ברכות לגיס | ברכות לגיסה

דף הבית » לכבוד מי הברכה? » ברכות לגיס | ברכות לגיסה

אנשים מיוחדים במינם

הגיסים שלנו הם חלק משמעותי מהחוג המשפחתי המורחב בו אנחנו נמצאים. גיסים בעלי מזג בעייתי יכולים בקלות להעכיר את האווירה אבל כשזה נוגע לגיסים שלך – הם מוסיפים תמיד לארוחות המון שמחה ואור. הם צוחקים מאותם הדברים כמוך ויודעים להביע ביקורת על דברים שלפעמים בעלך לא מבין.

 הם אנשי שיחה מיוחדים ומסקרנים וכשאת פוגשת אותם את תמיד לומדת משהו חדש. לכבוד יום ההולדת או מאורע מיוחד אחר של אחד הגיסים שלך החלטת לכתוב ברכה אבל הבעיה היא שאת לא ממש מצליחה למצוא את המילים. בשביל לעזור לך בתהליך הכתיבה ריכזנו עבורך ברכות יפהפיות מהן תוכלי לקבל קצת השראה. שיהיה לך בהצלחה והמון מזל טוב!

ברכה לגיס ברכה לגיסתי

ברכה לגיסה ליום הולדת

לגיסתי הנהדרת, שיהיה לך אחלה יום הולדת. שתזכי לקבל את הטוב ממי שיצר אותו. שבורא עולם יעטוף אותך ברחמים ושפע בכל רגע. שתהפכי כל יום את חלומותיך למציאות ותאמיני בעצמך, כי אין ליכולותייך גבול.

ברכה לגיסה – גיל 50

גיסתי הפכת להיות כבר לפני הרבה שנים והנה הגענו ליום הולדתך ה-50, אישה נפלאה שאת, בליבי אלייך אין סוף ברכות ואיחולים. שתזכי למצוות, בריאות ואריכות ימים. שתמשיכי לחייך ולכבוש את כולם, ודעי כי מגיע לך כל הטוב שבעולם.

ברכה לגיסתי ליום הולדת

לגיסתי היקרה שאותה אני הכי אוהבת! יום הולדת שמח ומלא בחברים, משפחה ואהבות. שתקבלי מאלוקים רק מתנות טובות. שתמיד תהיה מוקפות בחברות נהדרות – שיעזרו לך להגשים את כל החלומות.

ברכה לגיל 50 לגיסה

גיסתי כ-אחותי, אחת משלי, יש לך היום יום הולדת וזוהי חגיגה נהדרת. גיל 50 – זהו גיל מדהים, תחגגי אותו כעת ותמשיכי לחגוג כל החיים. שתהיי בריאה, חזקה ומיושבת, בטוחה ומחויכת. תצליחי אמן בכל שתרצי, ותשיגי כל דבר בו תחפצי.

ברכת יום הולדת לגיסה

לגיסה שלי שהיא הכי נפלאה מאחלת לך המון מזל טוב, שפע של אושר, הצלחות ושלווה את חלק בלתי נפרד ממני ואיזה כיף לי שאנחנו משפחה תמיד עומדת לצידי בעת צרה שתמשיכי להיות אישה כזאת מדהימה ודודה נפלאה לילדים שנמשיך לבלות בבתי קפה ולהנות מהחיים.

ברכה ליום הולדת לגיס היקר

גיס יקר מזל טוב ליום ההולדת ליבי מתרונן ושר אני כל כך נרגשת שולחת לך זר ובו רוב איחולים תצליח לדלג על כל המכשולים שתדע לעבור גם את המשוכות הקשות שיתגשמו כל המשאלות שתדע להבין דבר מתוך דבר כי מה שהיה מתאים לאתמול לא יתאים למחר חיים מאושרים עד מאה ועשרים.

ברכה לגיסי היקר ליום הולדת

גיסי היקר והאהוב אני שמח שהצטרפת למשפחתנו יום הולדתך הוא בשבילנו יום חשוב מאחלת לך אינספור איחולים שתצליח בעבודה שיהיה לך כסף לקנות כל מה שתרצה מאחלים לך בהרבה אהבה שתשמע קול זמיר יפיפה שתהנה מגידול הילדים ותחיה עד מאה ועשרים.

ברכה לגיסי היקר

לגיסי היקר! קבל נא את ברכתי שתהיה חזק ובריא כל חייך שהימים יעברו עלייך בטוב ובשפע ולא תדע לעולם שום צער ופגע שתרגיש אהוב בלבך ותשרה אהבה על הסובבים אותך ואיך שכחתי גיס אהוב? תודה-תודה על מי שאתה!

ברכה לגיסתי ליום הולדת 40

גיסתי היקרה, היום את חוגגת 40 אביבים! מרגע שהצטרפתי למשפחה, תמיד נתת לי הרגשה כאילו לי את אמא שנייה! מאחל / ת לך מזל טוב ליום הולדתך – אושר, עושר, בריאות, שמחה, אהבה… מי ייתן וכל מה שתאחלי לעצמך, יתקיים במהרה!

ברכה לגיסה ליום הולדת 50

לגיסתי, שהיא כאחות לי! מזל טוב ליום הולדתך העגול. חמישים זה בקטנה, נשארו לך עוד שבעים שנים עד מאה ועשרים. מאחלך לך שבכל העשורים הבאים תזכי לכל הישועות. שתקטפי את פרחי החיים היפים ולא תחמיצי לעולם הזדמנויות בדרכים.

ברכה ליום הולדת לגיסה יקרה

לגיסתי האהובה שאותה אני מאוד מעריכה ליום הולדתך אאחל שתזכי לכל ברכה ואם בכל זאת את זקוקה לפירוט, אז לפני הכל אברך אותך בבריאות. חוץ מזה חשובה גם פרנסה טובה שלום בית והרבה אהבה וים נחת מכל המשפחה.

ברכה ליום הולדת לגיס

גיסי האהוב לך אני רוצה לומר דבר מה חשוב מאחל לך מזל טוב ליום ההולדת שתמיד תהיה בחור לתפארת מאחל לך המון בהצלחה בלימודים בעבודה שתדע להיות אבא טוב שיהיה לך ילדים לרוב מאחל לך שתדע למצוא את הדרך הנכונה גם אם היא לפעמים קשה שמח שהצטרפת למשפחה.

נושאים נוספים שאולי יעניינו אותך:

ברכות לבן

ברכה לבן

ברכות לפנסיונר | ברכות לפנסיונרית

ברכה לאיש זקן

ברכות למדריך | ברכות למדריכה

ברכה למדריך

ברכות לבעלי | ברכות לאשתי

ברכה לבעלי ברכה לאשתי

ברכות לגננת

ברכה לגננת

ברכות למרצה

ברכה למרצה

תגובה אחת על הפוסט “ברכות לגיס | ברכות לגיסה

  1. תותי אומר:

    יעקב גיס היקר
    מזל טוב הרבה הצלחה בעבודה תמשיך להיות חייל צבאות ה להיות חייל נאמן של הרבי אני אוהבת אותך תמשיך לשמוח לאוהב את הרבי שהיה לך מלאה גאווה אמיתי תמשיך להיות בחור בישבה תלמד הרבה תורה ה שומר אלייך אוהב אותך מעריך ומתגעגע אלייך ישר כוח ליום הולדת שלך גלדת בשנה מזל טוב הצלחה בריאות ושמחה בלב אוהב ממני גיסה שלך תותי ששון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שלח הודעה
1
היי , כאן נדב :)
מחפש כתיבת ברכה בתשלום?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)