ברכות למורה

המורה שלנו הוא מודל לחיקוי

המורה שלנו בבית הספר מכיר אותנו מקרוב. הוא מכיר את הצדדים החלשים שלנו, יודע להכיל אותנו כשאנחנו מפריעים בשיעור, מבין מתי לשאול אם משהו קרה ומתי לשחרר ומתעקש להילחם על מימוש הפוטנציאל שלנו. המורה שלנו לא מלמד אותנו רק חומר עיוני אלא שיעור לחיים – הוא מלמד אותנו שבשביל להצליח צריך לעבוד ובשביל לממש פוטנציאל חשוב לא להתייאש ולוותר.

 לכבוד סיום שנת הלימודים חשוב להגיד תודה לדמות מעוררת ההשראה הזאת שעזרה לנו להגשים את עצמנו בלימודים ובחיינו האישיים. בשביל לעזור לכם בכתיבת הברכה ריכזנו לכם ברכות יפות למורה שייתנו לכם השראה. שיהיה לכם בהצלחה!

ברכה למורה

ברכה ליועצת בית הספר

את פשוט יועצת לתפארת: אותנו מרגיעה, קשובה ועוזרת, כל בעיה מייד את פותרת, דלתך בפנינו תמיד תהיה פתוחה, לייעוץ, הקשבה, דיבור ושיחה. כשמצב הרוח עצוב, קשה או סוער, מזל שיש לנו עם מי לדבר.

ברכה ליום הולדת של המחנכת

אנחנו יודעים שלהיות מורה זה לא קל ולהיות מורה שלנו לפעמים בלתי נסבל אז ביום ההולדת שלך חשבנו שיהיה נכון שהיום את תקבלי מאיתנו תודה על כל מה שאת עושה משתדלת ומשקיעה יום הולדת שמח, בריאות ונחת גם מהכיתה שיש לה את המחנכת הכי שווה.

ברכות למורה לסיום י"ב

למורה היקרה – איך הזמן טס כשנהנים?! תודה על שנים מלמדות ומחכימות, תודה שלא כעסת עלינו יותר מידי ושסבלת את כל השטויות. עכשיו אנחנו יוצאים לדרך חדשה, אך בטוחים שהכלים שהקנת לנו ילוו אותנו בתחנות רבות בחיים. תודה על הכל מאיתנו, התלמידים.

ברכה לרכזת השכבה

לרכזת השכבה היקרה. הובלת בגאון מחזורים שלמים של תלמידים. קיבלת אותנו צעירים, ילדים ועכשיו את נפרדת מאיתנו, כשאנחנו כבר גדולים. רצינו להגיד תודה על הכל – על האכפתיות, על הדאגה, על התמיכה, על החיוך (וגם שהעמדת אותנו במקום כשהיה צריך…) מאחלים לך בהצלחה בהמשך דרכים, ואין ספק שעוד ניפגש!

ברכה למורים

למורים היקרים סוף השנה הוא הזדמנות שלנו לכתוב כמה מילות הערכה. מקצוע החינוך הוא אחד המקצועות החשובים ביותר של חברה תקינה, אם לא החשוב ביניהם, ולצערנו, מקצוע זה לא מקבל תמיד את ההערכה הראויה. רצינו רק לומר לכם שבזכותכם, אנחנו נישא עמנו את לפיד הבשורה. לכל אחד שנפגוש בדרך, נספר על אנשי החינוך המדהימים שיצא לנו להכיר תודה כל ההכוונה הנכונה, תודה שתמיד ידעתם להוות דוגמא. מאחלים לכם בהצלחה בהמשך הדרך, ובטוחים שנזכה להיפגש במהרה.

ברכה למורה לסיום כיתה ו'

עם הפנים לחטיבת הביניים, ורגע לפני שאנחנו עוזבים חשוב לנו להודות לך על כמה דברים תודה שחינכת, שחיבקת, שהיית שם תמיד תודה שאמרת בדיוק את מה שצריך להגיד תודה על הערכים שהקנית לנו ועל המידות הטובות נזכור אותך גם כשנגיע לכיתות הגבוהות אוהבים וכבר מתגעגעים, התלמידים.

