ברכות לסיום לימודים

מעמד מרגש ומיוחד

אחרי שתיים עשרה שנות לימוד מעשירות ומיוחדות בהן הבן שלכם למד לא רק מתמטיקה והיסטוריה אלא גם על החיים עצמם, תקופת הלימודים באה לקיצה. אמנם סיום התיכון מסמל את סיום תקופת הלימודים, אבל הבן שלכם ימשיך וילמד על העולם ועל עצמו במשך כל החיים שלו. 

ברכה מקסימה יכולה לרגש את הבן שלכם מאוד במעמד המיוחד בו הוא נמצא ולמלא אותו בכוחות לקראת הגיוס הקרב ובא. תגידו לו עד כמה אתם אוהבים ומעריכים אותו ותסבירו לו על התהליך המיוחד שעבר. בשביל למלא אתכם בקצת השראה כתבנו עבורכם ברכות לסיום לימודים. מאחלים לכם בהצלחה ומזל טוב!

ברכה לתלמידה

ברכה לקבלת תעודת הצטיינות

הצלחה דורשת כל כך הרבה דברים התמדה, סבלנות, להישאר כשאחרים מוותרים אמונה בעצמך במה שאתה יודע לעשות הבנה שצריך לתת הכל בכל הכוחות ואת כל זה ועוד יש לך איש יקר לכן מגיע לך תעודת ההצטיינות הזו הכי שאפשר.

ברכה לתלמידה מצטיינת

למצטיינת האלופה שלנו! עם ההשקעה – מגיעה ההצלחה, ובכל שנה את כובשת לך בנחישות עוד פסגה. על עצמך התעלת שוב גם השנה – עם קבלת התעודה המכובדת והיפה. תלמידה מצטיינת שכמוך כל מורה ישמח להכיר, ואין ספק שעוד צפוי לך עתיד מזהיר. אוהבים אותך וגאים בך מאד – כל המשפחה.

ברכות למורה לסיום י"ב

למורה היקרה – איך הזמן טס כשנהנים?! תודה על שנים מלמדות ומחכימות, תודה שלא כעסת עלינו יותר מידי ושסבלת את כל השטויות. עכשיו אנחנו יוצאים לדרך חדשה, אך בטוחים שהכלים שהקנת לנו ילוו אותנו בתחנות רבות בחיים. תודה על הכל מאיתנו, התלמידים.

ברכה לקבלת תעודה

לתלמיד / תלמידה התותחים שלנו! ברכות לקבלת התעודה. הציונים המצויינים בהחלט מעידים שהשנה הייתה שנה של הישגים! מאחלים לך הצלחה גדולה גם בשנים הבאות, שתשקיעי בלימודים וגם אל תשכחי את החברות… גאים בך מאד, ההורים.

ברכה לסייעת בכיתה

מאז שהגעת לכיתה זה היה ברור לכולם יש כאן אהבה ממבט ראשון, וזה ממש לא סתם השקעת את כל כולך בילדים, טיפחת ועטפת באהבה ואנחנו מודים לך מקרב הלב על העבודה הטובה מאחלים לך שתמשיכי לעשות את עבודתך עם הרבה סיפוק והצלחה אוהבים, ההורים מהכיתה.

ברכה לסוף שנה לילדים

בעוד רגע אתם יוצאים לחופש הגדול אחרי שנה משמעותית בה נתתם את הכל למדתם, השקעתם והקשבתם בשיעורים ועכשיו הזמן לשים את המחברות בצד – ולעשות חיים שתהיה לכם חופשה מלאה בחוויות וניפגש שוב בשנה הבאה – להתראות!

ברכה למורה לסוף שנה כיתה ו

מאז שהגענו לכאן עברו שש שנים ואנחנו את בית הספר היסודי עוזבים במעמד המרגש הזה נרצה לומר תודה למי שהייתה איתנו בישורת האחרונה דאגת שנגיע לקו הסיום בהצלחה וגם לסל כלים עבורנו בחטיבה אז רצינו להודות לך על הכל עכשיו מעריכים ומתרגשים שלך, בוגרי ו'.

