ברכות לידיד | ברכות לידידה

החבר הכי טוב שלך

הידיד שלך מכיר אותך יותר טוב מכולם. הוא ידע לתמוך אותך בשיברונות לב, לתת לך יד במסלולים הקשים בטיולים השנתיים, לעזור לך בלמידה למבחן הקשה במתמטיקה ולעודד אותך כשהיית עצובה. עזרת לו ברגעי משבר והוא תמיד ידע להעריך אותך על זה.

 תמיד כשהוא היה בסביבה הרגשת קצת יותר טוב עם עצמך ואת נוטה להאמין שגם הוא. לכבוד יום ההולדת שלו החלטת לכתוב לו ברכה מיוחדת בה תוכלי להגיד לו תודה על הבן אדם שהוא והאישיות שהמיוחדת שהוא עבורך. בשביל לעזור לך במציאת המילים הנכונות, ריכזנו עבורך ברכות יפות לידיד מהן תוכלי לשאוב השראה. שיהיה לך המון בהצלחה!

ברכה לידיד ברכה לידידה

ברכה לידידה טובה ליום הולדת

לידידה הטובה שלי מכל, יום הולדת שמח ומאושר! ממי שמעריך את הקשר בינינו, כמה הוא חשוב ונהדר, את מכילה את כל אשר בליבי, באוזן קשבת, מרגיעה, מקשיבה ומייעצת, אמפתית ומתחשבת. מקווה שנמשיך בידידות מופלאה ושמחה, אאחל לך מכל ליבי המון בריאות, אושר והצלחה!

ברכה לידיד הכי טוב בעולם ליום הולדת

היום הוא יום מרגש במיוחד – יום ההולדת של מישהו יחיד ומיוחד אז מה אאחל לידיד הכי טוב בעולם זה שאני אוהבת יותר מכולם? הצלחה, שפע ואושר בערמות שתמשיך להיות מגנט של כל הבנות מזל טוב ועד 120 שולחת מלא נשיקות וחיבוקים.

ברכה לידיד קרוב

מזל טוב לידיד הכי טוב שיש שכל מה שאתה רוצה יקרה ויתממש איזה כיף לי שאתה חלק כל כך גדול מחיי מאחלת לנו שהכל ימשיך ככה – הלוואי! אז שיהיה לך יום הולדת הכי שמח בעולם אוהבת אותך יותר מכולם.

ברכה לידידה הכי טובה

ידידתי, יקירתי, מילים לא יתארו את עוצמת הערכתי, תודה על ימים עמוסים חוויות, תודה על ידידות מארץ הפלאות. ואמן שנזכה לעוד שנים רבות. אאחל לך שתגשימי כל חלום ושתעשי מה שאת שאוהבת בכל יום ויום. זכרי תמיד, ליבך הוא יהלום.

ברכה ליום הולדת של ידיד

כל שנה אתה פותח דף חדש, נקי ולא משומש, השנה ביום הולדתך יש אין סוף דברים שארצה לאחל לך, אך ראשית אגיד לך תודה, על ידידות כה נפלאה. שחייך יהיו מלאים בשמחה והצלחה, שתזכה לבריאות, גאווה והרבה אהבה.

ברכה לידידה טובה ליום הולדת

חברתי, ידידתי, בינינו מערכת יחסים רבת שנים, שהביאה לחיי הרבה דברים טובים. ידידה טובה כמוך, מעניקה ומקשיבה, חוגגת יום הולדת וזו בשבילי סיבה טובה לומר לך תודה! שתזכי לבריאות, הצלחה, אושר, שמחה, פרנסה וזוגיות טובה. באיחולים ובברכה, מידידך – באהבה.

ברכת יום הולדת לידיד הכי טוב בעולם

מזל טוב לידיד הכי טוב בעולם, לידיד שאני אוהבת – הכי מכולם. שתהייה שמח, בריא וזורח, שתחייך ותצחק ובכל המסלולים בחייך – תפרח. שתגשים חלומות ושתזכה לאין סוף חוויות טובות. תודה על ידידות מופלאה, תודה על כל האהבה. תמיד כאן אתך, ידידתך הטובה.