ברכה למורה לסוף שנה כיתה ו

מאז שהגענו לכאן עברו שש שנים ואנחנו את בית הספר היסודי עוזבים במעמד המרגש הזה נרצה לומר תודה למי שהייתה איתנו בישורת האחרונה דאגת שנגיע לקו הסיום בהצלחה וגם לסל כלים עבורנו בחטיבה אז רצינו להודות לך על הכל עכשיו מעריכים ומתרגשים שלך, בוגרי ו'.

ברכה למורה לכיתה א׳

למורה הכי צעירה ומגניבה בבית הספר! מאחלים לך הצלחה רבה בדרך החדשה, עם המורים ועם התלמידים שאיתך בכיתה אנחנו בטוחים ללא ספק שכולם שם יתאהבו בך בשניה ומבלי שתשימי לב את תהפכי להיות המורה האהובה מאחלים לך נחת וסבלנות רבה שהזמן יעבור בכיף עד החופשה הגדולה.

ברכה תודה למורה

למורה המקסימה כתבנו לך מכתב קצר כי רצינו להגיד לך תודה על כל ההשקעה שלך בילדים שלנו השנה על זה שאת אף פעם לא מוותרת, תמיד מתעניינת ולא משנה באיזו שעה תודה שהראת כל כך הרבה אכפתיות וחום ועל זה מגיעה לך התודה והמתנה היום שתמשיכי להיות אישה מעוררת השראה והלוואי ותישארי המורה של הילדים שלנו גם בשנה הבאה.

ברכה לצוות המורים לסוף השנה

לצוות המורים היקר, זה לא ייאמן ששנה עברה והגענו לרגע הפרידה. אנו נפרדים עכשיו מכם ורוצים מכל ליבנו להודות על עזרתכם. תודה על התמיכה ברגעים הקשים, תודה שהייתם עבורנו הרבה יותר מסתם מורים. המשיכו להיות מורים נפלאים, באהבה והערכה, מאתנו התלמידים.

ברכה ליום הולדת של המחנכת

למחנכת הכי טובה בעולם, יום הולדת שמח וברכות מכולם, שתמשיכי להיות מעוררת השראה, מחנכת את כולנו, מלווה ומכילה. המון אושר ועושר והצלחה בחיים, תכבשי מטרות ותשיגי הישגים ואמן ויהיו לך חיים שמחים ומאושרים. באהבה גדולה ובתודה – מאתנו – כל הכיתה.

ברכה ליועצת המדהימה

היועצת המדהימה שלנו, רצינו לומר לך תודה על שהקשבת לכולנו, דלתך הייתה תמיד פתוחה וקיבלת אותנו בשמחה ובברכה. אדיבותך חוצה גבולות, מסירותך מעבר לכל היכולות, את אחת ומיוחדת, את היועצת הכי טובה, הכי מושלמת. תודה על שסילקת מתוכנו את הפחד, לעוד הרבה שנים ביחד.

ברכה ליועצת בית הספר

יועצת בית הספר, זאת שבזכותה הכל השתפר, פותחת את הבוקר בברכת שלום ועושה לנו יום שהוא חלום. הייעוץ והתמיכה שלך הם מכל הלב, אין אחד כאן בבית ספר שאותך לא אוהב. תמשיכי ותצליחי בדרכך הנעימה, אוהבים ומודים – כל השכבה.

ברכה למורה לסיום כיתה ו'

שש שנים חלפו כל-כך מהר ואת תמיד תישארי המורה שאני הכי זוכר. זה צובט בלב וקצת כואב אבל שתדעי שאת המורה שאני הכי אוהב. כל שנותר הוא לאחל לך הרבה הצלחה, שתישארי בריאה וחזקה ועם כל הקושי – שתשמרי תמיד על השמחה.

