ברכות לגיס | ברכות לגיסה

אנשים מיוחדים במינם

הגיסים שלנו הם חלק משמעותי מהחוג המשפחתי המורחב בו אנחנו נמצאים. גיסים בעלי מזג בעייתי יכולים בקלות להעכיר את האווירה אבל כשזה נוגע לגיסים שלך – הם מוסיפים תמיד לארוחות המון שמחה ואור. הם צוחקים מאותם הדברים כמוך ויודעים להביע ביקורת על דברים שלפעמים בעלך לא מבין.

 הם אנשי שיחה מיוחדים ומסקרנים וכשאת פוגשת אותם את תמיד לומדת משהו חדש. לכבוד יום ההולדת או מאורע מיוחד אחר של אחד הגיסים שלך החלטת לכתוב ברכה אבל הבעיה היא שאת לא ממש מצליחה למצוא את המילים. בשביל לעזור לך בתהליך הכתיבה ריכזנו עבורך ברכות יפהפיות מהן תוכלי לקבל קצת השראה. שיהיה לך בהצלחה והמון מזל טוב!

ברכה לגיס ברכה לגיסתי

ברכה לגיסה לגיל 50

גיסתי האהובה, היפה והנהדרת חמישים בשבילי הוא תרוץ ודרך אחרת לומר לך כמה שאני אוהבת ושמחה שזכיתי להיות לך לחצי אחות ולגיסה מאחלת שאחרי מחצית המאה הזאת תזכי לעוד שנים ארוכות ובאות עם הילדים, עם המשפחה, וגם איתי בבקשה מדי פעם לזמן איכות, גיסה עם גיסה.

ברכה לגיסה היקרה

גיסתי היקרה, איזה כיף שאת חלק מהמשפחה! נכנסת לחיינו לפני שנתיים, ועכשיו את כבר חלק בלתי נפרד מצוות האחים. רציתי שתדעי שבשבילי את ממש כמו עוד אחות קטנה. ואם בעלך לא התנהג אליך יפה, תגידי לו שיש לו עסק איתי!

ברכה לגיסתי ליום הולדת 40

גיסתי היקרה, היום את חוגגת 40 אביבים! מרגע שהצטרפתי למשפחה, תמיד נתת לי הרגשה כאילו לי את אמא שנייה! מאחל / ת לך מזל טוב ליום הולדתך – אושר, עושר, בריאות, שמחה, אהבה… מי ייתן וכל מה שתאחלי לעצמך, יתקיים במהרה!

ברכת יום הולדת לגיסה

לגיסה שלי שהיא הכי נפלאה מאחלת לך המון מזל טוב, שפע של אושר, הצלחות ושלווה את חלק בלתי נפרד ממני ואיזה כיף לי שאנחנו משפחה תמיד עומדת לצידי בעת צרה שתמשיכי להיות אישה כזאת מדהימה ודודה נפלאה לילדים שנמשיך לבלות בבתי קפה ולהנות מהחיים.

ברכה לגיס ליום הולדת

לגיסי הנפלא איזה כיף שאנחנו באותה המשפחה מזל שהכרתי את אחיך כי אחרת לא הייתי מכירה אותך ולא הייתי זוכה לאדם כזה מדהים בחיים שלי כמוך מאחלת לך את כל האושר והטוב שיש בעולם שתדע שמבחינתי אתה בן אדם מושלם שכל כך אהוב על כולם שתישאר מי שאתה, האדם הכי מדהים שיש שתזכור שגיסתך פה תמיד בשבילך לכל דבר שתבקש.

ברכה לגיסה ליום הולדת 30

גיסתי היקרה, אני מאחלת לך הרבה מזל טוב ליום הולדת 30, שתמשיכי להיות אמא מדהימה לילדים וגיסה מדהימה עבורי, שתצליחי בכל דרך בה תפני, אני מאמינה בך שאין מכשול שלא תעברי. הרבה בריאות ושמחת חיים, הרבה סבלנות ורגעים מאושרים. אוהבת רבות, גיסה שהיא אחות.

