים טובים ונהדרים עם המשפחה והחברים. שתזכה לשנים יפות, אוהבים עד השמים וללא גבולות.

ברכה ליום הולדת – גיל שנתיים

שנתיים עברו כל-כך מהר ואין מה שמשמח אותנו יותר מלשמוע את צחוקך המתגלגל, ילד מקסים, מנומס ואהוב שלנו, מזל טוב ענק על כך ששנתיים כבר אתה אתנו. שתהייה בריא, מוצלח ושמח, שכל יום בחייך על שפתיך יהיה חיוך זורח, באהבה ובברכה, כל המשפחה.

ברכה ליום הולדת שנתיים

שנתיים עברו במהירות הבזק, וקיבלנו לחיינו אותך, ילד מתוק וחזק. יום הולדת שנתיים, שמחה גדולה עד השמיים. שתהייה בריא, שמח צוחק וזורח, שתגדל ובאושר תתפתח. שכל חלומותיך יתגשמו ושאיפותיך יתממשו. זכרו שלצידך המשפחה, גם בטוב וגם ברע.

ברכה לילד בן שנה

שנה עברה כל-כך מהר, יום הולדת שמח לילד הכי זוהר, גדלת כל-כך יפה, בחיים לא ראיתי ילד שכזה, מיוחד וחייכן, מחבק ואוהב – כל הזמן ובכל עת. אני מאחלת לך בריאות ושמחה, שתקבל תמיד את כל האהבה, שתצחק ותשמח כל חייך, אני תמיד כאן שומרת עליך.

ברכה לשנה

לפני שנה קרה דבר מרגש, זכיתם בילד הכי מתוק שיש, היום יום הולדתו וברצוני לברך אתכם ואותו, שתגדלוהו בנחת, בשלווה ובשמחה, שלא תחוו עוד לילות ללא שינה. שיצחק, שיצמח, שיאהב, שילמד, שייהנה מהחיים בכל ממד ולעד.

ברכה לתינוקת שנולדה

ברוכה הבאה לילדה המתוקה, אי אפשר להתאפק אז אביא לך נשיקה, כזאת ארוכה, מלאת אהבה. להורים המאושרים אאחל נחת ושלווה, לילות מלאי שינה והרבה הצלחה. שהקטנה גדולה תהייה, בריאה וחזקה ושתסב לכם הרבה גאווה.

ברכה ליום הולדת לתינוק בן שנה

זר של פרחים ועוגה טעימה מתיקות בפנים חיוך של מלאכים יום הולדת ראשון הוא זמן לשמחה וששון לך אנו שולחים זר ברכות שתמיד תשמח כל החיים ותמשיך כמו שאתה מתוק וחכם להיות ועוד משהו קטן ולא ממש חשוב אתה עוד תיפול שוב ושוב החכמה לקום ולהמשיך ולא להיות כזה רגיש.

ברכה ליום הולדת לילדה בת שנתיים

עיניים כחולות ולב שמח חיוך על פנייך המתוקות זורח עוגה טעימה ילדים שרים את במרכז העניינים מה לך נאחל ליום הולדת שנתיים שתמיד תוכלי לשמוח עד השמיים שתהיי מוקפת בחברים אהובים שיאהבו אותך כל הדודים מזל טוב לעוד הרבה שנים עד מאה ועשרים .

ברכה ליום הולדת בת שנה

יום הולדת ראשון הוא סיבה לחגיגה את לבושה שמלה יפה פנייך מתוקות וליבך שמח מקבלת בחיוך כל אורח מה נאחל לתינוקת מתוקה שתמיד תהיי אהובה מוקפת בחברים הצלחה בחיים עד מאה ועשרים ולא לשכוח מתנה עטופה באהבה מכל החברים המשפחה.

ברכה ליום הולדת לילדה בת שנה

מזל טוב ליום הולדת שנה זוהי חגיגה ממש מגניבה שמלה יפה וזר פרחים פורח הבית פתוח לכל אורח פנייך היפות מחייכות וצוחקות מה נאחל ליפה בבנות שתישארי מתוקה להיות וצרור איחולים ומתנה נותנים לך באהבה שולחים עד מאה ועשרים.

