ברכות ליום שישי

דף הבית » לכבוד מה הברכה? » ברכות ליום שישי

החגיגיות של יום שישי

ביום שישי אנחנו עושים את כל הסידורים החשובים לקראת הגעתו של יום שבת. נלך לעשות קניות, נסדר את הבית, נכין ארוחה חגיגית במיוחד ולבסוף – נבלה בנעימים עם המשפחה. את יום שישי עוטפת תחושה חגיגית שממלאת אותנו בשמחה, התרגשות ותחושת טוהרה אמיתית.

 דרך מצוינת לעשות שמח על הלב של הקרובים אליכם היא לשלוח להם ברכה מיוחדת שכתבתם לכבוד היום החגיגי הזה. בברכה תוכלו להתייחס לתחושות שמלוות אתכם או למחשבות שעלו לכם ביום הקסום הזה. מוזמנים להיעזר בברכות שלנו בתהליך הכתיבה, מאחלים לכם המון בהצלחה!

ברכה ליום שישי

ברכה ליום שישי מקסים

שיהיה לך יום שישי מקסים! שבו תגשים משאלות ותתענג בתענוגים. תבקר אצלך השלווה והנחת ותמשיך לגור אצלך גם בשבת ובשבוע שאחר כך. שהקסם לא יתפוגג גם בשבועות הבאים. הלוואי וכל החיים תדע רק אושר וחיוכים.

ברכה ליום שישי

יום שישי זה יום מיוחד, כזה בשבוע יש רק אחד, תנצל את היום למנוחה ונפישה, מכל השבוע תיקח נשימה. שישי של ים, שישי שמח הכי בעולם, יום שישי, היום הכי מושלם! שיהיה השישי הזה מלא בברכה, שיהיה שמח ויעבור בנחת ושלווה, שיהיה שישי של אהבה.

ברכה ליום שישי בבוקר

יום שישי מלא בקסם ואהבת עולמים! י יתן והיום יהיה ברוך בכל הברכות שאפשר לדמיין; פרנסה אהובה ובלי הגבלה, אהבה נכונה ובריאות מלאה. מערכות יחסים טובות עם כל מי שאנחנו מכירים ולא פחות חשוב – שנדע לפעמים גם לנתק את הקשרים הלא בריאים.

ברכה ליום שישי שבת

לכבוד שישי ושבת הנפלאים, ברך אותם בצרור ברכות מרובות פנים; שהבורא יתן בלבך את הכוח לעשות את הדברים הטובים הנכונים ולא תתלבט אם טוב לך פחות או יותר מאחרים. שלבך לא יכיר את הפחד לעולם, ושלא יהיה לך שום צל של ספק במה שאתה עושה ותצליח להגיע ליעדים שהצבת לעצמך.

ברכה לשישי

ום שישי כבר כאן! איזה כיף לסגור סופשבוע בברכה שסגורה מכל הכיוונים… כן, רציתי לברך אותך בברכה שסוגרת פינה על כל האיחולים; הלוואי שיהיה לך את כל מה שאתה רוצה ושתמיד תרצה – רק את מה שאתה באמת צריך ויעשה לך טוב. אמן!

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות לבת מצווה

ברכה לעליה לתורה

ברכות ליום האישה

ברכה ליום האישה

ברכות לסוף שנה

ברכה ללוח שנה

ברכות לעיד אל פיטר

ברכה לעיד אל פיטר

ברכות לראש חודש

ברכה לחודש טוב

ברכות ליום המשפחה

ברכה ליום המשפחה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)