ברכה לגיסה – גיל 50

גיסתי הפכת להיות כבר לפני הרבה שנים והנה הגענו ליום הולדתך ה-50, אישה נפלאה שאת, בליבי אלייך אין סוף ברכות ואיחולים. שתזכי למצוות, בריאות ואריכות ימים. שתמשיכי לחייך ולכבוש את כולם, ודעי כי מגיע לך כל הטוב שבעולם.

ברכה לגיל 50 לגיסה

גיסתי כ-אחותי, אחת משלי, יש לך היום יום הולדת וזוהי חגיגה נהדרת. גיל 50 – זהו גיל מדהים, תחגגי אותו כעת ותמשיכי לחגוג כל החיים. שתהיי בריאה, חזקה ומיושבת, בטוחה ומחויכת. תצליחי אמן בכל שתרצי, ותשיגי כל דבר בו תחפצי.

ברכה לגיסתי היקרה

גיסתי היקרה, כותבת לך עכשיו בכדי לומר לך תודה. תודה על היותך כ-אחות בשבילי, תודה על נתינתך הגדולה עבורי. מאחלת לך שתצליחי בדרכך ושכל בחירותייך יהיו הטובות ביותר עבורך. שתדעי שאני אוהבת אותך עד השמיים ובחזרה, אני תמיד כאן בשבילך – בצרתך ובשמחתך.

ברכה לגיסה ליום הולדת 30

גיסה יקרה מודים שהצטרפת למשפחתנו והנה יש חגיגה שמחה היא בשבילנו מה נאחל ליום ההולדת לגיסה שגידלה ילדים לתפארת שתמיד תכיני לאהובים לאכול שתוכלי לשמוע סיפורים של אחרים שתדעי לפרוח ולא לנבול זר של שושנים וברכות עד מאה ועשרים תזכי להיות.

ברכה לגיסה מיוחדת

גיסה יקרה אני כה שמחה שהצטרפת למשפחה יש לך יום הולדת היום נאחל לך שתגשימי חלום שתצליחי בכל המעשים שתדעי לחשוב לפני שמדברים מאחלים לך שזאת השנה תהא שנת ברכה והצלחה אוהבים ומעריכים ובעיקר שמחים גיסה מיוחדת כמוך לא בכל יום מוצאים.

ברכה לגיסתי

גיסה יקרה אנחנו מאושרים שהצטרפת למשפחה הוספת לנו נופך מיוחד כזה שאין לאף אחד מאחלים לך את הטוב שבעולם שתהפכי אותו למושלם מאחלים שתמיד תהיי עם חיוך על הפנים ויהיה לך זמן להביט בעננים ותוכלי להירגע אחרי עבודה ללא הפסקה.

ברכה ליום הולדת לגיסתי

גיסתי היקרה לך אשלח ברכה אני כה שמחה שהצטרפת למשפחה לך יש יום הולדת המשפחה פה חוגגת נאחל לך המון בהצלחה שכל המשאלות תתגשמנה שתזכי להמון אהבה לגידול ילדים בשלווה אבל הכי חשוב כמובן שנוספה לך עוד שנה חדשה למניין.

ברכה ליום הולדת לגיס

גיסי האהוב לך אני רוצה לומר דבר מה חשוב מאחל לך מזל טוב ליום ההולדת שתמיד תהיה בחור לתפארת מאחל לך המון בהצלחה בלימודים בעבודה שתדע להיות אבא טוב שיהיה לך ילדים לרוב מאחל לך שתדע למצוא את הדרך הנכונה גם אם היא לפעמים קשה שמח שהצטרפת למשפחה.

ברכה לגיסתי האהובה

לגיסה היקרה שלי! לברך אותך אני חפצה שכל חייך תהיי מרוצה שתקבלי לתוך חייך מזור ושמחה ושלעולם לא תדעי ולו רגע של מועקה שתרווי נחת מכל מה שיש לך בחיים ומה שתבקשי – יגשימו לך במרומים.