ברכה למורה לסוף שנה – כיתה ו'

לכיתה ו' הגענו כל-כך מהר, השנה כבר הסתיימה, הזמן דוהר. את היית לנו מורה נהדרת וטובה, מקשיבה ומכילה, מעניקה מנשמתה, על כך רצינו לך לומר – תודה רבה ! מאחלים לך שתמשיכי בדרכך, שיהיה הטוב שבעולם נר לרגלך. הרבה הצלחה, מאתנו – באהבה.

ברכה למורה חדשה

ברוכה הבאה לך מורה יקרה, נפתח לך את הדלת ונקבלך באהבה. יש ימים לא פשוטים ורגעים קצת לא נעימים, אך בסך הכל רוב הזמן נהנים מהילדים המקסימים. ניפגש לקפה ועוגה בהפסקה ובינתיים נאחל לך הרבה הצלחה.

ברכה למורה למתמטיקה

למורה למתמטיקה היקרה, רצינו לומר לך תודה. במתמטיקה המספרים חשובים, אז תדעי שאת 100 בכל התחומים, את מורה שאין כמותה, לזה עוד לא המציאו אף נוסחה. אנו מאחלים לך שכמו בשיעורים תביני את ההיגיון גם בחיים, שתדעי שכל בעיה סופה להיפתר ושאת הטובה ביותר !

ברכה לראש השנה למורה

ראש השנה הגיע ורציתי את המורה היקרה שלי להפתיע, בליבי אלייך מילים חמות על היותך הטובה מכל המורות. אני מאחלת לך שתהייה זאת שנה מתוקה כדבש ותהייה בה מאושרת ושמחה ממש. שפע של בריאות והצלחה, פרנסה ואהבה.

ברכה למורה ליום המורה

ביום המורה אני מאחלת כי במורה הכי טוב – אתה תזכה, כמוך לא פגשתי עד היום, מודה שבזכותך – הגעתי עד הלום. תודה על שהיית לא סתם מורה אלא מורה דרך, מחנך ומתווה. אני מוקירה ומודה על כל העזרה ומאחלת שחייך יהיו הצלחה גדולה.

ברכה לפורים – למורה

למורה היקרה, חג פורים הגיע וזאת הזדמנות לברכה. אנחנו מאחלים לך שכל חייך יהיו שמחים כמו החג הזה, שיהיו הם מקושטים, צבעוניים ולבושים יפה. שתיהני ותשתטי עד-לא-ידע ושבחייך תמיד יתעלה הטוב על הרע. חג שמח – באהבה, מכל הכיתה.

ברכה למחנכת ליום הולדת

מה נאחל ליום הולדת למחנכת נערצת שאותנו דברי חכמה מלמדת ועל בדיקת המבחנים שוקדת מחנכת יקרה אזרי כח להמשיך במלאכה לתפקיד שלך יש משמעות ללמדנו מהי אחווה ורעות את סיפוריך היפים אנו אוהבות ולשיעוריך בכל יום מחכות המשיכי בידע אותנו להרוות.

ברכה למורה שעוזבת את בית הספר

לך מורה יקרה שלוחה הברכה על המון השקעה לימדת תלמידים במסירות ואהבה השקעת בתכנים מעניינים והרבת לשוחח בחדר המורים אנו כבר אלייך מתגעגעים ומאחלים לך בהצלחה בדרך החדשה אנו בטוחים שתלמידים חדשים בך זוכים והכי חשוב לך לאחל יותר מברכה שתמיד תהיי שמחה ואהובה.

ברכה ליום הולדת של מורה

מורתנו היקרה רצינו להודות לך על ההשקעה על סיפורים מחכימים ועל בדיקה של מבחנים לקראת יום הולדתך אנו שולחות לך צרור ברכות ואיחולים וברכה אנו כותבות עבורך שתזכי לחיות שנים ארוכות ומאושרות ונשאר לנו לאחל עוד איחולים שתמיד תהיי עם חיוך על הפנים.

ברכה ליום הולדת למחנכת

מחנכת היקרה לך אנו שולחים ברכה כאות הערכה ליום הולדתך המתקרב ובא ברצוננו להודות לך על כל ההשקעה על שיעורים מחכימים ועל יציאה לגינה בשכונה על בדיקות מבחנים אל תוך שעות הלילה על יחס אישי לכל תלמיד ותלמידה מזל טוב המורה עד מאה עשרים שנה.