ברכה לגיל הרך לראש השנה

ראש השנה תקיעת שופר בברכה ישנה קולו של החזן נשבר ואתם לבושים לבן עם שקית עמוסה במגדנות כמובן מדפדפים בסידור של ילדים אנו לכם מאחלים שתמשיכו להיות כאלו מתוקים ושנה חדשה בפתח בה תקבלו כל אורח תהנו ממתנות וממתקים ושתצליחו בחיים.

ברכה ליום הולדת תינוק

שמחה גדולה לכל המשפחה לתינוק יש יום הולדת ישנה חגיגה מפוארת אימא אפתה עוגה טעימה ואתה לבוש בבגד מקסים על ראשך זר פרחים ברכה שתמיד תדע לצחוק צחוק פעמונים שתוכל להביט בצורת העננים שתמיד תקיף את עצמך בחברים שתחיה עד מאה ועשרים.

ברכה ליום הולדת שנה לבת

את חוגגת יום הולדת איזו בשורה יום הולדת שנה ממש חגיגה הכנו לך עוגה תאווה לעיניים אבא הרים אותך עד לשמיים ואת צוחקת צחוק מתגלגל מתוק שכזה לא להתבלבל אוהבת אותך מפה ועד לים את המושלמת בעולם שתמיד תהיה מוקפת חברים עד מאה ועשרים.

ברכה קצרה לגיל שנה

עיניים כחולות חיוך זורח עיניים בוהקות היא לא במתח היום את בת שנה ילדה מתוקה יום הולדת ראשון חגיגה מיוחדת זהו רעיון מאחלים לך שתמיד תשמחי עד השמיים ותמיד תדעי לפקוח את העניים ולהביט אל מעבר למרחבים תרכשי חברים חדשים ונחת להורים.

ברכה ליום הולדת גיל 3

היי, נדמה שרק הרגע נולדת והופ, כבר נגעת בגיל שלוש שנים. המתיקות שהיתה ביום הלידה הפכה להיות גדולה עוד יותר ויצאה משליטה. פלא עצום עד כמה היופי הזה גדל. ומי דיבר על החכמה והחריצות… אבל ביננו, הכי חשוב העליצות. שרק תמשיך להיות חמוד, טוב וקשוב ומתנות תקבל כי אסור להיות עצוב.

ברכה לתינוקת בת שנה

בת שנה את וכבר רואים על הפנים שתפרחי כניצן. מתוקה כסוכר ואהובה על כולם. יפה כלבנה וחכמה כחמה. אור עיניך מאיר עולם ובריאה, ונוסך בכולנו אהבה ושמחה גם כשאנו במרחק מה.

ברכה לילד בן 2

בן שנתיים ומתוק כאילו נולדת עכשיו כל יום מחדש לראות אותך העולם מאושר שתמשיך לשחק ולגדול לצחוק, ליהנות ולפעול ובהמשך החיים תמיד נזכור שהיית ילד קסמים הכי מתוק שיכול להיות להורים.

ברכה לגיל שנתיים

שנתיים אתה על הגלובוס וכולנו מתפעמים ממך ילד מתוק וחביב שמייצר לכולנו בלב חיוכים נברך אותך שתמשיך להרבות בלב הוריך את האהבה שתחבר את כל בני המשפחה ושתגדל מתוך בריאות גדולה ותתעצם בך החכמה והתבונה.

ברכה ליום הולדת שנה ראשונה

ליום ההולדת הראשון שחוויתי בעולם אאחל לך שתמיד תחייך כמו שאתה יודע, אל כולם תצחיק את כל מי שנמצא בסביבה גם אם אין בהכרח מסיבה, או סיבה מתוק אתה וזה רק הולך ומתגבר רואים בעיניים שמלאך טוב עליך שומר.

ברכה ליום הולדת 2

שנתיים אתה נמצא על כדור הארץ וזה הזמן להתפעל ממך בפשטות אתה כל כך מתוק ומלא רכות אוהב את העולם מכל הלב הלוואי ותגדל נכון בכל יום תתפתח כמו שאתה רק אתה יכול ותגשים את כל מה שרק אתה מסוגל להיות.

ברכה ליום הולדת שנה

ליום ההולדת הראשון בחיים נאחל שתפרח ותגע במרומים שתגשים חלומות שעדין במסתרים ותהיה מי שאתה צריך להיות – באמת, ואף פעם לא כדי לרצות שתהיה בריא, חזק וחסון גם נפשית תבורך בכישרון, את כל רואיך מדהים.

