ברכות לתלמיד | ברכות לתלמידה

ברכות לתלמיד ולתלמידה ולילדי בית הספר לתחילת השנה

דף הבית » לכבוד מי הברכה? » ברכות לתלמיד | ברכות לתלמידה

שנת הלימודים בפתח

שנת הלימודים מתקרבת והמתח בשיאו. התלוותם לבת התלמידה שלכם בקניית עפרונות, עטים זוהרים, טושים, ספרים ומחברות ועכשיו רק נשאר לחכות ששנת הלימודים תגיע. סיומו של החופש הגדול תמיד קשה לילדים האהובים עלינו וקשה שלא להבין אותם – החופש ממכר.

 לקראת תחילת שנת הלימודים אתם רואים שהבת שלכם דואגת מהעלייה בקושי של הלימודים ומהמפגש המחודש עם חברי הכיתה שכבר לא ראתה זמן מה. בשביל לעשות לה שמח על הלב בתקופה המתוחה הזאת חשוב שתכתבו לה ברכה מרגשת מהלב שתעזור לה לבוא חזקה יותר ליום הראשון של שנת הלימודים. בשביל לעזור לכם בתהליך ריכזנו ברכות יפות לתלמידים שיתנו לכם השראה. שיהיה לכם המון בהצלחה!

ברכה לתלמידה

ברכה לתלמיד לתחילת שנה

שנת לימודים חדשה עומדת בפתח זה לא פשוט להתחיל ואתה בטח במתח אז רק רצינו לומר לך שהכל יסתדר שתהיה לך שנה טובה ואפילו הרבה יותר כי אתה מקסים וטוב וחרוץ ואהוב וזה בעצם מה שחשוב.

ברכה לסיום יב

תמה לה תקופה מיוחדת במינה, תקופה של חוויות, לימודים, אכזבות, התעצבות ואהבות עם סיומה של זאת, זה הזמן להתחלות חדשות. נאחל שתגלה בגרות, תיקח אחריות, שתישאר בריא, שמח ואהוב, שתגשים חלומותיך ותלמד בתבונה לפרוש כנפיך. בהצלחה ובברכה, כל המשפחה.

ברכה ללימודים

הגעת לעוד פרק חדש בחייך וההתרגשות גדולה! סיימת בהצלחה רבה את הצבא וגם טיול גדול לא פספסת להוסיף לרזומה שלך עכשיו הגיע הזמן להיות רציניים לחזור כמו פעם לספסל הלימודים מאחלים לך שתהנה מהזמן הזה כמה שרק אפשר שתכיר חברים חדשים שיהיו איתך בדרך ושתהיה מאושר.

ברכה למצטיין

סיימת לימודיך, כל זה ויותר עכשיו מאחוריך, כל היופי בך שבמועט אתה לא מסתפק ודואג את הסחורה תמיד לספק. מזל טוב על תעודת ההצטיינות, כל זה הצלחת בשנינות וברצינות. תמשיך בדרכך, זאת רק ההתחלה, לפניך דרך ארוכה וטובה.

ברכה לתלמידים לתחילת שנה

לרגל השנה שכבר נוכחת בפתח, נאחל לתלמידים היקרים שיצליחו מאוד, אך בלי מתח. שבמבחנים יקבלו ציונים מעולים, ולא פחות חשוב – יהיו חברים טובים ואוהבים. שישכון השלום ותשרה הברכה בכל העניינים.

ברכה לתלמיד לסוף שנה

לכבוד השנה שנגמרת – נשלח לך ברכה שמעצמה מאחלת: שתהפוך מפרח מלבלב וחרוץ לעץ חזק – שכל פירותיו בשלים ומתוקים. שהחלומות שאתה חולם – יבואו לידי ביטוי בחיים. ושתקצור כמו חקלאי מקצועי את כל ההצלחות שאתה רוצה.

ברכה לסיום מחצית

אומרים שיגעת ומצאת תאמין ואנו מגישים לך את החיטה שקצרת נאחל לך שתוכל להבין שלא התוצאה חשובה כך הבנת הדרך חשובה יותר מהתוצאה אנו רוחשים הערכה על עמל והשקעה תעודת מחצית אתה מקבל לך תלמיד בהצלחה נאחל שלא תפסיק להשתדל.

ברכה לשנת לימודים מוצלחת

שתהיה שנת לימודים מוצלחת עד בלי די הלוואי שכל השיעורים יהיו מובנים, ואם אפשר – גם קלים ופשוטים. שנקצור כולנו ציונים מעולים, בכל המקצועות, המגמות והתחומים. החכמה היא בשבילנו, אך על הדרך – נעשה גם נחת להורים.

ברכה לפתיחת שנת הלימודים

הגיע הזמן הזה בשנה שכולם חוזרים לבית הספר כולם קצת מתרגשים, יש כאלה שגם חוששים כי אף פעם אי אפשר לדעת מה הולך להיות בשנה הקרובה ליד מי אני אשב בכיתה? ואיך תיראה המורה? ועוד כל מיני שאלות מלאות בציפייה מאחלים לך המון בהצלחה בשנה החדשה שתהנה מהחברים ושתסתגל במהרה.

ברכה לתלמיד מצטיין

לתלמיד הכי טוב בכיתה אנחנו שולחים לך שפע של ברכות לרגל הצטיינותך אתה תמיד משקיע בלימודים ולא שוכח לפנות זמן גם לחברים לוקח את עצמך ברצינות ומביא תוצאות מדהימות מאחלים לך שתמשיך בדרככך המוצלחת ושתביא להורים שלך הרבה מאוד נחת.

ברכה לסיום שנת הלימודים

עוד שנה עברה, הגעתם לסופה בהצלחה, אין לי ספק שתלמידים מיוחדים כמוכם יגיעו רחוק, ויהפכו את חייהם למסע מתוק. קחו עמכם לדרך החדשה – סל מלא כלים שאספתם במהלך כל השנה וצאו אתו לדרך משמעותית ומהנה. אנו נפרדים מכם היום, אך כולנו תומכים מאחור. מאתנו המורים, באהבה ובחום.

ברכה לתלמידים

בתחילתה של שנה שלוחה לכם ברכה מאחלים לכם שתהנו מלימודכם שתדעו להגשים חלומות במחברות החדשות שתכירו חברים חדשים שתשמרו על קשר עם הוותיקים מאחלים לכם המון הצלחה שלווה וברכה שתזכרו את המשפט שכל הזורע בדמעה קוצר ברינה בסיומה של שנה.

שאלות נפוצות על ברכות לתלמיד | ברכות לתלמידה

כמובן, באתר שלנו תוכלו להנות ממגוון ברכות לתלמיד | ברכות לתלמידה לגמרי בחינם וללא עלות כלל, באהבה מאיתנו אליכם.
אתם מוזמנים לבצע שימוש אישי בברכות לתלמיד | ברכות לתלמידה שתמצאו בעמוד זה להנאתכם.
כמובן, אנחנו תמיד מחפשים להוסיף מידע נוסף שיעזור לגולשים שלנו. אם יש לכם ברכות לתלמיד | ברכות לתלמידה שלא נמצאות בעמוד זה ותרצו להוסיף אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות האתר ונשמח להוסיף למאגר.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות לאמא

ברכה לאמא

ברכות ליולדת

ברכה ליולדת

ברכות לילדים

ברכה לילדים

ברכות לחייל | ברכות לחיילת

ברכה למתגייס

ברכות לגננת

ברכה לגננת

ברכות למטפל | ברכות למטפלת

ברכה למטפלת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך בתשלום שלח לי הודעה ונדבר :)