ברכות לסיום לימודים

דף הבית » לכבוד מה הברכה? » ברכות לסיום לימודים

מעמד מרגש ומיוחד

אחרי שתיים עשרה שנות לימוד מעשירות ומיוחדות בהן הבן שלכם למד לא רק מתמטיקה והיסטוריה אלא גם על החיים עצמם, תקופת הלימודים באה לקיצה. אמנם סיום התיכון מסמל את סיום תקופת הלימודים, אבל הבן שלכם ימשיך וילמד על העולם ועל עצמו במשך כל החיים שלו. 

ברכה מקסימה יכולה לרגש את הבן שלכם מאוד במעמד המיוחד בו הוא נמצא ולמלא אותו בכוחות לקראת הגיוס הקרב ובא. תגידו לו עד כמה אתם אוהבים ומעריכים אותו ותסבירו לו על התהליך המיוחד שעבר. בשביל למלא אתכם בקצת השראה כתבנו עבורכם ברכות לסיום לימודים. מאחלים לכם בהצלחה ומזל טוב!

ברכה לתלמידה

ברכה לסיום הלימודים באוניברסיטה

השעה הגיעה ותקופת מבחנים שוב לא תפתיע, תתמלאי גאווה על ההישג המשביע ותמשיכי כמו שאת יודעת – לכבוש כל רקיע. הלימודים הסתיימו בהצלחה ועכשיו זה הזמן לצאת לחופשה מרגיעה תתפנקי ותתרפקי על הישגייך הטובים ומיד אחר כך תחזרי לעניינים.

ברכה לסיום מחצית

אומרים שיגעת ומצאת תאמין ואנו מגישים לך את החיטה שקצרת נאחל לך שתוכל להבין שלא התוצאה חשובה כך הבנת הדרך חשובה יותר מהתוצאה אנו רוחשים הערכה על עמל והשקעה תעודת מחצית אתה מקבל לך תלמיד בהצלחה נאחל שלא תפסיק להשתדל.

ברכה לסיום יב

תמה לה תקופה מיוחדת במינה, תקופה של חוויות, לימודים, אכזבות, התעצבות ואהבות עם סיומה של זאת, זה הזמן להתחלות חדשות. נאחל שתגלה בגרות, תיקח אחריות, שתישאר בריא, שמח ואהוב, שתגשים חלומותיך ותלמד בתבונה לפרוש כנפיך. בהצלחה ובברכה, כל המשפחה.

ברכה לצוות המורים לסוף השנה

לצוות המורים היקר, זה לא ייאמן ששנה עברה והגענו לרגע הפרידה. אנו נפרדים עכשיו מכם ורוצים מכל ליבנו להודות על עזרתכם. תודה על התמיכה ברגעים הקשים, תודה שהייתם עבורנו הרבה יותר מסתם מורים. המשיכו להיות מורים נפלאים, באהבה והערכה, מאתנו התלמידים.

ברכה לקבלת תעודה

לתלמיד / תלמידה התותחים שלנו! ברכות לקבלת התעודה. הציונים המצויינים בהחלט מעידים שהשנה הייתה שנה של הישגים! מאחלים לך הצלחה גדולה גם בשנים הבאות, שתשקיעי בלימודים וגם אל תשכחי את החברות… גאים בך מאד, ההורים.

ברכה למצטיין

סיימת לימודיך, כל זה ויותר עכשיו מאחוריך, כל היופי בך שבמועט אתה לא מסתפק ודואג את הסחורה תמיד לספק. מזל טוב על תעודת ההצטיינות, כל זה הצלחת בשנינות וברצינות. תמשיך בדרכך, זאת רק ההתחלה, לפניך דרך ארוכה וטובה.

ברכה לתלמידה מצטיינת

למצטיינת האלופה שלנו! עם ההשקעה – מגיעה ההצלחה, ובכל שנה את כובשת לך בנחישות עוד פסגה. על עצמך התעלת שוב גם השנה – עם קבלת התעודה המכובדת והיפה. תלמידה מצטיינת שכמוך כל מורה ישמח להכיר, ואין ספק שעוד צפוי לך עתיד מזהיר. אוהבים אותך וגאים בך מאד – כל המשפחה.

ברכה לחופשה מהנה

בסיומה של שנה את יוצאת לחופשה מהנה די לתיק וספרים ואותיות מחברות ועפרונות איחולי שתוכלי להנות מריח חבצלות להריח ריח של ים מלוח לאפות חלות טריות ולחזור עם כח על בטוח חופשה מהנה שבה תוכל בים לנוח להרגיש את החול מדגדג בין הרגליים סתם לנוח על סדין מתוח עם שיר על שפתיים.

ברכה לספר מחזור כיתה ו

שש שנים חלפו עברו ביעף הזמן נגמר מהר כשנהנים כל כך ביחד אין ספק, ידענו יחד רגעים יפים גם אם לפעמים היו כמה קשים שתמשיכו ללמוד היטב מתוך מקוריות ומחשבה מפותחת שהחכמה תשכון בכם קבוע, ולא כאורחת.

ברכה למסיימי כיתה ו

הנה הגיע הרגע בו מסיימים שנה, והפעם זאת כיתה ו', עניין רציני, אז הבה נניח את הצחוק והציניות בצד. זאת היתה שנה מלאת עשיה והלוואי ותהיה כך גם השנה הבאה. אמנם הסיום הגיע אבל הזכרונות מפכים, לא נשכח את מה שלמדתם ושהיה כל כך מדהים.

ברכה לסייעת בכיתה

מאז שהגעת לכיתה זה היה ברור לכולם יש כאן אהבה ממבט ראשון, וזה ממש לא סתם השקעת את כל כולך בילדים, טיפחת ועטפת באהבה ואנחנו מודים לך מקרב הלב על העבודה הטובה מאחלים לך שתמשיכי לעשות את עבודתך עם הרבה סיפוק והצלחה אוהבים, ההורים מהכיתה.

ברכה לסיום גן

עוד תקופה נגמרה והייתה היא קסומה ויפיפייה, הגן הסתיים ולכיתה א' אפשר להתחיל להתכונן. שבדרך החדשה אליה אתה צועד, תלמד ותחווה אין סוף, שדרכך תהייה מוארת וטובה ושיהיה לך הרבה בהצלחה. ברכות רבות לסיום הגן, חיבוקים ואהבה להתחלה החדשה.

שאלות נפוצות על ברכות לסיום לימודים

כמובן, באתר שלנו תוכלו להנות ממגוון ברכות לסיום לימודים לגמרי בחינם וללא עלות כלל, באהבה מאיתנו אליכם.
אתם מוזמנים לבצע שימוש אישי בברכות לסיום לימודים שתמצאו בעמוד זה להנאתכם.
כמובן, אנחנו תמיד מחפשים להוסיף מידע נוסף שיעזור לגולשים שלנו. אם יש לכם ברכות לסיום לימודים שלא נמצאות בעמוד זה ותרצו להוסיף אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות האתר ונשמח להוסיף למאגר.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות לראש חודש

ברכה לחודש טוב

ברכה לגיל 18

ברכה לגיל 18

ברכות לקבלת דרגה

עליה בדרגה

ברכות ליום שלישי

ברכה ליום שלישי

ברכה לגיל 16

ברכה לגיל 16

ברכות לגיוס

ברכה לחייל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)