ברכות לתלמיד | ברכות לתלמידה

דף הבית » לכבוד מי הברכה? » ברכות לתלמיד | ברכות לתלמידה

שנת הלימודים בפתח

שנת הלימודים מתקרבת והמתח בשיאו. התלוותם לבת התלמידה שלכם בקניית עפרונות, עטים זוהרים, טושים, ספרים ומחברות ועכשיו רק נשאר לחכות ששנת הלימודים תגיע. סיומו של החופש הגדול תמיד קשה לילדים האהובים עלינו וקשה שלא להבין אותם – החופש ממכר.

 לקראת תחילת שנת הלימודים אתם רואים שהבת שלכם דואגת מהעלייה בקושי של הלימודים ומהמפגש המחודש עם חברי הכיתה שכבר לא ראתה זמן מה. בשביל לעשות לה שמח על הלב בתקופה המתוחה הזאת חשוב שתכתבו לה ברכה מרגשת מהלב שתעזור לה לבוא חזקה יותר ליום הראשון של שנת הלימודים. בשביל לעזור לכם בתהליך ריכזנו ברכות יפות לתלמידים שיתנו לכם השראה. שיהיה לכם המון בהצלחה!

ברכה לתלמידה

ברכה לשנת הלימודים החדשה

החופש נותר מאחור והמוח צלול ומוכן לפעולה מי יתן ושנת הלימודים החדשה תהיה סיפור הצלחה שכל השיעורים יהיו מעניינים מספיק שבהפסקות יהיה תמיד את החבר המצחיק ושהמבחנים לא יהפכו לעסק מעיק.

ברכה לסיום הלימודים

סיימת את הסאגה סוף סוף והתעודה כבר בכיס, הידד לך, עשית את זה כמו גדול שתזכה להמשיך וללמוד כל החיים כי ככה זה, אצל הטיפוסים החכמים לימודים ואהבה לא מפסיקים שתעשה חייל וים של נחת תתן להורים.

ברכה לסיום יב

תמה לה תקופה מיוחדת במינה, תקופה של חוויות, לימודים, אכזבות, התעצבות ואהבות עם סיומה של זאת, זה הזמן להתחלות חדשות. נאחל שתגלה בגרות, תיקח אחריות, שתישאר בריא, שמח ואהוב, שתגשים חלומותיך ותלמד בתבונה לפרוש כנפיך. בהצלחה ובברכה, כל המשפחה.

ברכות לסיום כיתה יב'

שכבת המוכשרים, את השנה ממש עכשיו אתם מסיימים, זה קצת עצוב כי הסוף אף פעם לא נעים, אך אנחנו מאחלים לך שתיהנו מהחיים. לפניכם דרך חדשה, לא מוכרת ולפעמים לא נעימה, תהיו חזקים מול כל האתגרים, אנו שולחים אתכם לדרך עם כל האמצעים. מאחלים ואוהבים – צוות המורים.

ברכה למסיימי כיתה ו

הנה הגיע הרגע בו מסיימים שנה, והפעם זאת כיתה ו', עניין רציני, אז הבה נניח את הצחוק והציניות בצד. זאת היתה שנה מלאת עשיה והלוואי ותהיה כך גם השנה הבאה. אמנם הסיום הגיע אבל הזכרונות מפכים, לא נשכח את מה שלמדתם ושהיה כל כך מדהים.

ברכה לתלמיד שעוזב

______ חבר יקר, היה לנו בחברתך ממש נעים, לא מאמינים שכעת אנו נפרדים, היית תלמיד מצטיין ומדהים – זאת אמרו כל המורים. ידעת לשלב בין חברות והשקעה, היית חביב על כל הכיתה. אנו מאחלים לך בחיים החדשים, הצלחה והרבה חברים טובים. אוהבים וכבר מתגעגעים ♥

ברכה לשנת לימודים מוצלחת

שתהיה שנת לימודים מוצלחת עד בלי די הלוואי שכל השיעורים יהיו מובנים, ואם אפשר – גם קלים ופשוטים. שנקצור כולנו ציונים מעולים, בכל המקצועות, המגמות והתחומים. החכמה היא בשבילנו, אך על הדרך – נעשה גם נחת להורים.

ברכה לסוף שנה לתלמידים

בעוד רגע אתם יוצאים לחופש הגדול אחרי שנה משמעותית בה נתתם את הכל למדתם, השקעתם והקשבתם בשיעורים ועכשיו הזמן לשים את המחברות בצד – ולעשות חיים שתהיה לכם חופשה מלאה בחוויות וניפגש שוב בשנה הבאה – להתראות!

ברכה לשנת לימודים חדשה

עוד שנה בפתח דלת נסגרת שער נפתח ילדים מגיעים לבית הספר עם בגדים חדשים תלמידי כיתה א' אמרו שלום לגן הילדים לכולכם שתלמדו להיעזר ולעזור להנות ממעופה של ציפור להקשיב למורה וללמוד בהנאה ושהצלצול ישמיע את קולו לרוץ להפסקה מאחלים לכם שנת לימודים פורייה.

ברכה לתלמיד לסוף שנה

לכבוד השנה שנגמרת – נשלח לך ברכה שמעצמה מאחלת: שתהפוך מפרח מלבלב וחרוץ לעץ חזק – שכל פירותיו בשלים ומתוקים. שהחלומות שאתה חולם – יבואו לידי ביטוי בחיים. ושתקצור כמו חקלאי מקצועי את כל ההצלחות שאתה רוצה.

ברכה לתחילת שנת הלימודים

לרגל השנה החדשה, אברך אותך שתתן בראש – ובכל המקצועות תקבל את הציונים הכי טובים בכיתה. שהתעודה שלך תהיה הכי יפה בעיר, בזכות המספרים הגבוהים ולא בגלל העיצובים… מאמינים בך תמיד!

ברכה לתלמידים לתחילת שנה

לרגל השנה שכבר נוכחת בפתח, נאחל לתלמידים היקרים שיצליחו מאוד, אך בלי מתח. שבמבחנים יקבלו ציונים מעולים, ולא פחות חשוב – יהיו חברים טובים ואוהבים. שישכון השלום ותשרה הברכה בכל העניינים.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות לבוס | ברכות לבוסית

ברכה לבוס

ברכות לבן דוד | ברכות לבת דודה

ברכה לבן דוד

ברכות לזוגות

ברכה לזוג

ברכות לנכד | ברכות לנכדה

ברכה לנכד ברכה לנכדה

ברכות לאחות

ברכה לאחות

ברכות לגבר

ברכה לגברים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)