ברכות לאירוסין

דף הבית » לכבוד מה הברכה? » ברכות לאירוסין

היא אמרה לו כן!

לכבוד האירוסין המרגשים של הזוג האהוב עליכם החלטתם לצאת כולם ולחגוג. בין אם מדובר בנסיעה של החברים הקרובים לצימר מיוחד, חגיגה באולם אירועים, ארוחה במסעדה האהובה עליכם ואפילו ישיבה נעימה בבר השכונתי – מדובר באירוע מרגש שיהיה מהנה במיוחד עבור כולם.

 

לכבוד האירוסין חשוב להביא ברכה לזוג האהוב עליכם. מדובר בשלב משמעותי בזוגיות שלהם ואפילו בחיי כל אחד מהם בנפרד. את הברכה תוכלו לכתוב לשני בני הזוג, או לאדם בזוג אליו אתם קרובים – הכל בתלוי בתחושות האישיות שלכם. בשביל לעזור לכם בתהליך הכתיבה, כתבנו לכם ברכות יפות שיוכלו לתת לכם רעיון או שתיים. בהצלחה!

ברכה לחתונת הזהב

ברכה להצעת נישואין

לרגל הצעת הנישואין המתוקה נאחל לכם שתשאבו זה מזו אהבה שהלב יתחמם כל פעם שתפגשו ותרגישו בכל רגע את הנשמות שהתחברו. מתוך האהבה הזו תבנו את הבית הכי מדהים בסביבה עם ילדים בריאים וחכמים, מלאים בברכה.

ברכה לזוג צעיר

חברים יקרים שלי, החיים מתחילים ואתם שניכם יחד אל הפסגה צועדים, שתזכרו תמיד להיות קשובים, לשתף ולפרגן בלי מעצורים, תצברו חוויות ממלאות יחדיו שיהיה לכם עבר משמח להסתכל עליו. תעצימו ותצמחו לחוד וביחד ותאהבו בשלווה ובנחת ואל תשכחו סובלנות לפסגה לקחת.

ברכה לזוג המאושר

מאחלת מזל טוב בלי סוף, לאנשים שיקרים לי בלב – עמוק. את ההתרגשות העצומה לא יכולה לתאר, את השמחה שמרגישה בשבילכם, לכם אספר. מאחלת שתאריכו ימים יחדיו, תיהנו מהחיים המשותפים כי אין עוד לבד. אתם שותפים לחוויות ולחלומות, שותפים לאכזבות וגם לכאבים, שותפים לכל החיים.

ברכה לזוג המאושר

לזוג המאושר והיפה! נאחל לכם שתמשיכו לאחוז ידיים ולאהוב זה את זו כל חייכם. שתתברכו בכל הברכות הקיימות בייקום: בריאות תמידית, אהבת עולמים, משפחה למופת, שלום ופרנסה בקלות. אתם כל כך יפים יחד שזה מדהים!

ברכה לאירוסין לאחות

אני כל כך נרגשת היום מתחילה תקופה אחרת עברו הימים שבהם חלקנו חדר ובלילות לא הפסקנו לדבר דיברנו מתחת לפנס או קראת לי ספר בלחש ממש והנה משהו אצלי חסר את נישאת לאיש אחר מוגש לך צרור איחולים בהצלחה בחיים החדשים.

ברכות לאירוסין חרדי

את בטח מתרגשים ממש אתם עומדים לבנות בית חדש אאחל לכם ברכה שתמיד תישארו בשמחה שיהא בתכם בית של אורה שתמיד תקשיבו אחד לשנייה ותאהבו ללא תמורה שהבית שתבנו יהיה על אדני התורה שבו יקפידו על מצווה קלה וחמורה שתהיו נישואים עוד שנים רבות עם ילדים וילדות.

ברכה לאירוסין של דתיים

לזוג היקר והאהוב ברכה היא חלק חשוב זוהי התחלה של תקופה חדשה שאין לי חלק בה לזוג באהבה שלוחה הברכה שבקרוב תבנו בית על אדני התורה בית מלא קדושה ואהבה שתשרה בו תמיד שלווה ואחווה קבלו ממני איחולי בהצלחה.

ברכה לזוג מאורס

לזוג היפה בעולם קבלו את צרורות האיחולים שתפרח החיבה בליבכם לרגל האירוסים שתדעו אהבה גדולה גם בימים טרופים ושתזכרו כל יום מחדש את אהבת הימים הראשונים ובבוא היום תזכו לבנות, בנים, נכדות ונכדים.

ברכה לאירוסים

לרגל האירוסים של הזוג הנהדר יהי רצון שתרגישו כל יום כאילו אתם גוף אחד שתהיו מאוחדים גם בנפש ובנשמה וששניכם תטעו אחד בלב השני שמחה בקרוב נחגוג עימכם את ליל החתונה בריקוד, שירה, תקווה וברכה: שתרגישו אהבה בכל נימי נפשיכם לעד, אמן!

ברכה לאירוסין דתי

אנו מתרגשים כפליים כי אתם ברגע אחד נהפכים לשניים לכם אנו מאחלים הצלחה רבה בכל המעשים שבבית החדש תהיו שמחים מאחלים לכם נחת ורוגע שתדעו אחד בלב של השנייה לנגוע שתהנו מלהיות יחד אבל תתנו לעצמכם גם זמן לבד שתדאגו לעזור וגם להיעזר שתבינו שלפעמים כדאי לוותר.

ברכה להצעת נישואים

אני נרגש ליבי נפעם ממש מארגן מסיבה עם טבעת ועוגה אהבתי התתחתני איתי הרשי לי לבקש את ידך להתפעל מהטוב שבקרבך כי מקום שמור לך אצלי בלב כמו פרח שמלבלב אבל הכי חשוב שנהיה מאושרים עד מאה ועשרים עם ילדים.

ברכה לאירוסין קצרה

לרגל האירוסין, אברך את הזוג המושלם שהאהבה תחבר ביניכם ותמיד תרגישו מיוחדים שהקסם לא יפוג ותשארו לנצח צעירים ורעננים ושהבית שיבנה יהיה יפה ומעוצב מלא בחן וחסד, וקסם של פעם.

שאלות נפוצות על ברכות לאירוסין

כמובן, באתר שלנו תוכלו להנות ממגוון ברכות לאירוסין לגמרי בחינם וללא עלות כלל, באהבה מאיתנו אליכם.
אתם מוזמנים לבצע שימוש אישי בברכות לאירוסין שתמצאו בעמוד זה להנאתכם.
כמובן, אנחנו תמיד מחפשים להוסיף מידע נוסף שיעזור לגולשים שלנו. אם יש לכם ברכות לאירוסין שלא נמצאות בעמוד זה ותרצו להוסיף אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות האתר ונשמח להוסיף למאגר.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות ליום ראשון

ברכה ליום ראשון

ברכות להולדת הבן

ברכה להולדת בן

ברכות ליום האהבה

ברכה ליום האהבה

ברכות ליום שישי

ברכה ליום שישי

ברכות להצלחה בטסט

ברכה לפני טסט

ברכות מזל טוב

ברכות מזל טוב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)