ברכות לגיס | ברכות לגיסה

דף הבית » לכבוד מי הברכה? » ברכות לגיס | ברכות לגיסה

אנשים מיוחדים במינם

הגיסים שלנו הם חלק משמעותי מהחוג המשפחתי המורחב בו אנחנו נמצאים. גיסים בעלי מזג בעייתי יכולים בקלות להעכיר את האווירה אבל כשזה נוגע לגיסים שלך – הם מוסיפים תמיד לארוחות המון שמחה ואור. הם צוחקים מאותם הדברים כמוך ויודעים להביע ביקורת על דברים שלפעמים בעלך לא מבין.

 

 הם אנשי שיחה מיוחדים ומסקרנים וכשאת פוגשת אותם את תמיד לומדת משהו חדש. לכבוד יום ההולדת או מאורע מיוחד אחר של אחד הגיסים שלך החלטת לכתוב ברכה אבל הבעיה היא שאת לא ממש מצליחה למצוא את המילים. בשביל לעזור לך בתהליך הכתיבה ריכזנו עבורך ברכות יפהפיות מהן תוכלי לקבל קצת השראה. שיהיה לך בהצלחה והמון מזל טוב!

ברכה לגיס ברכה לגיסתי

ברכה לגיסי היקר ליום הולדת

גיסי היקר והאהוב אני שמח שהצטרפת למשפחתנו יום הולדתך הוא בשבילנו יום חשוב מאחלת לך אינספור איחולים שתצליח בעבודה שיהיה לך כסף לקנות כל מה שתרצה מאחלים לך בהרבה אהבה שתשמע קול זמיר יפיפה שתהנה מגידול הילדים ותחיה עד מאה ועשרים.

ברכה לגיל 50 לגיסה

גיסתי כ-אחותי, אחת משלי, יש לך היום יום הולדת וזוהי חגיגה נהדרת. גיל 50 – זהו גיל מדהים, תחגגי אותו כעת ותמשיכי לחגוג כל החיים. שתהיי בריאה, חזקה ומיושבת, בטוחה ומחויכת. תצליחי אמן בכל שתרצי, ותשיגי כל דבר בו תחפצי.

ברכה לגיסה לגיל 50

גיסתי האהובה, היפה והנהדרת חמישים בשבילי הוא תרוץ ודרך אחרת לומר לך כמה שאני אוהבת ושמחה שזכיתי להיות לך לחצי אחות ולגיסה מאחלת שאחרי מחצית המאה הזאת תזכי לעוד שנים ארוכות ובאות עם הילדים, עם המשפחה, וגם איתי בבקשה מדי פעם לזמן איכות, גיסה עם גיסה.

ברכה לגיסה היקרה

גיסתי היקרה, איזה כיף שאת חלק מהמשפחה! נכנסת לחיינו לפני שנתיים, ועכשיו את כבר חלק בלתי נפרד מצוות האחים. רציתי שתדעי שבשבילי את ממש כמו עוד אחות קטנה. ואם בעלך לא התנהג אליך יפה, תגידי לו שיש לו עסק איתי!

ברכה לגיסי היקר

לגיסי היקר! קבל נא את ברכתי שתהיה חזק ובריא כל חייך שהימים יעברו עלייך בטוב ובשפע ולא תדע לעולם שום צער ופגע שתרגיש אהוב בלבך ותשרה אהבה על הסובבים אותך ואיך שכחתי גיס אהוב? תודה-תודה על מי שאתה!

ברכה לגיסה ליום הולדת 30

גיסה יקרה מודים שהצטרפת למשפחתנו והנה יש חגיגה שמחה היא בשבילנו מה נאחל ליום ההולדת לגיסה שגידלה ילדים לתפארת שתמיד תכיני לאהובים לאכול שתוכלי לשמוע סיפורים של אחרים שתדעי לפרוח ולא לנבול זר של שושנים וברכות עד מאה ועשרים תזכי להיות.

