ברכות לאהוב | ברכות לאהובה

מצית בך להבה

האהוב שלך הוא אדם מיוחד במינו. הוא יודע לקרוא אותך במבט, להבין את הניואנסים הקטנים במילים שאת אומרת ולהקשיב לדברים שיושבים על ליבך. הוא מכיר אותך יותר מכולם וכנראה שגם את אותו. האהוב שלך ליווה אותך בתקופות קשות שהיו לך בתיכון, בצבא או בעבודה ומילא אותך בכוחות גם כשהרגשת שאין לך מאיפה לשאוב אותם. הוא לימד אותך להיות סבלנית יותר וגרם לך להבין שאת שווה יותר ממה שחשבת עד היום.

 בזכות כל הדברים האלה ורבים נוספים את אוהבת אותו ומוקירה לו תודה על האדם שהוא ועכשיו רק נשאר לך לכתוב ברכה ולהגיד לו את כל אותם הדברים. מקווים לעורר בך השראה עם הברכות שריכזנו ומאחלים לך המון בהצלחה!

ברכה לאהוב ברכה לאהובה

ברכה לאהובה ליום ההולדת

אהובתי, יום הולדת שמח ומאושר, מרוב אהבה ליבי אלייך יוצא ושר, לא סתם נפגשנו – אנו צוות מיוחד, כמו זוג משמיים ובלתי נפרד, אהובתי, באושר, הצלחה, בריאות, ובלי סוף אהבה אברכך, וכל מה שתבקשי חמדתי – עד חצי המלכות חיש אעשה למענך.

ברכה לאהובתי היקרה

לאהובתי היקרה! היום אנחנו חוגגים את היום שלנו, המיוחד. אומר לך את זה כל יום אבל היום במיוחד – אוהב אותך עד סוף העולם! שותפתי לדרך, לחיים, לאהבה, לבניית הבית ולגידול הילדים. יד ביד נלך ונכבוש את כל האתגרים. לעוד שנים רבות של אהבה מרגשת ומדהימה. שלך, בעלך היקר.

ברכה לאהובתי

אין בעולם מישהו יותר יקר בשבילי מאשר אהובתי היקרה, החיים שלי ביום ההולדת שלך אני פשוט מאושר מבטיח לדאוג שיהיה לך טוב, הכי שאפשר מזל טוב אהובה, אני תמיד איתך בלב בן זוגך שהכי הכי אוהב

ברכה לחצי שנה ביחד

אהוב יקר שלי, כבר חצי שנה שאתה ממלא את הלב שלי בשמחה יודע להגיד בדיוק את הדבר הנכון, מכיר את השטויות שלי ומכיל אותי המון זה מרגיש לי שאנחנו מכירים כבר חיים שלמים מאחלת לנו שתמיד נהיה ככה אוהבים ולעוד מלא חצאים של שנים.

ברכה לאהוב שלי ליום הולדת

לאהוב שלי, יום הולדת שמח מחמל נפשי, שהחיים יחייכו אליך ושכל שתרצה ימלא ידיך, שתהיה בריא, חזק, שתחצה כל גבול, שתעבור כל מכשול, אני גאה בך על האדם המדהים שאתה, ההמצאות בסביבתך עושה אותי שמחה. אוהבת חזק ותמיד כאן לצידך ♥

ברכה ליום הולדת לאהובה

יום הולדת לאהובה שלי, למשוש חיי, למחמל נפשי לאחראית על האושר הפרטי שלי. מאחל לך ים של מזל טוב, אוקיינוס של הצלחה, ושבליבך תשרה תמיד שמחה. שתגשימי חלומות, שתחצי גבולות, שתצחקי ושחייך יהיו מלאי הפתעות. שתדעי שתמיד על טובתך אני חושב ואותך מכל הלב אוהב.

ברכה לאהוב ליום הולדת

אהובתי, החיים זימנו לנו אחד את השנייה, מה שהביא לחיי אושר ושמחה. אני רוצה לאחל לך ליום הולדתך שכל שתבקשי יתגשם ויתממש, שתהיי בריאה ותמשיכי כפי שאת להיות אהובה, שתטיילי בכל העולם כמו שאת חולמת ותמשיכי כפי שאת להיות לוחמת.

ברכת יום הולדת לאהוב ליבי

יום הולדת שמח לאהוב ליבי, תודה על השמחה שהכנסת לחיי, על התמיכה, האהבה ועל החום בלי די. מאחלת לך עוצמות וכוחות מול כל המכשולים, שדבר לא יהרוס לך את שמחת החיים. בריאות, הצלחה, פרנסה, אושר, כושר ושתשמור תמיד על יושר.