ברכה לתלמיד מצטיין

לתלמיד הכי טוב בכיתה אנחנו שולחים לך שפע של ברכות לרגל הצטיינותך אתה תמיד משקיע בלימודים ולא שוכח לפנות זמן גם לחברים לוקח את עצמך ברצינות ומביא תוצאות מדהימות מאחלים לך שתמשיך בדרככך המוצלחת ושתביא להורים שלך הרבה מאוד נחת.

ברכה לסיום שנת הלימודים

עוד שנה עברה, הגעתם לסופה בהצלחה, אין לי ספק שתלמידים מיוחדים כמוכם יגיעו רחוק, ויהפכו את חייהם למסע מתוק. קחו עמכם לדרך החדשה – סל מלא כלים שאספתם במהלך כל השנה וצאו אתו לדרך משמעותית ומהנה. אנו נפרדים מכם היום, אך כולנו תומכים מאחור. מאתנו המורים, באהבה ובחום.

ברכה ממורה לתלמידים לסוף שנה

אנו נפרדים היום וזה מרגיש ממש חלום, זכרו תמיד שכל סוף זוהי התחלה חדשה ולזו אני מאחלת לכם הרבה הצלחה. זכיתי להחכים מכם רבות ועל זה מגיעות לכן אין סוף תודות. שמרו על ערכים כפי שאתם יודעים והמשיכו להיות ילדים מקסימים. באהבה ובהערכה, ממני – המורה.

ברכה לצוות המורים לסוף השנה

לצוות המורים היקר, זה לא ייאמן ששנה עברה והגענו לרגע הפרידה. אנו נפרדים עכשיו מכם ורוצים מכל ליבנו להודות על עזרתכם. תודה על התמיכה ברגעים הקשים, תודה שהייתם עבורנו הרבה יותר מסתם מורים. המשיכו להיות מורים נפלאים, באהבה והערכה, מאתנו התלמידים.

ברכה לסיום יב

תמה לה תקופה מיוחדת במינה, תקופה של חוויות, לימודים, אכזבות, התעצבות ואהבות עם סיומה של זאת, זה הזמן להתחלות חדשות. נאחל שתגלה בגרות, תיקח אחריות, שתישאר בריא, שמח ואהוב, שתגשים חלומותיך ותלמד בתבונה לפרוש כנפיך. בהצלחה ובברכה, כל המשפחה.

ברכה למצטיין

סיימת לימודיך, כל זה ויותר עכשיו מאחוריך, כל היופי בך שבמועט אתה לא מסתפק ודואג את הסחורה תמיד לספק. מזל טוב על תעודת ההצטיינות, כל זה הצלחת בשנינות וברצינות. תמשיך בדרכך, זאת רק ההתחלה, לפניך דרך ארוכה וטובה.

ברכה למורה לסיום כיתה ו'

שש שנים חלפו כל-כך מהר ואת תמיד תישארי המורה שאני הכי זוכר. זה צובט בלב וקצת כואב אבל שתדעי שאת המורה שאני הכי אוהב. כל שנותר הוא לאחל לך הרבה הצלחה, שתישארי בריאה וחזקה ועם כל הקושי – שתשמרי תמיד על השמחה.

ברכה לסיום גן

עוד תקופה נגמרה והייתה היא קסומה ויפיפייה, הגן הסתיים ולכיתה א' אפשר להתחיל להתכונן. שבדרך החדשה אליה אתה צועד, תלמד ותחווה אין סוף, שדרכך תהייה מוארת וטובה ושיהיה לך הרבה בהצלחה. ברכות רבות לסיום הגן, חיבוקים ואהבה להתחלה החדשה.

ברכה למורה לסוף שנה – כיתה ו'

לכיתה ו' הגענו כל-כך מהר, השנה כבר הסתיימה, הזמן דוהר. את היית לנו מורה נהדרת וטובה, מקשיבה ומכילה, מעניקה מנשמתה, על כך רצינו לך לומר – תודה רבה ! מאחלים לך שתמשיכי בדרכך, שיהיה הטוב שבעולם נר לרגלך. הרבה הצלחה, מאתנו – באהבה.

