ברכות להחלמה מהירה

בריאות מעל הכל

הבריאות שלנו היא הדבר החשוב ביותר – יותר מכסף ורכוש ואפילו יותר מהצלחה. ללא הבריאות שלנו קשה מאוד להתקדם ובתור חברים וקרובי משפחה, חשוב שנעזור לאהובים עלינו בתקופות החולי שלהם. 

דרך מופלאה לעזור בתקופת מחלה היא לכתוב ברכה יפה להחלמה מהירה שתזכיר להם שאתם כאן לצידם והכי חשוב – שזה עוד יעבור. בברכה תוכלו להתייחס לרגעים יפים שעברתם ביחד או לרגעים מיוחדים שהעתיד עוד טומן בחובו. תמלאו אותם תקווה, תרגשו אותם ותעשו להם הרבה שמח על הלב. בכתיבת הברכה אתם מוזמנים להיעזר בברכות היפות שכתבנו עבורכם בנושא. שיהיה לכם בהצלחה ורק בריאות!

ברכה להחלמה מהירה

ברכה לאדם חולה

עוד נדע ימים טובים מאלה… עכשיו תקופה קשה, אבל ממש כמו מילות השיר, אנחנו מאמינים שבקרוב תרגיש יותר טוב ונוכל כולנו לצאת לדרך חדשה. מאחלים לך שתהיה חזק ושתצליח להתגבר על כל הקשיים – אנחנו מכירים אותך ויודעים מה יכולותיך, ובטוחים שתעמוד במשימה בגבורה.

ברכה לבריאות הנפש

נפשו וגופו של האדם, ישות אחת הן. לא העשיר מאושר, אלא הבריא בנפשו. אל תשפטו או תלקו את עצמכם – שום טוב לא יצא מזה. חייכו, צחקו, וגם תרשו לעצמכם לבכות – מה שנשאר בבטן לא עושה לאף אחד טוב. קחו את החיים בקלות!

ברכה לבריאות והחלמה

לפעמים בחיים קורים דברים בלתי צפויים, אך זכור כי הגלגל הוא עגול ודברים משתנים, שמור על אופטימיות ועל התקווה, בקרוב תיגמר המשוכה. מאחלים לך רפואה שלמה, אריכות ימים ושמחה. תבורך בבריאות והחלמה מהירה, המשפחה מחכה לך – תחזור במהרה.

ברכה לבריאות והצלחה

בחיים ישנם דברים ממש חשובים, חברים טובים, חוויות משמחות ושפע של ברכות. מכל אלה לא נוכל ליהנות אם ברשותנו לא תהייה בריאות, אז נאחל הרבה בריאות בגוף ובנפש וכל הטוב שיש. כשכל אלה לרשותנו כל שנותר לבקש זה שנצליח בכל התחומים ושכיסנו יתמלא אין סוף הישגים.

ברכות לבריאות טובה

כל הטוב שבחיים, כל ההצלחות וכל האנשים, בריאות לעולם הם לא מחליפים. הבריאות הכי חשובה, שומרת את הבסיס חזק אל מול כל מאורע. אאחל אריכות ימים, בריאות בגוף ובנפש, שמהגוף והנשמה ינוקה כל הרפש! בריאות טובה, יציבה ואיתנה ובלב הרבה שמחה.

ברכה להחלמה מהירה

רפואה שלמה אינשאללה שלא תדע כאב ובהלה. שמה שאתה מרגיש – יעלם במהרה ובמקום צער תבוא לגופך הבריאות האיתנה – שתשמח את נפשך ותביא לחייך שפע ברכה – שתכלול בתוכה גם פרנסה ואהבה. כי ככה זה עם ברכות, הן באות בעסקת חבילה.

ברכה לרפואה

שתהיה לך רפואה שלמה בכל הגוף מי יתן ובמהרה תשוב לעוף, על החיים ועל עצמך. שחייך יחזרו למסלולם ויתמלאו בברכה. שאף כאב לא יבוא בהקיץ או בחלום, ורק הבריאות תנפנף לך בכל בקר לשלום.

ברכה לחולה סרטן

אני כותבת לך מתוך הנשמה ומאחלת בכל ליבי החלמה מהירה. שתחזור אלינו בריא ושלם ושנוכל עבורך אוכל לחמם. נוכחותך בבית חסרה לכולנו אך תדע שבלב אתה תמיד אתנו. שתתגבר על כל כאב, שתצחק מכל הלב. שתנצח את הסרטן ותשוב חזרה לכאן.

ברכה לבריאות איתנה

מאחלת לך אריכות ימים ושמחת חיים, שתזכה לרפואה שלמה ושתחזור במהרה לחיק המשפחה. בריאות איתנה בגוף ובנפש ומחלות כאין וכאפס. תשמור על כושר ותחיה באושר, תאהב אין סוף ותזכור תמיד לצחוק. עוטפים באהבה ומאחלים החלמה מהירה, מכל ליבנו, שלך, המשפחה.

אם לא מצאת, תמיד תוכל לחפש ברכה ספציפית:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחפש מתנה לאחל החלמה מהירה ?

דובי ענק 2 מטר לבן שמנת פרוותי ומלטף