ברכות לתלמיד | ברכות לתלמידה

שנת הלימודים בפתח

שנת הלימודים מתקרבת והמתח בשיאו. התלוותם לבת התלמידה שלכם בקניית עפרונות, עטים זוהרים, טושים, ספרים ומחברות ועכשיו רק נשאר לחכות ששנת הלימודים תגיע. סיומו של החופש הגדול תמיד קשה לילדים האהובים עלינו וקשה שלא להבין אותם – החופש ממכר.

 לקראת תחילת שנת הלימודים אתם רואים שהבת שלכם דואגת מהעלייה בקושי של הלימודים ומהמפגש המחודש עם חברי הכיתה שכבר לא ראתה זמן מה. בשביל לעשות לה שמח על הלב בתקופה המתוחה הזאת חשוב שתכתבו לה ברכה מרגשת מהלב שתעזור לה לבוא חזקה יותר ליום הראשון של שנת הלימודים. בשביל לעזור לכם בתהליך ריכזנו ברכות יפות לתלמידים שיתנו לכם השראה. שיהיה לכם המון בהצלחה!

ברכה לתלמידה

ברכה לקבלת תעודת הצטיינות

הצלחה דורשת כל כך הרבה דברים התמדה, סבלנות, להישאר כשאחרים מוותרים אמונה בעצמך במה שאתה יודע לעשות הבנה שצריך לתת הכל בכל הכוחות ואת כל זה ועוד יש לך איש יקר לכן מגיע לך תעודת ההצטיינות הזו הכי שאפשר.

ברכה לתלמיד לתחילת שנה

שנת לימודים חדשה עומדת בפתח זה לא פשוט להתחיל ואתה בטח במתח אז רק רצינו לומר לך שהכל יסתדר שתהיה לך שנה טובה ואפילו הרבה יותר כי אתה מקסים וטוב וחרוץ ואהוב וזה בעצם מה שחשוב.

ברכה לתלמידה מצטיינת

למצטיינת האלופה שלנו! עם ההשקעה – מגיעה ההצלחה, ובכל שנה את כובשת לך בנחישות עוד פסגה. על עצמך התעלת שוב גם השנה – עם קבלת התעודה המכובדת והיפה. תלמידה מצטיינת שכמוך כל מורה ישמח להכיר, ואין ספק שעוד צפוי לך עתיד מזהיר. אוהבים אותך וגאים בך מאד – כל המשפחה.

ברכה מהגננת לילדים

ילדים יקרים שלי. שלוש שנים עברנו יחד, ועתה הגיע הרגע להגיד שלום. מעריכה מאד את הזמן שהיה לי להיות לצידכם, להיות שותפה לצחוקים, למשחקים ולפעמים גם לנגב לכם את הדמעות… כל אחד ואחת מכם הרגישו לי כאילו הייתם שלי. מאחלת לכם בהצלחה רבה בהמשך הדרך, ובטוחה שניפגש שוב במהרה.

ברכה לקבלת תעודה

לתלמיד / תלמידה התותחים שלנו! ברכות לקבלת התעודה. הציונים המצויינים בהחלט מעידים שהשנה הייתה שנה של הישגים! מאחלים לך הצלחה גדולה גם בשנים הבאות, שתשקיעי בלימודים וגם אל תשכחי את החברות… גאים בך מאד, ההורים.

ברכה לחזרה ללימודים

ילדים יקרים – איך הזמן טס כשנהנים?! נדמה שרק אתמול הסתיימה לה השנה, ועכשיו כבר חוזרים לספסל הלימודים. אז רצינו לאחל לכם שיהיה המון בהצלחה, שתאהבו את המורים החדשים, ושתצליחו ללמוד קצת בשיעורים : ) שתהנו עם החברים הוותיקים, ושתכירו גם כמה חדשים. אוהבים, אמא אבא והאחים.

ברכה לסוף שנה לתלמידים

בעוד רגע אתם יוצאים לחופש הגדול אחרי שנה משמעותית בה נתתם את הכל למדתם, השקעתם והקשבתם בשיעורים ועכשיו הזמן לשים את המחברות בצד – ולעשות חיים שתהיה לכם חופשה מלאה בחוויות וניפגש שוב בשנה הבאה – להתראות!