ברכות לסיום כיתה יב'

שכבת המוכשרים, את השנה ממש עכשיו אתם מסיימים, זה קצת עצוב כי הסוף אף פעם לא נעים, אך אנחנו מאחלים לך שתיהנו מהחיים. לפניכם דרך חדשה, לא מוכרת ולפעמים לא נעימה, תהיו חזקים מול כל האתגרים, אנו שולחים אתכם לדרך עם כל האמצעים. מאחלים ואוהבים – צוות המורים.

ברכה לסיום מחצית

אומרים שיגעת ומצאת תאמין ואנו מגישים לך את החיטה שקצרת נאחל לך שתוכל להבין שלא התוצאה חשובה כך הבנת הדרך חשובה יותר מהתוצאה אנו רוחשים הערכה על עמל והשקעה תעודת מחצית אתה מקבל לך תלמיד בהצלחה נאחל שלא תפסיק להשתדל.

ברכה לסייעת בבית הספר

אנו יודעים שבננו מעט מתקשה אבל לו עזרת להוביל מחשבה למעשה תיווכת בין החברים לבינו דאגת שבהפסקה לא יהיה לבדו הסברת בלשון פשוטה למה בננו צריך עזרה תודה לך שנתת את כולך למענו והיית שם בשבילו אנו מודים לך כהורים ואותך מעריכים.

ברכה למורה מאמנת

בסיומה של תקופה אודה לך על האמונה שהאמנת בי תודה על המאמץ שהשקעת הזרעים שזרעת על אדמה יבשה גידלו חיטה ואת החיטה קצרת תודה על מה ששתלת בי ראויה להערכתי.

ברכה לחופשה מהנה

בסיומה של שנה את יוצאת לחופשה מהנה די לתיק וספרים ואותיות מחברות ועפרונות איחולי שתוכלי להנות מריח חבצלות להריח ריח של ים מלוח לאפות חלות טריות ולחזור עם כח על בטוח חופשה מהנה שבה תוכל בים לנוח להרגיש את החול מדגדג בין הרגליים סתם לנוח על סדין מתוח עם שיר על שפתיים.

ברכה לספר מחזור

בסיומה של שנה אנחנו נפרדים ובספר את רשמינו אנו כותבים על כל אחד נכתוב מחמאה ומעשה טוב על כל תלמיד ותלמידה תמונות יפות למזכרת נצח מילים מרגשות שמעידות על שבח בעוד מספר שנים תהיה זו מזכרת להסתכל על התמונות יהיה נעים.

ברכה לסיום תיכון

בסיומה של תקופה אתם בוודאי מאושרים להיפתר מעול הלימודים להיות בסוג של חופשה בלי לקום לקול צלצול של שעון מעורר בלי לרוץ באיחור ובכביש לא להיזהר מאחלים לכם שכל אחד ימצא את דרכו וידע את מסלולו שתשתדלו לשמור על קשר ותדעו לחיות באהבה וביושר.

ברכה לילד שסיים כיתה ו

שש שנים זה לא צחוק אמנם עדין לא סיימת את הלימודים שבחוק אבל חצי מאחוריך אז תתעודד יא מתוק 🙂 גדלת יפה והחכמת ואנחנו גאים בך מאוד בשבילנו אתה כמו שיר תמידי בלב, זה לא סוד.

ברכה למסיימי כיתה ו

הנה הגיע הרגע בו מסיימים שנה, והפעם זאת כיתה ו', עניין רציני, אז הבה נניח את הצחוק והציניות בצד. זאת היתה שנה מלאת עשיה והלוואי ותהיה כך גם השנה הבאה. אמנם הסיום הגיע אבל הזכרונות מפכים, לא נשכח את מה שלמדתם ושהיה כל כך מדהים.