ברכה לידיד קרוב

על פי רוב, אתה הידיד הכי קרוב, על פי כולם, את הידיד הכי טוב בעולם. מצחיק כל הזמן ויודע גם לגשת ישר לעניין, מקשיב ומייעץ מכל הלב, הידיד שבשמחה את כולם אוהב. רציתי להגיד תודה גדולה, על שהכנסת לחיי שפע של שמחה.

ברכה ליום הולדת לידיד טוב

יום הולדת, חגיגה נהדרת, ידידי הטוב, גדלת בשנה ולכבודך הכנתי מהלב ברכה. שתהייה מוביל ולא מובל, שאף פעם לא תאמר – חבל, שתקום כל בוקר בחיוך ולא תתחיל את היום הפוך. תודה לך על ידידות נפש ועל כך שניקית מחיי את כל הרפש. מזל טוב והצלחה, מידידתך הטובה.

ברכה לידיד ליום הולדת

חברי וידידי הטוב, אדם מדהים כמוך אי אפשר לא לאהוב. יכולותיך בשמיים ואתה לא רואה בעיניים. מזל טוב ליום ההולדת, בשבילך ברכה מיוחדת שתהייה שנה מדהימה, מלאה באושר ושמחה, שתזכה לבריאות, הצלחה והרבה הגשמה. אני אתך תמיד, בטוב וברע.

ברכה לידידה טובה

ידידות מהי? כשיש לי למי לפנות כשרע לי, כשיש את מי לשתף כשבשורה משמחת מגיעה ושיש לי למי לאחל את הברכה הכי טובה. אז על היותך ידידה, רציתי לומר מכל ליבי תודה. שתצליחי בחיים וכמו שאת רוצה תקימי משפחה ותביאי ילדים. הרבה בריאות, הצלחה ופרנסה – ממני ידידך – בכל האהבה.

ברכת יום הולדת – לידידה

מזל טוב חברה וידידה יקרה, יום הולדתך הגיע ובא – איזו שמחה. לידידה טובה כמוך אני מוכן ללכת הכי רחוק, את מקסימה ומוכשרת, חברה לתפארת. שתצליחי בחיים בכל התחומים, שסביבך תמיד יהיו אנשים טובים, שתעשי החלטות מושכלות ותמשיכי מדהימה כפי שאת להיות.

ברכה ליום הולדת לידיד הכי טוב

ידידי הטוב אנחנו חברים כבר שנים לרוב ליום הולדתך שלוחה לך הברכה היום המושלם בעבורך שתוכל להקשיב תמיד לאחר שתלמד לדעת לוותר שתתלהב תמיד מהדברים הקטנים שתדע להנות משמש זורחת ועננים ועוד אוסיף ברכות ואיחולים שתחיה עד מאה ועשרים.

ברכה ליום הולדת לידידה הכי טובה

יש לך יום הולדת את ממש מיוחדת אאחל לך ברכה יפה כיאה להיותך ידידיה שתדעי לשמוח גם שקשה שתמיד רוגע ושלווה בך ישרה שתדעי לרוץ בין הטיפות להגשים רעיונות וחלומות תודה על מי שאת בשבילי ועל העזרה שאת נותנת לי.

ברכה ליום הולדת לילד שלי

ילד שלי יקר גדלת זה מכבר ואתה חוגג יום הולדת החגיגה ממש מרגשת מה אאחל לך ילד אהוב שתדע שהגיל זה לא פרט חשוב העיקר שתדע לעזור ולהיעזר גם לעצמך וגם לאחר שתבין שמותר לקבל עצות חכמות ויתגשמו לך כל המשאלות.

ברכה ליום הולדת לידיד טוב ארוכה

ידידי היקר יום הולדת חגיגה נחמדת אני שמחה ומאושרת מקום שמור לך אצלי בלב כמו הרוח שבחוץ נושב אגיש לך צרור איחולים שתמיד נמשיך להיות ידידים טובים שגם תדע להתחבר לחברים חדשים שתדע ללמד את שלמדת כדי שלא תרגיש שהובכת שתהנה מציוץ של ציפורים ומריח של פרחים שתחיה עד מאה ועשרים.