ברכה לסייעת בבית הספר

אנו יודעים שבננו מעט מתקשה אבל לו עזרת להוביל מחשבה למעשה תיווכת בין החברים לבינו דאגת שבהפסקה לא יהיה לבדו הסברת בלשון פשוטה למה בננו צריך עזרה תודה לך שנתת את כולך למענו והיית שם בשבילו אנו מודים לך כהורים ואותך מעריכים.

ברכה למורה מאמנת

בסיומה של תקופה אודה לך על האמונה שהאמנת בי תודה על המאמץ שהשקעת הזרעים שזרעת על אדמה יבשה גידלו חיטה ואת החיטה קצרת תודה על מה ששתלת בי ראויה להערכתי.

ברכה למורה למוזיקה

בסיומה של שנה רצינו לומר תודה זכינו להכיר את עולם הצלילים למדנו בהנאה על מספר כלים לימדת אותנו להקשיב למוזיקה ולא רק למילים דאגת שהכלים יהיו לנו לחברים תודה על ההזדמנות הכה נפלאה ניפגש בשנה הבאה ועד אז כמובן תודה על תקופה לעניין.

ברכה ליום המחנך

מחנך יקר מילה אחת לך נאמר תודה לך על הקשבה על מסירת שיעורים בהתמדה על בדיקת מבחנים אל תוך הלילה על חיוך של שמחה ועל דאגה לכל תלמיד ותלמידה אנו מאחלים שתמיד תגיע עם חיוך על הפנים שתלמד להכיר באמת את התלמידים שתלמד לעזור וגם להיעזר שתמיד תוכל לתת מעצמך יותר.

ברכה ליועצת

יועצת יקרה תודה לך על העזרה משיבה תשובה נכונה לכל שאלה תודה לך על שמירת הסודות שיתגשמו לך כל המשאלות על החדר שאותו פתחת לכבודנו שתמיד יש בו מקום בשבילנו עם סיומה של שנה אנחנו אומרים לך תודה שיהיה לך בהצלחה.

ברכה למורה נהיגה

בסיומה של תקופה שבה לימדת אותי את רזי הנהיגה תודה על סבלנות ואדיבות על כך שלימדת אותי לנהוג בזהירות לימדת אותי בסבלנות תמרורים גם הייתי מורה טוב למתקשים מאחל לך עוד המון תלמידים שתלמד אותם בשמחה ואהבה את סודות התמרורים.

ברכה למחנכת הכיתה ליום הולדת

למחנכת הכיתה המשקיענית! יום הולדתך זו הזדמנות להודות לך על לילות וימים של מחשבה חינוכית על שעות של כיתה ובדיקת מבחנים נברך אותך שתזכי לעוד שנים רבות של נחת, אהבת למידה ויצירתיות עד בלי גבול ותלמידים ותלמידות שרק רוצים ללמוד.

ברכה לצוות המורים

לצוות המורים הנפלא! ברכה אחת גדולה אליכם שלוחה שתמשיכו להיות המורים המצויינים שאתם שתרימו מעלה מעלה את כל התלמידים חזקים וחלשים, מצויינים ומופרעים כי רק אתם, צוות יקר, יכולים להפוך את העולם ולהיות אהובים על כולם.

ברכה ליום הולדת למורה הכי טובה

למורה הכי טובה שקיימת! יום הולדת זה רגע שבו כדאי לנצל את ההזדמנות להודות לך על מה שאת בשבילי ביום יום הלוחץ והשרוט תודה שאת מלמדת אותי כל כך הרבה דברים חכמים בסבלנות עד אין קץ מכניסה בליבי דברים נבונים שתדעי רק בריאות ואושר מגיע לך את כל הטוב הזה ביושר.

ברכה למורה פורשת

למורה היקרה בבית הספר! מגיע הרגע בו צריך להיפרד אין מנוס מלומר שלום ולדמוע אבל הבה ננצל את הרגע האחרון להתאחד לומר לך תודה גדולה על שנים כה יפות שלימדת תלמידיך במסירות שעות על שעות נתת את כל כולך והלוואי ותמשיכי – להגשים את עצמך, בטוח שתצליחי!