ברכה לאהוב ליום הולדת

בבת עיני, מחמדי, כל חיי ליבי פילל לאהבה ואז הגעת אתה. יום הולדתך זהו יום חגיגי, כמו שחשוב הוא לך – חשוב הוא גם לי. שתפרוש כנפיים ותצא נשכר, שתצליח בכל, היום וגם מחר. באהבה עצומה, ברכתי היא לך, שתזכה תמיד לאושר ושמחה.

ברכה לאהובי היקר

אהובי היקר, תודה לך על שאתה כאן תמיד, בטוב וברע, מראה לי תמיד את הדרך הנכונה וצועד איתי פנימה, תודה על שאתה עושה אותי שמחה. אתה השמש שלי, אתה הכוכבים, אתה מאיר לי את החיים.

ברכה לאהובתי

אהובתי, חיכיתי זמן רב עד שהגעת, ועשית אותי מאושר עד הגג, כל יום איתך מרגיש כמו יום חג. את האישה המושלמת, קשובה ומכבדת את כל ליבך לי את נותנת. אאחל לך שתהיי שמחה ומחויכת ותעשי תמיד רק מה שאת אוהבת.

ברכה מכל הלב

בלב שלי יש חדרים רבים אך חדר אחד בניתי בשבילך ערמות ערמות של חומרים על החדר הזה כתוב את שמך הוא בנוי מאהבה אהבה ששמורה בתוך ליבי היא שמורה לאדם שאהבה בו נפשי ועוד יום יבוא ואוסיף ללב חדרים רבים אך חדר זה יהיה נעול לעולמים

ברכה ליום הולדת לאהובי היקר

תמיד אומרים לי שזכיתי שאתה כאן לצידי אני מרגישה מאושרת כי לך אני חוגגת יום הולדת מה לך אאחל אהובי היקר כאשר ליבי מתרונן ושר המון הצלחה בעבודה אושר ועושר אהבה בריאות ושלווה רעות ואחווה ושרק תמשיך להיות כמו שאתה

ברכה ליום הולדת לאהובה שלי

נפגשנו אי שם מזמן זכר הפגישה מעורר בי רגש ישן האהובה שלי חוגגת יום הולדת זוהי סיבה לחגיגה מפוארת אלף נשיקות לך אהובתי שתמיד תהיי יחד איתי שתזכי להיות מאושרת ועשירה זו ברכה לעניין כי בכל זאת הוספת עוד שנה למניין

ברכה לאהבה שלי

אהבה שלי ליבי ממש נרגש בקרבי כאשר אני כותב את ברכתי שאהבתנו תזרום כמו נהר שנצליח בכל דבר שנאהב עד סוף העולם שתמיד תחשבי שאני מושלם אני מודה על כך שאת לצידי מאחל שתמיד תישארי איתי ושתמיד נהיה ביחד אבל גם לבד

ברכה ליום אהבה

יום אהבה ליבי רוגש בחדווה אני לבושה לבן עיני תלויות בך כמובן מודה על כך שאתה איתי אתן לך את כולי מאחלת לך שתמיד נאהב יחד ואף פעם לא נהיה לבד שנדע להיות אחד עם השני שתמשיך להיות יחד איתי אוהבת אותך עד בלי די אתה בשבילי שי

ברכה ליום הולדת לאהבת חיי

אהבת חיי היקרה לי מאוד! כמה כיף לראות אותך כל יום, כל שכן כשאת חוגגת, כמו היום אברך אותך שתהיה לך שנה מהממת – בדיוק כמו שאת זה השיא, את יודעת. אין כמוך ולא תהיה. את תמיד עושה לי טוב במחשבותיי, בן זוגך

ברכה ליום הולדת לאדם יקר

יקירי, אהוב ליבי! מזל טוב וים ברכות לרגל יום הולדתך החדש שתהיה תמיד האדם הכי שמח בעולם אתה כה יקר לליבי, אינך יודע עד כמה! הלוואי וכל משאלותיך יתקיימו לטובה ושכל בקר מחדש תחייך למראה לרגע ותזכור עד כמה אתה אהוב בעולם

ברכה לבוקר טוב לאהוב

בקר טוב סוכר שלי! אני אוהבת אותך עד מאוד וכיף לי לצמוח איתך יחד שיהיה לך יום מקסים ומלא ברגש יום נעים שעובר בטוב בלי בעיות ושכל מה שתגע בו יצליח ובגדול אהבת חיים שלי אתה!

