ברכות לידיד | ברכות לידידה

דף הבית » לכבוד מי הברכה? » ברכות לידיד | ברכות לידידה

החבר הכי טוב שלך

הידיד שלך מכיר אותך יותר טוב מכולם. הוא ידע לתמוך אותך בשיברונות לב, לתת לך יד במסלולים הקשים בטיולים השנתיים, לעזור לך בלמידה למבחן הקשה במתמטיקה ולעודד אותך כשהיית עצובה. עזרת לו ברגעי משבר והוא תמיד ידע להעריך אותך על זה.

 

 תמיד כשהוא היה בסביבה הרגשת קצת יותר טוב עם עצמך ואת נוטה להאמין שגם הוא. לכבוד יום ההולדת שלו החלטת לכתוב לו ברכה מיוחדת בה תוכלי להגיד לו תודה על הבן אדם שהוא והאישיות שהמיוחדת שהוא עבורך. בשביל לעזור לך במציאת המילים הנכונות, ריכזנו עבורך ברכות יפות לידיד מהן תוכלי לשאוב השראה. שיהיה לך המון בהצלחה!

ברכה לידיד ברכה לידידה

ברכה ליום הולדת לילד שלי

ילד שלי יקר גדלת זה מכבר ואתה חוגג יום הולדת החגיגה ממש מרגשת מה אאחל לך ילד אהוב שתדע שהגיל זה לא פרט חשוב העיקר שתדע לעזור ולהיעזר גם לעצמך וגם לאחר שתבין שמותר לקבל עצות חכמות ויתגשמו לך כל המשאלות.

ברכה ליום הולדת לידיד יקר

ידיד יקר ביום הולדתך אני מאושר מאחל לך להיות מרכז העניינים שתמיד תהיה עם חיוך על הפנים שתדע תמיד לפתוח את הבית לאורחים ולתת מעצמך לאחרים שתהנה מהשמש הזורחת וגם מהחמה השוקעת שתדע להעריך יהלומים ולהעריך את ערכם בהצלחה רבה אוהב מכל הנשמה.

ברכה לידיד טוב

לידידי הטוב והמבורך! תן גם לי לברך אותך ברכה קצרה ועמוסה הלוואי וכל חייך יהיו נעימים ושלוים שתרגיש תמיד בטוח ולא תצטרך להסתיר דברים שכל יום תהיה מוקף בחברים אוהבים ופרנסתך תהיה בשפע, בגדול, ללא מעצורים .

ברכה ליום הולדת של ידיד

כל שנה אתה פותח דף חדש, נקי ולא משומש, השנה ביום הולדתך יש אין סוף דברים שארצה לאחל לך, אך ראשית אגיד לך תודה, על ידידות כה נפלאה. שחייך יהיו מלאים בשמחה והצלחה, שתזכה לבריאות, גאווה והרבה אהבה.

ברכה ליום הולדת לידיד

לידיד שלי שהיום חוגג אאחל לך שמחה ביום ההולדת – שכל השנה לא תתפוגג שתמצא את הטוב שנותן אושר בחיים ושבכל צעד תעשה תרגיש בטוח ושלבך לאהבה תמיד יהיה פתוח.

ברכה לידיד הכי טוב בעולם ליום הולדת

היום הוא יום מרגש במיוחד – יום ההולדת של מישהו יחיד ומיוחד אז מה אאחל לידיד הכי טוב בעולם זה שאני אוהבת יותר מכולם? הצלחה, שפע ואושר בערמות שתמשיך להיות מגנט של כל הבנות מזל טוב ועד 120 שולחת מלא נשיקות וחיבוקים.

ברכה ליום הולדת לידיד טוב

יום הולדת, חגיגה נהדרת, ידידי הטוב, גדלת בשנה ולכבודך הכנתי מהלב ברכה. שתהייה מוביל ולא מובל, שאף פעם לא תאמר – חבל, שתקום כל בוקר בחיוך ולא תתחיל את היום הפוך. תודה לך על ידידות נפש ועל כך שניקית מחיי את כל הרפש. מזל טוב והצלחה, מידידתך הטובה.

ברכה לידידה הכי טובה

ידידתי, יקירתי, מילים לא יתארו את עוצמת הערכתי, תודה על ימים עמוסים חוויות, תודה על ידידות מארץ הפלאות. ואמן שנזכה לעוד שנים רבות. אאחל לך שתגשימי כל חלום ושתעשי מה שאת שאוהבת בכל יום ויום. זכרי תמיד, ליבך הוא יהלום.

ברכה ליום הולדת לידיד כמו אח

לידידי היקר מאוד, מזל טוב ליום ההולדת. מה אפשר להגיד על אדם כמוך? את אח וצפונה… מה שמפרידה ביננו זו רק הביולוגיה. מי יתן ותקצור את ההצלחה בכל תחום שבו תגע ושיהיה לך נעים בלב ובנשמה.

ברכה לידיד קרוב

מזל טוב לידיד הכי טוב שיש שכל מה שאתה רוצה יקרה ויתממש איזה כיף לי שאתה חלק כל כך גדול מחיי מאחלת לנו שהכל ימשיך ככה – הלוואי! אז שיהיה לך יום הולדת הכי שמח בעולם אוהבת אותך יותר מכולם.

ברכה לידיד הכי טוב

ידידי הטוב אשלח לך ברכות לרוב אאחל לך יום של הצלחות שבו תמצא אהבות חדשות שתדע להריח ריח של כלניות ולשמור בלב על סודות תודה לך על מי שאתה ועל מה שאתה שאתה משקיע בי את כל הנשמה אני שמח ומאושר הכי בעולם שיש לי ידיד כזה מושלם.

ברכה לידיד הכי טוב ליום הולדת

ידידים טובים יש הרבה אבל ידיד 'הכי טוב' יש רק אחד ואתה כזה, כל כך מיוחד לרגל יום הולדתך אאחל לך שתהיה כל חייך בריא ושמח שכל הזמן תדע כיצד להתבדח שתצליח בכל מעשי ידיך וכל מי שסביבך יהנה מטוב ליבך.

שאלות נפוצות על ברכות לידיד | ברכות לידידה

כמובן, באתר שלנו תוכלו להנות ממגוון ברכות לידיד | ברכות לידידה לגמרי בחינם וללא עלות כלל, באהבה מאיתנו אליכם.
אתם מוזמנים לבצע שימוש אישי בברכות לידיד | ברכות לידידה שתמצאו בעמוד זה להנאתכם.
כמובן, אנחנו תמיד מחפשים להוסיף מידע נוסף שיעזור לגולשים שלנו. אם יש לכם ברכות לידיד | ברכות לידידה שלא נמצאות בעמוד זה ותרצו להוסיף אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות האתר ונשמח להוסיף למאגר.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות למטפל | ברכות למטפלת

ברכה למטפלת

ברכות לאישה

ברכה לאישה

ברכות לקצין | ברכות לקצינה

ברכה למפקד

ברכות לצוות הגן

ברכה לצוות הגן

ברכות לבת

ברכה לבת

ברכות לאח

ברכה לאח

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)