ברכה למורה מיוחדת

למורה המיוחדת! תודה גדולה על כל מה שאת מעניקה אהבה, למידה ולא פחות חשוב – הבנה ושלווה שתמשיכי להעמיד תלמידים ותלמידות לחנכם להשכלה ומידות טובות את מורה מיוחדת את זה כולם כבר יודעים כשאת המורה, ממש כיף להיות הורים.

ברכה למורה לספורט

למורה הגיבור! תודה על כל האימונים הקשים והמפרכים אמת. לא תמיד היו לנו רגעים כה קלים אבל בכל זאת, לך אנחנו מודים ומהללים כי כמו שלימדת אותנו… חייבים את הספורט לשלב בחיים הלוואי שתמשיך לפתח תלמידים בריאים ותזכור שאותך כולנו אוהבים גם אם לפעמים את הקושי מקללים…

ברכה למורה לתחילת שנה

שנה חדשה בפתח ואני רק רוצה לברך אותך בקטנה שתהיה כמו שאת, מורה נפלאה שיילך בקלות עם המשמעת והמבחנים ושכל התלמידים יהיו תמיד טובים מי יתן והשנה תהיה מחכימה ומעשירה לא פחות ואף יותר מזאת שלה קדמה.

ברכה למורה לסוף שנה מההורים

שנה חלפה ביעף ועכשיו מגיע הרגע בו כדאי לסכם. לומר תודה על החינוך הטוב שחינכת את ילדינו. תודה רבה על לימוד וחיוך, על תמיכה וטיול, סבלנות וסובלנות היית מורה נהדר והלוואי ותלמידיך החדשים יזכו גם הם – להצליח בזכותך בחוק הלימודים. מוקירים ומעריכים אותך מאוד, הורי התלמידים.

ברכה למחנכת לסוף שנה

למחנכת שכולנו אוהבים! סוף שנה זה זמן מתאים כדי להודות לך על כל הנתינה אנחנו מודים לך על כך שגרמת לנו להחכים וגם כשלימדת אותנו את 'החומר היבש' וידעת כיצד להפוך אותו להכי מעניין תודה על כך שהיית שם תמיד גם כאוזן קשבת אין כמוך בעולם, את אחלה מחנכת! כל מי שראה אותה מלמדת יודה, את ברכה לכל תלמיד ותלמידה במערכת החינוך.

ברכה ליום הולדת למורה

למורה החכם שלי! יום הולדת מרגש שיהיה לך שתקח ממנו שמחה לכל השנה שתמשיך ללמוד כל כך טוב, כמו שרק אתה יודע, ואתה יודע את זה… שתמיד תהיה בשיח הכוח ותפתח עד הסוף, עד המוח

ברכה למורה לסוף שנה כיתה יב

למורה היקרה והאהובה של הכיתה המהממת שלנו! לרגל סיום הלימודים, נודה לך על שעות על העשרה וחכמה על עצות טובות ודרך חיים נכונה וברוכה מי יתן ותמשיכי להעמיד תלמידות ותלמידים ולתת להם ממעיינות לבך ודעתך המפכים.

ברכה ליום המורה מהתלמיד

לכבוד יום המורה, אודה לך מורי היקר על כל מה שלימדת אותי מהרגע שהכרנו ועד עכשיו תודה רבה על הקשבה, סבלנות והעצמה והלוואי וכל החיים תדע רק טוב ושמחה שתזכה ללמד הרבה תלמידים ולתת להם מחכמתך ומרעיונותיך הנפלאים.

ברכה למורה הכי טובה

למורה המובחרת, זה לא סוד שאת מספר אחת לכן אברך אותך שתלגמי כל יום ליטרים של נחת ממשפחתך ומתלמידותיך, מעצמך ומחייך שהשמיים יחייכו אליך ומזלך ירקיע שחקים ומה שתייחלי לו – יתגשם ממרומים.