ברכה ליום הולדת לידיד יקר

ידיד יקר ביום הולדתך אני מאושר מאחל לך להיות מרכז העניינים שתמיד תהיה עם חיוך על הפנים שתדע תמיד לפתוח את הבית לאורחים ולתת מעצמך לאחרים שתהנה מהשמש הזורחת וגם מהחמה השוקעת שתדע להעריך יהלומים ולהעריך את ערכם בהצלחה רבה אוהב מכל הנשמה.

ברכה לידיד הכי טוב

ידידי הטוב אשלח לך ברכות לרוב אאחל לך יום של הצלחות שבו תמצא אהבות חדשות שתדע להריח ריח של כלניות ולשמור בלב על סודות תודה לך על מי שאתה ועל מה שאתה שאתה משקיע בי את כל הנשמה אני שמח ומאושר הכי בעולם שיש לי ידיד כזה מושלם.

ברכה ליום הולדת לידידה טובה

לידידה המבורכת שלי! יום הולדת זה יום חגיגה ולך אני רוצה להעניק ברכה קטנה-גדולה: שיהיה לך רק שמח בלב הענק שלך שתצליחי בדברים שאת אוהבת ואת המטלות – תעשי, עד כמה שאפשר – בכיף שתדעי כיצד לחיות את החיים להשקיט את השדים הפנימיים והחיצוניים ולגרום לכל אהוביך – להיות גם הם מאושרים.

ברכה לידידה

לידידה הטובה שלי, צרור ברכות והטבות תקבלי ממרומים הלוואי שיהיה לך הכי טוב, כל החיים שתגיע עם כל שאיפותיך עד השמים ותקטפי את פירות כישוריך הייחודיים מתוך אורך רוח ושלוות עולמים.

ברכה לידיד טוב

לידידי הטוב והמבורך! תן גם לי לברך אותך ברכה קצרה ועמוסה הלוואי וכל חייך יהיו נעימים ושלוים שתרגיש תמיד בטוח ולא תצטרך להסתיר דברים שכל יום תהיה מוקף בחברים אוהבים ופרנסתך תהיה בשפע, בגדול, ללא מעצורים .

ברכה ליום הולדת לידיד

לידיד שלי שהיום חוגג אאחל לך שמחה ביום ההולדת – שכל השנה לא תתפוגג שתמצא את הטוב שנותן אושר בחיים ושבכל צעד תעשה תרגיש בטוח ושלבך לאהבה תמיד יהיה פתוח.

ברכה ליום הולדת לידיד כמו אח

לידידי היקר מאוד, מזל טוב ליום ההולדת. מה אפשר להגיד על אדם כמוך? את אח וצפונה… מה שמפרידה ביננו זו רק הביולוגיה. מי יתן ותקצור את ההצלחה בכל תחום שבו תגע ושיהיה לך נעים בלב ובנשמה.

ברכה לידיד טוב ליום הולדת

ידיד יקר, אדם חביב מזל טוב ליום הולדתך – הלוואי וכל חייך תפרח כמו אביב תרגיש שכולם אוהבים אותך – ולא תחפש מבחוץ 'אישורים'. שגם פרנסתך תהיה בשפע וברווח, והבריאות תהיה חלק מחייך. שלא תזכה לראות רופא לעולם!

ברכה לידיד הכי טוב ליום הולדת

ידידים טובים יש הרבה אבל ידיד 'הכי טוב' יש רק אחד ואתה כזה, כל כך מיוחד לרגל יום הולדתך אאחל לך שתהיה כל חייך בריא ושמח שכל הזמן תדע כיצד להתבדח שתצליח בכל מעשי ידיך וכל מי שסביבך יהנה מטוב ליבך.

ברכה לידידה ליום הולדת

לידידה היקרה שלי! יום הולדת הוא יום מיוחד הזדמנות להזכיר לך שאת ידידה מיוחדת לברך אותך שתהיה לך שנה קסומה מלאה בהפתעות טובות בלבד ושאף פעם לא תהיה לבד שבריאות והצלחה ילכו איתך יד ביד ושכל יום תאהבי את עצמך בלי להסס. מיד!

אם לא מצאת, תמיד תוכל לחפש ברכה ספציפית:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחפש מתנה לידיד / ידידה ?

מחזיקי מפתחות מעץ עם תמונה אישית