ברכה להצלחה בבגרות

אחרי שחרשת ימים כלילות אחרי ששיננת והיו לך תשובות לכל השאלות הגיעה הזמן לתת את הכל להראות את כל הידע שלך ולהצליח ובגדול שיהיה לך מבחן הוגן ושיעבור במהירות אז המון בהצלחה בחינת הבגרות!

ברכה ללימודים

הגעת לעוד פרק חדש בחייך וההתרגשות גדולה! סיימת בהצלחה רבה את הצבא וגם טיול גדול לא פספסת להוסיף לרזומה שלך עכשיו הגיע הזמן להיות רציניים לחזור כמו פעם לספסל הלימודים מאחלים לך שתהנה מהזמן הזה כמה שרק אפשר שתכיר חברים חדשים שיהיו איתך בדרך ושתהיה מאושר.

ברכה לתלמיד מצטיין

לתלמיד הכי טוב בכיתה אנחנו שולחים לך שפע של ברכות לרגל הצטיינותך אתה תמיד משקיע בלימודים ולא שוכח לפנות זמן גם לחברים לוקח את עצמך ברצינות ומביא תוצאות מדהימות מאחלים לך שתמשיך בדרככך המוצלחת ושתביא להורים שלך הרבה מאוד נחת.

ברכה לפתיחת שנת הלימודים

הגיע הזמן הזה בשנה שכולם חוזרים לבית הספר כולם קצת מתרגשים, יש כאלה שגם חוששים כי אף פעם אי אפשר לדעת מה הולך להיות בשנה הקרובה ליד מי אני אשב בכיתה? ואיך תיראה המורה? ועוד כל מיני שאלות מלאות בציפייה מאחלים לך המון בהצלחה בשנה החדשה שתהנה מהחברים ושתסתגל במהרה.

ברכה לילד שעוזב את הכיתה

ל______ החמוד, אתה עוזב את הכיתה ואנחנו רוצים לומר הרבה בהצלחה. היה לנו כיף ללמוד ולשחק אתך, היית תמיד אדיב ומכבד כל חבר, היית ממש מיוחד ואחר. שיהיה לך בהצלחה בכיתה החדשה, אין לנו ספק שכולם יאהבו אותך.

ברכה לסיום יב

תמה לה תקופה מיוחדת במינה, תקופה של חוויות, לימודים, אכזבות, התעצבות ואהבות עם סיומה של זאת, זה הזמן להתחלות חדשות. נאחל שתגלה בגרות, תיקח אחריות, שתישאר בריא, שמח ואהוב, שתגשים חלומותיך ותלמד בתבונה לפרוש כנפיך. בהצלחה ובברכה, כל המשפחה.

בהצלחה בלימודים - ברכה

הלימודים מתחילים, זה הזמן לפתוח מחברות וספרים ולחמם את הידיים כי מעכשיו תצטרך לכתוב שבעתיים. תתמיד ותחרוש ואז כל יעד בטוח תכבוש. השתמש במוח וזכור תמיד כי ידע הוא כוח ! מאמינה בכישוריך וסומכת עליך, מאחלת הצלחה רבה ושולחת אין סוף אהבה.

ברכה למצטיין

סיימת לימודיך, כל זה ויותר עכשיו מאחוריך, כל היופי בך שבמועט אתה לא מסתפק ודואג את הסחורה תמיד לספק. מזל טוב על תעודת ההצטיינות, כל זה הצלחת בשנינות וברצינות. תמשיך בדרכך, זאת רק ההתחלה, לפניך דרך ארוכה וטובה.

ברכה להצלחה במבחני הבגרות

ישבת ימים ולילות, השקעת ופשפשת בכל המחברות, כתבת ושיננת, חלק ידעת, לא ידעת, אך את כל הלב נתת. הבגרות היום והלב לבטח לא מפסיק לפעום, מחזיקה לך אצבעות ומאחלת שיהיה קל – כמו בחלומות. קח נשימה, תהיה בטוח בעצמך, אתה יכול ומסוגל, שיהיה בהצלחה!

