ברכות לחייל | ברכות לחיילת

דף הבית » לכבוד מי הברכה? » ברכות לחייל | ברכות לחיילת

לא תמיד קל בצבא

המסגרת הצבאית מפתחת אותנו להיות אנשים טובים יותר, שקולים יותר ואחראיים יותר – אבל אף אחד לא הבטיח לנו שהתהליך יהיה קל. במהלך השירות הצבאי שלנו אנחנו מתמודדים עם קשיים רבים עם הסביבה, החברים ואפילו עם עצמנו. 

לכבוד תחילת הטירונות, הקורס או הסדיר נחמד לתת לחבר או הבן החייל שלכם ברכה יפה שתעזור לו להתמודד עם הקושי. בברכה תוכלו להתייחס לצדדים החזקים באישיות שלו ולתכונות האופי שעוזרות לו להיות חייל טוב במיוחד. בשביל לעזור לכם בכתיבת הברכה, ריכזנו ברכות יפות שיוכלו לתרום לכם בתהליך הכתיבה. שיהיה לכם המון בהצלחה!

ברכה למתגייס

ברכה לחייל המשתחרר

סיימת בחייך תקופה לא פשוטה, אפשר לומר שהיה טוב וטוב שהיה. זוהי דרך חדשה, מאתגרת ושונה, החיים באזרחות הם לא כמו בצבא. קח אחריות, גלה הבנה, עשה כל דבר בכל העוצמה, שתצליח בזהו המסע, שיהיה שחרור נעים ונחיתה רכה.

ברכה לחייל בן עשרים ליום הולדת

לחייל שלנו, יום הולדת 20, כבר לא משחק ילדים, בפקודה תקשיב כעת לשלל ברכות ואיחולים. מזל טוב חייל, ליום הולדתך ובקרוב לדרגת הסמ"ל. שתדע שאתה אדם מדהים, עם או בלי מדים. תהנה מהחיים, תשמח ותזכור חלומות להגשים. אוהבים ומברכים, משפחה וחברים.

ברכה לחיילת המשתחררת

לחיילת ההממת ביותר בצבא! הנה את משתחררת ואנחנו בתוך חגיגה כי את יוצאת אל החיים ולך הבריאה מחכה שתכבשי את היעדים שאת רוצה ותמצאי בכל יום בלבך אהבה ושלווה ושלא תכירי לעולם שום מועקה.

ברכה לחייל שלי

גיבור שלי! כמה יפה לראות אותך במדים אתה נראה כמו אחד הגברים הכי גיבורים כאילו יצאת מהתנ"ך וזה ממש מרגש איזה לוק… פשוט אש שתנצח במלחמות החיים ותדע כיצד להפוך אותם למאושרים שתשיג את החברים הכי טובים בכל תקופה ואינשאללה לצידך תמיד תהיה משפחה ואשה יפה.

ברכה לקבלת תעודת הצטיינות לחייל

הצלחה דורשת כל כך הרבה דברים התמדה, סבלנות, להישאר כשאחרים מוותרים אמונה בעצמך במה שאתה יודע לעשות הבנה שצריך לתת הכל בכל הכוחות ואת כל זה ועוד יש לך חייל יקר לכן מגיע לך תעודת ההצטיינות הזו הכי שאפשר.

ברכה לסיום טירונות

היה קשה ומלא אבק אבל כמו גיבור סיימת תמיד ידענו שאתה חזק הטירונות נתנה לך סיפוק והגשמה ולך נאחל שתמשיך גם את השירות בהצלחה תתמיד, תתגבר, ותביא את כל כולך כי זה מה שאתה – שחקן של נשמה.

ברכה ליום הולדת לחייל בן 20

אומנם ביום יום אתה לובש מדים אבל ביום המיוחד הזה שבו אתה בן עשרים שמחים שלקחת רגע מחוץ לצבא לחגוג את יום ההולדת העגול הזה בשמחה יודעים ובטוחים שתגיע רחוק בכל מה שתרצה רק תזכור לשמור על עצמך במה שלא תעשה.

ברכה ליום הולדת לחייל

יקר שלנו יום הולדת אתה חוגג אבל לא איתנו אהוב שלנו אתה בצבא רחוק מאיתנו יום הולדתך חשוב מאד בשבילנו לך נשלח באהבה צרור איחולים שתמשיך להיות אהוב על החברים לקבל אות הערכה מהמפקדים שתבין שהדרך ארוכה ולעיתים קשה סומכים עליך שתעבור את המכשולים במהרה.

ברכה לחיילת משתחררת

זמן לא רב עבר שמירה בלילות דיבורים של חברות לסיים אולי כבר ייחלת בעיקר כשהאוהל כמעט עף מהרוחות בסיומה של תקופה נאחל לך שלום וברכה בצעדך אל דרך חדשה שמהדרך בה את צועדת היא שונה קחי מאיתנו צרור ברכה שיהיה לך בהצלחה.

ברכה לחיילת שסיימה קורס

חיילת יקרה הגעת ליום מאושר חיילת אהובה סיימת קורס כבר מאחלים לך באהבה שתדעי לקיים ולא רק ללמוד שתביני שלימודים זו חובה שתדעי לתת כבוד ולהשתמש בידע בהצלחה מאחלים שתיישמי הכל באושר ועושר שתדעי מהו יושר המשיכי להצליח בחיים עם חיוך על הפנים.

ברכה לחיילים שלנו

לחיילים הגיבורים שלנו שמגנים עלינו ועוטפים אותנו מאחלים לכם שהשירות שלכם יעבור בנעימים מצדיעים לכם על המסירות והביטחון שאתם מקנים לנו בכל יום ומאחלים לכם תמיד לחזור הביתה בשלום.

ברכה לקבלת דרגה בצה"ל

מזל טוב לקבלת הדרגה החדשה, שולחת אליך ברכות ביד מתוחה ומצדיעה. דרגה זאת תביא איתה לא מעט אתגרים, אך יחד עם זאת סיפוק ודוגמא לחיילים. תמשיך בדרכך ולמכשולים לעולם אל תיכנע, תהייה זקוף ובטוח בעצמך.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות לתאומים

ברכה לתאומים

ברכות לדוד | ברכות לדודה

ברכה לדוד

ברכות לאהוב | ברכות לאהובה

ברכה לאהוב ברכה לאהובה

ברכות לנכד | ברכות לנכדה

ברכה לנכד ברכה לנכדה

ברכות לידיד | ברכות לידידה

ברכה לידיד ברכה לידידה

ברכות לאישה

ברכה לאישה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)