ברכה לגיסה מיוחדת

גיסה יקרה אני כה שמחה שהצטרפת למשפחה יש לך יום הולדת היום נאחל לך שתגשימי חלום שתצליחי בכל המעשים שתדעי לחשוב לפני שמדברים מאחלים לך שזאת השנה תהא שנת ברכה והצלחה אוהבים ומעריכים ובעיקר שמחים גיסה מיוחדת כמוך לא בכל יום מוצאים.

ברכה לגיסתי ליום הולדת

לגיסתי היקרה שאותה אני הכי אוהבת! יום הולדת שמח ומלא בחברים, משפחה ואהבות. שתקבלי מאלוקים רק מתנות טובות. שתמיד תהיה מוקפות בחברות נהדרות – שיעזרו לך להגשים את כל החלומות.

ברכה ליום הולדת לגיס היקר

גיס יקר מזל טוב ליום ההולדת ליבי מתרונן ושר אני כל כך נרגשת שולחת לך זר ובו רוב איחולים תצליח לדלג על כל המכשולים שתדע לעבור גם את המשוכות הקשות שיתגשמו כל המשאלות שתדע להבין דבר מתוך דבר כי מה שהיה מתאים לאתמול לא יתאים למחר חיים מאושרים עד מאה ועשרים.

ברכה לגיסתי ליום הולדת 40

גיסתי היקרה, היום את חוגגת 40 אביבים! מרגע שהצטרפתי למשפחה, תמיד נתת לי הרגשה כאילו לי את אמא שנייה! מאחל / ת לך מזל טוב ליום הולדתך – אושר, עושר, בריאות, שמחה, אהבה… מי ייתן וכל מה שתאחלי לעצמך, יתקיים במהרה!

ברכה ליום הולדת לגיסתי

גיסתי היקרה לך אשלח ברכה אני כה שמחה שהצטרפת למשפחה לך יש יום הולדת המשפחה פה חוגגת נאחל לך המון בהצלחה שכל המשאלות תתגשמנה שתזכי להמון אהבה לגידול ילדים בשלווה אבל הכי חשוב כמובן שנוספה לך עוד שנה חדשה למניין.

ברכה לגיסה ליום הולדת 50

לגיסתי, שהיא כאחות לי! מזל טוב ליום הולדתך העגול. חמישים זה בקטנה, נשארו לך עוד שבעים שנים עד מאה ועשרים. מאחלך לך שבכל העשורים הבאים תזכי לכל הישועות. שתקטפי את פרחי החיים היפים ולא תחמיצי לעולם הזדמנויות בדרכים.

שאלות נפוצות על ברכות לגיס | ברכות לגיסה

כמובן, באתר שלנו תוכלו להנות ממגוון ברכות לגיס | ברכות לגיסה לגמרי בחינם וללא עלות כלל, באהבה מאיתנו אליכם.
אתם מוזמנים לבצע שימוש אישי בברכות לגיס | ברכות לגיסה שתמצאו בעמוד זה להנאתכם.
כמובן, אנחנו תמיד מחפשים להוסיף מידע נוסף שיעזור לגולשים שלנו. אם יש לכם ברכות לגיס | ברכות לגיסה שלא נמצאות בעמוד זה ותרצו להוסיף אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות האתר ונשמח להוסיף למאגר.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות למתנדב | ברכות למתנדבת

ברכה למתנדב

ברכות לאחות

ברכה לאחות

ברכות למורה

ברכה למורה

ברכות לגננת

ברכה לגננת

ברכות לדוד | ברכות לדודה

ברכה לדוד

ברכות לחבר

ברכה לחברים

תגובה אחת על הפוסט “ברכות לגיס | ברכות לגיסה

  1. תותי אומר:

    יעקב גיס היקר
    מזל טוב הרבה הצלחה בעבודה תמשיך להיות חייל צבאות ה להיות חייל נאמן של הרבי אני אוהבת אותך תמשיך לשמוח לאוהב את הרבי שהיה לך מלאה גאווה אמיתי תמשיך להיות בחור בישבה תלמד הרבה תורה ה שומר אלייך אוהב אותך מעריך ומתגעגע אלייך ישר כוח ליום הולדת שלך גלדת בשנה מזל טוב הצלחה בריאות ושמחה בלב אוהב ממני גיסה שלך תותי ששון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)