ברכה לגיסי היקר

לגיסי היקר! קבל נא את ברכתי שתהיה חזק ובריא כל חייך שהימים יעברו עלייך בטוב ובשפע ולא תדע לעולם שום צער ופגע שתרגיש אהוב בלבך ותשרה אהבה על הסובבים אותך ואיך שכחתי גיס אהוב? תודה-תודה על מי שאתה!

ברכה ליום הולדת לגיסה יקרה

לגיסתי האהובה שאותה אני מאוד מעריכה ליום הולדתך אאחל שתזכי לכל ברכה ואם בכל זאת את זקוקה לפירוט, אז לפני הכל אברך אותך בבריאות. חוץ מזה חשובה גם פרנסה טובה שלום בית והרבה אהבה וים נחת מכל המשפחה.

ברכה לגיס

לגיסי האהוב! בשבילי זאת גאווה להיות חלק מהמשפחה שלך מי יתן ותדע רק נחת ואהבה כל החיים שתמלא כל רגע במשמעות ואהבה שבכל מקום אליו תגיע תראה הצלחה וברכה וכמובן – פרנסה ברווח ובלי מאמץ רב.

ברכה לגיסה

לגיסתי היפה בנשים! מאחלת אני לך שכל תחושותייך יהיו נעימות שהחיים יאירו לך פנים ותדעי באיזה פניות לפנות שתצליחי להיות תמיד אופטימית ורוחנית וגם בענייני כספים – יהיו לך, מה שנקרא 'חיים יפים'.

ברכה לגיסתי ליום הולדת

לגיסתי היקרה שאותה אני הכי אוהבת! יום הולדת שמח ומלא בחברים, משפחה ואהבות. שתקבלי מאלוקים רק מתנות טובות. שתמיד תהיה מוקפות בחברות נהדרות – שיעזרו לך להגשים את כל החלומות.

ברכה ליום הולדת לגיסה מיוחדת

לגיסתי המיוחדת בנשים! יום הולדת למופלאה ומלאת הקסם מי יתן וכל חייך יהיו על זרי הדפנה והשושנים שתדעי כיצד להרים לעצמך את מצב הרוח ויהיה לך אין סוף כוחות להגשים את שאיפותייך.

ברכה לגיסה ליום הולדת

לגיסתי הנהדרת, שיהיה לך אחלה יום הולדת. שתזכי לקבל את הטוב ממי שיצר אותו. שבורא עולם יעטוף אותך ברחמים ושפע בכל רגע. שתהפכי כל יום את חלומותיך למציאות ותאמיני בעצמך, כי אין ליכולותייך גבול.

ברכה לגיסה ליום הולדת 50

לגיסתי, שהיא כאחות לי! מזל טוב ליום הולדתך העגול. חמישים זה בקטנה, נשארו לך עוד שבעים שנים עד מאה ועשרים. מאחלך לך שבכל העשורים הבאים תזכי לכל הישועות. שתקטפי את פרחי החיים היפים ולא תחמיצי לעולם הזדמנויות בדרכים.

ברכה לגיסי היקר ליום הולדת

גיסי היקר והאהוב אני שמח שהצטרפת למשפחתנו יום הולדתך הוא בשבילנו יום חשוב מאחלת לך אינספור איחולים שתצליח בעבודה שיהיה לך כסף לקנות כל מה שתרצה מאחלים לך בהרבה אהבה שתשמע קול זמיר יפיפה שתהנה מגידול הילדים ותחיה עד מאה ועשרים.

ברכה ליום הולדת לגיס היקר

גיס יקר מזל טוב ליום ההולדת ליבי מתרונן ושר אני כל כך נרגשת שולחת לך זר ובו רוב איחולים תצליח לדלג על כל המכשולים שתדע לעבור גם את המשוכות הקשות שיתגשמו כל המשאלות שתדע להבין דבר מתוך דבר כי מה שהיה מתאים לאתמול לא יתאים למחר חיים מאושרים עד מאה ועשרים.

אם לא מצאת, תמיד תוכל לחפש ברכה ספציפית:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחפש מתנה לגיסך / גיסתך ?

מבחר בשמים עם חריטה אישית