ברכה להצלחה בלימודים

שנת לימודים נוספת מתחילה וזוהי הרגשה כה נפלאה, תלמידה מצטיינת כמוך, תגיע רחוק, את תלמידה שקדנית כל-כך, הרי זה מוכח. עם ברכות ואיחולים רבים רשמתי את זאת ההקדשה, אני מאחלת לך הרבה בהצלחה בשנת הלימודים החדשה.

ברכה לתלמיד שעוזב

______ חבר יקר, היה לנו בחברתך ממש נעים, לא מאמינים שכעת אנו נפרדים, היית תלמיד מצטיין ומדהים – זאת אמרו כל המורים. ידעת לשלב בין חברות והשקעה, היית חביב על כל הכיתה. אנו מאחלים לך בחיים החדשים, הצלחה והרבה חברים טובים. אוהבים וכבר מתגעגעים ♥

ברכות לסיום כיתה יב'

שכבת המוכשרים, את השנה ממש עכשיו אתם מסיימים, זה קצת עצוב כי הסוף אף פעם לא נעים, אך אנחנו מאחלים לך שתיהנו מהחיים. לפניכם דרך חדשה, לא מוכרת ולפעמים לא נעימה, תהיו חזקים מול כל האתגרים, אנו שולחים אתכם לדרך עם כל האמצעים. מאחלים ואוהבים – צוות המורים.

ברכה לסיום מחצית

אומרים שיגעת ומצאת תאמין ואנו מגישים לך את החיטה שקצרת נאחל לך שתוכל להבין שלא התוצאה חשובה כך הבנת הדרך חשובה יותר מהתוצאה אנו רוחשים הערכה על עמל והשקעה תעודת מחצית אתה מקבל לך תלמיד בהצלחה נאחל שלא תפסיק להשתדל.

ברכה לחופשה מהנה

בסיומה של שנה את יוצאת לחופשה מהנה די לתיק וספרים ואותיות מחברות ועפרונות איחולי שתוכלי להנות מריח חבצלות להריח ריח של ים מלוח לאפות חלות טריות ולחזור עם כח על בטוח חופשה מהנה שבה תוכל בים לנוח להרגיש את החול מדגדג בין הרגליים סתם לנוח על סדין מתוח עם שיר על שפתיים.

ברכה לשנת לימודים חדשה

עוד שנה בפתח דלת נסגרת שער נפתח ילדים מגיעים לבית הספר עם בגדים חדשים תלמידי כיתה א' אמרו שלום לגן הילדים לכולכם שתלמדו להיעזר ולעזור להנות ממעופה של ציפור להקשיב למורה וללמוד בהנאה ושהצלצול ישמיע את קולו לרוץ להפסקה מאחלים לכם שנת לימודים פורייה.

ברכה לתלמיד ממורה

תלמיד יקר הסתיימה השנה זה מכבר נהניתי לקרוא את שיעורך שנכתבו כיאה לנער בגילך הקשבתי לדיבורים שלך בהפסקה דאגתי לך דאגה קטנה וגדולה מאחל לך המון הצלחה בלימודים ובכל התחומים שתפגוש מלא חברים ותכיר גם חברים ישנים שלכל שאלה תהיה לך את התשובה.

ברכה לשנת הלימודים

בתחילתה של שנה שהעולם כולו חדש והחוויה מרנינה ילקוט חדש ספרים חדשים עפרונות מחודדים וספרים עטופים נאחל לכם שהשנה החדשה בפתח תהיה רצופה ברננה ובשבח שתהיה לכם שנת לימודים מוצלחת שמחה ונחת מאחלים לכם באהבה רבה ברכה ואחווה שלום ושלווה.

ברכה לתחילת הלימודים

בתחילת השנה מתחילים אותה בשמחה תיקים נקיים ומחברות חדשות שנה של התחלות חדשות תזכרו שלא תמיד קל להקשיב אפשר גם ללמוד מהפרחים מסביב תזכרו שהזורעים בדמעה יקצרו ברינה וייגעת ומצאת תאמין זה פשוט להבין בהצלחה שתהיה התחלה חדשה נעימה וקלה.