ברכה לגיל 3

שלוש שנים שאתה בעולם, עומד ניצב חמוד כמו פרח מושלם במשפחה עשויה מזהב לא פלא שיצאת כל כך מתוק ואהוב כדאי לבחור במשפחה הנכונה, זה חשוב מאחלים שתמשיך לגדול 'כמו גדול' ללמוד ולהסתקרן מהכל ולהיות משאבה לייצור נחת להוריך המהממים לכשעצמם.

ברכה לגיל שנה

365 ימים אתה כבר נמצא בייקום והשמחה בלב עם כל יום שעובר – מתגברת לרגל גיל השנה העגול אברך אותך שתצמח להיות אדם גדול שמסביב יתמכו בך היטב ההורים ואתה תהפוך אותם כל חייך – למאושרים.

ברכה לתינוקת

לכבוד המתוקנת שזה עתה נולדה נברך אותה ואת זוג ההורים בשמחה: הלוואי שתגדלו אותה והיא תגדל אתכם – באהבה שתזכו ללמוד ממנה את סודות החיים והבריאה ותרוו ממנה נחת רבה, בכל תקופת גדילה.

ברכה לרך הנולד

למתוק שנולד וכבר רואים פוטנציאל נאחל שתגדל יפה, אך בשמחת החיים תמיד תרגיש עולל. שכל חייך יקיפו אותך חברים טובים שיעצימו אותך ושתדע להרחיק מסביבך את המרעים לך. יאללה, תצמח כמו גדול, ממתק שלנו!

ברכה לילדה בת שנה

שנה חלפה מרגע יציאתך אל העולם ואת צומחת בצורה קסומה ומלאת פלא נברך אותך שתגדלי להיות גאווה לאומה שתהיה תמיד יפה, חכמה ובריאה שאת כישורייך המקוריים תגלי במהרה ותאירי את העולם באהבה, יצירה וחמלה.

ברכה ליום הולדת שנתיים

לכבוד יום ההולדת השני בחיים, נברך אותך שכל חייך תהיה כה מתוק שעל פניך תשכון תמיד בת צחוק. שכל הברקה ו'חכמה' שאתה מביע תתקבל בברכה, על ידי ההורים, המשפחה המורחבת והחברה.

ברכה לתינוק בן שנה

למתוק, היפה שבתינוקות! מזל טוב, אתה כבר שנה נמצא בעולם וכל יום מחדש אנחנו מגלים עד כמה אתה מיוחד – אי אפשר להשוות אותך לאף אחד, אינך כמו כולם. הלוואי וכל החיים תמצא חן בעיני כל רואיך. אוהבים אותך!

ברכה לגיל שנה לבן

מזל טוב לחמוד שסוגר שנה בעולם. מי יתן וירווה נחת את ההורים המדהימים. שיגדל להיות הכי טוב שיכול להיות. שיהיה בריא, חזק ומלא בכוחות ומוטיבציה להצליח. וששמו יגיע למרחקים בזכות המון מעשים טובים.

ברכה מרגשת לגיל שנתיים

לילד הכי מתוק בעולם! היום יום הולדת שנתיים ליצור האהוב מכולם. כמה אושר ואור הכנסת לבית מהרגע שנולדת מספק לנו המון רגעים של צחוק ונחת מאחלים לך שתמשיך להיות ילד מקסים וטוב שתמיד מחייך חיוך גדול ושתדע שההורים שלך אוהבים אותך יותר מהכל!

ברכה ליום הולדת גיל שנה

מזל טוב לילד המקסים שהיום הוא בן שנה זה מרגיש כאילו רק אתמול היינו עם אמא שלך בחדר לידה איך יצאת בשקט, אחרי שחשבנו שתצא בסערה ועד היום נשארת ככה, רגוע ושלו בעגלה מאחלים לך שתמיד תהיה ילד טוב שאת כל הסובבים שלך תלמד לאהוב שתמשיך להסב אושר להורים ושתדע שאותך אנחנו הכי הכי אוהבים.

אם לא מצאת, תמיד תוכל לחפש ברכה ספציפית:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחפש מתנה לתינוק ?

דובי ענק מטר ורוד פרוותי ומלטף