ברכה לסיום כיתה ו

בלי ששמת לב סיימת חצי מחוק הלימודים מי יתן וגם שש השנים הבאות יהיו מוצלחות שתלמד היטב את החומר הדרוש לבגרויות כן כן, תכף הם הולכות להיות… שתמשיך להיות חרוץ ונחוש אל תוותר לעצמך כי אתה יכול הכל דברים ידועים, אתה ילד גיבור.

ברכה למורה לספורט

למורה הגיבור! תודה על כל האימונים הקשים והמפרכים אמת. לא תמיד היו לנו רגעים כה קלים אבל בכל זאת, לך אנחנו מודים ומהללים כי כמו שלימדת אותנו… חייבים את הספורט לשלב בחיים הלוואי שתמשיך לפתח תלמידים בריאים ותזכור שאותך כולנו אוהבים גם אם לפעמים את הקושי מקללים…

ברכה לסיום הלימודים

סיימת את הסאגה סוף סוף והתעודה כבר בכיס, הידד לך, עשית את זה כמו גדול שתזכה להמשיך וללמוד כל החיים כי ככה זה, אצל הטיפוסים החכמים לימודים ואהבה לא מפסיקים שתעשה חייל וים של נחת תתן להורים.

ברכה לספר מחזור כיתה ו

שש שנים חלפו עברו ביעף הזמן נגמר מהר כשנהנים כל כך ביחד אין ספק, ידענו יחד רגעים יפים גם אם לפעמים היו כמה קשים שתמשיכו ללמוד היטב מתוך מקוריות ומחשבה מפותחת שהחכמה תשכון בכם קבוע, ולא כאורחת.

ברכה למורה לספר מחזור

למורה המעולה שליוותה אותנו כל השנה כמה שנודה לך – לא נספיק לעשות את זה מספיק לכן במקום להודות, נברך אותך – שכל חייך תלמדי כל כך טוב תלמידות ותלמידים שתפיקי הנאה מכל שיעור שאת מעבירה, תמיד ונפגש אי שם, כשנצליח בזכותך בעתיד.

ברכה לסיום בית ספר יסודי

לרגל סיום בית הספר היסודי, נאחל הצלחה בחטיבה העליונה. שההתבגרות תעלה יפה ותוסיף בלב תבונה, ושהלימודים יהיו עם הרבה הנאה. והלוואי גם יפרחו חיי החברה – וכל הפסקה תתמלא במשחק טוב, צחוק ובדיחה.

ברכה לסיום הלימודים יב

כבוד גדול מגיע למי שסיים את בית הספר – 12 שנים של שיעורים – זה לא פשוט, אבל בסדר. עכשיו אתה צועד לדרך חדשה בחיים והלוואי שכל יום תתענג על זכרונות הנעורים. שתתבגר יפה ותהפוך לאיש משמעותי ומיוחד ותבנה לעצמך חיים שלווים, כך שתמיד תהיה מאושר.

ברכה תודה למורה

למורה המקסימה כתבנו לך מכתב קצר כי רצינו להגיד לך תודה על כל ההשקעה שלך בילדים שלנו השנה על זה שאת אף פעם לא מוותרת, תמיד מתעניינת ולא משנה באיזו שעה תודה שהראת כל כך הרבה אכפתיות וחום ועל זה מגיעה לך התודה והמתנה היום שתמשיכי להיות אישה מעוררת השראה והלוואי ותישארי המורה של הילדים שלנו גם בשנה הבאה.

ברכה לסיום הלימודים באוניברסיטה

השעה הגיעה ותקופת מבחנים שוב לא תפתיע, תתמלאי גאווה על ההישג המשביע ותמשיכי כמו שאת יודעת – לכבוש כל רקיע. הלימודים הסתיימו בהצלחה ועכשיו זה הזמן לצאת לחופשה מרגיעה תתפנקי ותתרפקי על הישגייך הטובים ומיד אחר כך תחזרי לעניינים.

אם לא מצאת, תמיד תוכל לחפש ברכה ספציפית:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחפש מחזיקי מפתחות לכבוד סיום הלימודים?

ברכה לסיום לימודים

זוג מחזיקי מפתחות עם תמונה ומשפט לבחירתך