ברכה לגיל 90 – 100

דף הבית » לכבוד מה הברכה? » ברכה לגיל 90 – 100

גיל מופלג ומכובד

אדם שהגיע לשנות התשעים לחייו הגיע למעמד מכובד. הוא זכה בפרק זמן ממושך ומכובד למדיי בו יכול להנות מהנכדים, מהמשפחה האהובה ומהתחביבים שעושים לו שמח. בשנות התשעים של אדם אפשר להנות מספר טוב ללא כל לחץ, מנעימה ברדיו ומבילויים נעימים עם המשפחה.

מדובר בשנים איטיות יותר, רגועות יותר ומצד שני – לא קלות. הגוף נהיה חלוש, הוא נזקק לעזרה שלנו יותר מתמיד ואנחנו רק שמחים לעזור. לכבוד יום ההולדת של ההורה או הסב, חשוב לכתוב ברכה מרגשת שתחמם לו את הלב בימים הלא קלים שהוא עובר. תמלאו אותו באופטימיות, תעשו לו שמח, תזכירו לו שאתם אוהבים אותו. מוזמנים לקחת השראה מהברכות שריכזנו עבורכם. בהצלחה!

ברכה לגיל 90 עד גיל 100

ברכה מצחיקה ליום הולדת 90

הגעת לגיל תשעים ואנו שולחים לך צרור ברכות וזר של איחולים תמיד אהבת לשמוע בדיחות ואנחנו היינו צוחקים לא ידענו מה לקנות ליום הולדת גיל תשעים החלטנו לשלוח לך ברכה מצחיקה קיוונו שזו תהיה מתנה נפלאה מאחלים שתמשיך לצחוק כל החיים.

ברכה ליום הולדת 90

אין חכם כבעל הניסיון וגיל תשעים עומד ניצב ומעיד: וואלה, יש פה שכל ענק שלא כל יום פוגשים. ראש של חכמים שעברו תלאות וקשיים. לרגל יום הולדת כה מיוחד ונדיר נאחל לך את מה שאומרים הקטנים לגדולים: שנחכים ממך כל יום מחדש, נקבל השראה ותבונה, ועד 120, בבריאות איתנה. הלוואי.

ברכה ליום הולדת 95

זכות גדולה שלא כולם מקבלים הוא להגיע לגיל תשעים ועוד חמש שנים אחרי שנים של עשייה, של תרומה של מעשים טובים את יכולה להביט לאחור וגם קצת לצדדים לראות את כל מה שהתאפס כאן הערב בהתרגשות לתת לך חיבוק ולאחל אושר ובריאות.

ברכה לסבתא בת 90

סבתא אהובה שלנו! וואו. את כל כך הרבה שנים על פני האדמה, כמה טוב שאת איתנו יפה, שמחה ובריאה. נאחל לך עד 120 ואפילו יותר, שתמיד נזכור אותך ונתקשר… ושתרווי מאיתנו נחת ואושר ללא גבול.

ברכה ליום הולדת 95

יום הולדת 95, לך איש יקר, זה כל-כך מרגש. להסתכל עליך ולא להאמין, איש מכובד, מנומס ומזמין. מסביר פנים לכל איש ואישה, שתזכה להמשך דרך חזקה ובריאה. נאחל לך אריכות ימים והמשך חיים שמחים מאתנו, הילדים, הנכדים והנינים.

ברכה מיוחדת לגיל 90

תשעים זה הגיל של בני המזל שזכו להיות כאן יותר מכולם ולכן אך טבעי שלך נאחל שימשך לו הגורל כמו ים מהמם שיזרמו החיים מתוך בריאות ושלווה ונפגש בשמחות בשנה הבאה.

ברכה לגיל 100

לסבא הכי מדהים בעולם אנחנו לא מאמינים שכבר הגעת לגיל 100 אתה בכלל לא נראה! בתוך תוכך אתה עדיין כמו ילד שיש בו מלא שמחה צלול וקשוב שתמיד נותן לנו ברכה מאחלים לך בריאות איתנה אוהבים אותך הכי בעולם – המשפחה.

ברכה מצחיקה לגיל 90

הגעת לגיל לא פשוט בכלל לא פלא שאתה כל כך מבולבל אתה יכול להסתכל על כולנו מלמעלה בהחלט הניסיון שלך הוא מקור לגאווה בוודאי שמעת כבר את כל האיחולים ואנחנו לא מחדשים לך חידושים אבל בכל זאת נוסיף איחולים עד מאה ועשרים.

ברכה לגיל 90

לרגל הגיל המדהים והכניסה לעשור העשירי של החיים, רצינו רק לאחל שתמיד תזכור שהגיל הוא רק בדמיון. שגם העשור הבא יהיה מלא בבריאות ושמחה, נחת ואהבה. והכי הכי חשוב: שלווה. ובגיל הזה, ביננו: מותר לפעמים גם להיות פשוט, במנוחה.

ברכה מצחיקה לגיל 90

יום הולדת 90, לאדם כה מדהים, מרגיש כאילו אתה רק בן עשרים. שבמקלחת תשתמש נכון בסבון ושלא תזרוק עלינו את ההליכון. שלא תצטרך מטפלת אף פעם ותישאר כאן אתנו עד גיל 200. שלא תשכח אף מילה ואף אות ותמשיך צעיר לנצח להיות.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות לנובי גוד | ברכות לסילבסטר

ברכה לנובי גוד וסילבסטר

ברכות ליום שישי

ברכה ליום שישי

ברכות לברית | ברכות לבריתה

ברכה לברית מילה

ברכות להולדת הבת

ברכה להולדת בת

ברכות להצלחה במבחן | ברכות לפני מבחן

ברכה למבחן

ברכות ליום הולדת

ברכה ליום הולדת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)