ברכות למאמן | ברכות למאמנת

דף הבית » לכבוד מי הברכה? » ברכות למאמן | ברכות למאמנת

עזרו לכם לא לוותר

להיכנס לכושר זה קשה, ממש קשה. מדובר בקושי פיזי ונפשי שגורם לנו פעם אחר פעם להפסיק ולחזור לחיים העצלים שלנו. אבל למרות כל הקשיים האלה, מאמן הכושר שלכם עזר לכם לא לוותר. הוא דחף אתכם עד קצה גבול היכולת, מילא אתכם במוטיבציה, לימד אתכם שיטות להתמודדות עם הקשיים ובסופו של דבר – הכניס אתכם לכושר.

 עכשיו כשאתם קצת יותר מוכנים לתחזק את השגרה הבריאה שלכם בעצמכם, אתם נאלצים להיפרד ממנו ומעוניינים לומר לו תודה. כשאתם כותבים לו ברכה חשוב שתתייחסו לשינוי שהביא לחיים שלכם ולהשראה שנתן לכם – כל אלה מאוד לא מובנים מאליהם. מוזמנים כמובן להיעזר בברכות שריכזנו לכתיבת הברכה שלכם. שיהיה לכם בהצלחה!

ברכה למאמן

ברכה למאמן כושר

למאמן הכושר שאני מאוד מעריך תודה על עבודתך המסורה עימי בזכותך הפכתי לאדם ספורטיבי ושרירי מאחל לך שכל חייך תהיה בעצמך – בריא ושתמשיך לעודד ולהחכים לגרום לכולנו להיות רזים ויפים 😊

ברכה למאמן כדורגל

הגענו אליך ילדים קטנים לא ממש מאומנים בהרבה עבודה פרסים עידודים והשקעה הפכת אותנו לאחלה קבוצה תודה על שעות של אימון מהנה על גלידה טעימה ביום שבו השמש קפחה תודה על הזמן שהשקעת על כך שטרחת ואימנת אנחנו מעריכים ואוהבים.

ברכה למאמן כדורסל

למאמן כדורסל האהוב שלנו, רצינו לומר תודה גדולה על אמונתך בנו ולאחל כמה מילות אהבה מאתנו. שתדע לנהל את חייך ולקבל החלטות נבונות כמו רכז מהמעלות הראשונות, שתקלע בול בכל מטרה ותשיג כל שתרצה ביד רמה. אוהבים ומעריכים, כל הקבוצה.

ברכה למאמנת

למאמנת ששינתה לי את כל החיים, רציתי לומר לך תודה על חיטוב וחיזוקים. איך תמיד ידעת לומר מילה טובה, לשפר לי ברגע את כל ההרגשה. כשהתקשיתי מעט, ידעת גם לתת הפסקה ולגרום לי בכל הכוח להתגבר על המועקה. את מאמנת אחת ויחידה, תמשיכי בדרכך והרבה בהצלחה.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות לבעלי | ברכות לאשתי

ברכה לבעלי ברכה לאשתי

ברכות לילדים

ברכה לילדים

ברכות לגיס | ברכות לגיסה

ברכה לגיס ברכה לגיסתי

ברכות למטפל | ברכות למטפלת

ברכה למטפלת

ברכות לאחיין | ברכות לאחיינית

ברכה לאחיין

ברכות לתאומים

ברכה לתאומים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)