ברכות למורה

דף הבית » לכבוד מי הברכה? » ברכות למורה

המורה שלנו הוא מודל לחיקוי

המורה שלנו בבית הספר מכיר אותנו מקרוב. הוא מכיר את הצדדים החלשים שלנו, יודע להכיל אותנו כשאנחנו מפריעים בשיעור, מבין מתי לשאול אם משהו קרה ומתי לשחרר ומתעקש להילחם על מימוש הפוטנציאל שלנו. המורה שלנו לא מלמד אותנו רק חומר עיוני אלא שיעור לחיים – הוא מלמד אותנו שבשביל להצליח צריך לעבוד ובשביל לממש פוטנציאל חשוב לא להתייאש ולוותר.

 לכבוד סיום שנת הלימודים חשוב להגיד תודה לדמות מעוררת ההשראה הזאת שעזרה לנו להגשים את עצמנו בלימודים ובחיינו האישיים. בשביל לעזור לכם בכתיבת הברכה ריכזנו לכם ברכות יפות למורה שייתנו לכם השראה. שיהיה לכם בהצלחה!

ברכה למורה

ברכה לפורים – למורה

למורה היקרה, חג פורים הגיע וזאת הזדמנות לברכה. אנחנו מאחלים לך שכל חייך יהיו שמחים כמו החג הזה, שיהיו הם מקושטים, צבעוניים ולבושים יפה. שתיהני ותשתטי עד-לא-ידע ושבחייך תמיד יתעלה הטוב על הרע. חג שמח – באהבה, מכל הכיתה.

ברכה ליום הולדת של המחנכת

למחנכת הכי טובה בעולם, יום הולדת שמח וברכות מכולם, שתמשיכי להיות מעוררת השראה, מחנכת את כולנו, מלווה ומכילה. המון אושר ועושר והצלחה בחיים, תכבשי מטרות ותשיגי הישגים ואמן ויהיו לך חיים שמחים ומאושרים. באהבה גדולה ובתודה – מאתנו – כל הכיתה.

ברכה ליועצת בית הספר

יועצת בית הספר, זאת שבזכותה הכל השתפר, פותחת את הבוקר בברכת שלום ועושה לנו יום שהוא חלום. הייעוץ והתמיכה שלך הם מכל הלב, אין אחד כאן בבית ספר שאותך לא אוהב. תמשיכי ותצליחי בדרכך הנעימה, אוהבים ומודים – כל השכבה.

ברכה למורה ליום המורה

ביום המורה אני מאחלת כי במורה הכי טוב – אתה תזכה, כמוך לא פגשתי עד היום, מודה שבזכותך – הגעתי עד הלום. תודה על שהיית לא סתם מורה אלא מורה דרך, מחנך ומתווה. אני מוקירה ומודה על כל העזרה ומאחלת שחייך יהיו הצלחה גדולה.

ברכה למורה פורשת

למורה היקרה בבית הספר! מגיע הרגע בו צריך להיפרד אין מנוס מלומר שלום ולדמוע אבל הבה ננצל את הרגע האחרון להתאחד לומר לך תודה גדולה על שנים כה יפות שלימדת תלמידיך במסירות שעות על שעות נתת את כל כולך והלוואי ותמשיכי – להגשים את עצמך, בטוח שתצליחי!

ברכה למורים

למורים היקרים סוף השנה הוא הזדמנות שלנו לכתוב כמה מילות הערכה. מקצוע החינוך הוא אחד המקצועות החשובים ביותר של חברה תקינה, אם לא החשוב ביניהם, ולצערנו, מקצוע זה לא מקבל תמיד את ההערכה הראויה. רצינו רק לומר לכם שבזכותכם, אנחנו נישא עמנו את לפיד הבשורה. לכל אחד שנפגוש בדרך, נספר על אנשי החינוך המדהימים שיצא לנו להכיר תודה כל ההכוונה הנכונה, תודה שתמיד ידעתם להוות דוגמא. מאחלים לכם בהצלחה בהמשך הדרך, ובטוחים שנזכה להיפגש במהרה.

ברכה למורה למוזיקה

בסיומה של שנה רצינו לומר תודה זכינו להכיר את עולם הצלילים למדנו בהנאה על מספר כלים לימדת אותנו להקשיב למוזיקה ולא רק למילים דאגת שהכלים יהיו לנו לחברים תודה על ההזדמנות הכה נפלאה ניפגש בשנה הבאה ועד אז כמובן תודה על תקופה לעניין.

ברכה ליום הולדת של מורה

מורתנו היקרה רצינו להודות לך על ההשקעה על סיפורים מחכימים ועל בדיקה של מבחנים לקראת יום הולדתך אנו שולחות לך צרור ברכות ואיחולים וברכה אנו כותבות עבורך שתזכי לחיות שנים ארוכות ומאושרות ונשאר לנו לאחל עוד איחולים שתמיד תהיי עם חיוך על הפנים.

ברכה ליועצת המדהימה

היועצת המדהימה שלנו, רצינו לומר לך תודה על שהקשבת לכולנו, דלתך הייתה תמיד פתוחה וקיבלת אותנו בשמחה ובברכה. אדיבותך חוצה גבולות, מסירותך מעבר לכל היכולות, את אחת ומיוחדת, את היועצת הכי טובה, הכי מושלמת. תודה על שסילקת מתוכנו את הפחד, לעוד הרבה שנים ביחד.

ברכה למורה למתמטיקה

למורה למתמטיקה היקרה, רצינו לומר לך תודה. במתמטיקה המספרים חשובים, אז תדעי שאת 100 בכל התחומים, את מורה שאין כמותה, לזה עוד לא המציאו אף נוסחה. אנו מאחלים לך שכמו בשיעורים תביני את ההיגיון גם בחיים, שתדעי שכל בעיה סופה להיפתר ושאת הטובה ביותר !

ברכה למחנכת

למחנכת הכיתה האהובה! אשת חינוך שכמוך מעולם לא ראינו את עושה את זה פשוט נכון, אף פעם לא 'בערך' ו'כאילו'. תודה רבה לך על כל מחשבה עלינו. על כל רגע שבו אנחנו גדלות בזכותך. מי יתן וכל חייך תאהבי את מה שאת עושה ותראי פירות מבורכים בכל שנה ושנה.

ברכה לסייעת בבית הספר

אנו יודעים שבננו מעט מתקשה אבל לו עזרת להוביל מחשבה למעשה תיווכת בין החברים לבינו דאגת שבהפסקה לא יהיה לבדו הסברת בלשון פשוטה למה בננו צריך עזרה תודה לך שנתת את כולך למענו והיית שם בשבילו אנו מודים לך כהורים ואותך מעריכים.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות לדוד | ברכות לדודה

ברכה לדוד

ברכות לבוס | ברכות לבוסית

ברכה לבוס

ברכות למדריך | ברכות למדריכה

ברכה למדריך

ברכות לבעלי | ברכות לאשתי

ברכה לבעלי ברכה לאשתי

ברכות למתנדב | ברכות למתנדבת

ברכה למתנדב

ברכות לסבא

ברכה לסבא

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)