ברכה לאהבת חיי

אהבת חיי המופלאה! אני מביט בך וכולי מתרגש לראות אותך כל יום מחדש זה מטשטש כאילו שיכור אני ולא מיין רק מלהביט לך בעיניים את נהדרת וקסומה מורידה ממני כל מועקה אוהב אותך בכל יום מחדש, אהובך

ברכה ליום הולדת לאהוב שלי

לאהוב ליבי! אתה הכי מתוק בעולם אף פעם לא הייתי כמו כולם אתה הכי מיוחד ומושלם ליום הולדתך אאחל לך שתפרח ותצליח בכל מה שתעשה – תשכיל, תחכים ותרוויח שתשמח ותבין את החיים ושיילך טוב גם עם ההורים, וגם עם החברים אוהבת מאוד, אהובתך

ברכה ליום הולדת לאהוב

לאהוב ליבי היקר לי מאוד! שיהיה לך יום הולדת מאושר ושכל השנה תהיה אדם שמח שתרגיש את חום הלב ואת השלווה גם ברגעים מלחיצים תמצא פתרון לכל בעיה אתה חכם ויפה ואותך אני אוהבת רק אלוקים יודע עד כמה בזכותך אני מאושרת.

ברכה לאהובי ליום הולדת

לאהוב המהמם שלי! לרגל יום הולדתך אני מאחלת לך שתדע רק הצלחה ושלוות הנפש שכל בקר מחדש יתחדש בך הרגש שתאהב ותהנה בכל שעה ורגע ותתחבר לעצמך בקלות, כמו תקע לשקע.

ברכה ליום הולדת לאהובי

לאהוב ליבי היפהפיה! יום הולדת שמח ומלא במנגינות הלוואי וליבך לעולם לא יהיה עצוב שתחגוג את החיים כמו שיר שלא נגמר ותרגיש עמוק בפנים שאתה סך הכל, אדם מאושר אוהבת אותך תמיד בכל נימי ליבי, אהובתך.

ברכה לאהובה

לאהבת חיי! רק אלוקים יודע כמה אני אוהב אותך את פלא הפלאים של החיים שלי כשאני חושב עלייך – אני הופך למאושר ומלא הודאה – על כל המזל הלוואי ותמיד תהיי מאושרת, שמחה וצוחקת שתגשימי את כל המשאלות ושיהיה לך מספיק זמן גם לטוות חלומות אוהב אותך בכל הלב שלי!

ברכה מרגשת לאהוב

לאהוב ליבי, עיניים שלי! אותך אני אוהבת בכל פקיחת עיניים הזיכרון הראשון שלי בלילה וביום מי יתן ותמיד נאהב זה את זו, הכי חזק כשנשב יחד לשיחות נפש או סתם נצחק שתמשיך להיות התותח שאתה גבר אמיתי, חזק ורך, הכל באחד.

ברכה לאהוב שלי

לאהוב נפשי היקר לי עד מאוד! אני רוצהלברך אותך בכל הברכות שקיימות בייקום שתרגיש מבורך ותשאב אליך את כל הטוב שמחכה רק לך שתצליח לגעת באושר בלי בעיה ותבין את החיים והמשולש אהבה בריאות ואושר לא יעזוב אותך לעולם.

ברכה לאהוב ליבי

אהובי ליבי היקר מאחלת אני לך שתקטוף את כל פירות כישוריך ותצליח למצוא חן תמיד בעיני כל רואיך שהקסם שמצאתי בך לעולם לא יתפוגג ותמשיך להיות חזק וגיבור, קשוב ואהוב ולא פחות חשוב: שיהיה לך הכוח להתגבר ולחייך גם אם לפעמים קצת עצוב.

ברכה לאהובי

לאהובי היקר באדם! אין כמוך ולברך אותך כל יום בשקט אני מוכרחה אבל היום – אעשה זאת בקול רם וברננה מי יתן וכל חייך תדע רק אהבה וניצחונות וגם אם יהיו, חלילה, תלמד תמיד מכישלונות שתחייך את החיוך היפה שלך כל בקר אליי, לעולם, ושתמיד תהיה בריא ובכושר

ברכה ליום הולדת לאהבת חיי

לאהבת חיי שדמותך מופיעה כל העת בחלומותיי. מזל טוב ליום הולדתך החדש שהלוואי ויכניס לחייך ברכה רבה. שתגשימי השנה ובכלל, את כל רצונותייך הכמוסים. שחייך תמיד יהיו הכי יפים, כמו שאת, מספר אחת.

אם לא מצאת, תמיד תוכל לחפש ברכה ספציפית:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחפש מתנה לאהוב שלך ?

מארז רומנטי של בקבוק יין וכוסות עם חריטה