ברכה לתלמידים

בתחילתה של שנה שלוחה לכם ברכה מאחלים לכם שתהנו מלימודכם שתדעו להגשים חלומות במחברות החדשות שתכירו חברים חדשים שתשמרו על קשר עם הוותיקים מאחלים לכם המון הצלחה שלווה וברכה שתזכרו את המשפט שכל הזורע בדמעה קוצר ברינה בסיומה של שנה.

ברכה לילד שסיים כיתה ו

שש שנים זה לא צחוק אמנם עדין לא סיימת את הלימודים שבחוק אבל חצי מאחוריך אז תתעודד יא מתוק 🙂 גדלת יפה והחכמת ואנחנו גאים בך מאוד בשבילנו אתה כמו שיר תמידי בלב, זה לא סוד.

ברכה למסיימי כיתה ו

הנה הגיע הרגע בו מסיימים שנה, והפעם זאת כיתה ו', עניין רציני, אז הבה נניח את הצחוק והציניות בצד. זאת היתה שנה מלאת עשיה והלוואי ותהיה כך גם השנה הבאה. אמנם הסיום הגיע אבל הזכרונות מפכים, לא נשכח את מה שלמדתם ושהיה כל כך מדהים.

ברכה ליום הולדת לתלמיד

תלמיד יקר שלי! יום הולדת שמח, מלא בטנא ברכות כיף ללמד אותך וגם אני מחכים ממך – לא פחות שתמשיך להשקיע ולתת את כל כולך את פירות הצלחתך כבר רואים ונמשיך לראותם עוד יותר ככל שחייך מתקדמים.

ברכה לטיול שנתי

לטיול השנתי יצאנו וכיף גדול לראות את כולנו הלוואי שנדע במסלול הזה רק אהבה הרגשה טובה, ללא פקקים המשרים מועקה שהנהג יסע היטב על האספלט ונגיע למחוז חפצנו לחיים טובים ובשלווה לאט לאט.

ברכה לסיום הלימודים

סיימת את הסאגה סוף סוף והתעודה כבר בכיס, הידד לך, עשית את זה כמו גדול שתזכה להמשיך וללמוד כל החיים כי ככה זה, אצל הטיפוסים החכמים לימודים ואהבה לא מפסיקים שתעשה חייל וים של נחת תתן להורים.

ברכה ממורה לתלמידים

לתלמידים החרוצים והיקרים שלי! אני מביטה בכם כל יום בכיתה ומתפעלת מכל חכמה והברקה שאתם שולפים הלוואי שתגדלו להיות הכי חכמים שתתפרנסו בכבוד ותהיו גם עשירים בדעת, בהשכלה ובחברים טובים.

ברכה לשנת הלימודים החדשה

החופש נותר מאחור והמוח צלול ומוכן לפעולה מי יתן ושנת הלימודים החדשה תהיה סיפור הצלחה שכל השיעורים יהיו מעניינים מספיק שבהפסקות יהיה תמיד את החבר המצחיק ושהמבחנים לא יהפכו לעסק מעיק.

ברכה לאסיפת הורים

להורים היקרים שבאו לשמוע כמה מילים טובות על הגוזלים הלוואי ותדעו רק נחת מהילדים המתוקים שיהפכו את ימי חייכם למאושרים וימלאו את ימיכם באנרגיות חיוביות מלאות בחיוכים שלעולם לא נגמרים.

ברכה לסיום כיתה א

לרגל סיום הכיתה הראשונה שתמשיך לצמוח כמו אילן שתבנה את עצמך כמו בניין תהפוך למגדל של אור ותגשים בכל יום את הכישרון אין כמוך, ילד חכם ומתוק אבל אנא, אל תשכח מידי פעם לשחק, להשתובב ולעשות צחוק.

ברכה לתחילת שנת הלימודים

לרגל השנה החדשה, אברך אותך שתתן בראש – ובכל המקצועות תקבל את הציונים הכי טובים בכיתה. שהתעודה שלך תהיה הכי יפה בעיר, בזכות המספרים הגבוהים ולא בגלל העיצובים… מאמינים בך תמיד!