ברכה למחנכת

למחנכת הכיתה האהובה! אשת חינוך שכמוך מעולם לא ראינו את עושה את זה פשוט נכון, אף פעם לא 'בערך' ו'כאילו'. תודה רבה לך על כל מחשבה עלינו. על כל רגע שבו אנחנו גדלות בזכותך. מי יתן וכל חייך תאהבי את מה שאת עושה ותראי פירות מבורכים בכל שנה ושנה.

ברכה למורה לספר מחזור

למורה המעולה שליוותה אותנו כל השנה כמה שנודה לך – לא נספיק לעשות את זה מספיק לכן במקום להודות, נברך אותך – שכל חייך תלמדי כל כך טוב תלמידות ותלמידים שתפיקי הנאה מכל שיעור שאת מעבירה, תמיד ונפגש אי שם, כשנצליח בזכותך בעתיד.

ברכה למורה לראש השנה

למורה היקרה שאותה כולנו מעריכים! שתהיה לך שנה טובה, מלאה בברכת ילדים טהורים. הלוואי וכל ימות השנה יהיו בעיניך מלהיבים. שתקומי כל בקר עם חשק לעשות את מה שאת יודעת הכי טוב – ללמד ולחנך תלמידים להיות חכמים וגיבורים.

ברכה למורה מיוחדת במינה

למורה שאין כמותה! אנחנו רוצות לברך אותך שתזכי להעמיד דורות של תלמידות טובות מתוך שמחה פנימית, הרבה סבלנות וללא דאגות שתדעי כיצד לכוון כל תלמידה בדרכה כי את מורה מיוחדת שעולם החינוך זקוק רק לה.

ברכה למורה שעוזבת

למורה המשקיענית שעוזבת את בית הספר! אנו מברכות אותך שתצליחי בכל מקום אליו תפני שתהיי מבורכת בכל מה שתבקשי עוד לפני שתתפללי ופרנסתך תהיה בשפע גדול ובלי מצרים כלל.

ברכה למורה ליום הולדת

למורה החכם שלנו! שיהיה לך יום הולדת מלא בשמחת הלב. שתדע תמיד את התשובות לכל השאלות שעולות לך. שתזכה לחנך היטב ולהצמיח מעלה מעלה את כל תלמידיך, חלשים וחזקים ושתהיה גאוות המנהל וההורים.

ברכה למורה חדשה

למורה החדשה! נברך אותך בהצלחה בכל מה שתעשי בכיתה. שהשיעורים יהיו מעניינים ושתהיה לך משמעת. שכל יום מחדש – תכנסי בחיוך בשערי בית הספר – ותגשימי את כל התוכניות שלך עבורנו. הצלחתך היא הצלחתנו.

ברכה למחנכת הכיתה ליום הולדת

ליום הולדתה של המחנכת שכולנו אוהבים ומעריכים – נאחל שרק תמשיך בכל הכוח לחנך כך כך יפה את התלמידים. שתהיה בריאה וחכמה ורק תתגבר בה הדעת וכל יום ויום – תבין את החיים טוב יותר מליל אמש.

ברכה למחנכת הכיתה

תודה רבה על עמל והשקעה על כך שאת משקיעה בנו את כל הנשמה על בדיקה של המבחנים בלילות על לימוד משלים ושאר חכמות תודה על יחס אישי לכל תלמידה ותלמידה תודה על כך שאת מלאת אהבה בסיומה של שנה נאחל לך בהצלחה.

ברכה למורה לריקוד

מורתי היקרה תודה שלמידת אותי את סודות הריקוד בהערכה רבה ליבי הלך לאיבוד עם הצעדים והמחולות תודה על לימוד צעד אחר צעד שדאגת שלא יהיה בי כל פחד בזכותך יכולתי חלום להגשים לרקוד לצלילי המוזיקה ולשמח אנשים בהוקרה ובאהבה תלמידה חדשה.

אם לא מצאת, תמיד תוכל לחפש ברכה ספציפית:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחפש מתנה למורה ?

מנורת ירח תלת מימד "למורה מספר אחת"