ברכה לשנת לימודים מוצלחת

שתהיה שנת לימודים מוצלחת עד בלי די הלוואי שכל השיעורים יהיו מובנים, ואם אפשר – גם קלים ופשוטים. שנקצור כולנו ציונים מעולים, בכל המקצועות, המגמות והתחומים. החכמה היא בשבילנו, אך על הדרך – נעשה גם נחת להורים.

ברכה לסיום בית ספר יסודי

לרגל סיום בית הספר היסודי, נאחל הצלחה בחטיבה העליונה. שההתבגרות תעלה יפה ותוסיף בלב תבונה, ושהלימודים יהיו עם הרבה הנאה. והלוואי גם יפרחו חיי החברה – וכל הפסקה תתמלא במשחק טוב, צחוק ובדיחה.

ברכה לסוף שנה לתלמידים

לרגל סוף שנת הלימודים הפוריה, נאחל לכם חופשה נעימה ומלאה ביצירה. שתקחו את מה שלמדתם לחיים ולא תשכחו דבר, ומי יתן ובשנה הבאה תמשיכו להתמיד ולהחכים – לא פחות מהשנה המופלאה הזאת, שהולכת ונעלמת לה בלוח השנה בחיוך.

ברכה לסיום הלימודים יב

כבוד גדול מגיע למי שסיים את בית הספר – 12 שנים של שיעורים – זה לא פשוט, אבל בסדר. עכשיו אתה צועד לדרך חדשה בחיים והלוואי שכל יום תתענג על זכרונות הנעורים. שתתבגר יפה ותהפוך לאיש משמעותי ומיוחד ותבנה לעצמך חיים שלווים, כך שתמיד תהיה מאושר.

ברכה לכיתה ב

לרגל העליה לכיתה השניה, אברך אותך שתצליח גם בזו השנה – בכל המקצועות וגם בחיי החברה. שתרווה נחת את ההורים והמורים, ושתזכה לנצח תמיד בכל המשחקים. אוהבים אותך ומאמינים בך בכל הלב!

ברכה לתלמיד לסוף שנה

לכבוד השנה שנגמרת – נשלח לך ברכה שמעצמה מאחלת: שתהפוך מפרח מלבלב וחרוץ לעץ חזק – שכל פירותיו בשלים ומתוקים. שהחלומות שאתה חולם – יבואו לידי ביטוי בחיים. ושתקצור כמו חקלאי מקצועי את כל ההצלחות שאתה רוצה.

ברכה לתלמידים לתחילת שנה

לרגל השנה שכבר נוכחת בפתח, נאחל לתלמידים היקרים שיצליחו מאוד, אך בלי מתח. שבמבחנים יקבלו ציונים מעולים, ולא פחות חשוב – יהיו חברים טובים ואוהבים. שישכון השלום ותשרה הברכה בכל העניינים.

ברכה ממורה לתלמידים לסוף שנה

אנו נפרדים היום וזה מרגיש ממש חלום, זכרו תמיד שכל סוף זוהי התחלה חדשה ולזו אני מאחלת לכם הרבה הצלחה. זכיתי להחכים מכם רבות ועל זה מגיעות לכן אין סוף תודות. שמרו על ערכים כפי שאתם יודעים והמשיכו להיות ילדים מקסימים. באהבה ובהערכה, ממני – המורה.

ברכה לסיום שנת הלימודים

עוד שנה עברה, הגעתם לסופה בהצלחה, אין לי ספק שתלמידים מיוחדים כמוכם יגיעו רחוק, ויהפכו את חייהם למסע מתוק. קחו עמכם לדרך החדשה – סל מלא כלים שאספתם במהלך כל השנה וצאו אתו לדרך משמעותית ומהנה. אנו נפרדים מכם היום, אך כולנו תומכים מאחור. מאתנו המורים, באהבה ובחום.

אם לא מצאת, תמיד תוכל לחפש ברכה ספציפית:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחפש מתנה לתלמיד ?

עט כחול זוהר עם חריטה